Córka Jolie wychowała kopię Brada Pitta

Kiedy Angelina Jolie była zajęta filmowaniem w londyńskim studiu filmowym, praca musiała zostać przerwana z powodu pozwu rozwodowego. Podczas gdy był wolny czas, Jolie okazała się wzorową matką, a paparazzi zrobili zdjęcie rodzinie podczas spaceru, aby obejrzeć film.

Angelina spacerowała ze swoimi najmłodszymi dziećmi: 13-letnią Zaharą, 12-letnią Shiloh i 9-letnimi bliźniakami, Knoxem i Vivienne. Wszyscy byli w świetnym humorze, rozmawiali o czymś wesoło i uśmiechali się do siebie. Widok paparazzi czekających na rodzinę nie podobał się zbytnio dzieciom i Vivien pospieszyła, by przytulić się bliżej matki.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh, była pierwszą z sióstr, która przebrała się na ubrania dla chłopców

Fani rodziny gwiazd uwielbiają dyskutować o stylu ubioru Jolie i jej córek. Do niedawna tylko adoptowana córka, ciemnoskóra Zakhara, wolała widzieć w swojej szafie eleganckie sukienki. Tego samego nie można powiedzieć o biologicznych córkach Jolie – wolą chłopięcy strój.

Shiloh poszła do kina w czarnych tenisówkach, szerokich spodenkach i bluzie. Jej młodsza siostra miała na sobie dżinsy, trampki i granatową koszulkę. Shiloh ma teraz chłopięcą fryzurę i całym swoim wyglądem bardzo przypomina swojego ojca z młodości. Nie można tego przeoczyć, a styl ubioru dziewczyny jest całkowicie zagmatwany.

Na samej Angelinie ubrania, jak to najczęściej bywa, są czysto czarne. Pomimo tego, że na zewnątrz było dość ciepło, aktorka miała na sobie płaszcz jesienno-wiosenny. To był kolejny powód do dyskusji o zbyt szczupłej sylwetce gwiazdy.

Po rozwodzie Jolie stała się bardzo szczupła, a jej waga nie przekracza obecnie 46 kilogramów. Fani zdecydowali, że Angelina wybrała styl szerokich swetrów, płaszczy przeciwdeszczowych i płaszczy, aby oszczędzić sobie kłopotów z wyborem nowych strojów.

Wszystkie trzy córki Jolie i Pitta ubierają się dziś jak chłopcy

Córki Angeliny zawsze miały swobodę wyboru własnego ubrania, a matka nigdy nie nalegała, aby dziewczyna ubierała się w dziewczęcy styl. Tak, i trudno byłoby zainspirować to najstarszą córkę pary gwiazd, kiedy Shilo w wieku trzech lat ogłosiła, że ​​​​chce ubierać się jak jej starsi bracia.

Dojrzewając przez rok, dziecko zażądało, aby nazywać ją imieniem Jan i warto było nazywać ją panieńskim nazwiskiem, wpadała w napady złości. Dziś Shiloh ma już 12 lat i okazało się, że nie zamierza zmieniać swoich zachcianek z dzieciństwa: nadal obcina swoje piękne włosy na krótko i nadal woli spodnie od sukienek. Na zewnątrz jest to zwykły chłopak, tylko niesamowicie ładny.

READ
10 gwiazd, które porzuciły swoje dzieci

Vivienne, najmłodsza córka gwiazdorskich rodziców, ma dziś 9 lat i zaczęła naśladować styl ubierania się swojej siostry. Pozbyła się długich włosów i całkowicie porzuciła dziewczęce ciuchy.

Vivienne jest po prostu piękna, natura obdarowała ją oczami ojca i pulchnymi ustami matki. Do niedawna wybierała stroje koronkowe, ale dziś puszyste spódnice zostały zastąpione chłopięcymi ubraniami w postaci spodni, szortów i T-shirtów. Takie metamorfozy z Vivienne miały miejsce niedługo po rozwodzie jej rodziców – być może w ten sposób odczuwany stres wpłynął na nią.

Podążając za Vivienne, adoptowana córka Jolie, Zahara, przechwyciła pałeczkę nietypowego stylu ubierania się dla dziewczyny. Ma już 13 lat i najdłużej ze wszystkich dziewczyn z gwiezdnej rodziny pozostała wierna romantycznym strojom. Ale w końcu rodzinny „wirus” odniósł nad nią zwycięstwo.

Dziewczyna zaczęła wychodzić ze swoją przybraną matką w spodniach, a wszystkie jej bluzki, spódnice i sukienki zostały zastąpione stylem unisex z chłopięcymi spodniami, T-shirtami i trampkami.

Jolie i Pitt nie mogli pokojowo rozwiązać kwestii wychowywania dzieci

Angelina Jolie woli opowiadać o tym, jak ubierają się jej dzieci, bo właśnie to postrzegają jako swoją indywidualność.

Podczas imprezy społecznej National Board of Review Awards Angelina Jolie pojawiła się ze swoimi dziećmi. Zahara włożyła czarny garnitur do spodni.

Podobnie ubrana była Shiloh, która niedawno miała złamaną rękę w wyniku jazdy na snowboardzie. Więc dziewczyna wyszła na czerwony dywan z podtrzymującym bandażem. Kiedy uśmiechnęła się szeroko do kamer, stało się jasne, że pokazuje kolejny niuans swojej osobowości – 12-letnia córka Jolie obnosi się na zębach aparatami ortodontycznymi.

Angelina stara się prowadzić aktywne życie towarzyskie, czego nie można powiedzieć o jej byłym mężu Bradze Pitcie – stał się samotnikiem, głównie siedzi w domu i rzadko pojawia się publicznie. Jego przyjaciele powiedzieli mediom, że jego drzwi są zamknięte, woli spędzać czas za nimi, czując się jak w schronisku, w którym jest spokojny.

Światowa celebrytka mieszka obok Angeliny i dzieci, ale widzi je tylko na swoim terytorium. Komunikuje się ze swoją byłą żoną wyłącznie przez ochroniarza lub nianię. Jolie nie rezygnuje z prób pozostawienia ojca bez dzieci, a przegrawszy sprawę w sądzie, teraz sama zakłada dzieci, w nadziei, że same go porzucą.

READ
15 strojów celebrytów nazwanych najgorszymi w 2023 roku

12-letnia Shiloh wyrosła na kopię swojego ojca, Brada Pitta.

Angelina Jolie musiała przestać kręcić Maleficent 2, nad którym pracowano w Londynie, i wrócić do Los Angeles. Powodem jest proces sądowy z byłym mężem Bradem Pittem w sprawie opieki nad dzieckiem. Sąd nakazał Angelinie sprowadzić sześciu spadkobierców ojcu i nie ingerować w ich spotkania z Pittem. W przerwie od pracy aktorka zachowuje się jak wzorowa matka: przez weekend paparazzi sfotografowali Angelinę i jej młodsze dzieci w drodze do kina.

Aktorka zabrała na sesję 13-letnią Zaharę, 12-letnią Shiloh i dziewięcioletnie bliźniaki Knox i Vivien. Najwyraźniej rodzina gwiazd była w świetnym nastroju: dzieci wesoło rozmawiały, Angelina się uśmiechała. Widząc czekających na nich paparazzi, młodsi skrzywili się lekko, a najbardziej nieśmiała z całego towarzystwa, blondynka Vivien, wzięła Angelinę za rękę i przytuliła się do mamy.

Paparazzi sfotografowali Angelinę Jolie podczas rodzinnej wycieczki do kina. Od lewej do prawej: Knox 9 lat, Shiloh 12 lat, Zahara 13 lat i Vivienne 9.

Paparazzi sfotografowali Angelinę Jolie podczas rodzinnej wycieczki do kina. Od lewej do prawej: Knox 9 lat, Shiloh 12 lat, Zahara 13 lat i Vivienne 9. Zdjęcie: EAST NEWS

Fani aktorki zawsze zwracają uwagę na to, jak ubierają się jej córki. Spośród nich tylko jedna, przybrana Zakhara, uwielbia sukienki i niezmiennie wybiera kobiece kreacje. Biologiczne córki Jolie i Pitta wolą ubrania chłopięce. Tak więc tym razem Vivien poszła do kina w dżinsach, tenisówkach i granatowej koszulce z nadrukiem. Shilo również ubrał się w czarne trampki, szerokie spodenki i bluzę.

Najstarsza biologiczna córka pary gwiazd niedawno zrobiła nową chłopięcą fryzurę i zaczęła wyglądać jeszcze bardziej jak jej ojciec. Podczas tego spaceru jej podobieństwo do Pitta przyciągnęło uwagę wielu: Shiloh dorosła i stała się tylko kopią Brada w młodości. A chłopięce ubrania jeszcze bardziej to podkreślają.

Sama Angelina, zgodnie z tradycją, ubrała się na czarno od stóp do głów: pomimo dość ciepłej pogody aktorka wyszła z domu w płaszczu. Plotka głosi, że w ten sposób gwiazda maskuje zbyt szczupłą sylwetkę. Z powodu rozwodu Jolie bardzo schudła, teraz waży zaledwie 46 kilogramów. Aby nie cierpieć przy doborze strojów, Angelina ukrywa swoje ciało w szerokich kardiganach, płaszczach przeciwdeszczowych i płaszczach.

Chłopięca fryzura Shiloh dodatkowo podkreśla jej podobieństwo do ojca.

Angelina zawsze pozwalała swoim córkom wybierać własne ubrania, nie nalegając, by ubierały się jak dziewczynki. Najstarsza córka pary gwiazd, Shiloh Jolie-Pitt, w wieku trzech lat odmówiła noszenia dziewczęcych ubrań i zaczęła ubierać się jak jej bracia. A o czwartej dziewczyna powiedziała: „Mów mi John!” i wpadała w napady złości za każdym razem, gdy zwracano się do niej w inny sposób. Z wiekiem Shiloh nie zmieniła swoich przyzwyczajeń: nadal obcina włosy na krótko i zamiast sukienek nosi spodnie. Zewnętrznie jest zupełnie nie do odróżnienia od chłopca – jednak bardzo ładny.

READ
Melania Trump pokazała najbardziej kobiecy wizerunek lata 2023 roku

Ostatnio najmłodsza córka gwiazdy Vivien we wszystkim kopiuje swoją siostrę Shiloh: dziewczyna obcięła długie loki i całkowicie przestała nosić dziewczęce ciuchy. Blond Vivienne wyrasta na prawdziwą piękność: odziedziczyła oczy Brada Pitta i pulchne usta Angeliny. Do niedawna dziewczyna lubiła nosić urocze sukienki z koronkowymi i puszystymi spódnicami, teraz woli chłopięce spodnie, T-shirty i szorty. Co charakterystyczne, zmiana w garderobie Vivien nastąpiła wkrótce po tym, jak dowiedziała się o rozstaniu jej rodziców. Najwyraźniej w ten sposób dziewczynka została dotknięta stresem z powodu rozwodu.

Obie biologiczne córki Jolie, Shiloh i Vivien, wolą ubierać się jak chłopcy.

Obie biologiczne córki Jolie, Shiloh i Vivien, wolą ubierać się jak chłopcy. Zdjęcie: EAST NEWS

Przypomnijmy, że prawnicy Jolie i Pitta od prawie dwóch lat ostro walczą w sądzie o rozwód z najsłynniejszą parą hollywoodzkich gwiazd. Główną przeszkodą jest opieka nad dzieckiem: Brad i Angelina nie mogą w żaden sposób dzielić sześciu spadkobierców. Jolie marzy o wychowywaniu ich w samotności, bez udziału byłego męża, ale jej życzenia nie są skazane na spełnienie. Zgodnie z kolejną decyzją sądu Angelina jest zobowiązana do umożliwienia byłemu mężowi spotykania się z dziećmi co drugi dzień. Brad będzie mógł się z nimi widywać przez co najmniej cztery godziny w dni szkolne i co najmniej dwanaście godzin w dni wolne od zajęć szkolnych.

Według wtajemniczonych, po zapoznaniu się z decyzją sądu, Jolie wpadła w szał. Teraz aktorka próbuje wpłynąć na potomstwo, zapewniając, że same dzieci odmówią zobaczenia ojca. Brad i jego prawnicy starają się o równą opiekę 50/50, aby dzieci mogły spędzać tyle samo czasu z matką i ojcem.

CZYTAJ TAKŻE

Scarlett Johansson, Angelina Jolie i inni: Opublikowano ranking najlepiej zarabiających aktorek na świecie w 2018 roku

Forbes porównał dochody najpopularniejszych gwiazd ekranu [foto]

Magazyn Forbes opublikował swój tradycyjny coroczny ranking najlepiej opłacanych aktorek 2018 roku. Wśród trzech najbogatszych gwiazd Hollywood znalazły się jednocześnie dwie byłe żony Brada Pitta – Angelina Jolie i Jennifer Aniston. Cóż, Scarlett Johansson znalazła się na szczycie listy najbardziej utytułowanych gwiazd. Kto jeszcze znalazł się w Top 10 najlepiej zarabiających aktorek i dlaczego płacono im tak szalone opłaty (szczegóły).

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

READ
Beyoncé przypadkowo pokazała obcisłą bieliznę pod sukienką

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: