Co przyniesie szczęście każdemu znakowi zodiaku w 2023 roku?

Według ezoteryków rok Królika Wody jest jednym z najszczęśliwszych i najspokojniejszych okresów. Według chińskiego horoskopu taki rok przypada raz na 60 lat. W świetle negatywnych wydarzeń zachodzących na świecie wielu chce wiedzieć, czego się spodziewać po 2023 roku?

Bóg królik

2023 jaki rok zwierzęcy

Zgodnie z naukami zodiaku Wschodu, 2023 jest rokiem Czarnego Królika Wodnego. W niektórych regionach świata ten rok jest uważany za rok Kota, więc maskotką noworoczną i symbolem nadchodzącego 2023 roku jest nie tylko królik, ale także kot.

Charakterystyka znaku wschodniego

Według chińskiego horoskopu Królik jest czwartym symbolem zodiaku. Zwyczaje królików stanowią podstawę do zestawienia cech nadchodzącego roku. Króliki i koty to puszyste, nieszkodliwe stworzenia. To znak, że rok będzie spokojny, spokojny.

Ponieważ symbolem roku jest stworzenie domowe, warto zwrócić szczególną uwagę na stworzenie komfortu w domu. Obiecuje obfitość, długowieczność, szczęście. Główne cechy Królika Czarnej Wody to:

 • podatność;
 • małomówność;
 • kreatywność.

Nadchodzi najkorzystniejszy okres na odrodzenie zapomnianych tradycji rodzinnych. Prawdziwym talizmanem dobrego samopoczucia rodziny jest troska o siebie wszystkich członków rodziny. W takim przypadku skandale, nieporozumienia i rozwody ominą dom. Rodzinne gniazdo będzie wypełnione romansem, wygodą, dźwięcznym śmiechem dzieci, szczęściem.

Ponieważ królik wodny jest ogłoszony talizmanem roku, warto uwzględnić naturalne walory tego pierwiastka w charakterystyce roku. Woda jest przezroczysta, ruchliwa, miękka, ale mocna. Oznacza to, że nieporozumienia w relacjach międzyludzkich należy rozwiązywać poprzez negocjacje, poszukiwanie rozwiązań kompromisowych, przekonania oparte na dowodach.

Rok Królika to najlepszy czas na ślub i posiadanie dzieci.

Cechy ludzi urodzonych w Roku Królika

W charakterze osób urodzonych w roku Królika występują takie cechy jak:

 • nieśmiałość;
 • ostrożność w słowach i czynach;
 • reagowanie;
 • naturalny urok;
 • elastyczność
 • empatia;
 • dyplomacja;
 • dar perswazji.

Idealna kompatybilność zakochana w króliku z psami, małpami, kozami, szczurami. Relacje tych ludzi będą napięte z osobami urodzonymi w roku Koguta lub Węża.

Znani ludzie urodzeni w Roku Królika

W Roku Królika urodziły się takie znane osobistości jak: M. Curie, A. Zvyagintsev, V. Menshov, V. Solovyov, V. Turchinsky, D. Matsuev, M. Rostropovich, E. Riazanov, V. Mashkov, Ch. Chamatowa, T. Navka, E. Piaf, M. Szarapowa, A. Einstein, A. Żulin, L. Milawskaja, L. Troicki, S. Prokofiew, S. Zwieriew, K. Simonow, G. Kasparow; J. Simenon, M. Jovic, W. Scott, F. Sinatra, B. Pitt, D. Beckham, J. Depp, R. Williams, N. Cage, W. Houston, T. Kandelaki, A. Jolie, K. Winslet, F. Castro, C. Theron, K. Tarantino, E. Iglesias.

READ
9 rzeczy, które musisz wiedzieć, aby nie wpaść w pułapkę sprzedawców i kupować produkty wysokiej jakości

Kiedy według kalendarza wschodniego jest rok Królika?

Data wejścia w prawa patrona Roku 2023 Królika to data początku Nowego Roku w chińskim kalendarzu. Kalendarz opiera się na cyklach księżycowych, a Nowy Rok w Chinach przypada w tym samym czasie, co drugi nowiu po przesileniu zimowym. Data rozpoczęcia Nowego Roku jest elastyczna, ponieważ nowiu przypada między 21 stycznia a 21 lutego.

W 2023 roku, zgodnie z kalendarzem wschodnim, Królik Czarnej Wody pojawi się w nocy z 21 na 22 stycznia. Jednocześnie w Chinach ten rok nie jest uważany za 2023, ale 4721. Królik przekaże pałeczkę zielonemu smokowi 9 lutego 2024 r.

Jak będzie wyglądał 2023?

Astrologowie twierdzą, że rok będzie stabilny, nie przewiduje się żadnego kryzysu gospodarczego. Jednak planowanie czegoś wspaniałego na nadchodzący rok nie jest tego warte: koty i króliki uwielbiają rutynową stabilność. W każdym razie musi być jasność, poczucie proporcji i musi to być zrobione z poczuciem własnej wartości.

Privlech-udachu-v-bog-krolika

Ponieważ patronami roku są zwierzęta domowe, sprzyjają one poprawie warunków życia. Jeśli rodzina planowała zakup nowego domu, warto zrealizować to marzenie w 2023 roku.

Królik aprobuje pomysł spędzenia wakacji w nowym miejscu, ale musisz dokładnie przygotować się do podróży, biorąc pod uwagę wszelkie niuanse. Ani koty, ani króliki nie lubią nieprzewidzianych okoliczności.

W każdej dziedzinie życia człowieka pojawią się cechy ze względu na cechy patrona roku:

Sfera zdrowia

Rok Kota to najlepszy czas na sprawdzenie stanu zdrowia, aby zapobiec rozwojowi różnych chorób. Dlatego w 2023 roku warto zaplanować:

 • wyjazd do sanatorium;
 • codzienne spacery na świeżym powietrzu;
 • regularne wizyty na basenie i siłowni.

Sfera finansów i pracy

W przeddzień Nowego Roku musisz zadbać o eliminację wszystkich długów finansowych.

Nie spodziewaj się awansu w tym roku. Nie jest to jednak powód do zaniedbywania swoich obowiązków: Królik zdecydowanie zaleca, abyś pokazał się w produkcji z jak najlepszej strony, aby w ciągu roku uzyskać awans.

Nadchodzący rok będzie szczególnie owocny dla przedstawicieli sfery społecznej: nauczycieli, lekarzy, sprzedawców, prawników, psychologów.

Sfera relacji

Zaniedbania i nieporozumienia w stosunkach z krewnymi i współpracownikami należy pozostawić w roku poprzedzającym. Musisz wejść w nowy rok z pozytywnym, jasnym myśleniem i czystym sumieniem.

READ
Oznaki słownej przemocy w związku

Nowe znajomości w 2023 roku przekształcą się później w silne przyjaźnie, a lekki flirt stanie się podstawą do powstania głębokiego uczucia. Istnieje również duże prawdopodobieństwo wznowienia relacji ze starymi przyjaciółmi, którzy przez ostatnie lata pozostawali w cieniu.

Jeśli jednak zwrócimy się do historii, staje się oczywiste, że lata Królika były dalekie od zawsze spokojnych. Często różne wojny i klęski żywiołowe miały miejsce właśnie w okresie „panowania” Królika. Dlatego astrologowie apelują, aby nie polegać na łagodnej bestii, ale być czujnym i ostrożnym.

Jaki będzie rok 2023 dla osób urodzonych w różnych latach

Chińscy astrologowie opowiadają, jaki będzie 2023 rok dla ludzi. Urodzony pod patronatem różnych zwierząt:

Rok 2023 jest tuż za rogiem. Ci, którzy są przyzwyczajeni do wiary w horoskopy i astrologię, tradycyjnie zwracają się do kalendarza wschodniego i polegają na mocy energetycznej patronów zwierząt następnego roku kalendarzowego. W nowym roku będzie to Królik Czarnej Wody. Raport Robba opowiada, jak go spotkać, aby przyciągnąć szczęście i co Królik Czarnej Wody obiecuje różnym znakom zodiaku

Od niepamiętnych czasów ludzie patrzyli na gwiazdy i pytali o ich przyszłość. Lekką ręką astrologów zakładali miasta, wszczynali konflikty z sąsiednimi państwami i nie tylko. Ktoś zna tylko swój znak zodiaku, inni od czasu do czasu czytają jego horoskop, a jeszcze inni dosłownie nim żyją. Jeśli w pełni wierzysz w moc horoskopów, poniżej znajdziesz wiele odpowiedzi na to, czego możesz się spodziewać po 2023 roku i jak sprawić, by nadchodzący rok był wyjątkowo udany.

Który rok zwierzęcy to 2023

W następnym roku Blue Water Tiger ustępuje miejsca Czarnemu Królikowi Wodnemu. Z pewnością zacznie patronować każdemu, kto nie jest przyzwyczajony do biernego poddawania się okolicznościom i zajmowania oportunistycznej pozycji. Właściciel 2023 bez wątpienia doceni szczerość, lekkość i uczciwość w osobie. Więc każdy, kto ma te cechy charakteru, ma prawo liczyć na potężny patronat ze strony królika.

Jednak nie wszyscy zgadzają się, że jednym z 12 zwierząt wybranych przez Buddę na „królestwo” roku był królik. Według niektórych legend zamiast królika jest to kot. W każdym razie podwójny znak „Królik – Kot” jest precedensem: nigdy wcześniej różne zwierzęta nie symbolizowały w horoskopie tego samego okresu czasu. Tak czy inaczej, mają punkty styku, coś jednoczącego: zarówno króliki, jak i koty są zwinne, zdecydowane, miękkie i delikatne, ale jednocześnie dość szponiaste, choć nie chcą podrapać pierwszego, bez powodu.

READ
7 nieoczekiwanych zmian, które zachodzą w ciele kobiety po porodzie

Rok Królika Czarnej Wody – kiedy nadejdzie w 2023 roku?

Tradycyjnie spotykamy się i świętujemy Nowy Rok w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Chiński kalendarz jest trochę inny, więc Królik Czarnej Wody pojawia się nie 1 stycznia, ale dopiero 22 dnia tego samego miesiąca. Królik będzie musiał „rządzić” do 9 lutego 2024 roku. Zostanie zastąpiony przez Green Forest Dragon.

Czarny Królik – 2023 to jego rok – zwinny, zdeterminowany, miękki i delikatny, ale jednocześnie dość szponiasty, choć nie chętny do podrapania pierwszego napotkanego bez powodu

Co zapowiada się na rok Królika Czarnej Wody

Czarny Królik Wodny odwiedza nas rzadko – tylko raz na 60 lat. Okazuje się, że ostatni raz ludzie żyli pod jego rządami w 1963 roku. Natura królika jako zwierzęcia odciśnie swoje piętno na przebiegu wydarzeń, które przydadzą się nam w 2023 roku. Zgodnie z przewidywaniami zdecydowanej większości astrologów, rok 2023 przyniesie spokój i harmonię. Innymi słowy, teoretycznie tak być nie może, ponieważ królik jest niezwykle opiekuńczy przynajmniej dla swojej króliczej rodziny. Wszystko dobrze, królik obiecuje nie tylko w sprawach rodzinnych. Oczekuje się, że główne zmiany globalne przewidywane na 2023 r. przyspieszą postęp.

Jednak główną wartością w przyszłym roku będzie zachowanie i poprawa własnego samopoczucia. Z jednej strony gwiazdy predestynują nas do opieki nad bliskimi, z drugiej zaś możemy odczuć zaogniony konflikt wewnętrzny w sferze moralnej i duchowej. Z jakiegoś powodu (może z kilku) wielu zada pytanie głównie retoryczne, które brzmi tak: jaka jest prawdziwa rola człowieka we współczesnym świecie?

Jak prawidłowo spełnić rok Czarnego Królika Wodnego, aby nie odstraszyć symbolu 2023?

Jak wspomniano powyżej, królik jest z natury świadomym człowiekiem rodzinnym, wyznającym łagodność wobec innych. W związku z tym nie ma sensu organizować zbyt burzliwych i wspaniałych wakacji z okazji jego, Czarnego Królika Wodnego, roku. Najlepszą radą jest spędzenie sylwestra w ciepłym rodzinnym gronie. Królik nie jest szczególnie wybredny jeśli chodzi o smakołyki, choć nie odmówi na stołach tych, którzy celebrują swoje ulubione warzywa, a jeszcze lepiej – surówkę z kapusty i marchewki.

Droga do serca symbolu 2023 według chińskiego kalendarza wiedzie przez żołądek. Nie zapomnij o leczeniu królika i upewnij się, że na świątecznym stole jest co najmniej zielenina, a maksymalnie sałatka z kapusty i marchwi

READ
Twój idealny prezent: dowiedz się, o czym marzy każdy znak zodiaku

Ponieważ w 2023 roku królik będzie dzielić „wodze rządowe” z kotem, nie zapominamy o tym drugim. Aby go zadowolić, przygotowujemy dania rybne.

W jakim stroju spotkać 2023, aby szanować Czarnego Królika Wody

Kontynuuj próby uspokojenia Czarnego Królika Wodnego, dbając o swój wygląd, a raczej o swoją garderobę. To, co królik na pewno kocha, to komfort i wolność. Dlatego musisz wybrać strój, który nie będzie w stanie niczego Cię krępować ani ograniczać. Optymalnym rozwiązaniem są przyjemne w dotyku miękkie tkaniny i puszyste dodatki. Tylko pamiętaj ściśle: bez futra lisa! W zasadzie nie ma ograniczeń co do kolorów – pokaż swoją wyobraźnię, połącz. Idealnie będzie, jeśli unikniesz odcieni cytryny i kwaśnej żółci.

Tak więc lista najlepszych kwiatów na spotkanie roku Królika Czarnej Wody jest następująca:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: