Co nas czeka w 2023 roku według astrologów, jasnowidzów i naukowców?

Wielu znanych jasnowidzów i jasnowidzów przedstawiło swoje prognozy dla Rosji i całego świata – przeanalizowaliśmy, co obiecują nam prognozy astrologów na rok 2023, i zwracamy uwagę na wybór najciekawszych proroctw.

Nostradamus

Słynny francuski wróżbita, farmaceuta i alchemik. Spełniło się już ponad 70% jego przewidywań, co przyciąga szczególną uwagę ludzi na całym świecie na każdą odszyfrowaną wiadomość. W sumie Nostradamusowi udało się wygłosić 6 proroctw.

Przypomnijmy, że wcześniej interpretatorzy przepowiedni wielkiego Nostradamusa mówili o poważnym kryzysie, który obejmie Europę w latach 2022-2024 i może doprowadzić ludzkość do III wojny światowej już w 2023 roku.

Warto zauważyć, że przepowiednie Nostradamusa należą do najbardziej apokaliptycznych. Wróżbita twierdził, że konflikt zbrojny, który ogarnie Europę, potrwa co najmniej 7 miesięcy, zginie niewiarygodna liczba ludzi, a rezultatem będzie nowy porządek świata.

Interesujący fakt! Początkowo interpretatorzy wierzyli, że wojna dotknie Paryż (w tekstach Nostradamusa mówiono, że „wokół wielkiego miasta staną wojska”).

Słynny Francuz przewidział również:

 • poważny kryzys gospodarczy, który dotknie zarówno Rosję, jak i kraje europejskie;
 • operacje wojskowe nie tylko na polach, ale także w dużych miastach;
 • pod koniec „gier bojowych” pogrzebani wyjdą na powierzchnię (eksperci uważają, że mówimy o ludziach, którzy od dawna ukrywali się w bunkrach i piwnicach).

Wanga

Znany na całym świecie jasnowidz, pochodzący z Bułgarii, zmarł w 1996 roku, ale pozostawił ludzkości bardzo szczegółowe prognozy na każdy rok XXI wieku.

Tak więc na rok 2023 Vanga prorokował dla Rosji:

 • klęski żywiołowe;
 • pojawienie się nowego wirusa, który zostanie wykryty na Syberii w 2022 roku, ale doprowadzi do dużej liczby ofiar;
 • kontynuacja pandemii (możliwe, że nowy wirus odbierze ludziom życie w 2023 r.);
 • wynalezienie leku na raka na przełomie 2022-2023;
 • kryzys demograficzny będący naturalną konsekwencją pandemii i bieżących wydarzeń;
 • zaostrzenie stosunków między Europą a krajami Wschodu;
 • potyczki na tle religijnym, które mogą przerodzić się w starcia zbrojne, a nawet działania wojenne;
 • ekonomiczny upadek Ameryki, który będzie wynikiem niemądrych działań nowego przywódcy.

Warto zauważyć, że przewidywanie klęsk żywiołowych było bardziej związane z krajami europejskimi, podczas gdy globalne klęski żywiołowe nie są spodziewane na terytorium samej Rosji.

Tamara Globa

Tamara Globa jest jedną z najpopularniejszych astrologów w Rosji, której przewidywania w przeddzień 2023 roku mają usłyszeć wielu rodaków.

Tamara Globa uważa, że ​​niebezpieczeństwo nasilenia działań wojennych utrzyma się na przełomie 2022 i 2023 roku. Perspektywa politycznego zakończenia konfliktu jest w połowie lata i jesienią 2022 roku, ale najprawdopodobniej wszystko zostanie przesunięte na następny rok kalendarzowy, bo 2023 jest najtrudniejszym z serii trzech trudnych dla Rosji lat. Ulgi należy spodziewać się dopiero w 2024 roku.

Według Tatyany rok 2023 to rok ponownego podziału świata. W tym czasie nawet ci, którzy wcześniej mieli dużo pieniędzy, będą musieli „zeskrobać dno beczki”. Ci, którzy wcześniej nie mieli nic, będą mieli niesamowite nowe możliwości.

W 2023 roku Stany Zjednoczone nie będą już przewodzić gospodarce światowej. Wektor przesunie się w kierunku Chin. Znaczące będą kraje, które przez wiele lat pozostawały w cieniu swoich bardziej udanych sąsiadów.

Presja sankcji zmniejszy się, ale według astrologa wiele firm nie wróci na rynek rosyjski, bo po tym wszystkim, co się dzieje, Rosja znacząco zmieni swoje wymagania. Niemniej jednak ich nisze zajmą inni, którzy chętnie zdobędą przyczółek na rosyjskim rynku.

Matrona z Moskwy

Święta Matrona jest jedną z najsłynniejszych widzących XX wieku. Jej przepowiednie są szczególnie popularne, ponieważ większość z nich już się sprawdziła.

Ważny! W swoich proroctwach Matrona Moskwy nigdy nie wiązała się z datami, ale tłumacze są zgodni co do tego, że niektóre z jej przepowiedni dla Rosji mówią konkretnie o wydarzeniach z 2023 roku.

 • sytuacja gospodarcza w kraju będzie trudna;
 • na planecie będzie ogromna liczba ofiar, nawet bez wojny (najprawdopodobniej odnosi się to do pandemii);
 • zarówno w Rosji, jak i na świecie liczba wierzących gwałtownie się zmniejszy;
 • ludzie wydają się być w stanie hipnozy (tłumacze mają tendencję do przekonania, że ​​w ten sposób widzący mówi o wpływie Internetu na umysły ludzi);
 • wielu będzie musiało przenieść się do życia pod ziemią;
READ
6 oznak kobiety o pięknej duszy

Św. Matrona ostrzegała, że ​​nadchodzi czas, kiedy ludzie będą mieli trudny wybór „albo chleb, albo krzyż”.

Irina Salomon

Słynny finalista projektu „Bitwa o psychikę”, aktywnie dający prognozy dotyczące przyszłości Rosji i innych krajów.

Tak więc Irina Solomon przewidziała zaostrzenie na linii działań wojennych w kwietniu. Według astrologa ułatwiła to niebezpieczna i agresywna koniunkcja Marsa i Saturna.

Również trudne dla Rosji okresy według wykresów gwiezdnych będą:

 • od końca lipca do połowy sierpnia 2022 r.;
 • koniec października 2022 r.;
 • Grudzień 2022 r

Sprzyjający czas na pokojowe zakończenie konfliktu nadejdzie dopiero w drugiej połowie stycznia 2023 roku.

Svetlana Dragan

Znany rosyjski astrolog z dużym doświadczeniem w przewidywaniu kluczowych wydarzeń na arenie światowej.

Z astrologicznego punktu widzenia lata 2022-2023 to dla Rosji okres odrodzenia, który doprowadzi do najsilniejszego wzmocnienia kraju i kolosalnych zmian.

Okno nowych możliwości dla Rosji otworzy się w marcu 2023 roku. To w tym okresie wpływy Zachodu zaczną zauważalnie maleć, choć przedwcześnie będzie mówić o całkowitej stabilizacji gospodarki do 2025 roku.

Nadchodzący 2024 będzie również okresem kształtowania się nowego systemu gospodarczo-finansowego na świecie. Dolar straci swoją pozycję w globalnym układzie współrzędnych i ostatecznie straci dominującą władzę.

Do 2025 r. nie tylko Rosja, ale także inne kraje rozpoczną przejście na nowe rodzaje komunikacji. Ponadto ludzkość rozpocznie przejście na nowe źródła energii.

Tybetańscy mnisi

Głównym przesłaniem mnichów Tybetu jest to, że w 2023 roku „ludzie będą żyć w nowej rzeczywistości”!

Tygrys, z natury wojowniczy, rządzi w 2022 roku. Ale jeśli przyjrzymy się bliżej terminom kalendarza wschodniego, widać, że jego okres rozpoczyna się 1 lutego 2022 roku i potrwa do 21 stycznia 2023 roku. Tak więc spadek ciepła może nastąpić na początku lutego 2023 r. lub bliżej wiosny.

Wydarzenia mające miejsce w tym okresie mogą radykalnie zmienić zwykły bieg rzeczy. Przepowiednie mnichów tybetańskich dla Rosji zapowiadają nowy porządek i nową rzeczywistość w 2023 roku.

Czy prognoza astrologów na 2023 rok dla Rosji i innych krajów się sprawdzi, będziemy mogli ocenić w najbliższej przyszłości. Jeśli znasz inne ciekawe przepowiednie, zapraszamy do podzielenia się informacjami w komentarzach do tego artykułu.

Zobacz także:

Powiązane publikacje

wróżby grudzień 2022-styczeń 2023

Prognozy Vangi na 2023 rok

Prognozy psychiczne na rok 2023

Przepowiednia Matrony Moskwy

Wróżby na Nowy Rok 2023

Vera Lyon Prognozy na rok 2023

Nowości 2023

1 komentarz

Widziałem sen. Pole, wieczór, nawet zmierzch. Putin idzie samotnie zdecydowanym krokiem w prawą stronę (wektor do przodu). Stopniowo dołączają do niego ludzie w kurtkach i idą z nim. Ludzi jest niewiele, 20-25 osób (niektóre kraje zaczną do nas dołączać w zakresie współpracy). Zmierzch – być może w mrocznych i trudnych dla świata czasach współpraca zacznie się rozwijać. W rzeczywistości tak to się dzieje.

Kolejny sen: ogromna, rozłożysta topola (porządek światowy). Szeleszczące zielone liście (pieniądze), potężny pień (podstawa światowej gospodarki) i gałęzie (interakcja gospodarcza między krajami). Silny wiatr wiał i zwiał wszystkie liście, pozostawiając pień i gałęzie. Wiatr wiał jeszcze mocniej, złamał wszystkie gałęzie, pozostał tylko pień. Po kilku sekundach pień rozpada się (zniszczenie światowej gospodarki, a jak wiemy, że wiatr jest „tchnieniem Boga”, czyli wszystko to stanie się z woli Bożej). Za znikniętym drzewem znajduje się piętrowy budynek mieszkalny (są to ludy żyjące na tej samej ziemi – sąsiedzi), który podążając za drzewem zapada się i całkowicie kruszy (zapadają się dobrosąsiedzkie stosunki między narodami).
Ludzie są przerażeni, jedni uciekają, drudzy biegną do domu zobaczyć, co zostało. Na pierwszym planie obrazu (na który pada mój wzrok po przeszłych zmartwieniach) jest przedszkole (nowy początek). Jest oświetlony słońcem, dzieci biegają po placu zabaw. Ogród z papy z białej cegły, z papy bielonej, jasne ściany są krótsze. Koniec. Nie ma terminów. Nie mogę nic powiedzieć, ale musimy przygotować się na to, że wszystko, co stare i ugruntowane, zakorzenione i skamieniałe (gospodarka, porządek świata itp.) zostanie zniszczone, a coś nowego, czystego, miłego Bogu wejdź na jego miejsce (przedszkole oświetlone słońcem z jasnymi ścianami).

READ
Kurorty na południu: idealne wakacje!

Biografia Sediqa Afgańczyka

Sediq Afghan uważany jest za żywą legendę – potrafi przewidzieć przyszłość dzięki matematycznym wyliczeniom. Ekspert potrafił wyprowadzić oryginalną formułę, zrozumiałą tylko dla niego. Może opowiedzieć wszystko o osobie tylko przed datą jej urodzenia.

Prognozy afgańskiego matematyka Sediqa Afgana

Sidi Afghan, zdjęcie – StarHit

Sediq był nazywany „Nostradamusem XXI wieku”, ponieważ w 21 roku przepowiedział na żywo w telewizji centralnej, że Związek Radziecki upadnie, co się stało. Ostatnio ekspertowi często zadawano pytania dotyczące III wojny światowej i NVO Federacji Rosyjskiej na Ukrainie. Nawiasem mówiąc, jego formuła pozwala przewidywać przyszłość do 1989 roku, choć zawsze istnieje szansa na pomyłkę.

Sediq Afghan pochodzi z zamożnej i wybitnej rodziny, która urodziła się w 1958 roku. Rodzice mieli okazję zapewnić swojemu dziecku doskonałe wykształcenie podstawowe, z którego skorzystał przyszły matematyk. Od dzieciństwa młody człowiek wykazywał zainteresowanie naukami ścisłymi i po nauce w domu wyjechał do ZSRR po nową wiedzę.

Matematyk ma już dwa wyższe wykształcenie na krajowych uniwersytetach w Lipiecku i Leningradzie. Niezwykły sposób myślenia umożliwił osiągnięcie sukcesu w dwóch dziedzinach jednocześnie: matematyce i historii. Następnie Sediq był w stanie połączyć całą zdobytą wiedzę, aby stworzyć własną metodologię analizy.

Szybkość myślenia matematyka jest naprawdę imponująca: potrafi on w swoim umyśle wykonywać najbardziej złożone operacje. I robi to z bardzo dużą prędkością. Takie umiejętności mogą nawet konkurować ze sztuczną inteligencją!

Matematyk swoją pierwszą sławę zdobył w ostatnim tysiącleciu – ponad 30 lat temu. Chwała mu przyniosła jego osobista autorska metoda analizy bieżących wydarzeń, dzięki której mógł przewidzieć przyszłość. W jego skarbonce jest kilka brzemiennych w skutki wydarzeń, które był w stanie obliczyć, przewidując z góry:

 • Upadek ZSRR.
 • Wiece i niepokoje ludowe w Rosji w 1991 roku.
 • Atak z 11 września i upadek Bliźniaczych Wież.
 • Wojna domowa w Donbasie i krwawe bitwy w 2014 roku.

Naukowiec nie ukrywał swojego talentu i wysłał swoją pierwszą pracę naukową do ONZ, gdzie zrobiła furorę. Wszyscy bez wyjątku przedstawiciele komisji uznali badanie za genialne, a autora za pioniera nowej rundy matematyki teoretycznej i analizy strukturalnej. To on jest uważany za twórcę matematyki filozoficznej.

Matematyk zasłynął jako autor unikalnego algorytmu, dzięki któremu można poznać przyszłość nie tylko konkretnych ludzi, ale także całych miast, krajów i całego świata. Ze względu na Sediq Afghan jest już kilka głośnych przypadków, w których udało mu się wcześniej dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach na planecie.

Wcześniej był w stanie przewidzieć atak terrorystyczny w Stanach Zjednoczonych 11 września 2011 roku, a także ukraiński Euromajdan, który miał miejsce w 2014 roku. Według samego naukowca zwykłe obliczenia matematyczne mogą nie tylko obliczyć rzeczywiste dane, ale także obiecujące informacje.

READ
30 lifehacków, które ułatwią życie każdemu

Jak Sediq Afghan zaczął przepowiadać przyszłość

Różne rady i komisje akademickie wielokrotnie wystawiały Sediq Afghan surowe kontrole, proponując konkurowanie z technologią komputerową. A on, odpowiadając na liczne pytania, w myślach wydobywając pierwiastek z gigantycznej liczby, układając liczby w rzędy i podnosząc je do potęgi, zawsze okazywał się zwycięzcą. Ale szczególnie zadziwił wszystkich, opracowując algorytm, za pomocą którego zaczął przewidywać przyszłość, stwierdzając, że liczby i wydarzenia na świecie są ze sobą powiązane.

Sediq Afghan mówi, że prognozy jakie podaje dla ludzi to prawie 100 proc., dla poszczególnych stanów 70-80 proc., a dla świata nie więcej niż 50-60 proc. Mimo to wiele z przewidywanych przez niego wydarzeń już się spełniło. Tak więc kiedyś przewidział upadek ZSRR, akt terrorystyczny w Stanach Zjednoczonych w 1991 roku, wydarzenia na Ukrainie z 2014 roku.

Przywódcy światowych mocarstw, znane osobistości, oligarchowie próbują się z nim zaprzyjaźnić i korzystać z jego usług. Ale Sediq Afghan stara się bardziej pomóc zwykłym ludziom.

Przykład kalkulacji wykonanej przez Mohammed S.A.

Sediq Afghan opracował własną metodę obliczania daty i prawdopodobieństwa dowolnego zdarzenia. Nie ma znaczenia, do czego służy kalkulacja – miasta, kraje czy zwykła osoba.

Cytat. Są ludzie, którzy wierzą, że wszystko dzieje się przez przypadek. Chcę udowodnić, że wszystko, co dzieje się na świecie, jest z góry określone i można je przewidzieć, stosując wzór matematyczny.

 • Aby dokonać „prognozy”, matematyk potrzebuje tylko dokładnych liczb. Technika jest bardzo czasochłonna i niezwykle trudna do zrozumienia dla prostej osoby, ale jej zastosowanie daje naprawdę dokładne wyniki.
 • Po potwierdzeniu autentyczności metody przez innych wybitnych naukowców wiele celebrytów zaczęło aktywnie zwracać się do Sediqa. Jednak los konkretnej osoby to czysto indywidualna informacja. Opinia publiczna jest o wiele bardziej zainteresowana tym, co czeka ludzkość w najbliższej przyszłości.

Prognozy

Naukowcy nie przestają badać otaczających procesów, zasad organizacji świata i genezy powstania życia na Ziemi. Tymczasem nie wszyscy akceptują tradycyjne metody.

Doktor nauk matematycznych Mohammed Sediq Afghan zgłosił się na ochotnika, aby nie rozwodzić się nad schematami rozwijanymi przez lata i niezależnie opracował algorytm obliczania losu. Jest pewien, że można „policzyć” nie tylko jednostkę, ale także miasta, a nawet całe kraje. A naukowiec jest już gotowy podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, co czeka Rosję w przyszłości.

O świecie

Sediq Afghan postanowił nie rozwodzić się nad kalkulacją ludzkich losów i odważył się zbadać tajemnice na skalę światową.

 • Wszechświat i inne formy życia. Według jego obliczeń Wszechświat jest daleki od nieskończoności i ma pewne granice. Niestety, zdaniem naukowca, we Wszechświecie nie będzie można spotkać form podobnych do ludzkiej – ludzie są tu samotni. Jednak inteligentne kultury nadal istnieją, ale w innym przebraniu.
 • Światowy rząd. Naukowiec jest przekonany, że od 1897 roku na świecie istnieje tajna organizacja kontrolna, która podejmuje wszystkie brzemienne w skutki decyzje. Za pomocą niektórych kodów cyfrowych można obliczyć ich rozwiązania.
 • Wojna światowa. Dzięki swojej metodologii matematyk obliczył również datę rozpoczęcia wojny światowej. Jego zdaniem będzie to rok 2055. Na szczęście ta data jest jeszcze bardzo odległa. Być może sytuacja polityczna na świecie zmieni się radykalnie.

O Rosji

Jeszcze 3 dekady temu Sediq Afghan przewidział fatalny rok dla swojej drugiej ojczyzny – Rosji. Będzie rok 2025.

 • ZSRR 2.0. Według jego obliczeń upadek wielkiego kraju zakończy się w tym roku. W 2025 roku kraje WNP zjednoczą się między sobą, tworząc unię, ale w innej interpretacji.
 • Ukraina. Trudno w to uwierzyć, ale Sediq Afghan twierdzi, że Ukraina zrobi pierwszy krok w kierunku zjednoczenia. Powodem tak nieoczekiwanej decyzji będzie jakieś wydarzenie, które odbędzie się w mieście Czernihów. Po aneksji Ukrainy terytorium odnowionego ZSRR 2.0. tylko wzrośnie.
 • Stosunki z USA. W 2025 r. mają się również zmienić stosunki między Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Wbrew powszechnemu przekonaniu będą się tylko poprawiać. Konflikty zostaną rozwiązane i odejdą w zapomnienie.
READ
Kobiece nawyki, które denerwują mężczyzn

Sediq Afghan uważa Rosję za swój drugi dom, dlatego wiele jego przewidywań odnosi się do naszego kraju.

W jednej ze swoich prognoz naukowiec stwierdził, że upadek ZSRR był zjawiskiem przejściowym iw niedalekiej przyszłości rozpoczną się procesy jego odrodzenia. Z przekonaniem stwierdził, że Rosja zacznie kłaść pod tym podwaliny już w 2022 r., a do 2025 r. zostanie on ukończony.

Zaznaczył również, że w niedalekiej przyszłości należy spodziewać się pojawienia się nowego przywódcy, który będzie w stanie zbudować silne i dostatnie państwo w oparciu o zupełnie nowe zasady.

Ponadto naukowiec powiedział, że stosunki między ZSRR a USA zaczną się poprawiać, wszystkie istniejące konflikty zostaną bezpiecznie rozwiązane, a wspomnienia o nich odejdą w zapomnienie.

O rządach Putina i przyszłości świata

Według eksperta formuły, które wyprowadził, wskazywały na rychłe pojawienie się w Stanach Zjednoczonych czarnego prezydenta jeszcze przed dojściem do władzy Baracka Obamy. Przewidywali również prawdopodobieństwo nowego typu koronawirusa, zanim wszyscy wiedzieliśmy o koncepcji „globalnej pandemii”. Teraz rozkłada liczby, aby zobaczyć, jak będą wyglądały przyszłe stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Rosją.

Według niego, na znalezienie przez te dwa kraje wspólnego języka i podążanie w tym samym kierunku, pozostaje czekać tylko trzy lata. Oba państwa, które wcześniej uważano za polarne, znajdą wspólny punkt widzenia i będą się wspierać.

Długo cierpiąca Ukraina odegra znaczącą rolę w przyszłym porządku światowym. Jedno z jego miast najpierw zdobędzie przywództwo we własnym państwie, a następnie zacznie rozpowszechniać własny system wartości daleko poza granice kraju.

Przemawiając na żywo w rosyjskim kanale telewizyjnym, powiedział, że studiował dosłownie wszystkie aspekty życia naszej planety do 2025 roku, ale goście w studio zaczęli mieć pretensje, że nie słyszeli od niego żadnych konkretów. Naukowiec skarżył się, że po prostu nie dano mu możliwości przewidzenia z nimi przyszłości. Trzeba było tylko dodać kilka liczb do jednego obrazu, ale obiecał, że Rosja nie będzie uczestniczyć w konfliktach zbrojnych do 2025 roku, a wtedy nastąpi punkt zwrotny w jej rozwoju.

O rządach Putina i naszej przyszłości

Matematyk doszedł do wniosku, że w latach 2021-2025 ludzkość zostanie dosłownie odnowiona. Na terytorium WNP ponownie powstaje ogromny kraj, który w wielu aspektach powtórzy ZSRR. Ale format jego struktury państwowej będzie nowy, a ukraiński Czernigow będzie w nim centrum przekształceń. Wpływ tego miasta na przyszłość planety będzie decydujący.

W 2025 roku nastąpi punkt odnowy świata, a do 2065 roku będziemy obserwować jedynie umacnianie się tego miasta. W najbliższej przyszłości nie należy się spodziewać wojen między Rosją a Ukrainą.

Według Bedrosa Kirkorova, matematyczne wzory stosowane przez Sediqa wcale nie dają dokładnych przewidywań, których wcześniej oczekiwano od Vangi, z którą był osobiście zaznajomiony. Metoda Afgańczyka jest indywidualna, ale rozpoznaje ją na razie tylko sam matematyk. Nie mógł nawet powiedzieć nic o perspektywach rozwoju koronawirusa. Jednak prawie wszystkie proroctwa są tylko kwestią wiary.

Najbliższe perspektywy dla Rosji: Unia z Ukrainą i przyjaźń ze Stanami Zjednoczonymi

W tym sensie Rosja oczywiście zjednoczy państwa, stworzy związki państwowe. Nastąpi to w perspektywie 2021-2025, widać, że nie jest to proces trwający rok, ale długi czas.

READ
5 trików oświetleniowych, które sprawią, że Twoje wnętrze stanie się przytulne

Nie mogę powiedzieć, że w moim systemie przepowiednie związane z Ukrainą, początkiem zjednoczenia z Czernihowem, pokrywają się. Dopuszczam taką możliwość, ale nie mogę przewidzieć. Jednak taki rozwój wydarzeń nie jest wykluczony.

Według moich przewidywań Rosja wejdzie w stosunki partnerskie ze Stanami Zjednoczonymi, ponieważ te dwa systemy państwowe są już bardzo ze sobą powiązane.

Większość ludzi jest po prostu nieświadoma i niewidoczna istniejących już więzi politycznych i innych. Nie są demonstracyjne, że tak powiem.

W rzeczywistości wykonano już wiele pracy, aby zrównać te dwa państwa pod wieloma względami. Dlatego tutaj absolutnie się zgadzam i widzę taką przyszłość.

W mojej prognozie obserwuję to samo: partnerstwo dwóch państw, wcześniej biegunowych.

Prognozy Sediq Afghan: Ukraina stanie się centrum powstania Nowego Świata

Numerolog, psychika, mistrz runiczny, finalista projektu Bitwa o psychikę Grigorij Kuzniecow i dziennikarz Igor Bukker na antenie programu Point of View studia wideo Pravda. Ru omówił przepowiednie legendarnego Mohammada Sediqa Afgańczyka dla Rosji w 2025 roku.

Mohammad Sediq Afghan jest matematykiem, autorem algorytmu, który pomaga spojrzeć w przyszłość nie tylko jednostki, ale całych narodów i krajów. Posiada następujące prognozy:

 • rozpad ZSRR
 • pucz sierpniowy 1991,
 • Amerykańskie ubijanie powietrzne bliźniaczych wież,
 • Dojście Baracka Obamy do władzy
 • zamach stanu na Ukrainie w 2014 roku.

– Grigory, co sądzisz o przepowiedniach twojego, można by powiedzieć, kolegi słynnego Sediq Afghan.

Wiele z jego ważnych przepowiedni, które wydawały się zupełnie nie do pomyślenia, spełniło się ze straszliwą dokładnością. Przepowiedział nie tylko upadek ZSRR, ale także sierpniowy zamach stanu z Państwowym Komitetem Nadzwyczajnym, szczegóły Majdanu i całą tak zwaną rewolucję na Ukrainie.

Według jego przepowiedni Rosja stanie się podstawą nowego zjednoczenia i w 2025 roku zjednoczy się z sąsiednimi krajami, a ZSRR odrodzi się w nowym formacie, zacznie od Ukrainy, czyli od miasta Czernihów, a następnie to państwo związkowe będzie się rozwijać.

Do tego czasu poprawią się także stosunki między naszym krajem a Stanami Zjednoczonymi. Jak mógłbyś to skomentować? Co myślisz o jego przepowiedniach? Czy zgadzasz się z nimi?

„Wiem o planie, który wymyślił. Jest to bardzo bliskie mojemu rodzajowi działalności, gdyż zajmuję się również przepowiadaniem w numerologii. Wiąże się to w pewnym stopniu z filozofią, ale przede wszystkim z matematyką. Dlatego jego metody są mi po prostu bardzo bliskie i zrozumiałe.

Całkowicie zgadzam się z jego najnowszymi przewidywaniami na naszą niedaleką przyszłość, jego matematycznymi obliczeniami dla Rosji.

Wniosek: co jest wspólne we wszystkich przewidywaniach

Jakie wnioski można wyciągnąć z wszystkich powyższych:

 1. Warto zauważyć, że wiele proroctw zgadza się, że w ciągu najbliższych kilku lat Putin stanie przed poważnym problemem, który zmusi go do przejścia na emeryturę i rezygnacji ze stanowiska.
 2. W prawie wszystkich wariantach prognozy były zgodne, że Putin nie będzie siedział na czele do końca wyznaczonego czasu.
 3. Wielu przewiduje przybycie nowego przywódcy, który wydaje się być potężnym i charyzmatycznym politykiem, choć obecnie w żaden sposób się nie pokazuje.
 4. Po rezygnacji Władimira Putina w kraju czekają na nas wstrząsy, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć z nowym prezydentem.
 5. Jeśli chodzi o przyszłość kraju jako całości, prognozy nie są najbardziej optymistyczne, ale nie przewiduje się też globalnych kataklizmów.

Uwierz lub nie?

Bardzo trudno uwierzyć w przepowiednie słynnego matematyka, mimo że nigdy się nie mylił. Niewiele pozostało przed ogłoszonym rokiem brzemiennym w skutki. A wtedy każdy będzie mógł samodzielnie zweryfikować autentyczność słów Sediqa. Kto wie, może się nie pomylił.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: