Co uszy mogą powiedzieć o twoim życiu

Uszy są zwierciadłem Twojego charakteru i zdrowia. Co powiedzą o tobie?

Czy wiesz, że każda osoba ma niepowtarzalne nie tylko odciski palców, ale także małżowiny uszne.

W fizjonomii uszy reprezentują twoje zdrowie i przeznaczenie w wieku od 1 do 14 lat. Prawe ucho jest wskaźnikiem losu od 8 do 14 lat, a lewe od 0 do 7 lat.

Ponadto wszystkie płatki uszu można podzielić na dwa typy: wolne i przylegające. Jeśli nigdy nie zwracałeś na to uwagi, poczuj czubek płatka ucha – czy jest przymocowany do głowy, czy nie?

Teraz spójrz na poniższy obrazek i odpowiedz, która opcja jest bardziej podobna do twojej.

Charakter kształtu ucha

ushi-3.jpg

1. Luźny płatek ucha – hojny i niezależny

Jeśli twoje małżowiny uszne zwisają swobodnie, jesteś osobą wolną, niezbyt przywiązaną i nie starającą się sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Pozwalasz życiu toczyć się swoim torem i wiesz, że w końcu wszystko się ułoży.

Pomimo swojej niezależności utrzymujesz bliskie relacje ze swoim wąskim kręgiem ludzi. Osoby z luźnymi płatkami uszu poświęcają się tylko najważniejszym ludziom i rzeczom. Zdecydowanie żyjesz we własnym tempie, ale nie można cię nazwać niewrażliwym.

Zawsze myślisz o innych i jesteś gotów poświęcić wiele dla dobra swoich bliskich.

2. Wrastający płatek ucha – pewny siebie i celowy

Jeśli twoje płatki uszu są połączone, możesz nazwać osobę głęboko w sobie. Jesteś świadomy wszystkich swoich działań i tego, jak mogą one wpłynąć na innych. Nic nie umknie Twojemu spojrzeniu, zwracasz uwagę na wszystko, co dzieje się wokół. Jesteś pewny swoich decyzji, a twoje oczy są zawsze skierowane w przyszłość.

Istnieje jednak jedno niebezpieczeństwo: masz tendencję do tego, by zawsze uważać swoją opinię za słuszną. Staraj się słuchać opinii innych ludzi i staraj się patrzeć na wszystko z punktu widzenia drugiej osoby.

Rozmiar ucha

Duże uszy są oznaką witalności i długowieczności. Właściciele takich uszu są żywiołowi i energiczni. Są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka niż osoby z małymi uszami. Jeśli twój przyjaciel ma duże uszy, jest bardziej prawdopodobne, że będzie dobrym słuchaczem.

Ludzie którzy mają małe uszyostrożni, zamyśleni, zatopieni w sobie, ale dość celowi.

Uszy średni rozmiar mówią, że człowiek znajduje złoty środek między ryzykiem a strachem. Jednocześnie osoba, której uszy różnią się zauważalnie rozmiarem, może przeżywać w swoim życiu wiele wzlotów i upadków.

ushi-9.jpg

zaokrąglone uszy świadczą o towarzyskiej, pozytywnej osobie z bogatą wyobraźnią.

Nieznacznie kwadratowe uszy komunikuje, że jesteś praktyczny, bystry, wnikliwy i zdolny do robienia kilku rzeczy jednocześnie.

jeśli górna część ucha jest spiczasta, wtedy taka osoba jest skryta i tajemnicza. Bardzo dużo czasu zajmuje lepsze poznanie tej osoby.

Wypukłe uszy mówi o niezależnej naturze człowieka, który nie lubi, gdy mu się mówi, co ma robić. Osoby z tym typem ucha są uparte i rzadko przyjmują rady od innych. Jednak ci ludzie łatwo przyciągają pieniądze.

Pozycja ucha

ushi-10.jpg

Ludzie z wysoko osadzone uszy (uszy znajdują się powyżej czubka nosa i kończą się na brwiach) szybko chwytają informacje, podczas gdy osoby z nisko osadzone uszy (uszy znajdują się poniżej brwi i czubka nosa) wolniej przyswajają informacje.

Długie uszy (płatki uszu znajdują się poniżej czubka nosa, a górna część powyżej brwi) są oznaką geniuszu.

Z reguły uszy są lekko pochylone (górna część ucha jest nieco dalej niż płatek ucha), ale jeśli Kąt pochylenia wystarczająco duży, jego właściciel jest nieugięty i lubi kontrolować innych.

READ
Najbardziej niebezpieczne kobiety w związkach według znaków zodiaku

ushi-2.jpg

Ludzie z zaokrąglony lok małżowiny uszne potrzebują stymulacji umysłowej. Są energiczni i uwielbiają dobrze się bawić.

Ludzie z cienki lok impulsywny, bardzo entuzjastyczny i ekstrawertyczny z natury.

jeśli loki są bardzo cienkieczłowiek zawsze będzie zainteresowany kwestiami ludzkości jako całości.

Długie płatki uszu są wyznacznikiem długiego i zdrowego życia. Mówią też, że osoba ta jest obdarzona doskonałym zmysłem zrozumienia i osądu.

Ludzie z grube płatki uszu wielu przyjaciół. Są pracowici, a ich samopoczucie rośnie z biegiem lat. Kobiety z grubymi płatkami uszu mają szczęście w małżeństwie i przynoszą bogactwo swoim mężom.

Ogólnie bardzo duże płatki uszu jest oznaką rozwoju duchowego i wysokiego statusu. Jeśli masz długie i duże małżowiny uszne – towarzyszyć Ci będzie niesamowite szczęście. Wiesz, jak cieszyć się życiem, a wszystko w życiu będzie dla ciebie łatwe. Nawet jeśli wpadniesz w kłopoty, zawsze przyjdą ci z pomocą.

Zdrowie człowieka w uszach

ushi-5.jpg

Uszy o harmonijnym kształcie i rozmiar mówią o dobrej dziedziczności i silnym układzie odpornościowym.

Zbyt gorące lub czerwone uszy (nawet jeśli objawy pojawiają się nagle i przez krótki czas) mogą wskazywać na problemy z ciśnieniem krwi i zaburzeniami naczyniowymi układu nerwowego. Osoby, które często mają piekące uszy, mają skłonność do agresji i szybko reagują na wszelkie zmiany zewnętrzne.

Zimne i blade uszy może być oznaką dysfunkcji autonomicznego układu nerwowego, obniżenia ciśnienia krwi, ogólnego osłabienia i zmniejszenia aktywności mózgu.

Niebieskawy odcień do uszu może wskazywać na niewydolność serca (nawet jeśli inne objawy jeszcze nie występują), choroby płuc i oskrzeli.

Zwróć uwagę na ciemnoczerwone lub niebieskie uszy, które mogą być skutkiem chorób żołądka i jelit, trzustki czy wątroby.

Jeśli skóra uszu stała się błyszcząca z brązowymi lub ciemnoczerwonymi plamami (oznaka braku równowagi minerałów w organizmie), wskazuje to na ogólne zmęczenie i problemy z jelitami.

Jeśli uszy są jak poduszki (miękkie i grube), osoba ma skłonność do otyłości i zmniejszonej aktywności umysłowej.

Kiedy liczne fałdy i zmarszczki na uszach, wskazuje to na predyspozycje do chorób serca i naczyń krwionośnych, w tym miażdżycy, zawału serca i cukrzycy.

Punkty na uszach, które są odpowiedzialne za narządy

ushi-1.jpg

Masaż refleksyjny uszu jest od setek lat stosowany w medycynie chińskiej w leczeniu różnych dolegliwości. Czy wiesz, że uszy są mapą odruchów naszego ciała?

Według refleksologii pewne obszary i punkty uszu są połączone z centrami energetycznymi naszego ciała, zwanymi meridianami.

Znając te punkty, możesz pozbyć się dyskomfortu, bólu i dolegliwości w ciągu kilku minut. Wystarczy przyłożyć spinacz do bielizny na 5 sekund lub uszczypnąć palcami miejsce wskazane przez kropkę.

1. Górna część ucha połączone z ramionami i plecami. Naciskając ten punkt codziennie lub umieszczając spinacz do bielizny na 1 minutę, pozbędziesz się napięcia w ramionach i plecach.

2. Górna część ucha jest połączona z narządami wewnętrznymi. Jeśli odczuwasz wewnętrzny dyskomfort lub bolesność, jest to miejsce, w którym powinieneś umieścić spinacz do bielizny.

3. Punkt tuż nad środkiem zagięcia ucha jest powiązany ze stawami. Aby zmniejszyć ból lub sztywność stawów, należy uciskać ten punkt.

4. Punkt poniżej środka zakrętu ucha. Trzymając w tym miejscu spinacz do bielizny, możesz złagodzić swój stan z bólem gardła lub zatkanym nosem.

READ
Pomyślne kolory dla każdego znaku zodiaku

5. Obszar tuż nad płatkiem ucha jest związany z trawieniem.. Umieszczając spinacz do bielizny w tym miejscu, zmniejszysz ból brzucha. Użyj również tego punktu nacisku, aby zapobiec dyskomfortowi.

6. Płat ucha jest ściśle związany z głową i sercem.. Uciskając w tym miejscu pozbędziesz się bólów głowy i migren oraz wzmocnisz serce.

Uszy niosą bardzo ważne informacje, które pomagają określić los osoby. Pod tym względem decyduje wiele czynników: wielkość, kształt, proporcje poszczególnych części, a nawet kolor. Uszy mogą być bardzo duże, duże, średnie i małe. W tym artykule dowiesz się, jak określić charakter osoby za pomocą uszu.

Duże (duże) uszy

duże uszy

W fizjonomii duże uszy wskazują, że ich właściciele skłaniają się ku filozofii, myśleniu globalnemu. Są bardzo mili i towarzyscy. Chętnie wysłuchaj opinii innych na interesujący ich temat. Spokojny, niekonfrontacyjny. Żyją ciekawym, pełnym wydarzeń i interesującym życiem. W rodzinie, uległy, wykonawczy, zawsze kieruj się w stronę domowników. Awansują w służbie tylko dzięki sumienności i szerokiej wiedzy w wielu dziedzinach. Nie tolerują stanowiska zależnego od władzy, nigdy nie proszą o ustępstwa.

“Grudzień” – zapaleni dyskutanci, zawsze do końca udowadniają swój punkt widzenia, nawet jeśli wiedzą, że nie mają racji. Odwieczni bojownicy o sprawiedliwość, o ochronę tych, którzy zostali niezasłużenie urażeni. Mają wielu przyjaciół i sympatyków, wszyscy znajdują wsparcie. Wielki sukces odnoszą zawody śledczego do spraw szczególnie ważnych, adwokata, adwokata, działacza na rzecz praw człowieka. Rodzina nie dąży do przywództwa, wystarczy im w służbie. Większość czasu spędza w pracy. Wszechstronnie rozwinięci ludzie, którzy pasjonują się sportem, mogą osiągnąć wielkie sukcesy w sporcie wyczynowym. Urodzeni kierowcy, nigdy nie ulegają wypadkowi, mają doskonałą reakcję. Bardzo wybuchowy w ekstremalnych sytuacjach, może być gwałtowny, jeśli zostanie popchnięty. Lubią pić, ale nigdy nie są pijani.

„Lipiec” – spokojny, przyjazny, zgodny. Długo nie potrafią wybrać partnera życiowego, są bardzo ostrożni i podejrzliwi, nieco skromni w kontaktach z płcią przeciwną. Utalentowani w dziedzinie matematyki, mogą poświęcić się działalności naukowej. Nienarzucający się, nigdy nie wtrącający się w sprawy innych ludzi, nie proszący nikogo o pomoc, zbyt niezależny i dumny. Nie można ich nazwać rozmownymi, ale w razie potrzeby wykazują doskonałe umiejętności oratorskie. Jasno wyrażaj swoje myśli, zrozumiale wyjaśniaj pomysły.

Duże ucho

„Jesienne” duże uszy u osoby, a zwłaszcza „październik”, są bardzo ostrożne, doskonale przejawiają się w działalności zawodowej. Bardzo uważny w pracy, nigdy nie popełnia błędów. Fizycznie wytrzymały, cieszący się dobrym zdrowiem, stabilny. Nie lubią narzekać na los, łatwo znoszą brak środków, potrafią zadowolić się małym, jeśli nie ma jak mieć więcej. Wierzą, że wszystko można osiągnąć własną pracą. Nieustannie poszukują nowych technologii, ulepszają już istniejące. Starają się podnieść produkcję na wyższy poziom, często poświęcając całe swoje życie jednej sprawie. Nie są mściwi, ale długo pamiętają obrazę, nie wiedzą, jak wybaczyć. Mocno doświadczaj porażek, ale nie trać wiary w najlepsze. Uważnie analizuj przyczyny awarii, znajdź błędy. Mają doskonałe ucho do muzyki, potrafią być dyrygentami.

Co oznaczają duże uszy?

  • Bardzo duże, duże uszy zwiastują wiele drobnych problemów i komplikacji. Osoba bardzo często nie rozwija życia osobistego, dochodzi do nieudanego małżeństwa, porażki na froncie miłosnym. Ale jednocześnie nie ma nierozwiązywalnych problemów i kłopotów prowadzących do znacznych strat.
  • Ogromne uszy mówią, że życie ich właściciela będzie długie, a starość – szczęśliwa.
  • Duże, ale niewiele większe od przeciętnych uszy, to ludzie, którzy mogą wiele osiągnąć. Najczęściej takie osoby odnoszą sukces, a jeśli włożą trochę wysiłku i determinacji, nie tylko zrobią karierę i osiągną dobrobyt materialny, ale także zasłyną w nauce czy twórczości. Ci ludzie mają szczęście przede wszystkim w biznesie, nauce czy sztuce. W życiu osobistym mogą ich czekać rozczarowania, smutek, nieprzyjemne niespodzianki, które doprowadzą do przymusowej samotności lub nieporozumień.
  • Duże mięsiste uszy zwiastują wielkie rozczarowanie lub stratę, która zmieni resztę twojego życia. Najprawdopodobniej jest to spowodowane najbliższym krewnym, dzieckiem. Ale w twojej przyszłości oczekuje się również wielu przyjemnych wydarzeń i radosnych spotkań. Ponadto w przyszłości nie będziesz sam, jeśli spróbujesz być bardziej powściągliwą, spokojną osobą.
  • Cienkie duże uszy zwiastują sukces w karierze. W młodości sukces z płcią przeciwną. Nie zawsze prowadzi to do stworzenia rodziny. Najprawdopodobniej osoba o takich uszach i charakterze będzie preferować samotność, niezależność i niezależność. Więzi rodzinne przyciągną go w bardziej dojrzałym wieku. Jeśli rodzina jest tworzona w młodości, prawdopodobieństwo rozwodu jest wysokie. Zazwyczaj ludzie z takimi uszami mają długie życie i szczęśliwą starość wśród kochających krewnych i przyjaciół.
READ
15 sztuczek, które ułatwią latanie

Uszy średniej wielkości

Nie jest trudno określić charakter osoby po uszach średniej wielkości. Dużo powiedzą o przyszłości swojego właściciela.

Taka osoba raczej nie doświadczy gorzkich rozczarowań i niepowodzeń związanych z płcią przeciwną. Trochę wysiłku z ich strony – a sukces gwarantowany. Ale jednocześnie takich ludzi nie można nazwać absolutnymi szczęściarzami. W przyszłości czekają ich rozczarowania i smutki, związane przede wszystkim z dobrobytem materialnym i rozwojem kariery.

Małe uszy

Małe uszy zwiastują burzliwe życie, pełne nieoczekiwanych przyjemnych i nieprzyjemnych incydentów.

Taka osoba będzie miała wiele przygód, zwłaszcza jeśli jego życie, praca, aktywność związana jest z przeprowadzką, podróżowaniem. Osoba z takimi uszami będzie prowadzić dość niepoważne życie, popełniać pochopne czyny. W rezultacie przyniesie mu to nie tylko kłopoty i nieprzyjemne doświadczenia, ale także szczęście, o jakim marzy.

Małe blade, pięknie „wyrzeźbione” uszy zwiastują spokojne życie. Taka osoba najprawdopodobniej z powodzeniem zrobi karierę, osiągnie wiele materialnie, będzie szanowana przez pracowników, przyjaciół i znajomych. Ale w życiu rodzinnym istnieje duże prawdopodobieństwo komplikacji: możliwe są nieporozumienia i kłótnie z bliskimi.

symetryczne uszy

Symetryczne uszy są oznaką harmonijnego rozwoju człowieka, asymetryczne uszy są oznaką fizycznej dysharmonii.

Według starożytnych, każdy ma podwójną naturę. W związku z tym istnieje „dobre” ucho (prawe u mężczyzn, lewe u kobiet) i „złe” ucho (lewe u mężczyzn, prawe u kobiet). Należy pamiętać, że prawe i lewe ucho różnią się pod względem przekazywanych informacji. „Dobre” ucho mówi o osiągnięciach karmicznych o korzystnej skali.

Tak więc dla mężczyzn najważniejszym wskaźnikiem jest prawe, „dobre” ucho. Jeśli ktoś miał jakieś złowieszcze znaki, to w starożytności można go było przekląć lub bić kijem.

Przede wszystkim należy ustalić, które ucho dana osoba jest bardziej wyraźne, przynajmniej nieznacznie, bardziej harmonijne (harmonijne jest całe ucho, bez przerw, nawet w kształcie).Jeśli jest to „złe” ucho, to takie osoba jest karmicznie bardziej podatna na zło i musi urzeczywistniać negatywną karmę.

Każdy z nas ma w przybliżeniu takie same uszy, a to sugeruje, że dana osoba ma równe szanse na wykorzystanie zarówno dobra, jak i zła. Każde ucho niejako symbolizuje kielich, z którego czerpiemy dobro i zło, aby wykorzystać je w naszym życiu.

READ
Jak flirtują różne znaki zodiaku

spiczaste uszy

Kształt małżowiny usznej z ostrym kątem na końcu wskazuje na niekonsekwencję charakteru ich właścicieli. Charakter ludzi ze spiczastymi uszami jest złożony, kłótliwy, bezkompromisowy. Trudno nawiązywać znajomości, mieć mało przyjaciół, trudno budować relacje z zespołem w pracy, trudno znosić kłótnie w zespole i rodzinie. Są jednak bardzo odpowiedzialni, obowiązkowi, pracowici. W zależności od imienia i patronimii tacy ludzie mogą być oddanymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zostawiają przyjaciół w tarapatach, lub mogą w ogóle nie mieć przyjaciół.

uszy dziecka

Dzieci z tym kształtem uszu są bardzo drażliwe, łatwo się ekscytują. Rodzice powinni zwracać uwagę na swój układ nerwowy.

Osoby „styczniowe” ze spiczastymi uszami są trudne w komunikacji, zawsze z czegoś niezadowolone, niezadowolone. Nie wiedzą, jak odbierać w swoim wystąpieniu krytykę, nawet tę sprawiedliwą. Ale oni sami bardzo lubią krytykować wszystkich i wszystko. Nie jest łatwo spotykać się z kolegami, sami wybierają sobie przyjaciół. Wybredny, ma dobry węch. Nie każdy dom może jeść, zwróć uwagę na najmniejsze szczegóły gotowania. Osiągają świetne wyniki w sporcie, w każdej jego formie, odważni, nieustraszeni, pracowici. Takie uszy można znaleźć u mistrzów świata, mistrzów olimpijskich. W rodzinie tacy ludzie starają się nie powodować konfliktów, mają wystarczająco dużo trudności poza domem. Nie narzucają się, nie obciążają nikogo swoimi prośbami, nie lubią, gdy narzuca się im ich pomysły lub problemy. Ciekawski, poważnie zainteresowany polityką, może poświęcić się działalności politycznej. Mają dobrą pamięć, w tym wzrokową. Mają dobrą pamięć i bystry umysł.

Osoby urodzone w marcu są bardzo wrażliwe, wrażliwe. Sami starają się nikogo nie urazić, są poprawni i taktowni, starannie ważą każde swoje słowo. Inteligentna, dobrze wychowana. Okazuj empatię innym. Lojalni przyjaciele i partnerzy, rzetelni, obowiązkowo. Punktualnie, do pewnego stopnia pedantycznie. Zrównoważony, lakoniczny, słuchaj więcej niż mów. Mają coś do powiedzenia, ale nie spieszą się z wnioskami, nie uważają za konieczne mówienie wszystkim o swojej opinii. Wielu zwraca się do nich o pomoc i nikomu nie odmawiają. Trudno budować swoje życie osobiste, mogą się kilka razy pobrać. Przez długi czas nie mogą znaleźć swojego partnera. Wybór towarzysza po raz pierwszy zajmuje dużo czasu, ale rzadko udaje się. W zespole są też kłopoty, trudno z nimi znaleźć wspólny język, zgodzić się. Nie tolerują fałszu, hipokryzji, lizusów. Nie idą na przekręty, prawie nie godzą się na kompromisy. W przypadku niektórych nazwisk patronimicznych tacy ludzie mogą być zbyt okrutni, zdolni do morderstwa, jeśli zostaną wytrąceni z równowagi. W zasadzie tacy ludzie to dobrzy dyplomaci, psychologowie. Wiedzą, jak budować dialog, ale tylko we wspólnej sprawie. W prywatnej rozmowie zachowują się zupełnie inaczej.

„Lipiecowe” osoby ze spiczastymi uszami są bardzo ruchliwe, energiczne. Układ nerwowy jest niestabilny. Niecierpliwi mogą przerwać rozmówcy, dokańczając jego myśl. Lubią spać rano, budzą się z trudem i nie radzę ich budzić. Celowe, potrafiące zaplanować swój czas. Mają wielu przyjaciół, kochają ciekawe towarzystwo, nie przegapią ani jednej imprezy, oficjalnego przyjęcia, prezentacji. Kobiety świadomie późno wychodzą za mąż, są bardzo niezależne, zawsze polegają tylko na własnych siłach. Kochają zwierzęta, mają w domu koty lub psy małej rasy. Jednak mało uwagi poświęcają zwierzętom domowym, nie lubią z nimi spacerować.

READ
Ile lat będziesz żył: prognoza z Vasilisa Volodina

mięsiste uszy

W fizjonomii zbyt mięsiste uszy występują częściej u osób ponurych, lakonicznych, zamkniętych w swoim małym świecie. W ekstremalnych sytuacjach tacy ludzie mogą być twardzi, a nawet okrutni. Mięsiste, odstające daleko od mięśni szyjnych płatów wskazują na silną wolę takich osób. Są odważnymi, zdeterminowanymi, silnymi naturami. Często takie uszy można znaleźć u profesjonalnych sportowców uprawiających sporty siłowe: zapasy, sztanga w dużych obciążeniach. Ci ludzie są bardzo mili dla krewnych i przyjaciół, uwielbiają wesołe firmy, są znani jako życzliwi ludzie, spryt. Ale nie polecam sprawdzania ich cierpliwości.

mięsiste uszy

“Lutowi” ludzie z mięsistymi uszami – trudno budować ich życie, zwłaszcza osobiste. Potrafią się żenić kilka razy, przez długi czas nie udaje im się stworzyć silnej rodziny. Tacy ludzie nie są zbyt towarzyscy, skryti, nie lubią rozmawiać o swoim życiu osobistym, nie dzielą się swoimi problemami nawet z bliskimi. Bardzo pracowity, uparty, asertywny. Mają dobrą reakcję, doskonale zorientowani w każdej sytuacji. Nie tolerują kłamstw, mogą eksplodować i łamać drewno opałowe. Skłonny do uzasadnionego ryzyka, praktyczny i rozważny. Jeśli opłaca się im coś zrobić, dołożą wszelkich starań, aby osiągnąć sukces, jeśli nie, nigdy nie zaangażują się w wątpliwy biznes. Decydujący, nie trać czasu, jeśli chce coś osiągnąć. Nie tolerują opcjonalności, ci, którzy chcą ją wydać, mogą źle skończyć. Uwielbiają podziwiać siebie w lustrze, mają perfekcyjną fryzurę, zawsze są eleganckie, wysportowane. Wcześnie zaczynają siwieć, a nawet łysieją. Lojalny wobec bliskich, uwielbiający rodziców, nigdy o nich nie zapominaj.

Jak poznać charakter osoby po kształcie uszu, jeśli urodził się w marcu? Ludzie z takimi uszami są trochę niezręczni, niezręczni. Bardzo wrażliwy, zbyt wrażliwy. Nie lubią odwiedzać, przebywać w domach, tylko bardzo duże imprezy mogą sprawić, że odwiedzą przyjaciół lub znajomych. Tacy ludzie mają dobrą intuicję, graniczącą z przewidywaniem wydarzeń, ale w ogóle nie wierzą w wróżenie, obawiają się astrologów i wróżbitów.

Kobiety z takimi uszami też są trudne do ułożenia sobie życia osobistego, są w kilku małżeństwach. Często mają dzieci różnej płci iz różnych małżeństw. Są bardzo dociekliwi, dużo czytają, interesują się wszystkim, mają rozległą wiedzę we wszystkich dziedzinach. Zagorzali dyskutanci, którzy udowadniają swoje argumenty do gorzkiego końca, są bardzo zdenerwowani, jeśli tego nie zrobią. Wielu ma dobre muzyczne talenty i dobrze śpiewa. Uwielbiają pić piosenki, chętnie spełniają prośbę przyjaciół do śpiewania.

Kobiety „październikowe” są bardzo rozważne, spostrzegawcze, praktyczne. Kobiety o pewnych imionach i patronimikach mają charakter awanturniczy, doskonale odnajdują się w politycznej sferze działalności, w gospodarce i biznesie. Są kontaktowi i komunikatywni. Dobrze dogadują się z mężczyznami. Mają dobrą figurę, jasne osobowości. Atrakcyjny dla mężczyzn. Łatwo promowany. Świetne aktorki. Zazdrosne, bezceremonialne, jeśli przyłapią kochanka na zdradzie, mogą publicznie urządzić scenę zazdrości. Uwielbiają pochlebstwa, pochwały, komplementy. Jednak przy wszystkich kobiecych słabościach mają męski sposób myślenia, mają żelazną logikę. Osiągają świetne wyniki w działalności zawodowej, zajmują wysokie stanowiska.

Co uszy mówią o człowieku?

Poniższa tabela zawiera główne wskazówki dotyczące określania charakteru osoby za pomocą uszu:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: