Co kształt brwi mówi o kobiecie

logotyp do makijażu

Dlaczego, próbując zrozumieć charakter osoby, zacząłem zwracać uwagę na brwi? Faktem jest, że brwi określają „architekturę” twarzy, jej wyraz w dużej mierze zależy od ich kształtu. Nic dziwnego, że mówią: „Brwi nadają charakteru”. I tutaj ważne jest, aby zrozumieć, że to jedno – brwi w ich naturalnej formie, bez korekty i makijażu, a zupełnie inne – wynik podjętych wysiłków. Naturalna forma mówi o tym, kim naprawdę jesteśmy, a nowa o tym, jacy chcemy być lub wyglądać. Jak poznać charakter dziewczyny po brwiach?

Brwi i charakter: co forma mówi o treści?

Fizjonomia to metoda określania cech osobistych osoby na podstawie cech jej wyglądu. Jeśli zinterpretujesz je poprawnie, możesz uzyskać dość pełny obraz postaci. Dziś przeczytamy o brwiach, skupiając się na ich kształcie i położeniu na twarzy.

makijaż brwi dla blondynek

Jeśli brwi są nisko osadzone i wydają się zwisać nad oczami, prawie na pewno można powiedzieć, że osoba wyróżnia się determinacją i odwagą. Jest celowy i rozumie, co należy zrobić, aby osiągnąć to, czego chce. Woli też rozsądne działania od impulsywnych i niepoważnych.

puszyste brwi

Wysokie brwi korelują z pogodą ducha. Mówi się, że ludzie z takimi brwiami mają lekkie, pogodne usposobienie. Są otwarci i wrażliwi. Gotowi otworzyć swoje serca nawet nieznajomym, czasami zachowują się naiwnie, nie myśląc o ewentualnych rozczarowaniach. Charakteryzują się impulsywnymi działaniami, podążając za wezwaniem serca.

wysokie brwi

Grube brwi mówią o potężnym temperamencie. Ci ludzie są stanowczy w swoich decyzjach. Ich pewność siebie jest sekretem ich autorytetu. Z łatwością robią rzeczy, które wywołują strach i zakłopotanie u innych.

grube szerokie brwi

Jeśli chodzi o cienkie i rzadkie brwi, tutaj fizjonomiści nie zgadzają się. Niektórzy twierdzą, że jest to dowód naturalnej nieśmiałości, powściągliwości, ostrożności. Uważa się, że taką osobą łatwo jest zarządzać, manipulować nią.

cienkie brwi

Inni kojarzą takie brwi z uporem, chęcią samodzielnego nalegania i trzymania się swojej decyzji za wszelką cenę.

makijaż dla cienkich brwi

Kiedy brwi mają przedłużenie pośrodku, bliżej skroni, jest to odbierane jako pragnienie sukcesu i wysokich osiągnięć. I tutaj przechodzimy do kształtu brwi i ich zgięcia. Te parametry również ciekawie charakteryzują każdą kobietę i pomogą dowiedzieć się więcej o jej charakterze.

proste brwi

proste brwi

Jeśli brwi nie unoszą się jak dom i nie schylają, ale są prostą, równą linią, możesz śmiało powiedzieć, że jesteś osobą racjonalną, która jest przyzwyczajona do rozważania za i przeciw przed podjęciem jakichkolwiek działań. Jest przeciwnikiem spontaniczności i uważa to za swoją główną zaletę. To logiczny człowiek, który nie ma niewytłumaczalnych działań.

READ
Jak wyhodować długie rzęsy w zaledwie tydzień w domu

proste brwi

Osoby z takimi brwiami są odpowiedzialne i niezawodne. Uważa się, że wychodzą z nich dobrzy przywódcy i przywódcy. Jednocześnie nie można powiedzieć, że manifestacja uczuć jest im obca. Praktyczność w ich przypadku jest sposobem ochrony.

Aby podkreślić ten kształt, dobrze sprawdzają się cienie do brwi, takie jak Brow Artist od L’Oréal Paris.

Dom do brwi

brwi z domkiem

Mogłoby się wydawać, że właścicielki brwi z dramatyczną przerwą są bardzo surowe, a czasem wręcz aroganckie. Ale fizjonomia mówi o nich coś zupełnie innego, obalając mity. Brwi z domkiem są oznaką energii. Człowiek nie może siedzieć bezczynnie. Potrzebuje ruchu, musi odkryć dla siebie coś nowego, żywić się świeżymi wrażeniami, poczuć smak życia. Taki dynamiczny charakter świadczy o tym, że człowiek żyje tu i teraz; trudno mu patrzeć daleko w przyszłość i snuć plany.

U dziewczynek z zaznaczonymi brwiami emocje mają pierwszeństwo przed racjonalnością. Podczas tworzenia takich brwi ważna jest dokładność.

Brow Precise Micro Pencil od Maybelline New York pomoże uzupełnić brakujące włoski i podkreślić graficzny kontur takich brwi.

Szerokie brwi

szerokie brwi

Dziewczyny z szerokimi brwiami są przykładem dla tych, którym brakuje siły woli i pewności siebie. Wewnętrzny rdzeń pomaga im z godnością znosić wszelkie trudności, z godnością pokonywać wszelkie przeszkody. Taka osoba nie ucieka od odpowiedzialności. Wręcz przeciwnie, akceptuje to i rozsądnie broni swoich decyzji.

szerokie brwi

Słowo czy czyn? Oczywiście osoba z szerokimi brwiami wybiera to drugie. Nie odkłada niczego na jutro. Myśląc o zmianach, zabiera się do pracy i stara się jak najszybciej osiągnąć cel.

Szerokich brwi nie da się nawet podkreślić ołówkiem ani cieniami. Po prostu stylizuj je za pomocą bezbarwnego żelu NYX Professional Makeup Control Freak.

Gładko wygięte brwi są oznaką miękkości i życzliwości. Często taka osoba celowo schodzi w cień. Na pierwszym miejscu stawia potrzeby innych ludzi. Jest pod wpływem i boi się potępienia z zewnątrz.

łukowate brwi

Krytyka dla takich osób jest bolesna, dlatego starają się zrobić wszystko, aby ich reputacja była nienaganna. Urok i talent często pozostają niezauważone, ponieważ strach przed niezrozumieniem i odrzuceniem uniemożliwia ich pokazanie.

krótkie brwi

krótkie brwi

Ciekawe, że za krótkimi brwiami kryje się postać, którą wyróżnia subtelne postrzeganie świata, wrażliwość i wrażliwość. Tacy ludzie nie lubią być w centrum uwagi, wolą trzymać się z daleka, co pomaga im zachować spokój i harmonię. Spokój jest dla nich najważniejszy. Dlatego mogą zachowywać się na odległość wokół osób, których nie znają zbyt dobrze. Są raczej zamknięci i nie mają skłonności do poszerzania swojego kręgu społecznego. Często zostają sami z radościami i kłopotami, a jeśli wprowadzą kogoś w swoje doświadczenia, to tylko najbardziej wiarygodni, sprawdzeni przyjaciele.

READ
Przedłużanie rzęs: jak odróżnić dobrego mistrza od złego

Brwi się rozpraszają

brwi się rozpraszają

Dziewczyny z brwiami, których końcówki są skierowane w górę, mają złożony charakter. Są to natury charakteryzujące się skrajnościami. Charakteryzują się częstymi wahaniami nastroju. Rano mogą zdecydować co innego, a wieczorem zupełnie co innego. Ich odwaga jest raczej lekkomyślnością. Rzucają się z głową do basenu i myślą, że tym wszystkim zajmą się później. Dzięki tej postaci osoba może natychmiast ogłosić rezygnację z pracy lub przenieść się do innego kraju. Jednocześnie najważniejsze dla niego w tej chwili jest po prostu zmiana sytuacji.

Tusz do rzęs Brow Drama od Maybelline New York pomoże ujarzmić brwi z tak gwałtownym usposobieniem. gdzie znaleźć?

Bez względu na to, jaki kształt wybierzesz, ten samouczek wideo pomoże Ci zrealizować Twój plan.

Swoją drogą, czy wiesz, że interpretację kształtu brwi często uzupełnia interpretacja takich detali jak znamiona? Jeśli znajduje się bezpośrednio w łuku i jest wyraźnie widoczny, jest to uważane za znak przyszłego sukcesu w życiu. A mały i niewidoczny pieprzyk w okolicy brwi to pech w sprawach finansowych. Chociaż fizjonomiści bardziej polegają na samym kształcie brwi.

Teraz, podążając za modą, płeć piękna często próbuje zmienić kształt brwi, ale nadal trudno jest ukryć to, co stworzyła natura. Dlatego powiemy Ci, jakie cechy osobowości można określić u kobiety, patrząc na jej brwi. Czy tak jest, można zweryfikować w praktyce.

Istnieje wiele różnych kształtów brwi – cienkich, szerokich, prostych, zakrzywionych, jasnych, ciemnych, grubych i rzadkich. Nie da się opowiedzieć o wszystkich, dlatego skupimy się na najbardziej charakterystycznych cechach.

niskie brwi

Takie brwi prawie na pewno mówią ci, że masz do czynienia z osobą zdecydowaną i odważną, która działa inteligentnie i celowo. Trudno taką kobietę wprowadzić w błąd, nie poddaje się słodkim przemówieniom i prawie zawsze podświadomie odczuwa lekką nieufność do rozmówcy. Można powiedzieć, że są to kobiety umysłu. Jednak w głębi duszy takie osoby mogą mieć bardzo silny temperament, najważniejsze jest zdobycie ich zaufania. Ale uważaj, jeśli nie usprawiedliwiasz tego zaufania!

wysokie brwi

To oznaka pogodnego charakteru, łatwego usposobienia, otwartości i wrażliwości. Takie kobiety łatwo nawiązują kontakt, nawet z nieznajomymi, są nieco naiwne, nie sugerują żadnego oszustwa i rozczarowania. Takie kobiety łatwo nakłonić do impulsywnych czynów, podążając za wezwaniem serca. Jeśli chodzi o temperament, takie kobiety są łatwo pobudliwe, namiętne, ale szybko się ochładzają lub znajdują nowy przedmiot do uwielbienia.

READ
Materiały potrzebne do pracy czarodzieja na stałe

Krzaczaste brwi

Świadczą o tym, że ich właścicielka ma potężny temperament, jest pewna siebie i swoich decyzji. Jednocześnie decyzje i działania mogą budzić strach lub wątpliwości u innych. Jeśli od urodzenia łączą się również grube brwi, to taka kobieta ma silny, „męski” charakter, nie bardzo nadaje się do życia rodzinnego, ale może osiągnąć wysoki status zawodowy. To urodzeni szefowie, szefowie firm i przedsiębiorstw.

rzadkie brwi

Mówią o naturalnej nieśmiałości, zwątpieniu w siebie, życzliwości, a jednocześnie uporu. Jednocześnie im cieńsze tak rzadkie brwi, tym bardziej niepewny, a jednocześnie uparty może być ich właściciel. Jednak z takimi kobietami łatwo się porozumieć, zwykle są dobrymi żonami i dziewczynami, można im powierzyć tajemnice.

Długie i pełne wdzięku

Idealnie, jeśli brwi nie mają wad koloru, gęstości i mają zaokrąglony kształt. Kobieta z takimi brwiami jest w zgodzie ze sobą i światem, przyjazna, optymistyczna, kocha życie we wszystkich jego przejawach. Jeśli nierówne brwi, mają ostre zakręty, „łysiny” lub wręcz przeciwnie, twarde krzaczaste, oznacza to nieład, trudny temperament i niespokojny stan umysłu oraz możliwe problemy seksualne.

Brwi “dom”

Takie brwi zazwyczaj starają się jakoś skorygować, bo nadają spojrzeniu coś dziecinnie zdziwionego. Jednak według psychologów i fizjonomów takie brwi wskazują, że dana osoba ma silne zasady moralne i wewnętrzny rdzeń.

Wąski koniec zewnętrzny

Jeśli brwi kobiety mają taki kształt, to znaczy, że masz przed sobą szlachetną i odważną osobę, zawsze gotową do pomocy, impulsywną, szybko podejmującą decyzje. Jednak takie decyzje są często nieprzemyślane i pochopne. Również takie osobowości nie są dobrze przystosowane do monotonnej rutynowej pracy, jednak jeśli jest przedłużenie w środku brwi, to twój rozmówca będzie dążył do sukcesu i wysokich osiągnięć.

brew kończy się

Jeśli widzisz kobietę z brwiami, której końcówki płynnie unoszą się do góry, to masz osobę myślącą racjonalnie, ostrożną w podejmowaniu decyzji, zwolenniczkę planowania, a przeciwnika spontaniczności. Charakteryzuje się jednak okresowymi „wybuchami” nierównowagi, gdy chcesz od razu coś zmienić. W takich momentach taka kobieta jest w stanie popełnić pochopne czyny, których później żałuje.

Końcówki brwi podwijają się

Masz do czynienia z osobą nieśmiałą i nieco tchórzliwą, od której nie powinieneś oczekiwać zdecydowanych działań (przypomnij sobie Piero z Opowieści o złotym kluczu). W połączeniu z wadami gęstości brwi może to wskazywać, że ta kobieta nie znajduje się w najkorzystniejszym okresie swojego życia.

READ
6 prostych kroków do nieskazitelnych brwi: od teraz możesz zapomnieć o salonach kosmetycznych

Długi płynący łuk

Takie brwi mówią, że ich właścicielka jest osobą łagodną i życzliwą, która tak naprawdę nie lubi się reklamować i boi się potępiać innych ludzi. Ta kobieta często celowo schodzi w cień, boi się krytyki i stara się mieć nienaganną reputację. Jednocześnie jej talent, wdzięk i profesjonalizm często pozostają niedoceniane, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto skorzysta z wiedzy i umiejętności takiego pracownika.

Dłuższe oczy i grubsze

Jeśli brwi są dłuższe niż oczy i mają normalną gęstość, to przed tobą jest kobieta o wysokiej inteligencji, stabilna psychicznie, aktywna, ma cel i wytrwale go osiąga. Nie lubi jednak radykalnych zmian, a ma lub będzie miała silne relacje rodzinne i dobrą karierę.

Krótki i cienki

Właścicielka takich brwi jest „nieugiętym ołowianym żołnierzem”, to znaczy, że niezależnie robi sobie drogę w życiu. Jednocześnie właściciele takich brwi są zakochani, dążąc do życia rodzinnego, do czego często wykorzystują zmysłowość i przebiegłość.

krótki i gruby

Ta kobieta jest porywcza, zdolna zarówno do ognistej miłości, jak i nagłej zdrady. Na polu zawodowym takie osoby mają łańcuch stromych wzniesień i głębokich upadków.

Podsumowując, zauważamy, że według ekspertów w dziedzinie fizjonomii im grubsze i ciemniejsze brwi, tym większy apetyt seksualny osoby. A wręcz przeciwnie, jasne i rzadkie brwi o słabym pociągu do płci przeciwnej, zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet.

Wideo: Co kształt brwi mówi o twoim charakterze

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: