Co mężczyźni uważają za najbardziej nieseksowne

Są rzeczy, które są nieprzyjemne dla wszystkich, ale niektóre z nich są również związane z płcią. Tak, tak, mężczyzn i kobiety dzieli mur, który raczej nigdy nie zostanie całkowicie zburzony. Niestety, właśnie z tego prostego powodu często dochodzi do nieporozumień między naszymi płciami. To, co dla jednych jest oczywiste, dla innych wcale nie jest oczywiste.

Są rzeczy, które kobiety robią, nie myśląc o tym, jak patrzą na to mężczyźni. Wiele z tego, co kobiety uważają za normalne, jest po prostu obrzydliwe dla mężczyzn. Choć dążymy do feminizmu i równości płci, jeszcze tam nie jesteśmy i być może niektórzy z Was będą chcieli przeczytać ten artykuł, aby dowiedzieć się, od czego się powstrzymać, aby zdobyć serce mężczyzny.

1. Nie golisz niektórych części ciała.

Włosy na ramionach. Włosy pod pachami. Włosy na nogach. Dla wielu mężczyzn wygląda to nieprzyjemnie. Jeśli oczekujesz, że mężczyzna będzie gładko ogolony, całkiem logiczne jest zrobienie tego samemu.

2. Nałożyłaś za dużo makijażu.

Dziewczyny, mężczyźni bardziej lubią naturalność. Oczywiście możesz użyć makijażu, aby podkreślić swoją naturalną urodę, ale nie będzie to zbyt dobre, jeśli nie będziesz wyglądać jak ty w makijażu. Mężczyźni uważają to za obrzydliwe. I mogą też pomyśleć, że próbujesz ich oszukać, a bez makijażu wyglądasz zupełnie inaczej.

3. Nie umiesz pić

Nikt nie lubi mieć do czynienia z pijakiem. Więc następnym razem, gdy będziesz się upić, włącz samokontrolę. Jeśli nie możesz nadążyć za swoją miarą, naucz się mówić „nie” alkoholowi. Mężczyźni nie są zainteresowani kobietami, które nie wiedzą, jak się kontrolować.

4. Nie dbasz o włosy.

Nie da się obudzić rano i wyglądać idealnie. Jeśli twój mężczyzna nieustannie stara się wyglądać dobrze dla ciebie, powinieneś robić to samo. Nie ma nic słodkiego w wyjściu z domu bez uczesania iz brudną głową. Uwierz mi, w ten sposób staniesz się jak bezdomna kobieta.

5. Zachowujesz się jak manekin, który chce tylko pieniędzy.

Wiedz, że mężczyzn pociągają głębokie, mądre kobiety. Jeśli dziewczyna ulega materialistycznym skłonnościom i robi z siebie atrapę, facet traci zainteresowanie nią. Pokazując mu, że potrzebujesz wszystkich najdroższych i luksusowych, tylko go obrzydzisz.

6. Nie dbasz o zęby.

To musi być prawie jedyna rzecz na liście, którą wszyscy uznają za obrzydliwą. W końcu opieka dentystyczna jest niepisanym prawem każdego cywilizowanego społeczeństwa ludzkiego. Nie oczekuj, że mężczyzna będzie chciał cię pocałować, jeśli masz usta pełne zarazków. Pamiętaj o regularnym myciu zębów i używaniu płynu do płukania jamy ustnej.

7. Za dużo palisz

Wielu mężczyzn pali i nie ma nic przeciwko, jeśli ich dziewczyna od czasu do czasu się zaciąga. Ale dla większości niepalących mężczyzn jest to strasznie nieatrakcyjne. Palenie jest szkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Nie wspominając już o przykrym zapachu z ust.

8. Przysięgasz

Zawsze staraj się być taktowna, pełna wdzięku i elegancka. Facetów bardziej pociągają księżniczki niż wieśniaczki. Więc przestań przeklinać za każdym razem, gdy otwierasz usta. Poszerz swoje słownictwo i zaskocz swoich ludzi dowcipem i inteligencją.

READ
Horoskop dla Strzelca na rok 2023: kobieta i mężczyzna

9. Za dużo oparzeń słonecznych

Ten punkt jest ściśle związany ze zbyt dużą ilością makijażu. Mężczyźni lubią kobiety, które szczycą się naturalnym pięknem. Nieufnie podchodzą do sztucznych metod, które uatrakcyjniają kobiety. Zwłaszcza jeśli przesadzisz.

10. Za bardzo starasz się wyglądać słodko.

Jeśli mówisz jak dziecko i zachowujesz się jak głupia blondynka, nie będziesz wyglądać uroczo – będziesz wyglądać niedojrzale. Mężczyźni nie lubią, gdy ich kobiety przez cały czas zachowują się jak niekompetentne panienki w opałach. I nie chcą, żeby dziewczyny robiły wszystko, żeby wyglądać ładnie. Zdziwisz się, ale oni o wiele bardziej lubią silne i niezależne kobiety.

11. Używasz za dużo perfum.

To powoduje ból głowy. Wystarczy kilka kropel – nie trzeba przesadzać. W końcu nie chcesz, aby perfumy zagłuszyły Twój piękny charakter.

Ten artykuł został stworzony przez Onedio. Od strony redakcyjnej nie zaszły żadne zmiany. Możesz również tworzyć własne artykuły na naszej stronie internetowej.

Pięciu odważnych mężczyzn z obrzydzeniem sporządziło listę tych cech kobiecych, które są w stanie całkowicie zabić w nich pożądanie seksualne.

Od dzieciństwa matki i babcie niestrudzenie wbijają nam do głowy: „Nie rób tego i tamtego, jesteś dziewczyną”. Nie śpią po nocach redaktorzy połysku, odsłaniając zawiłości radzenia sobie z płcią przeciwną. Wreszcie półki sklepowe są zapełnione popularnymi książkami psychologicznymi, takimi jak Jak ułożyć ludzi w stosy i Jak unieruchomić ich w tej pozycji na zawsze. Najbardziej przedsiębiorczym kobietom udaje się prowadzić specjalne szkolenia i otwierać całe akademie, w których uczą pechowych taktyk i strategii podboju mężczyzn. Uczą nas być sukami, czarownicami i boginiami seksu. Poszukując prostego kobiecego szczęścia, kobiety wlewają się do gościnnie otwartych drzwi. Na koniec takich kursów kobiety dowiadują się o istnieniu dwudziestu dwóch stref na męskim penisie, doskonale opanowują trzydzieści dwie techniki obciągania, sześćdziesiąt cztery pozy z Kamasutry i uczą się wielu modnych słów, takich jak „squirting” i „pięść”.

Ale jednocześnie nadal popełniają te same błędy w komunikowaniu się z mężczyznami, odpychając ich, a potem, kiedy seks znika ze związku, szczerze dziwią się: co się stało? Ile razy powiedzieli światu, ale rzeczy wciąż tam są.

Być może informacje otrzymywane od przedstawicieli tej samej płci, potencjalnych konkurentów, są podświadomie postrzegane jako nie do końca wiarygodne.

Dlatego mężczyźni, nasza „grupa docelowa”, brali czynny udział w przygotowaniu tego materiału. Dla autorów artykułu pięciu odważnych z obrzydzeniem sporządziło listę tych kobiecych cech, które są w stanie całkowicie zabić w nich pożądanie seksualne.

Odważmy się spojrzeć w nie jak w lustro.

1. Fizjologiczny

Alexey, lata 30: „Jedna z moich koleżanek była bardzo ładna, ale wcale się mną nie zawstydziła: malowała paznokcie u nóg, siedząc w naszym łóżku, wyrywała ze mną brwi i wyciskała pryszcze na czole, ciągle dłubała w uszach wacikiem, porysowany w różnych miejscach. Nawet luźno zamknęła za sobą drzwi toalety, żeby nie przeszkadzać w naszej rozmowie! Nie wspominając już o tym, że zakochałem się w oszałamiającej urodzie, a potem, nie bez jej czynnej pomocy, zorientowałem się, że połowa jej atrakcyjności to trzycentymetrowa warstwa makijażu na twarzy, którą nazwała „rekonstrukcją twarzy z czaszki” i entuzjastycznie nałożyła się w mojej obecności. Nie mogłem znieść, kiedy zaczęła ze mną rozmawiać o swoich bolesnych miesiączkach i jechać do apteki po podpaski. Jednak nie mogę jej winić: zanim się do mnie wprowadziła, przez półtora roku wynajmowała mieszkanie na pół z przyjacielem i najwyraźniej pomyliła mnie ze sobą. Tylko że nie chciałem już uprawiać seksu z tą dziewczyną – kropka. ”.

Drogie panie, bądźcie ostrożne! Na twoim obrazie powinien pozostać przynajmniej ułamek tajemnicy. Nikt nie mówi o spotkaniu z mężem czy chłopakiem w futrzanych kapciach z obcasami i jedwabnym peniuarem – bądźmy szczerzy, tylko bohaterowie serialu robią to cały czas. Ale nie spodoba ci się, jeśli mężczyzna zacznie się przed tobą drapać… hmm… nie tylko brzuch czy pozostawienie sterty obciętych paznokci w zlewie? Dokładnie. Niech wie mniej o kuchni Twojej urody, a także o tych procesach fizjologicznych zachodzących w Twoim ciele, które w naszym społeczeństwie wciąż uważane są za nie do końca przyzwoite. Okazuj partnerowi szacunek w codziennych drobiazgach – to właśnie pozwala zachować nie tylko miłość, ale i namiętność na długi czas.

READ
Przyczyny samotności według znaku zodiaku

2. Rozmowny

Denis, lata 25: „Każdy mężczyzna byłby prawdopodobnie szczęśliwy, gdyby jego kobieta mówiła mniej. Jedynym wyjątkiem są mężowie głuchoniemych. Wracam do domu z pracy zmęczony, wykończony, głodny, a ona od progu: „Jak ci minął dzień? Ale mam…” I zaczyna się. Cóż, jeśli nie musisz odpowiadać, ale zdarza się to bardzo rzadko. Moim zdaniem kobiety, jeśli nie są zamknięte, mogą rozmawiać godzinami. Co tam – na dni! Po prostu głośno myślą. A ich głowa pełna jest wszelkiego rodzaju bzdur: seriali, pogody, tego, że muszla klozetowa płynie, dlaczego Svetka nie dzwoni, z kim śpi Dimka, co jej tata o mnie myśli i – najgorsze – co ja pomyśl o Svetce, Dimce i jej tacie. Tak, w ogóle o nich nie myślę!”

Czasami lepiej milczeć niż mówić. Mężczyźni potrzebują odpoczynku i ciszy na antenie.

Ciągły Twitter może nie tylko zabić pożądanie seksualne – doprowadza cię do szału. Pamiętacie femme fatale z fikcji światowej: czy przeszkadzały ukochanej plotkami? Nieznajomy Bloka generalnie milczał. Po prostu oddychała duchami i mgłami – to wszystko.

Nawiasem mówiąc, najbardziej aseksualny z podgatunków kobiecych plotek to ten, w którym dyskutuje się i potępia inne kobiety. Nie trzeba mu przypominać, że Ivanova ma krzywe nogi, a Jolie pompuje usta. Po pierwsze, ani jedno, ani drugie nie jest prawdą, a mężczyzna doskonale to widzi, a po drugie, osiągasz dokładnie odwrotny cel: zwracasz jego uwagę zarówno na Iwanowę, jak i Jolie. Ponadto takie plotki zdradzają zwątpienie w samą plotkę, a ta cecha z definicji nie ma charakteru seksualnego. Nie zamieniaj się w złą lisicę, która nienawidzi wszystkich otaczających go nimf.

Także od czasu do czasu warto wykazać się rozumem – nie przebiegłością, nie mądrością, a rozumem. Mężczyźni kochają piękno niektórych głupców, nienawidzą horroru niektórych głupców, ale generalnie wolą kobiety uzdolnione intelektualnie. Mój mężczyzna oglądał kiedyś ze mną Dumę i uprzedzenie (nie pytajcie mnie, jak go stworzyłam, ta tajemnica umrze razem ze mną). Za każdym razem, gdy na ekranie pojawiała się pani Bennet – gadatliwa, czarująco głupia i histeryczna matka rodziny – warczał z wściekłości, walił ręką w stół i zastanawiał się, dlaczego pan Bennet w żaden sposób nie zbił tego głupka. To był bardzo pouczający seans filmowy.

READ
6 znaków zodiaku, których nikt nie oszuka

Jednak milczenie w niektórych przypadkach też boli. Nigdy nie stosuj tortur milczenia, jeśli twój mężczyzna cię w jakiś sposób obraził. Wiele par rozpadło się z powodu nawyku dziewczyny, która całymi dniami obrażała się i milczała, a na wszystkie pytania odpowiadała oszczędnie: „Wszystko jest w porządku”. To może doprowadzić nawet idola do szału. A po szaleństwie zawsze przychodzi obojętność.

Jednocześnie nikt nie prosi o otwarcie ust, a jedynie szepnięcie: „Tak, panie” (choć wielu mężczyzn nie odmówiłoby). Po prostu czasami potrzebują ciszy tak samo, jak my potrzebujemy rozmów. Jak powietrze. A w związku powinno być miejsce nie tylko na twoje pragnienia, ale także na jego. Wtedy będzie miejsce na seksualność.

3. Nieuprzejmość

Andrey, lata 27: „Paliła nie jak Greta Garbo, ale jak ładowniczy lub więzień, szybko, zaciągając się, jakby ukradła komuś tego papierosa. Potem rzuciła byka w najbliższą zaspę i wypluła żółtą ślinę. Poza tym wszystko było ok, ale nie mogłem spokojnie oglądać powtarzającej się w kółko tej sceny. Kiedy się całowali, ciągle czułem zapach papierosów, a kiedy się kochali, ten obraz stale stał przed moimi oczami: jej dłoń z pożółkłym kciukiem i palcem wskazującym, byk, zaspa, ślina. Spotkaliśmy się tylko jedną zimę, nie starczyło mi na więcej. Szkoda, że ​​nie mogła rzucić palenia, chociaż ją o to pytałem.

Nie każdy pali tak spektakularnie i nie każdy powinien rzucić palenie na pierwszą prośbę chłopaka. Aby to zrobić raz na zawsze, musisz podjąć niezależną decyzję. Zauważamy tylko, że Greta Garbo, wspomniana w poprzednim fragmencie, paliła w taki sposób, że mężczyźni mieli zawroty głowy: z wdziękiem trzymała papierosa, wdychała dym seksualnie, leniwie zamknęła oczy . Czyli sprawa nie jest w sam fakt palenia. Chodzi o prezentację. Młody człowiek był odpychany niegrzecznością dziewczyny, a nie faktem, że jego dziewczyna była w zasadzie podatna na ten zły nawyk.

Na przykład, jeśli lubisz przeklinać z głębi serca w łóżku, to twój mężczyzna może zostać poważnie włączony (pamiętaj przynajmniej te same filmy porno, których my oczywiście nie oglądamy). Ale jeśli ciągle klniesz jak taksówkarz, to przepraszam, zamiast twojej ładnej twarzy zobaczy czerwoną fizjonomię obramowaną z krzaczastej brody. Mówiąc najprościej, stosunek do ciebie będzie odpowiedni – nie jako dama. Mężczyźni, cokolwiek można powiedzieć, nie lubią celowo męskich cech u kobiet. Potrafimy wykazać się niezależnością i autonomią – we współczesnym świecie te cechy są bardzo cenione. Ale nie myślcie, że dopełniają męskości: wszystko można i należy robić po swojemu, to znaczy po kobieco. Jeden z moich przyjaciół wie, jak powiedzieć „koza” do sprawcy, aby „koza” spłonęła ze wstydu. I żadna matowa dziewczyna nie jest wymagana.

READ
12 rozczarowujących skutków zdrowotnych nieudanego małżeństwa

Niegrzeczność obejmuje również nawyk ciągłego przerywania rozmówcy, aby wrzucić swoje „pięć centów”, oraz złe maniery przy stole i nieodpowiednio głośny śmiech (zwłaszcza jeśli nie przypomina on bicia dzwonka, ale rżącego konia).

Płeć silniejsza wkurza się również, gdy przedstawiciele płci słabszej (tak, jesteśmy za archaicznym słownictwem!) zachowują się wobec nich po ludzku: klepią po ramieniu, zapraszają do śmiania się z nieprzyzwoitych dowcipów, w ogóle zajmują swoje oryginalne ekologiczne nisza.

Ponadto mężczyzna ma gwarancję odrzucenia, jeśli dziewczyna jest obłudna. W każdy możliwy sposób jest czuły na randce, a potem, szczekając do słuchawki dzwoniącego telefonu: „No i co?! Całkowicie szalony?! Odsuń się!” A potem okazuje się, że rozmawiała z tatą. Chamstwo jest aseksualne, ponieważ od niepamiętnych czasów uważano je za przywilej mężczyzn. Chyba nie chcesz wyglądać jak transwestyta?

4. Skandaliczne

Maxim, 32 roku: „Kiedyś zaprosiłem dziewczynę do restauracji. Zarezerwowałem stolik, spotkałem ją z kwiatami. I zobaczyła plamę na obrusie, zadzwoniła do kelnerki, skarciła ją, potem zadzwoniła do kierownika, powiedziała mu wszystko, co myśli, a potem przez resztę wieczoru wszystko z rzędu krytykowała, dopóki nie przyniesiono jej komplementu od lokalu – darmowy deser. Podczas naszej randki konsekwentnie wylewała błoto na personel, który nie wiedział, jak pracować, moskiewskie korki i kobiety siedzące na korytarzu. Potem przeszła na mnie – moim zdaniem sama nie zauważyła, jak to zrobić. W każdym razie zapłaciłem rachunek, ale nigdy więcej nie widziałem tej dziewczyny. I wysyłała mi sms-y przez kolejny tydzień.

Seksowna kobieta może nie być tak miła jak Matka Teresa. Wiele osób lubi suki. Ale suki wiedzą, jak się zachować. Nie schodzą do drobnych sprzeczek, nie irytują, nie zamieniają wieczoru z ospałego w nieznośny, nie przypominają klasycznych teściowych z żartów – wiecznie niezadowolonych, z zaciśniętymi ustami.

Mężczyźni nienawidzą poczucia winy! Poczucie winy prowadzi ich do morderczej myśli o własnej bezwartościowości (i to właśnie wielu z nich sumiennie wbijały w nie matki i babcie). A człowiek, który czuje się bezwartościowy, jest prawie impotentem. Prosta logika. Drobne czepianie się tylko podpowie mu, do czego jesteś zdolny, ale jeśli zaczniesz go zjadać, ciągle krytykować, a co gorsza – krzyczeć, przygotuj się na to, że z ukochanej kobiety zmienisz się w wściekłą matkę, a on sam skurczy się do rozmiarów przerażonych planów pięcioletnich. Nawiasem mówiąc, możesz nigdy o tym nie wiedzieć: mężczyzna najprawdopodobniej zamknie się w sobie lub krzyknie na ciebie w odpowiedzi i zatrzaśnie drzwi. Ale w tym momencie przestaniesz być dla niego kobietą i zamienisz się w bazarową kobietę, ucieleśnienie wszystkiego, co w kobietach koszmaru, szalejącą czarownicę ze średniowiecznych traktatów. Być może, w jego wyobraźni, brzydka brodawka wyrośnie nawet na twoim nosie. Żegnaj łóżko. Człowiek w tym momencie czuje się bezsilny (potentia – po łac. „siła”). W końcu bicie dziewczyn to tabu i nikt go nie nauczył, jak odpowiednio reagować na tego rodzaju agresję.

READ
7 niebezpiecznych prezentów, których nigdy nie powinieneś przyjmować

Postaraj się być choć trochę bardziej zadowolony z życia. W końcu jest to dobre dla twoich nerwów i dobrego samopoczucia. Obrus ​​to nic innego jak seks.

5. Seplenie

Anton, 23 lata: „Umawiałem się z kobietą starszą ode mnie o dziesięć lat, a ona ciągle nazywała mnie dzieckiem, dzieckiem, chłopcem, dzieckiem. Prosiłem, żeby tego nie robiła, ale wydawało się, że czerpie przyjemność z tej perwersyjnej przyjemności. W końcu zaczęło mi się wydawać, że przede mną stoi mama. A seks z moją matką, wiesz, nie jest tym, czego oczekiwałem od życia. Musiałem wyjść. Od tego czasu odciąłem wszelkie próby nazywania mnie przez dziewczyny kotem, cipą, króliczkiem czy rybką. Może jestem kategoryczna, ale po prostu nie mogę zapomnieć tych różowych smarków, które mnie wylały!

Pamiętacie film O czym mówią mężczyźni? Jeden z bohaterów z dreszczem wspomina, jak woła go namiętność: „Jesteś moim nieogolonym!” Jeśli twoja postać nie cierpi na kompleks Edypa, nie powinieneś przesadzać z ushi-pussy. Twój mężczyzna nie nosi już krótkich spodenek i nie przepuszcza łódek przez kałuże. (Nawet jeśli tak, to ma już nie 3, ale 33 lata, mamy nadzieję, że mówimy o jachcie, a nie o drewnianym rzemiośle.) Nie daj Boże, będzie sobie wyobrażał mamę na twoim jasnym obrazie! Nie, miłość i czułość nie znikają z takich „wkurzonych” związków, mogą trwać nawet dziesięciolecia, ale seks równie dobrze może odejść. Ktoś, kto zachowuje się jak matka, nie może być seksowny. Może dawać jedzenie, opiekę, uczucia, ale nieuchronnie zamienia się w bezpłciową istotę. (Nie mylić z „wygląda jak mama”. Mama jest ideałem miłości i piękna dla twojego rycerza od najmłodszych lat.) Możesz zamienić się w matkę bez delikatności cieląt. Wystarczy ostrożnie udusić człowieka, ciągle pytać go, gdzie był, co jadł i czy założył czapkę, aby znowu poczuł się jak przedszkolak lub uczeń, który spóźnił się do szkoły. W tamtych latach nie uprawiał seksu, pamiętaj o tym. Posłuchał swojej matki – lub zbuntował się przeciwko niej. Ale on nigdy z nią nie spał! I nic ci się nie stanie, jeśli będziesz tak dalej postępować.

Ogólnie rzecz biorąc, seplenienie nie jest zbyt zgodne z koncepcją ludzkiej godności. Sprawia, że ​​ten, który sepleni, jest bardziej niż ten, nad którym ten nienaturalny akt werbalny jest wykonywany. Człowiek maleje, ty wzrastasz. Ale w wieku dorosłym ludzie powinni dążyć do zajęcia równych pozycji w parze. Jakakolwiek nierównowaga prowadzi do nieprawidłowego działania całego systemu.

Autor — Julia Kukushkina
Źródło – lady.mail.ru

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: