Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów

Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów feng shui

Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów feng shui. Starożytna chińska nauka Feng Shui pomoże Ci uporządkować przestrzeń Twojego domu i uczynić ją harmonijną. Aby nie przyciągać do swojego życia przepływów negatywnej energii, przestrzegaj głównych zakazów nauki, a Twój dom stanie się miejscem przywracania sił witalnych i energii. Wiedza gromadzona przez wieki.

Czego nie robić w domu: Przestrzeń w domu dla każdej osoby odgrywa pewną rolę. Abyś czuł się pod niezawodną ochroną, wracał do zdrowia i żył w pełnej harmonii ze sobą i swoim domem, skorzystaj z zaleceń nauk Feng Shui. Wiedza zgromadzona przez wieki pomoże Ci pozbyć się wszelkich negatywności i wypełnić Twoją przestrzeń życiową przepływami pozytywnej energii.

Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów feng shui:

Zakaz 1.

Unikaj powiesić Lustro naprzeciwko drzwi wejściowych. W ten sposób zapobiegasz przepływowi energii do domu. Lustra znajdujące się w sypialni negatywnie wpływają na życie małżeńskie.

Są w stanie przyciągnąć rywali i kochanków do twojego związku. W pozostałych pomieszczeniach lustra nie stanowią zagrożenia, ale pamiętaj, że lustra z odpryskami i pęknięciami należy natychmiast wyrzucić. Pożądane jest, aby dom miał lustro, które odzwierciedla osobę w pełnym wzroście bez kruszenia się na fragmenty.

Zakaz 2 .

Nigdy nie zostawiaj kosza na śmieci przed drzwiami wejściowymi. Wszelki kurz, brud i niepotrzebne śmieci zatruwają energię przestrzeni, powodując nieodwracalne szkody dla zdrowia i ochrony energetycznej gospodarstw domowych.

Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, robiąc miejsce na nowe przydatne i piękne nabytki, które wkrótce pojawią się w Twoim domu.

Zakaz 3.

Napraw wszelkie zepsute przedmioty, których planujesz użyć. Wyrzuć przedmioty, których nie można przywrócić bez litości lub zwłoki. Pomoże ci to pozbyć się negatywnej energii, przyciągając szczęście i obfitość do twojego życia.

Zobacz też: Znaki zwiastujące szczęście, szczęście i miłość!

Ponadto zepsute przedmioty prowadzą do większej liczby kłótni i konfliktów. Nauka Feng Shui mówi, że każda wadliwa rzecz lub przedmiot usuwa problem z życia człowieka, biorąc go na siebie.

Zwróć szczególną uwagę na cieknące krany i rury. Stały przepływ wody nie sprzyja zwiększeniu szczęścia w Twoim domu, dlatego każdą nieszczelność należy jak najszybciej naprawić.

READ
25 sposobów na idealny porządek w domu

Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów feng shui

Zakaz 4.

Nierówne podłogi w domu są również przeszkodą dla swobodnego przepływu pozytywnej energii. energia . Podłogi różnych poziomów w twoim domu przyczyniają się do rozbicia losu na kawałki, a to może powodować niepowodzenia i kłopoty w życiu biznesowym i osobistym.

Zakaz 5.

Spróbuj pozbyć się ostrych narożników w swoim domu. Meble z wystającymi narożnikami należy skierować tak, aby punkt narożnika był skierowany na pustą przestrzeń, a nie na miejsca prawdopodobnego przebywania i odpoczynku.

Wiszące półki również wytwarzają negatywną energię, dlatego ważne jest, aby zaokrąglić lub zamaskować ich rogi, na przykład amuletem z koralików i monet.

Zobacz też: Anioł Stróż według daty urodzenia – Dobrze wiedzieć!

Zakaz 6.

Pomieszczenia łazienkowe i toalety powinny być utrzymywane w czystości. Terminowe sprzątanie i zamknięte drzwi pomogą ci zachować przytulność i komfort w domu. Jeśli masz zwierzaka, który ma miejsce w łazience, użyj wbudowanych drzwi, ale nie zostawiaj ich otwartych.

Zakaz 7.

Przewietrz przestrzeń w domu. Im częściej otwierasz okna i otwory wentylacyjne, tym częściej energia przestrzeni życiowej jest aktualizowana. Aby nie paść ofiarą przeziębienia, wietrz mieszkanie podczas swojej nieobecności.

Czego nie robić w domu: 10 głównych zakazów feng shui

Zakaz 8.

Właściwa organizacja miejsca pracy pozwoli Ci znacznie wydajniej wykonywać swoje obowiązki. Musisz siedzieć plecami do solidnej ściany bez okien i drzwi. W ostateczności zablokuj otwory, aby chronić tyły przed wypływem energii. Właściwe ułożenie przedmiotów na stole zapewni Ci większą wydajność, a brak zbędnych przedmiotów pomoże Ci się skoncentrować i nie odwracać uwagi od najważniejszych rzeczy.

Zobacz też: Znaki, które dosłownie wciągną pieniądze do twojego portfela

Zakaz 9.

Teren przylegający do domu powinien być jak najbardziej otwarty. Rosnące drzewa i blokujące przejście samochody uniemożliwiają przenikanie przepływu pozytywnej energii do Twojego domu . Wyjątkiem są podesty blokujące wjazd od strony jezdni. To samo dotyczy wewnętrznej przestrzeni drzwi. Pozbądź się bałaganu i umieść buty w wyznaczonym miejscu.

Zakaz 10.

Przed zakupem domu oceń jego sąsiedztwo z innymi budynkami. Najbardziej udaną lokalizacją domu będzie obecność pobliskiej fontanny, skweru lub parku. Niebezpiecznym sąsiedztwem będzie cmentarz, więzienie i szpital. Ci „sąsiedzi” mają ogromne pole negatywnej energii, która może skomplikować ci życie.

READ
13 rzeczy na blaty łazienkowe

Zmieniając przestrzeń wokół siebie, zmieniasz swoje życie na lepsze. Pamiętaj, że osiągnięcie szczęścia we własnym domu nie jest takie trudne. Wystarczy zastosować się do sugerowanych zaleceń, aby Twój dom stał się naczyniem pozytywnej energii.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: