Czego nie nosić zimą: 10 rzeczy, o których powinieneś zapomnieć

Trendy w modzie zimowej są ważne, ale zimowe antytrendy są nie mniej ważne. Zebraliśmy 10 popularnych zimowych rzeczy, o których należy natychmiast zapomnieć!

“Słodka” (“śmieszna”) czapka

Czapki „z uszami” i „ogonami”, dzianinowe „warkocze” i kwiaty oraz inne „urocze” opcje wyglądają szczerze dziwnie i rodzą jedno rozsądne pytanie. Mianowicie: czy ich kochanka pamięta, że ​​już dawno opuściła wiek przedszkolny?

Dziane rękawiczki bez palców

Ich funkcjonalność jest niezwykle wątpliwa – ręce wciąż są zimne, zarumienione i opuchnięte z zimna, a ogólny widok natychmiast zbliża się stylowo do ulicznych sprzedawców i kwiaciarek z XVIII wieku, które, jak się uważa, wymyśliły ten element garderoby, aby aby wygodniej było liczyć monety. Jeśli nie przyzwyczaisz się do roli paryskiego kloszardu, lepiej kupić sobie ciepłe i piękne rękawiczki lub mitenki.

Uggs w mieście

Ile razy mówili światu, że uggs to buty, które nie są przeznaczone do miasta, a tym bardziej do pracy. Ale nie, zużyte buty, przypominające bezkształtne buty, nieubłaganie zaczynają wypełniać ulice miast, gdy tylko termometr spadnie poniżej zera.

Białe buty

Gdybyśmy tylko mogli poznać nazwisko tego, który wymyślił białe zimowe botki (szczególnie dla modeli na szpilkach i płaskich kozakach) i cofnąć się w czasie, jedna modna tragedia byłaby mniej. Ale ponieważ nie jesteśmy w stanie tego zrobić, możemy tylko pilnie prosić nigdy – słyszysz, nigdy! – nie noś ich. Bardziej niesmaczna wersja butów na zimę, źle połączona z absolutnie wszystkim, po prostu nie można sobie wyobrazić.

Kamizelki z futrem

Nie, oczywiście w naturze – a dokładniej w świecie mody – są kamizelki futrzane, które wyglądają całkiem przyzwoicie i mają prawo do życia w Twojej szafie. Ale uwierz mi, nawet najlepsi przedstawiciele „klanu” futrzanych kamizelek nie powinni nosić zimą. Po pierwsze wygląda nie na miejscu, a po drugie po prostu jest im w nich zimno (chyba, że ​​oczywiście przyszło ci do głowy naciągnąć je na kurtkę puchową). Szczególnie przerażające są okazy wykonane ze skóry, na której chaotycznie nadziane są strzępy futra nieznanego zwierzęcia, które niechlubnie zginęło za tę straszną rzecz.

Nagie rajstopy

Body rajstopy zimą powodują dysonans poznawczy: „gołe” nogi w -15°C wyglądają bardzo dziwnie, szczególnie w połączeniu z kozakami lub (jeszcze lepiej) kozakami i puchową kurtką. Upewnij się, że nikt nie doceni tej iluzji gołych nóg, a bardzo cienki kapron w silnym mrozie może generalnie prowadzić do niezbyt przyjemnych problemów zdrowotnych.

READ
Modny wygląd ze stylowymi kapeluszami: 15 szykownych opcji do Twojej garderoby

Kurtka puchowa w kolorze kwaskowym/zabawny nadruk

„Zima jest już szara, musisz dodać jasne kolory”, myślisz. W tej chwili musisz powiedzieć sobie stanowczy „stop” i w żadnym wypadku nie kupować kurtki puchowej lub kurtki w radioaktywnych kolorach lub z „wesołym” nadrukiem kwiatów, kropek, jagód itp. Tak zwane kolory „znacznikowe” w zasadzie łatwo obniżają koszt dowolnego obrazu, nie wspominając już o zimowych.

Szal Pavlovo Posad

Szale Pavlovo Posad weszły w modę kilka lat temu i dosłownie co druga dziewczyna zaczęła desperacko próbować „przyszyć” ten sam szal do dowolnego jej wyglądu. W rzeczywistości to akcesorium wymaga poważnej stylizacji: nie każda fashionistka może nosić go w taki sposób, aby „nie bolało strasznie”. W połączeniu z puchową kurtką taki szalik daje bardzo „kombinację niestosowności” w złym tego słowa znaczeniu. Jeśli to akcesorium jest ci zbyt drogie i nie jesteś gotowy, aby się z nim pożegnać, spróbuj zainspirować się obrazami w stylu a la russe, który bardzo kochała Ulyana Sergeenko.

Dżinsy wpuszczone w ciasne buty

Nie, nie anatematyzujemy wszystkich możliwych kombinacji rurek i kozaków, ale jedno jest pewne, a mianowicie duet niebieskich dżinsów (często również bielonych w środku) i czarnych butów na obcasie. Całkowicie barbarzyńsko podcina nogę, dodaje kilogramy i po prostu brzydko wygląda.

Komplet czapka, szalik i rękawiczki

Pozorna wygoda takiego zakupu to naprawdę modne samooszukiwanie się. W rezultacie będziesz wyglądać albo jak dziecko, którego zimową garderobę starannie układa mama, albo jak wyjątkowo leniwa młoda dama. Dlatego staraj się harmonijnie wybierać czapki, szaliki i rękawiczki, ale w żadnym wypadku nie kupuj zestawów akcesoriów „3 w 1”.

Musisz podążać za swoim wizerunkiem i stylem przez cały rok. Zimą często słyszymy wymówkę, że mróz i zła pogoda dyktują własne zasady w obrazach, a na mrozie absolutnie nie ma miejsca na modę i styl. Ta wymówka zrujnowała wiele piękności! Nie oznacza to, że musisz się rozebrać i zamrozić. oznacza to, że musisz starać się trzymać obrazy w trendach i nie zamieniać ich na coś „słodkiego”, ale całkowicie śmiesznego. W tym materiale znajdziesz 10 rzeczy, których zdecydowanie nie powinieneś nosić zimą. Więc…

„SŁODKA” („ZABAWNA”) CZAPKA

Czapki „z uszami” i „ogonami”, dzianinowe „warkocze” i kwiaty oraz inne „urocze” opcje wyglądają szczerze dziwnie i rodzą jedno rozsądne pytanie. Mianowicie: czy ich kochanka pamięta, że ​​już dawno opuściła wiek przedszkolny?

READ
Niebieskie spodnie i jeansy - najlepsze połączenia jesień-zima 18/19

RĘKAWICZKI DZIANE BEZ PALCÓW

Ich funkcjonalność jest bardzo wątpliwa – ręce są nadal zimne, rumieniące się i spuchnięte od zimna, a ogólny wygląd od razu zbliża się do stylu ulicznych handlarzy i kwiaciarek z XVIII wieku, które, jak się uważa, wymyśliły ten element garderoby, aby aby wygodniej było liczyć monety. Jeśli nie przyzwyczaisz się do roli paryskiego kloszarda, lepiej kup sobie ciepłe i piękne rękawiczki lub mitenki.

UGG W MIEŚCIE

Ile razy mówili światu, że uggs to buty, które nie są przeznaczone do miasta, a tym bardziej do pracy. Ale nie – znoszone uggs, przypominające bezkształtne buty, nieubłaganie zaczynają wypełniać ulice miast, gdy tylko termometr spadnie poniżej zera.

Gdybyśmy tylko mogli poznać nazwisko osoby, która wymyśliła białe zimowe botki (szczególnie dla modeli na szpilkach i na płaskim obcasie) i cofnąć się w czasie, jedna modna tragedia byłaby mniej. Ale ponieważ nie jesteśmy w stanie tego zrobić, możemy tylko pilnie prosić nigdy – słyszysz, nigdy! – nie noś ich. Bardziej niesmaczna wersja butów na zimę, źle połączona z absolutnie wszystkim, po prostu nie można sobie wyobrazić.

KAMIZELKI Z FUTREM

Nie, oczywiście w naturze – a dokładniej w świecie mody – są kamizelki futrzane, które wyglądają całkiem przyzwoicie i mają prawo do życia w Twojej szafie. Ale uwierz mi, nawet najlepsi przedstawiciele „klanu” futrzanych kamizelek nie powinni nosić zimą. Po pierwsze wygląda nie na miejscu, a po drugie po prostu jest im w nich zimno (chyba, że ​​oczywiście przyszło ci do głowy naciągnąć je na kurtkę puchową). Szczególnie przerażające są okazy wykonane ze skóry, na której chaotycznie posadzone są strzępy futra nieznanego zwierzęcia, które niesławnie zginęło za tę straszliwą rzecz.

cieliste rajstopy

Ciemne rajstopy zimą powodują dysonans poznawczy – „gołe” nogi w -15°C wyglądają bardzo dziwnie, szczególnie w połączeniu z kozakami lub (jeszcze lepiej) kozakami i puchową kurtką. Zapewniamy, że nikt nie doceni tej iluzji gołych nóg, a bardzo cienki kapron w silnym mrozie może generalnie prowadzić do niezbyt przyjemnych problemów zdrowotnych.

KURTKA PUCHOWA Z KWASEM/ZABAWNYM NADRUKIEM

Zima jest już szara, musisz dodać jasne kolory – myślisz. W tej chwili musisz powiedzieć sobie stanowczy „stop” i w żadnym wypadku nie kupować kurtki puchowej lub kurtki w radioaktywnych kolorach lub z „wesołym” nadrukiem kwiatów, kropek, jagód itp. Tak zwane kolory „znacznikowe” w zasadzie łatwo obniżają koszt dowolnego obrazu, nie wspominając już o zimowych.

READ
6 sztuczek, aby wyglądać drogo w taniej sukience

SZAL PAVLOVOPOSAD

Szale Pavlovsky Posad pojawiły się w modzie kilka lat temu i dosłownie co druga dziewczyna zaczęła desperacko próbować „uszyć” ten sam szal do dowolnego wyglądu. W rzeczywistości to akcesorium wymaga poważnej stylizacji – nie każda fashionistka może go nosić, aby „nie bolało”. W połączeniu z kurtką puchową taki szalik daje bardzo „kombinację niestosownego” w złym tego słowa znaczeniu. Jeśli to akcesorium jest ci zbyt drogie i nie jesteś gotowy się z nim pożegnać, spróbuj zainspirować się obrazami w stylu a la russe, które bardzo kochała Ulyana Sergeenko.

JEANSY WKŁADANE W BUTY SKINNY

Nie, nie przysięgamy na każdą możliwą kombinację obcisłych dżinsów i butów, ale jedno jest pewne, a mianowicie duet niebieskich dżinsów (często również wybielonych w środku) i czarnych butów na obcasie. Absolutnie barbarzyńsko podcina nogę, dodaje kilogramy i po prostu brzydko wygląda.

KOMPLET CZAPKA, SZAL I RĘKAWICZKI

Pozorna wygoda takiego zakupu to prawdziwe modne oszukiwanie samego siebie. Dzięki temu będziesz wyglądać albo jak dziecko, którego zimową garderobę starannie montuje mama, albo jak wyjątkowo leniwa młoda dama. Dlatego staraj się harmonijnie dobierać czapki, szaliki i rękawiczki, ale w żadnym wypadku nie kupuj zestawów akcesoriów „3 w 1”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: