Czarno-biały manicure: pomysły na elegancki wygląd

Czarno-białe – klasyczne połączenie kolorów, które zawsze wygląda stylowo. Tak więc w manicure ta kombinacja odcieni jest dość powszechna. Nowoczesne materiały i techniki manicure pozwalają na tworzenie niesamowitych dzieł sztuki na paznokciach.

Czarno-biały manicure to świetny wybór jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji. W zależności od pożądanego ogólnego stylu i wizerunku określana jest kolorystyka manicure, a mianowicie przewaga czerni lub bieli.

Spis treści:

Wydawać by się mogło, że można stworzyć coś wyjątkowego i nietuzinkowego za pomocą zaledwie dwóch kolorów. Ale kolekcja zdjęcie z pomysłami na czarno-biały manicure wyraźnie pokazuje, że najważniejszą rzeczą w projektowaniu paznokci jest wyobraźnia i umiejętność improwizacji. Najpierw musisz wybrać odcień bazowy i wybrać jedną z opcji: biały manicure z czarnym wzorem lub czarny manicure z białym wzorem. Pierwszy projekt jest bardziej casualowy, drugi bardziej wieczorowy.

Czarno-biały manicure

Biały manicure z czarnym wzorem

Czarno-biały manicure

Wariant czarnego manicure z białym wzorem

Czarno-biały manicure wygląda bardziej stylowo w połączeniu ze zwykłymi ubraniami. Chociaż wiele zależy od wyboru wzoru i głównego koloru paznokci (znowu czarny lub biały). Jeśli chcesz stworzyć wieczorowy manicure, możesz dodatkowo użyć elementów do zdobienia paznokci, takich jak perełki, mikrokulki, złote wstążki lub folia itp.

Klasyczny czarno-biały manicure

Jak wiadomo, manicure francuski jest uważany za klasyczny wzór paznokci, jest również nazywany francuskim. Ten rodzaj stylizacji w czerni i bieli dobrze wygląda w tradycyjnej wersji z białym paznokciem, czarnym obrzeżem i odwrotnie, gdy paznokcie są pokryte czarnym lakierem hybrydowym, a linia uśmiechu jest narysowana na biało. Z manicure księżycowym ta sama historia, choć ostatnio granicę między czernią a bielą dodatkowo oddziela negatywna przestrzeń.

Czarno-biały manicure

Francuski czarno-biały manicure

Francuski czarno-biały manicure

Francuski czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Trendy w czarno-białym manicure hybrydowym

Sama czarno-biała kolorystyka jest trendem od zeszłego roku i najwyraźniej nie zamierza rezygnować ze swoich pozycji. W zdobieniu paznokci to połączenie kolorów jest równie popularne jak w ubraniach. Modne są proste linie i geometria, wzory origami, nowość w postaci kropek, a także zdobienia paznokci w stylu art deco. Wieczorową wersję czarno-białych paznokci możemy ozdobić cyrkoniami i kamieniami, a także posypać połyskującym pudrem. Wśród nowości w stylizacji paznokci można wyróżnić kierunek manicure z imitacją naturalnych tekstur, takich jak marmur, drewno, kamienie szlachetne i półszlachetne. Popyt na marmurkowy czarno-biały manicure, który nadaje się nawet na krótkie paznokcie, a także futurystyczny diamentowy wzór z witrażowym żelem i folią. Jako świeży pomysł na czarno-biały projekt możesz użyć kombinacji lakieru żelowego i różnych metalicznych pigmentów, a także popularnych teraz diamentów i kółek kamifubuki.

READ
Manicure w kolorze różowego złota: 32 delikatne pomysły dla uroczych pań

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Opcje manicure czarno-białego na krótkie paznokcie

Dziewczyny z krótkimi paznokciami często myślą, że większość wzorów do nich nie pasuje, a ich wybór kolorów ogranicza się do odcieni nude. Ale nie zawsze tak jest. Weźmy na przykład marmurowy wzór. Pasuje do każdego i świetnie wygląda nawet na krótkich paznokciach. Możesz też wybrać prosty wzór z dużymi elementami lub modną obecnie intarsję na paznokcie. Czarno-biały manicure na krótkie paznokcie można również wykonać techniką Feng Shui, gdy para paznokci się wyróżnia.

Czarno-biały manicure

Manicure w czerni i bieli z etnicznymi wzorami

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Manicure w bieli i czerni z minimalistycznymi wzorami

Czarno-biały manicure

Kolekcja czarno-białych zdjęć do manicure

Zainspiruj się wyborem zdjęć z opcjami czarno-białych pomysłów na stylizację paznokci i stwórz swoje arcydzieła! Użyj różnorodnego wystroju, a manicure w czerni i bieli nie będzie Ci się nudził, ale zawsze będzie wyglądał stylowo, świeżo i trafnie.

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Czarno-biały manicure

Możesz również rozcieńczyć wzór za pomocą trzeciego koloru i użyć do dekoracji czarnego, różowego i białego lakieru hybrydowego. Teraz istotne są również odcienie zielonego i niebieskiego.

logotyp do makijażu

Najczęściej czarno-białe lakiery, jeśli pojawiają się w manicure, są od siebie oddzielone. Niewiele osób myśli, że są idealną parą. Połączenie neutralnych kolorów z powodzeniem dopełni każdy wygląd i nie pozostanie niezauważone.

Cechy manicure czarno-białego

Ten projekt gwoździ nie wymaga osobnej okazji. Dzieje się tak, gdy sam manicure „dopasowuje się” do obrazu, ponieważ zarówno czerń, jak i biel dobrze komponują się z dowolnymi kolorami. Oznacza to, że projekt czarno-biały będzie pasował zarówno do stylu biznesowego, casualowego, jak i wieczorowego.

czarno-biały manicure z płatkami śniegu

czarno-białe zdobienia paznokci

czarno-białe paski

czarno-biały francuski

Zgodność czarno-białego manicure z innymi szczegółami obrazu zależy bardziej od projektu paznokci. Jeśli są to graficzne linie i geometryczne kształty w eleganckim zestawieniu, to na pewno nie złamiesz biurowego dress code’u. Ale śmiałe, „błyskotliwe” napisy na paznokciach (choć czarno-białe) nie przydadzą się zbytnio w otoczeniu biznesowym. Są bardziej odpowiednie do nieformalnego otoczenia.

biały i czarny wzór paznokci

Następnie porozmawiamy więcej o trendach i podzielimy się zdjęciami nowości wśród czarno-białych stylizacji paznokci.

Trendy w modzie w czarno-białym wzornictwie paznokci

W 2020 roku najbardziej odpowiedni jest po prostu czarno-biały manicure, który wykracza poza spokojną klasykę. Ale tradycyjne techniki nie są spisywane na straty. Zacznijmy od tych najodważniejszych.

READ
33 eleganckie stylizacje czarnego manicure

Literowanie

Czarno-białe zdobienia paznokci “Letter” stały się zauważalnym trendem dzięki manicure z pokazu Jeremy’ego Scotta. Na przemian czarne litery na białym tle i białe litery na czarnym. Jeśli masz coś do powiedzenia, dlaczego nie zrobić tego również za pomocą zdobienia paznokci? Tak, a na zdjęciu taki czarny wzór paznokci z białymi elementami będzie wyglądał szykownie.

napisy na paznokciach

w czerni

Na jesienno-zimowych pokazach prym wiodły opcje projektowe, w których jest więcej czerni niż bieli. Tak było na przykład na pokazie Christiana Siriano i Guya Laroche. Czarne tło zostało ozdobione drobnym detalem, który uratował manicure przed ekstremalną prostotą monochromatycznej powłoki.

czarny tłoczony manicure

manicure odcisków palców

manicure z gwiazdkami

czarny manicure kosmiczny

białe rysunki na czarnym lakierze

gwiazdki na paznokciach

brokat na czarnym lakierze

W jednym przypadku były to marmurowe żyłki, w innym ścisłe linie graficzne, w trzecim gwiazdy itp.

marmurowy czarno-biały manicure

plamy na czarnym lakierze

manicure z czarnego marmuru

czyste linie

Inne wzory paznokci z poprzednich pokazów również można dostosować do czarno-białego trendu. Wystarczy zastąpić kolory „podium” tą uniwersalną kombinacją. Wypróbuj czarno-biały manicure w duchu color blockingu, jak Prabal Gurung. Lub na przykład kurtka odwrotna, jak Priscavera.

Czarno-biały manicure na krótkich paznokciach: pomysły i zdjęcia

minimalizm

Sekretem pięknego manicure na krótkich paznokciach jest prostota.

czarno-białe minimalistyczne paznokcie

czarno-biały minimalistyczny manicure

trójkątny księżycowy i francuski

Złożone rysunki nie są przeznaczone do krótkiej długości. Dlatego możesz bez zbędnych ceregieli ozdobić swoje paznokcie liniami, pociągnięciami, paskami. Więcej pomysłów na minimalistyczny manicure znajdziesz tutaj.

manicure z czarną linią

drukowane paznokcie

Najbardziej wygrywające opcje projektowania krótkich paznokci to proste zdobienia paznokci z dużymi (a najlepiej również prostymi) elementami dekoracyjnymi. Taki manicure wygląda zarówno efektownie, jak i schludnie.

zwierzęcy nadruk na paznokciach

Dlatego nadruk zwierzęcy jest przyjacielem krótkiej długości – z charakterystycznymi plamkami lub paskami.

czarno-biały manicure z plamami jak krowa

Grafika

Czarno-biały manicure otwiera wiele możliwości artystycznej ekspresji. Cienkie czarne linie na białym tle sprawiają wrażenie szkiców ołówkiem.

graficzny czarno-biały manicure

czarne paski na białym tle

Jeśli pokryjesz rysunek matowym blatem, możesz uzyskać efekt „papierowej” tekstury.

Manicure księżycowy + francuski

Aby się nie nudzić, po wykonaniu manicure francuskiego lub księżycowego „według wszystkich kanonów”, spróbuj je połączyć. Ta technika wizualnie wydłuży paznokcie. Możesz zwiększyć lukę tradycyjnym podaniem, dekorując dziury i „uśmiechy” prostym dekorem – na przykład tymi samymi kropkami lub paskami. Gwarantowany jest oryginalny wynik.

księżycowy i francuski w jednym

brak koloru

Ostatnio szczególnie popularne jest zdobienie paznokci na bezbarwnym tle. A także negatywowy projekt przestrzeni z bezbarwnymi wstawkami. Wszystko to nie jest sprzeczne z koncepcją czarno-białą i może ją ciekawie urozmaicić.

READ
Letnie trendy w manikiurze 2023: najgorętsze pomysły

pionowe paski na paznokciach

czarno-białe paski na przezroczystym tle

blokowanie kolorów czarno-białych

Półtony

Innym sposobem na uzyskanie ciekawego efektu trójwymiarowości jest użycie nie tylko lakierów o gęstej barwie, ale również półprzezroczystych. Pozwoli to zobaczyć rysunki na poprzedniej warstwie.

czarne kropki na białym

Ten wybór znacznie rozszerza możliwości manicure dwukolorowego.

czarno-biały manicure z różowym lakierem

długa stylizacja paznokci z czarno-białymi lakierami

Konstrukcja wieloramienna

Prostym i oryginalnym rozwiązaniem jest wykonanie wzoru z jednej strony czarnym lakierem, a z drugiej białym.

różne wzory pod ręką

inny manicure na dłoniach

Surowość skali czarno-białej zostanie zneutralizowana przez jej bezczelną i psotną prezentację.

rysunki

Wyobraź sobie, że rysujesz na białej kartce, rysując linie ołówkiem lub długopisem żelowym. Nawiasem mówiąc, zanim zaczniesz tworzyć na płytce paznokcia, naprawdę warto poćwiczyć tworzenie miniaturowych graficznych światów na papierze.

rysunki na paznokciach

Jeśli paznokcie są długie, to przy odpowiednich umiejętnościach przestrzeń wystarcza na złożone obrazy.

podwójny francuski?

Końcówki długich paznokci w manicure francuskim można podkreślić kilkoma łukami jednocześnie, naprzemiennie czarnymi i białymi lakierami. Taka wielowarstwowa kurtka to kolejny sposób na niezwykłe pokonanie zwykłego projektu i uczynienie zdobienia paznokci pełną częścią obrazu.

podwójny francuski manicure

czarno-srebrna kurtka

podwójny francuski

W tym filmie znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak stworzyć kurtkę.

szkice ołówkiem

Któż z nas nie pozostawił w myśli „przypadkowych” rysunków na papierze? Te niedokończone szkice mogą zamienić się w eleganckie zdobienia paznokci.

szkice ołówkiem na paznokciach

Odtwarzanie tekstur

Czerń i biel nie będą się wydawać nudnymi kolorami podstawowymi, jeśli ich kontrast uzupełnisz kontrastem faktury w manikiurze. Zrób białe lub czarne tło zmatowione i udekoruj je błyszczącym „nadrukiem” na wierzchu.

gra tekstur na paznokciach

Poniżej znajdziesz kilka innych pomysłów na długie paznokcie.

francuska kropka

negatywny manicure kosmiczny

Zgodność czarno-białego manicure z innymi kolorami i wystrojem

Czarno-białe lakiery można łączyć z dowolnymi innymi. Ważne jest tylko, aby zrozumieć, jaki efekt chcesz uzyskać, ponieważ dodatkowe odcienie mogą sprawić, że czarno-biały manicure będzie jeszcze bardziej chwytliwy lub wręcz przeciwnie, złagodzi ten akcent na zdjęciu.

Wszelkie odcienie z gamy nude idealnie rymują się z czarno-białym wzorem: piaskowym, kremowym, kremowym i kawowym. Najlepiej wykorzystać je jako tło lub kolor bazowy paznokci, które pozostaną bez artystycznego pokrycia.

czarno-biały manicure z różowym lakierem

czarno-biały manicure nago

Złoto i srebro

W relacjach ze szlachetnymi odcieniami czerń i biel również mają harmonię. Dzięki blaskowi złota i srebra manicure staje się bardziej elegancki.

marmurowy nadruk na paznokciach

paznokcie w panterkę

trójkątny manicure księżycowy

czarno-biały manicure ze złotem

Drobne plamy lakierów z metalicznym efektem mogą ozdobić również codzienny manicure.

READ
Manicure 2023: 22 ciekawe pomysły i nowe wzory

Jeśli użyjesz neonowych odcieni w połączeniu z czernią lub bielą, ich jasność nieznacznie spadnie. Pozwoli to osiągnąć równowagę w manicure, która jest niezbędna, aby neon nie przyciągał do siebie zbytniej uwagi.

czarno-biały manicure z neonowym połyskiem

Jednocześnie należy zrozumieć, że taki projekt w każdym razie stanie się zauważalnym szczegółem obrazu. Dlatego warto wcześniej pomyśleć o harmonii obrazu jako całości.

Czerwony

Czerwony jest tym samym samowystarczalnym kolorem co czarny i biały. Z powodzeniem uzupełnia nasz duet, zamieniając go w zauważalne trio.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: