Córka Ljubowa Uspienskiej została bez włosów i zębów

Ktoś szczerze popiera Love za decyzję o strzyżeniu córki, ktoś jest zszokowany tym, co zobaczył

Szkoda, że ​​przydarzyło się to młodej dziewczynie, jedynemu dziecku Ljubowa Uspienskiej. Upadek z roweru spowodował podwójne złamanie szczęki i utratę pięciu zębów. Tatiana Plaksina, 29 lat, ma czarny pasek. Pod koniec sierpnia br. jej 64-letnia matka (która urodziła jedyną córkę w wieku 35 lat – przyp. red.) ogłosiła publicznie, że postawiła córce warunek: „Jeśli nie urodzisz przed 2020 rokiem , wydziedziczę cię!”. Nawiasem mówiąc, córka jeszcze nie wyszła za mąż. Ona jest w poszukiwaniu.

Moje serce nie może znieść rozłąki z Tanyą, 5 miesięcy to dużo, lecę do Kostaryki, uspokoję duszę, ci, którzy są dziś daleko od swoich dzieci, odpowiedz, myślę, że nie jestem sam

Moje serce nie może znieść rozłąki z Tanechką, 5 miesięcy to dużo, lecę do Kostaryki, uspokój moją duszę, ci, którzy są dziś daleko od swoich dzieci, odpowiedz, myślę, że nie jestem sam Zdjęcie: uspenskayalubov_official

I dosłownie dwa tygodnie po oświadczeniu piosenkarki kłopoty przytrafiają się jej dziecku. Sama Ouspenskaya pisze o tym w swoim mikroblogu:

– 11 września moja córka Tanechka spadła z roweru w Kostaryce, w wyniku czego złamała szczękę z obu stron i straciła 5 zębów. Po dwóch skomplikowanych operacjach wiele rzeczy przeceniliśmy – a przede wszystkim znaczenie prawdziwego piękna. A dzisiaj wykonaliśmy pracę, na którą nie mogłem się zdecydować – ale która w końcu przyniosła nam wszystkim ogromne wyzwolenie – wyjaśnił Ljubow i opublikował film o tym, jak jej córka obcina włosy.

Lyubov Uspenskaya opublikował wideo, w którym jej córka obciąła głowę łysą

uspenskayalubov_official

Ten film obejrzało już 700 tysięcy osób, mimo że Uspenskaya ma 580 tysięcy subskrybentów. Ktoś szczerze popiera Love za decyzję o strzyżeniu córki, podczas gdy ktoś jest zszokowany tym, co zobaczył.

Annheus: Nie rozumiem, co mają z tym wspólnego włosy? Kochanie, zrobiłbyś to sobie? Co tam, porzuć piękno! Od zrobionej twarzy itp. itp.

ivanova.elen: Wezwij egzorcystów.

lyubov.fro: Pozostaje wyrwać gwoździe.

ta_samaya_marietta: Żadna inna normalna matka mająca pieniądze w swoim życiu nie wystawiłaby swojej córki na widok publiczny w takim stanie. Zrobiłby zęby lub tymczasowo lub jako. A ja umieściłbym zdjęcie z eleganckim uśmiechem, włosami i ubraniem i podpisałbym Jak dumny jestem z mojej dziewczyny. I to . jakby córka chciała puścić. Powszechnie znany jest fakt, że kobiety zaczynają nienawidzić kwitnących córek, co przypomina im o nadchodzącej starości. Tak myślę w tym przypadku.

READ
Znane ikony stylu, od których można się wiele nauczyć

Nataliiakomolova6185: Po co obcinać włosy? Przecież złamała szczękę, całkowicie oszpeciła córkę, sama chodzi w peruce i prawdopodobnie założy ją na córkę.

Lyubov Uspenskaya nie zwraca uwagi na złośliwe komentarze. Na szczęście pojawia się wiele wiadomości z wyrazem poparcia.

Przypomnijmy, że Tatiana Plaksina urodziła się artystce w swoim czwartym małżeństwie z biznesmenem Aleksandrem Plaksinem. Piosenkarka weszła w swoje pierwsze małżeństwo w wieku 17 lat, poślubiła Wiktora Szumiłowicza, mieli bliźniaków, ale dzieci nie przeżyły. Ljubow zawarł drugie małżeństwo z Jurijem Uspienskim, pod którego nazwiskiem żyje i występuje. Trzecim mężem był Władimir Lisitsa, który przedstawił Uspienską swojemu obecnemu mężowi Aleksandrowi Płaksinowi.

BTW

Lyubov Uspenskaya zostawi córkę bez spadku

Córka Tatiana jest jedynym i długo oczekiwanym dzieckiem Ljubowa Uspienskiej. A artysta zrobił wszystko, o czym Tanya nie wiedziała, że ​​niczego mu brakowało: amerykańską edukację, mieszkanie w Nowym Jorku, wakacje w najbardziej egzotycznych krajach. Ale ostatnio królowa chanson zaniepokoiła się tym, że Tatiana nie spieszy się z małżeństwem i posiadaniem dzieci. A czas mija, więc rodzic postawił Tanyi warunek – albo urodzisz, albo wydziedziczę (szczegóły)

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: