Czego najbardziej boją się różne znaki zodiaku?

Obawy przed znakami zodiaku: dowiedz się, czego najbardziej się boisz?

Każdy znak zodiaku ma swój własny najbardziej silne obawy i obawy o których wolą milczeć lub otwarcie są gotowi powiedzieć o nich innym.

Te obawy są w dużej mierze związane z niektórymi cechami charakteru każdego pojedynczego znaku i często mogą być bardzo skutecznie pokonać tę samą osobę, ale może zrujnować życie jego i otaczających go osób.

Są to dalekie od wszystkich obaw związanych ze znakami Zodiaku, które odnotowują astrologowie. Poniżej zapraszamy do bliższego poznania czego jeszcze mogą się bać znaki zodiaku? .

lęki ludzi

Baran uwielbia podejmować własne decyzje i często podejmuje odpowiedzialność za siebie. Chociaż zachowują się całkiem niezależnie, ważne jest, aby każdy Baran czuł się potrzebny. Boją się, że nie będą pierwsi i zostaną gdzieś w tyle w jakichkolwiek konkurencyjnych momentach życia. Baran bardzo boi się hamowania i otępienia. Nie lubią oczekiwań, nie tolerują kolejek i dążą do tego, aby życie wokół nich obracając się z dużą prędkością, a wydarzenia następowały po sobie bez przerwy.

Byk jest ziemskim znakiem stałym, więc stabilność dla nich – bardzo ważna rzecz: stabilność w materialnych aspektach życia, stabilność uczuć, stabilność emocji. Utratę tej stabilności Byk odczuwa bardzo boleśnie.

Bliźnięta są bardzo towarzyskie. Dlatego, aby żyć szczęśliwie i wygodnie, musi być muszą być ludziez kim możesz się komunikować, otrzymuj najświeższe informacje. Przedstawiciele znaku Gemini bardzo boją się samotności, obawiają się, że mogą zostać odizolowani od społeczeństwa i nikt nie będzie potrzebował ich wiedzy i doświadczenia.

Nowotwory bardzo często kumulują swoje kompleksy i utrzymują w sobie pretensje i lęki, nie uwalniając ich na wolność. Ta jakość uniemożliwia im życie i czyni wrażliwym. Nowotwory boją się bycia niechcianymi, ale w przeciwieństwie do Bliźniąt interesują ich tylko rodzina i najbliższe osoby. Obojętność i bezużyteczność dla członków rodziny to największy strach przed rakiem.

test1-14.jpg

Leo boi się stanąć przed innymi niekorzystne światło. Ponieważ opinia innych ma dla nich ogromne znaczenie, Lions cały czas stara się być w centrum uwagi i zdobywa komplementy i pozytywne opinie od innych. Lwy boją się utraty widowni, dla której, jak w teatrze, wychodzą na scenę i błyszczą swoją inteligencją, bystrym dowcipem i zdolnościami przywódczymi. Lwy boją się, że na ich „koncertach” nie będzie widzów, więc robią wszystko, by zdobyć uwagę i podziw publiczności.

Dziewice miłość porządek we wszystkim, więc najgorsze dla nich jest niemożność uporządkowania rzeczy, odłożenia wszystkiego na półki. Panna to kolejny praktyczny znak ziemi, który jest dość wrażliwy na zmiany. Niezdolność do kontrolowania jakichkolwiek sytuacji to kolejna fobia wobec Panny, którą może dość wyraźnie zademonstrować innym.

Waga Preferuje jasność i równowaga, a w partnerstwie kochają równość. Wagi nie są szczególnie chętne do zajmowania pierwszych stanowisk i mogą być dość niepewne podczas rozpoczynania nowego biznesu. Ich strach ma pozostać bez wsparcia partnera, bez jego niezawodnego ramienia. Dlatego Waga zawsze stara się znaleźć drugą połowę, na którą zawsze mogą liczyć.

READ
10 niestandardowych żeńskich żetonów, w których szaleńczo zakochani są mężczyźni

Wszystkie znaki wodne mają w sobie całą masę kompleksów i lęków. W Scorpio lęki mogą być tak silne, że mogą zaszkodzić nie tylko sobie, ale także osobom wokół nich. Jednak wszystkie lęki i fobie będą bardzo ukryj ostrożnie Skorpiony, ponieważ nie są szczególnie otwarte. Skorpiony są wrażliwe i boją się, że ktoś może je skrzywdzić, dlatego często wolą uderzyć jako pierwszy: „albo ty, albo ty”.

test1-15.jpg

Strzelcy najbardziej boją się tego, co mogą mieć związane ręce w ich wiecznej pogoni za celami. Są kochający wolność i pewni siebie, dlatego boją się, że ktoś lub coś może zachwiać tą pewnością, uniemożliwiając im pójście do przodu. Ponadto, pomimo pewności siebie, Strzelcy boją się stracić orientację, zostać pokonanym, nie usprawiedliwiając swoich nadziei.

Koziorożec to kolejny bardzo praktyczny znakktóry boi się nieplanowanej zmiany. Jeśli zmiany są zaplanowane i on na pewno wie, że są potrzebne dla sprawy, to nie ma obaw. Ale nagłe zmiany, których nikt się nie spodziewa, Koziorożce odbierają bardzo boleśnie. Prawie wszystkie Koziorożce są w stanie wiele osiągnąć w życiu i osiągnąć to dzięki pracy i dużym nakładom sił witalnych. Boją się utraty tego, co otrzymali, spadnięcia z piedestału i poczucia, że ​​coś jest poza ich mocą.

Główny strach przed Wodnikiem to pozostawienie bez niego przyjaciół i współpracownikówktórzy zwykle zajmują ważne miejsce w ich życiu. Wodnik nie wyobraża sobie życia bez zmiany i zmiany scenerii. Dlatego kolejnym lękiem dla nich jest zagubienie się w szarej codzienności, stanie się takim samym jak wszyscy inni, stanie się przeciętnym, zrobi to samo, co wszyscy, nie będzie różnił się od innych. To właśnie ten strach prowadzi do rozwoju genialnych zdolności Wodnika i jego zdolności do spójrz kilka ruchów do przodu.

Obawy, które czasami mają Ryby, prawdopodobnie wystarczyłyby dla wszystkich innych znaków zodiaku. To Ryby mają więcej lęków niż inni. Potrafią trzymać je bardzo głęboko, niektóre lęki mogą zrodzić inne. Przedstawiciele znaku Ryb często nawet boją się uwolnić swoje lęki, ponieważ bez nich nie będzie tych wewnętrznych odczuć, do których Ryby się przyzwyczajają i do których przywiązują. Ryby boją się również, że nikt ich nie zrozumie, chociaż w zasadzie nawet one nie są w stanie ich zrozumieć. Ponieważ Ryby zwykle nie lubią rozwiązywać problemów, mogą również obawiać się, że sytuacje życiowe rozwiną się w taki sposób, że po prostu nie będą mogli po cichu i spokojnie odpłynąć od problemu, jak to często bywa.

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU – Do rzeczy. Dopasowany o mnie. Każdy znak zodiaku odpowiada również pewnym kolorom, zapachom, symbolom, a nawet lękom. Jak dowiadujemy się, kto jest kim i czego oczekiwać od ludzi? Podczas naszego życia spotykamy ogromną liczbę osób, które bezgranicznie wierzą w los swojego znaku zodiaku i starają się dostrzec w sobie te cechy charakteru, które nakazuje im horoskop.

READ
Ocena najlepszych OJCÓW według znaku zodiaku

I rzeczywiście, każdy z nas może odnaleźć się w opisie, dostrzec pewne cechy naszego charakteru, zachowania, a nawet nawyków. Każdy znak zodiaku odpowiada również pewnym kolorom, zapachom, symbolom, a nawet lękom. Jak możemy dowiedzieć się, kto jest kim i czego oczekiwać od osób urodzonych w tej czy innej konstelacji? Spróbujmy razem to rozgryźć.

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU: Baran jest przedsiębiorczy, odważny i zdecydowany. Wszystko, co robi, jest tak nieustraszone, że graniczy z lekkomyślnością. Baran długo nie poddaje się zmęczeniu i zawsze doprowadza sprawę do końca, zachęcając się zapewnieniami, że poradzi sobie ze wszystkim. Baran jest bardzo hojny i szczery, silny duchem i ciałem. Baran ma jednak klaustrofobiczny lęk przed zamkniętymi przestrzeniami: wolą wejść po schodach na szczyt wieżowca niż windą. Baran jest bardzo towarzyski, dlatego często nawiedza go strach przed samotnością – izolofobia. Baran jest pewny siebie, uparty, uważa jego opinię za jedyną słuszną ze wszystkich, dlatego słuszny gniew okrywa ich, gdy kwestionuje się prawdziwość osądów. Baran preferuje wolność i niezależność, dlatego stara się unikać poważnych związków z płcią przeciwną, a dla wielu perspektywa romantycznych randek nawet przeraża.

Byk jest spokojnym, życzliwym i przyjaznym znakiem zodiaku, ale nie każdemu jest w pełni objawiony. Tylko ich najbliżsi krewni i przyjaciele mogą bliżej poznać cielęcia, tylko przed nimi w pełni odsłania swoje poglądy i uczucia. Byka nie można nazwać zbyt towarzyskim – jest raczej skąpy w emocjach.

Przeczytaj także: 7 zasad spełniania pragnień

Najważniejsze w życiu cielęcia jest dom i ognisko rodzinne, preferuje przytulność, wygodę, spokój i stara się unikać skandali i kłótni. Byk w większości nie wierzy w mistycyzm, więc nie będą się bać przerażających opowieści o wampirach, wilkołakach i duchach. Jeśli jednak spotkają się jeden na jednego z czymś tajemniczym i nie dającym się wytłumaczyć naukowo, mogą się przestraszyć i postarają się zrobić wszystko, aby jak najszybciej zapomnieć o tym wydarzeniu.

Ogólnie rzecz biorąc, Byk jest jednym z niewielu znaków zodiaku, który rzadko cierpi na fobie. Wynika to z faktu, że nie rozłączają się z drobiazgami i mogą zrezygnować ze swoich lęków. Jednocześnie Byk wcale nie jest ekstremalnym znakiem zodiaku, nigdy nie zaryzykuje skoków spadochronowych czy wspinaczki górskiej. Dla Byka pieniądze odgrywają znaczącą rolę w ich życiu, więc strasznie boją się pozostawienia pustego portfela.

Bliźnięta

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU: Bliźnięta to złożony i kontrowersyjny znak, najbardziej zmienny i zmienny ze wszystkich znaków zodiaku. Nastrój bliźniaków jest tak samo zmienny jak pogoda: od śmiechu do płaczu, od miłości do nienawiści, od radości do smutku. Bliźnięta, jak nikt inny, potrafią ubrać swoje myśli w przekonującą formę, dzięki czemu ratują się od wielu doświadczeń i lęków. Uważnie analizują wszystkie zjawiska i zdarzenia, docierają do sedna istoty i znajdują we wszystkim racjonalne ziarno. Bliźniacy nie potrafią jednak przezwyciężyć strachu przed ciemnością, głębią i zamkniętymi przestrzeniami. Ludzie urodzeni pod znakiem Gemini nienawidzą rutyny i nudy, monotonia ich przeraża i męczy. Bliźniacy są bardzo wytrzymali fizycznie, ale ich układ nerwowy jest niezwykle niestabilny, tło emocjonalne niestabilne, a próg wrażliwości na ból obniżony, więc nie tolerują żadnego, nawet niewielkiego bólu.

READ
8 sygnałów ciała, które mogą ostrzegać o wrzodzie żołądka

Raki niesamowicie nieśmiały, wrażliwy i wrażliwy, często zamknięty w sobie. Taki magazyn charakteru przyczynia się do rozwoju różnych fobii od dzieciństwa. I rzadko pod jakimkolwiek znakiem można znaleźć tak różnorodne lęki: klaustrofobię, wenustrafobię – lęk przed pięknymi kobietami, androfobię – lęk przed mężczyznami, a także bardziej przyziemne lęki przed ciemnością, głębią, wystąpieniami publicznymi i karą.

Zobacz także: Kiedy mężczyzna jest przywiązany do jednej kobiety .

Raki są drażliwe i niewiarygodnie boją się, że staną się przedmiotem kpin; ten strach może przekształcić się w patologię, a wtedy osoba rozwinie katalofobię. Jako emocjonalnie niestabilny znak, rak jest przerażony dużymi prędkościami – tachofobią – i lataniem na dużych wysokościach – aerofobią. Jeśli chodzi o relacje, rak jest niezwykle stabilny i może pozostawać przywiązany do jednej osoby aż do późnej starości.

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU: Już sama nazwa wskazuje, że lew jest szlachetnym, energicznym i niewiarygodnie odważnym znakiem. Wydawałoby się, że straszenie lwa jest nierealne, ale to właśnie jego główne zalety są źródłem jego lęków. Jeśli kwestionujesz godność lwa, niesamowicie rani to jego dumę. Lew strasznie boi się pomyłki i utraty godności. Lwy często mają obsesyjny lęk przed byciem wyśmiewanym, niedocenianym i niezrozumianym. Leo zawsze liczy tylko na podziw i wysokie oceny innych. Są próżni, nie wyobrażają sobie życia bez pochwał i pochlebstw w swoim adresie. Lwy, mimo swojej odwagi i nieustraszoności, strasznie boją się bólu i ogólnie wszelkich manipulacji medycznych, lekarzy, w szczególności dentystów. Na dużej wysokości mogą odczuwać lekkie zawroty głowy i boją się zamkniętych przestrzeni, ponieważ wydaje im się, że ściany wokół nich zaczynają się kurczyć. Lwy są wytrwałe i zawsze osiągają zamierzony cel.

Panny to bardzo skromni i wyrafinowani ludzie. Nie lubią hałaśliwych firm, woląc od nich wąski krąg znajomych. Panny nie mają skłonności do snów i długiego rozumowania, wyróżnia je trzeźwy, racjonalny umysł. Nie wiedzą, jak się zrelaksować, prawie zawsze są zebrani i zajęci pilnymi sprawami. Tacy ludzie mają wiele obaw, na przykład boją się opinii innych ludzi i są od nich bardzo zależni. Panny boją się stać obiektem plotek i rozmów, kpin i przekomarzań. Są złymi liderami, nie potrafią robić wielu rzeczy na raz, są raczej powolni i niepunktualni. Panna panna często rozwija wenustrafobię (strach przed pięknymi kobietami).

READ
40 filmów, które zwiększają poczucie własnej wartości kobiet
Zobacz też: Test Rorschacha to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, co dyktuje Ci Twoja podświadomość. ZACHWYCA MNIE PRZEJRZYSTOŚĆ!

Panny w ogóle nie wierzą w miłość, uważając ją za bajkę dla głupców, dlatego obie płcie charakteryzują się gamofobią – lękiem przed małżeństwem i małżeństwem. Prawie wszyscy przedstawiciele tego znaku zodiaku są przytłoczeni przerażeniem i obrzydzeniem na widok pająków (arachnofobia), karaluchów (blattofobia) i innych nieprzyjemnych owadów. Panny mogą mieć tak wiele obaw, że nawet zaczynają cierpieć na fobofobię – strach przed ponownym doświadczaniem strachu.

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU: Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi zawsze we wszystkim szukają złotego środka. Wyróżnia ich harmonia duszy i ciała, łatwo ulegają kompromisom, ale często nie potrafią osiągnąć równowagi we własnych uczuciach i emocjach. Ich zwykłym stanem jest zmiana nastroju, albo popadają w głęboką depresję, albo zachwycają innych dźwięcznym śmiechem i radosnym spojrzeniem. Waga jest bardzo urocza, uległa, prawie zawsze uwzględnia opinie innych ludzi. Łuski boją się owadów i gadów, zwłaszcza żab i węży; nie znoszą dobrze bólu i chodzą do lekarza tylko w nagłych wypadkach. Waga nie znosi samotności, często dręczy ich strach przed pozostawieniem bez partnera życiowego, starają się jak najszybciej wyjść za mąż i założyć rodzinę. Ten znak zodiaku charakteryzuje strach przed śmiercią.

Skorpion

Skorpiony z powodzeniem łączą energię i determinację, godność i wytrzymałość, talent i siłę woli. Mają dobrą intuicję, często skorpiony przewidują słowa i zmiany nastroju innych. Są dość mściwi, potrafią gromadzić negatywność przez lata, a potem nieoczekiwanie zemścić się na sprawcy. Skorpiony dają rodzinie główne miejsce w życiu, są bardzo przywiązani do swoich krewnych.

Zobacz też: Znajdź swój talizman po numerze swoich urodzin. Ratować!

Skorpion to rzadki znak, który prawie nigdy się niczego nie boi, jak przystało na króla z ostrym żądłem. Ale te kilka fobii, które wciąż mogą atakować skorpiony, są bardzo oryginalne: strach przed narożnikami, albinosami i hazardem. Skorpiony to tajemnicze osobowości, strasznie boją się, że ich sekrety mogą zostać upublicznione.

Strzelec

LĘKI PRZED ZNAKAMI ZODIAKU: Strzelce pewnie idą przez życie, są niezwykle asertywne i celowe. Ci ludzie są towarzyscy, przyjaźni, nie można im zarzucić tchórzostwa. Strzelce uwielbiają sporty ekstremalne i zawsze rzucają piersiami w strzelnicę. Ryzyko jest dla nich istotną koniecznością. Strzelce wiedzą, jak zjednać sobie innych, łatwo stają się duszą towarzystwa. Wchodzą do walki z otwartą przyłbicą, patrzą prosto w twarz wroga i polegają wyłącznie na własnych siłach. Ich jedyną wadą jest ekstrawagancja: są całkowicie nieekonomiczne i często wydają pieniądze na drobiazgi. Strzelce są wesołe, beztroskie, mają świetne poczucie humoru. Są prostolinijni, zawsze mówią to, co myślą, dlatego nie mogą znieść, gdy zarzuca im się kłamstwo. Strzelcy wierzą w mistycyzm i boją się złych duchów. Bardzo kochający wolność znak, dlatego wśród łuczników często znajdują się ludzie z klaustrofobią.

READ
5 żeńskich imion, których właściciele nigdy nie mają szczęścia w miłości

Koziorożec

Koziorożce to szczęśliwy znak, który jest zaprogramowany na sukces od urodzenia i idzie do niego przez całe życie. Koziorożce są niesamowicie pracowite, żyją, jeśli pracują, a jeśli pracują, żyją. Na zewnątrz Koziorożce są trochę ponure, apatyczne i nie zebrane, ale wewnątrz mają stalowy rdzeń. Koziorożce kochają samotność, a nawet cieszą się nią. Wśród nich są często znane osoby z wieloma obawami. U Koziorożców umysł przeważa nad zmysłami, są bardzo ostrożne i twardo stoją na ziemi.

Zobacz też: Zrób test i dowiedz się, jaką diagnozę postawiłby Ci Freud?

Nie pozwalają sobie na manifestację takich uczuć jak zazdrość, lenistwo, impulsywność i nieostrożność, uważając je za słabość i przeszkodę w osiągnięciu celu. Koziorożce mają skłonność do manifestowania takich fobii jak agorafobia – strach przed dużymi tłumami ludzi – i fobia lotnicza.

Wodnik

Pod znakiem Wodnika narodziła się największa liczba genialnych ludzi – artystów, pisarzy, muzyków i rzeźbiarzy – a to wskazuje, że ten znak jest najbardziej utalentowany. Wodniki są bardzo dociekliwe, mają dobrze rozwiniętą intuicję i wyobraźnię. Są zrównoważone, nieszkodliwe i dość spokojne. Są towarzyskie, mają tendencję do otaczania się dużą liczbą osób, ale jednocześnie okresowo wycofują się w siebie i proszą o pozostawienie ich samych. Tak, Wodniki są kapryśne, ale jest to zgodne z tak kreatywnym znakiem zodiaku. Ale w życiu małżeńskim są wierni, kochający i opiekuńczy. Spośród lęków odkrywają w sobie lęk przed samotnością i lęk przed bólem.

Najbardziej marzycielski ze wszystkich znaków. Ryby bardzo wrażliwe, wrażliwe, miękkie i tak tajemnicze, że możesz komunikować się z nimi przez całe życie, ale nigdy w pełni nie rozumiesz ich całej istoty. Są zrównoważone, ale jednocześnie często ogarnia ich gniew. Ryby kochają samotność, są bardzo romantycznymi i niezdecydowanymi stworzeniami. Ten znak zodiaku jest obdarzony niesamowitym artyzmem i intuicją. Ich przyjaciel to szansa, często łapią szczęście za ogon właśnie tym szczęśliwym trafem.

Przeczytaj też: DLACZEGO WAŻNE JEST, ABY NIE ROZPOWIADAĆ Z WYPRZEDZENIEM O PLANOWANYM BIZNESIE – KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ!

Ryby wierzą we wszystko, co tajemnicze i mistyczne, więc przez całe życie mogą bać się złych duchów – wiedźm, duchów, duchów, a także kosmitów. Ze względu na ich delikatną naturę często nawiedza ich strach przed karą, a jeśli dziecko-ryba zostanie surowo ukarane w dzieciństwie, w przyszłości przeradza się to w patologiczny lęk – mastigofobia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: