Co dzieje się w niebie, kiedy się modlimy?

TY łączysz się z Destiny, Najwyższym. . Uzyskaj dostęp do Skarbca swoich Dobrych Uczynków, a jeśli potrzebujesz pomocy i na nią zasługujesz – do Skarbca Dobrych Uczynków WSZYSTKICH Ludzi Świata! Jeśli tylko się modlisz, to pompujesz energie, oczyszczasz.
Jeśli o coś poprosisz, otrzymasz dostęp zgodnie z poziomem rozwoju twojej Duszy.
Właściwie ten system działa fajnie – wszystkie nasze dobre uczynki zasadniczo wpadają do prawie jednego Kociołka (Internet). A jeśli to konieczne, jak w inżynierii radiowej, podczas modlitwy i prośby, sygnały są przerywane, a Przerwa Główna jest obsługiwana!)) Na ile zasługujesz na to całym swoim życiem! Dlatego jeden modli się za Krową – dostaje Krową, a drugi – stog siana dla niej!)) ) Jeśli żyjesz prawidłowo i jesteś w niebezpieczeństwie lub niezasłużonych kłopotach, czasami przebijają się siły Zła – to czasami jesteś nawet otrzymałeś Kredyt Zaufania Dobrych Uczynków Świata, do którego więcej niż musisz później jako dobry człowiek zwrócić!)) )
Dlatego mówią, że Pomoc przychodzi nagle, kiedy jesteś całkowicie zdesperowany!
I dlatego nie musisz brać pod uwagę swoich dobrych uczynków i robić ich bezinteresownie, wtedy ONI trafią do ogólnego Internetu – a stamtąd przyjdą do ciebie w formie pomocy właśnie wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz! ! I uwierz mi, nie ma tu żadnych braków i opóźnień !! ! I wszyscy jesteśmy JEDNYM! Uśmiech i dobry uczynek Jednego zamienia się w zbawienie dla Drugiego!! ! Powodzenia!
Bądź błogosławiony.

To jest bardzo, bardzo dobre! Kiedy człowiek się modli, łączy się duchowo z naszym Ojcem Niebieskim, co znajduje odzwierciedlenie w życiu w różnych sytuacjach życiowych. To duchowe połączenie z Wszechmocnym.

Medytacja. Wibracje dźwiękowe wypowiadane przez nas na głos powodują zmianę stanu mózgu. (pokój, pokój, dobro, itp.)

modlić się znaczy zwracać się do tych, w których sama osoba wierzy. ma miejsce kontakt. Połączenie jest zawsze obecne, niezależnie od tego, czy się modlimy, czy nie, wierzymy czy nie.

Następuje odpowiedź 5, 6 i oczyszczenie kanałów energetycznych, co prowadzi do duchowego i fizycznego uzdrowienia i oczyszczenia.
A podczas nawrócenia nie zawsze dochodzi do kontaktów, bo czasami moc modlitwy może nie przeniknąć przez grubą warstwę ziemskiej przestrzeni i nie dotrzeć.

READ
13 rzeczy, które możesz zrobić z kawą oprócz jej picia

Jest takie rozumienie tego zjawiska: jeśli zwracamy się do Boga, to jest to modlitwa. A jeśli Bóg do nas przemawia, to jest to schizofrenia.

Modlitwa to sposób na oczyszczenie cienkich skorup od środka.

Sama modlitwa jest metodą rytmicznego oddychania lub prościej ćwiczeniami oddechowymi.

Modlitwy niosą ze sobą szczególny energetyczny łącznik liter i słów, inaczej można powiedzieć, że są budowane poprzez dźwięki, poprzez frazy w taki sposób, że tworzą pewien rytm oddychania, a oddychanie jest procesem chemicznym i fizycznym, podczas którego nie tylko dwutlenek węgla i inne chemikalia, ale uwalniana jest również energia.

Jednocześnie specjalne kodowanie modlitw pozwala subtelnym powłokom poprzez ich wibracje wytwarzać energię duchową, ponieważ proces ten jest powiązany ze zrozumieniem Najwyższej Boskiej Esencji.

Różne modlitwy mają różne połączenia energetyczne liter i dlatego wytwarzają różną ilość i jakość energii duchowej; jedne dają więcej energii, inne mniej.

Niektóre modlitwy przepuszczają mocniejsze strumienie przez osobę, inne mniej potężne. Oznacza to, że każda modlitwa charakteryzuje się przede wszystkim mocą energii: ile konwencjonalnych jednostek energii jest w stanie wytworzyć na jednostkę czasu.

Modlitwy na przestrzeni wieków ulegają zmianom, choć starają się zachować je w pierwotnej formie. Wydawałoby się, że naruszone jest ich kodowanie, a co za tym idzie, mechanizm działania. Ale Systemy Hierarchiczne stale monitorują najważniejszą dla nich produkcję energii i dokonują niezbędnych korekt. Ponadto każda modlitwa ma tolerancje interpretacji modlitwy, pod którymi nadal działa i pod którymi przestaje działać. Dlatego przy silnym zniekształceniu tekstu modlitwa przestaje działać.

Teksty techniczne i literackie nie mają energetycznego połączenia liter. Jak nam wyjaśniono, przypominają one „otwarty e-prowadnik”. Teksty techniczne niosą ze sobą jedynie treść semantyczną, służą rozwojowi inteligencji człowieka i przekształcaniu materii na niskim poziomie.

Regularnie czytane modlitwy zwiększają duchową moc samej osoby. Jego siła czasami osiąga taki poziom, że przebija swój osobisty kanał do chrześcijańskiego egregora, skąd może uzyskać pomoc. Używają tego na przykład babcie uzdrowiciele. Jeśli kanał nie jest im przekazywany, to niektórzy z nich, z uporczywymi i długimi modlitwami, przez wiele lat przebijają się przez kanał komunikacyjny do egregora, do magazynu energii, a następnie leczą ludzi za pomocą modlitw i spisków, otrzymywanie bezpośrednio z egregora dodatkowej energii do leczenia pacjenta.

READ
10 sposobów na ukrycie niedoskonałości sylwetki na plaży dla tych, którzy nie schudli przed latem

Linusya 11 lat temu

Pobrane z jednej strony

„Cześć, czy to jest biuro zaginionego i odnalezionego?” – zapytał dziecinny głos.
– Tak kochanie. Zgubiłeś coś?
– Straciłem mamę. Nie jest z tobą?
– Jaka jest Twoja matka?
– Jest piękna i miła. I kocha też koty.
– Tak, wczoraj znaleźliśmy jedną matkę, może to twoja. Skąd dzwonisz?
– Z Domu Dziecka nr 3.
– Dobrze, wyślemy twoją matkę do twojego domu dziecka. Czekać.
Weszła do jego pokoju, najpiękniejszego i najmilszego, aw jej ramionach był prawdziwy żywy kot.
– Matka! Dziecko krzyknęło i podbiegło do niej. Przytulił ją z taką siłą, że jego palce zbielały. – Moja mamusia.

….Artem obudził się z własnego krzyku. Miał takie sny prawie każdej nocy. Włożył rękę pod poduszkę i wyciągnął fotografię dziewczyny. Znalazł to zdjęcie rok temu na ulicy podczas spaceru. Teraz zawsze trzymał ją pod poduszką i wierzył, że to jego matka. W ciemnościach Artem długo wpatrywał się w jej piękną twarz i zasnął, nie zauważając tego….
Rano szefowa sierocińca Angelina Iwanowna jak zwykle chodziła z więźniami po pokojach, życząc wszystkim dobrego dnia i poklepując każde dziecko po głowie. Na podłodze przy łóżku Artemki zobaczyła fotografię, która w nocy wypadła mu z rąk. Podnosząc go, Angelina Iwanowna zapytała chłopca:
– Artemushka, skąd wzięłaś to zdjęcie?
– Znalazłem to na ulicy.
– A kto to jest?
– Moja mama – uśmiechnął się dzieciak i dodał – jest bardzo piękna, miła i kocha koty.
Kierownik natychmiast rozpoznał tę dziewczynę. Po raz pierwszy trafiła do sierocińca w zeszłym roku z grupą wolontariuszy. Prawdopodobnie wtedy zgubiłem tutaj moje zdjęcie. Od tego czasu ta dziewczyna często puka do drzwi różnych instytucji w nadziei uzyskania zgody na adopcję dziecka. Ale według lokalnych biurokratów miała jedną istotną wadę: nie była mężatką.
– Cóż – powiedziała Angelina Iwanowna – ponieważ jest twoją matką, to całkowicie zmienia sprawę.
Wchodząc do swojego gabinetu, usiadła przy stole i czekała. Pół godziny później rozległo się nieśmiałe pukanie do drzwi:
– Czy mogę do ciebie przyjść, Angelino Iwanowna? – I ta sama dziewczyna ze zdjęcia pojawiła się w drzwiach.
– Tak, wejdź, Alinochko.
Dziewczyna weszła do biura i postawiła przed kierownikiem grubą teczkę z dokumentami.
— Tutaj — powiedziała — mam wszystko.
– W porządku, Alinochko. Muszę zadać jeszcze kilka pytań, tak powinno być, wiesz. Czy zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności, którą bierzesz na siebie? Przecież dziecko nie ma bawić się przez dwie godziny, to na całe życie.
„Wszystko rozumiem” – westchnęła Alina – „Po prostu nie mogę żyć w pokoju, wiedząc, że ktoś naprawdę mnie potrzebuje.
„Dobrze”, zgodził się kierownik, „kiedy chcesz zobaczyć się z dziećmi?”
„Nie będę na nie patrzeć, wezmę każde dziecko, które zaoferujesz” – powiedziała Alina, patrząc menedżerowi prosto w oczy.
Angelina Iwanowna uniosła brwi ze zdziwienia.
„Widzisz”, Alina zaczęła wyjaśniać zdezorientowana, „w końcu prawdziwi rodzice nie wybierają dla siebie dziecka . nie wiedzą z góry, jak się urodzi . piękny czy brzydki, zdrowy czy chory. Kochają go za to, kim jest. Chcę też być prawdziwą mamą.
– Po raz pierwszy spotykam takiego przybranego rodzica – uśmiechnęła się Angelina Iwanowna – jednak już wiem, czyją matką zostaniesz. Nazywa się Artem, ma 5 lat, w szpitalu położniczym porzuciła go własna matka. Przyniosę to teraz, jeśli jesteś gotowy.
„Tak, jestem gotowa”, powiedziała Alina stanowczym głosem, „pokaż mi mojego syna”.
Menedżer wyszedł i wrócił 5 minut później, prowadząc małego chłopca za rękę.
„Artyomochka”, zaczęła Angelina Iwanowna, „poznaj to…
– Matka! – krzyknął Artem. Podbiegł do Aliny i przywarł do niej tak, że jego palce zrobiły się białe. – Moja mamusia!
Alina pogłaskała go po malutkim grzbiecie i szepnęła:
– Synu, synu… jestem z tobą…
Podniosła oczy na kierownika i zapytała:
Kiedy mogę odebrać syna?
– Zwykle rodzice i dzieci stopniowo przyzwyczajają się do siebie, najpierw komunikują się tutaj, potem zabierają je na weekend, a potem na dobre, jeśli wszystko jest w porządku.
– Zaraz wezmę Artema – powiedziała stanowczo Alina.
– Dobra – machnęła ręką kierownik – jutro jeszcze weekend, możesz to wziąć, ale w poniedziałek przyjdziesz, a my przygotujemy wszystkie dokumenty zgodnie z oczekiwaniami.
Artem był po prostu szczęśliwy. Trzymał matkę za rękę i bał się puścić ją nawet na sekundę. Wychowawcy, nianie krzątali się wokół… jedni zbierali swoje rzeczy, inni po prostu stali na uboczu i wycierali oczy chusteczkami.
– Artiomuszka, do widzenia. Przyjedź do nas – pożegnała się z nim Angelina Iwanowna.
– Do widzenia, przyjdę – odpowiedział Artem.
Kiedy pożegnali się ze wszystkimi i wyszli na ulicę, w końcu postanowił zadać swojej nowej mamie najważniejsze pytanie:
– Matka…. czy lubisz koty?
„Uwielbiam to, mam dwa z nich w domu” – zaśmiała się Alina, delikatnie ściskając w dłoni maleńką dłoń.
Artem uśmiechnął się radośnie i poszedł do domu.

READ
Ocena najszczęśliwszych znaków zodiaku

Angelina Iwanowna wyjrzała przez okno po opuszczeniu Aliny i Artemki. Potem usiadła przy biurku i gdzieś zaczęła dzwonić.
– Witam, Niebiańskie Biuro? Zaakceptuj zgłoszenie. Imię i nazwisko klienta: Alina Smirnova. Kategoria zasługi: najwyższa, dała szczęście dziecku . wyślij wszystko, co jest konieczne w takich przypadkach: bezgraniczne szczęście, wzajemna miłość, powodzenia we wszystkim itp. . Cóż, oczywiście idealny mężczyzna, nie jest mężatką . Tak, rozumiem, że zostało ich niewiele, brak, ale to wyjątkowy przypadek. Tak, i nie zapominaj o niekończącym się przepływie gotówki, będzie to dla niej bardzo przydatne . dziecko powinno dobrze jeść . Czy wysłałeś już wszystko? Dziękuję Ci.
Dziedziniec sierocińca wypełniało miękkie światło słoneczne i radosne okrzyki dzieci. Kierownik odłożył telefon i podszedł do okna. Uwielbiała długo stać i patrzeć na swoje dzieci, rozpościerając za plecami ogromne śnieżnobiałe skrzydła…

Ps Możesz nie wierzyć w anioły, ale anioły wierzą w Ciebie.

Chuchon 11 lat temu

Niech Bóg naprawdę błogosławi i błogosławi tym ludziom.
nie każdy może to zrobić.

Alek 11 lat temu

Bądźcie zawsze wdzięczni Wszechmogącemu, Wszechmogącemu, Przebaczającemu Bogu i nie łączcie Go z partnerami. Proście, módlcie się tylko do Niego, bo tylko ON nas stworzył, stworzył to życie, tę ziemię, dał nam dzieci, jedzenie, zdrowie i szczęście. Bądź Mu wdzięczny w kłopotach i radościach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: