Co denerwuje mężczyzn u kobiet według znaku zodiaku

Każdy ze znaków zodiaku ma charakterystyczne chipy, które mogą przypaść do gustu ich właścicielom i które potrafią wkurzyć ich partnerki. Posłuchaj zaleceń astrologów, aby dowiedzieć się, co dokładnie irytuje w tobie mężczyznę bardziej niż cokolwiek innego:

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

To naprawdę denerwuje go, gdy włączasz zazdrość i zaczynasz kontrolować każde jego słowo i ruch. Nie zapominaj, że bycie w związku nie daje ci prawa do kontrolowania partnera. Musisz mu zaufać i pozwolić mu podejmować własne decyzje. W przeciwnym razie twój związek po prostu nie ma przyszłości.

On wariuje nierealistycznie za każdym razem, gdy przywołujesz historie ze swojej przeszłości, zwłaszcza jeśli zaczynasz mówić o swoich byłych. Twój partner doskonale zdaje sobie sprawę, że miałeś przed nim związek, ale jest strasznie zirytowany, gdy ciągle mu o tym przypominasz. Chciałby, żebyś wreszcie skupił się na swojej przyszłości.

Bliźnięta

Przez większość czasu masz niesamowicie przyjemną osobowość, którą twój partner ceni ponad wszystko. Zawsze masz o czym pogadać, wiesz jak się naprawdę dobrze bawić. Czasami jednak zaczynasz mówić za dużo i dotykasz tematów tabu. Twoja skłonność do plotek najbardziej irytuje partnera.

Nowotwory są zawsze miłe i delikatne w stosunku do partnera. Twój partner uwielbia to, że się nim opiekujesz i starasz się zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. A jednak masz tendencję do przesadzania w tym kierunku. W rezultacie, z powodu tej uwagi, twój partner bardzo się denerwuje, gdy zdaje sobie sprawę, że postrzegasz go jako dziecko.

Jesteś naprawdę troskliwą i kochającą osobą, a twój partner uwielbia cię za to, ile wysiłku wkładasz w swój związek. Ale staje się nierealistycznie zirytowany, gdy zachowujesz się samolubnie i wyciągasz pewne wnioski na temat ich pragnień, nawet bez konsultacji z tobą. Potrafi nakłonić cię do zrobienia rzeczy, których nie chcesz robić.

Przestań być tak samozadowolony. To, że jesteś przekonany, że to czy tamto działanie powinno być wykonywane tylko w ten sposób, nie oznacza, że ​​Twoja opcja jest jedyną słuszną. To, co najbardziej irytuje twojego partnera, to niezachwiana wiara we własną słuszność.

READ
Vasilisa Volodina: horoskop na rok 2023

Twoje niezdecydowanie jest prawdopodobnie jedną z twoich najbardziej irytujących cech. W większości jesteście niezaprzeczalnie miłymi ludźmi, którzy zawsze dobrze się bawią. Masz niesamowicie opiekuńczą osobowość. A jednak czasami byłoby całkiem miło, gdybyś mógł sam podjąć decyzję.

Skorpion

Masz tendencję do zazdrości o swojego partnera o wszystkich wokół ciebie. Prawdopodobnie nigdy nie podał ci powodu i nigdy nie zachowywał się zbyt podejrzliwie, ale nadal nie możesz nie wątpić w jego lojalność. To czasami najbardziej go w tobie denerwuje.

Strzelec

Brak uwagi i opcjonalność tkwiący w tobie, przede wszystkim irytuje twojego partnera. Jak tylko okazujesz mu troskę i uważność, natychmiast zdobywasz jego przychylność. Zwykle jesteś całkowicie niekonsekwentny w swoich pokazach miłości, co jest niezwykle irytującym czynnikiem dla twojego partnera.

Koziorożec

Twój partner denerwuje się, jak mało czasu spędzasz w swoim związku. Docenia cię i zdaje sobie sprawę, jak wspaniała jesteś. Jednak zbyt często przyjmujesz swojego partnera za pewnik, często zapominając, że jesteś w związku.

Wodnik

Czasami stajesz się mądry nawet w sytuacjach, w których nie powinieneś. Nadszedł czas, abyś zrozumiał, że nie każda osoba wyróżnia się takim umysłem i pomysłowością jak ty, ponieważ wszyscy różnimy się różnymi zdolnościami intelektualnymi. Dlatego staraj się zwracać uwagę na swojego partnera, gdy nie rozumie cię za pierwszym razem.

Przestań cały czas pozwalać swoim uczuciom i emocjom wygrywać z tobą. Jesteś zbyt wrażliwy. Nawet najdrobniejsze słowa lub czyny mogą cię zdenerwować. Twój partner denerwuje się za każdym razem, gdy musi chodzić na palcach w Twojej obecności.

Skorpiony naprawdę nienawidzą, gdy są okłamywane, Byk wścieka się, gdy biorą coś bez pytania, a Lwy denerwują się, gdy nawet ich ukochana kobieta „przyciąga” na siebie uwagę. Chodźmy i nie popełniajmy błędów!

Jakie kobiece działania denerwują mężczyzn o różnych znakach zodiaku

Baran jest zirytowany, gdy kobieta wdaje się z nim w kłótnię. Jak wiecie, Barany szybko tracą panowanie nad sobą, mają, jak mówią, „krótki knot” i wybuchowy charakter, a mężczyźni Barana są generalnie najbardziej agresywnymi i impulsywnymi ze wszystkich znaków zodiaku. Dlatego w sytuacji, gdy Baran ma zaraz wybuchnąć, nie ma co się z nim kłócić – lepiej zejść mu z drogi i przeczekać burzę.

READ
Jak pokonać mężczyznę: 5 uniwersalnych komplementów dla niego

Męski Byk jest zirytowany, gdy kobieta wkracza na jego własność: w końcu Byk, jak wiecie, ma bardzo zaborczą naturę, a przedstawiciele tego znaku zodiaku nie tolerują, gdy inni ludzie próbują wziąć coś, co do nich należy. Jeśli Byk cię kocha – jako przyjaciela, jako ukochaną osobę, to nie ma znaczenia – podzieli się wszystkim, co ma, po prostu poczekaj, aż mu zaoferuje i nie zabieraj jego rzeczy bez jego zgody. Pamiętasz scenę z Przyjaciół o „Joe nie dzieli się jedzeniem”? To typowy Byk.

Bliźnięta irytują się, gdy wzywa się je do zachowania ciszy. Mężczyźni Bliźniąt są bardzo przyjaźni, uwielbiają rozmawiać, a nasza rada dla kobiety, która odważy się skontaktować z Bliźniętami, to nigdy go nie powstrzymywać, jeśli zacznie wylewać przed tobą swoje serce. Dla Bliźniąt komunikacja jest najważniejsza, to jedyny sposób, w jaki mogą wyjaśnić, co naprawdę myślą i czują. Nigdy nie przerywaj Gemini, gdy mówi, denerwuje go to i obraża. A proszenie Bliźniąt o zamknięcie się jest jak oderwanie ich ręki, poczują się tak bezradni.

Mężczyźni z rakiem (podobnie jak kobiety z rakiem) są bardzo drażliwi, dlatego obok przedstawicieli tego znaku zodiaku musisz uważnie śledzić słowa, jeśli nie możesz się obejść bez krytykowania jego działań lub poglądów. Mężczyźni z rakiem są dość emocjonalni i wrażliwi, a jeśli te cechy w twoim umyśle nie odpowiadają zbytnio wyglądowi mężczyzny, cóż, pozostaje tylko zaakceptować: mężczyźni też się obrażają, a w przypadku Raków są podwójnie urażony.

Samiec lwa jest naprawdę zirytowany, gdy kobieta jest nawet jego kobietą! – stara się „odciągnąć” uwagę innych. Lew jest jedynym znakiem zodiaku, dla którego jest to kwestia ego: może nie przyznać tego otwarcie, ale człowiek Lwa naprawdę nienawidzi, gdy ktoś go w czymś przewyższa i rozprasza podziwiające spojrzenia innych. Dlatego związek z Leo nie jest dla każdego: musisz być bardzo mądrą i pewną siebie kobietą, aby pozwolić swojemu mężczyźnie być w centrum uwagi i w żadnym wypadku go nie przyćmić, nawet jeśli oznacza to, że twoje zainteresowania i potrzeby pozostaną „na ramę”.

Szczera rada: nigdy nie próbuj zmuszać mężczyzny z Panny do przyznania się do błędu, jest to absolutnie bezużyteczne, nawet nie musisz próbować. Jeśli to konieczne, poświęci całe swoje życie, aby udowodnić ci, że on ma rację, a ty się mylisz. Po prostu odpuść sobie tę sytuację i pogódź się z tą dewocką dziwactwem.

READ
10 rzeczy, które szalenie podniecają mężczyzn

Nigdy nie okłamuj Skorpiona. Człowiek ze Skorpiona zawsze ma w pogotowiu „dżentelmeński zestaw prawdziwego detektywa”, prędzej czy później i tak odkryje prawdę, bez względu na to, jak bardzo starasz się ją ukryć – a dowiedziawszy się, że go okłamałeś, jest bardzo prawdopodobne, że się wścieknie. Od samego początku bądź uczciwy i szczery ze Scorpio, bez względu na to, jakie to trudne – raz przyłapie cię na kłamstwie, nigdy więcej ci nie uwierzy i przestanie cię szanować na zawsze.

Mężczyźni Wagi bardzo nie lubią, gdy kobiety stawiają ich w sytuacji wymagającej wyboru, więc żadnych ultimatum w stylu „Albo ja – albo PlayStation!”. Waga w zasadzie nie lubi dokonywać wyboru, więc nie komplikuj mu życia, doprowadzając go do podobnej sytuacji, nie wywieraj na nim presji, nie zmuszaj go do wyboru strony – nienawidzi tego, a jednocześnie on też może cię nienawidzić – ponieważ zmuszasz go do przejścia przez to.

Nie każ człowiekowi Strzelca robić. czegokolwiek. Jeśli chce gdzieś pojechać z przyjaciółmi, pozwól mu odejść. Chce, powiedzmy, łowić ryby zamiast odwiedzać twoją matkę – niech mu. Człowieka Strzelca nigdy nie można zmusić do zrobienia czegokolwiek siłą, a próbując „przywiązać” go „do nogi”, ryzykujesz całkowitą utratę go. Im mocniej się do niego przylgniesz, tym szybciej będzie próbował się uwolnić i uciec, więc nie próbuj go wiązać – fizycznie lub psychicznie pozwól mu podejmować własne decyzje. Wyraź mu swoje preferencje, ale niczego nie narzucaj – wszelkie próby narzucenia Strzelca są denerwujące.

Mężczyźni Koziorożca są zirytowani kobiecym nawykiem upiększania się, wydając się kimś, kim naprawdę nie jesteś. Koziorożce naprawdę, naprawdę nie lubią ludzi, którzy udają – więc nie rób tego przy nim, ponieważ samiec Koziorożca najprawdopodobniej od razu rozpozna twoje udawanie i na pewno automatycznie straci zainteresowanie tobą. Bądź szczery i prawdziwy – to właśnie Koziorożce cenią bardziej niż cokolwiek innego.

Nigdy nie próbuj zmieniać Wodnika. Oryginalność jest jedną z najbardziej zauważalnych cech człowieka Wodnika, docenia on jego wyjątkowość, a wszelkie próby jego zmiany skończą się niepowodzeniem. Człowiek Wodnika kocha siebie za to, kim jest, i zacznie pracować nad sobą, aby stać się lepszym, jeśli tylko zechce.

READ
Strona o miłości i związkach, która sprawi, że Twoje życie będzie harmonijne

Ciekawostka: mężczyźni spod znaku Ryb naprawdę nie lubią, z którymi się bawią. Ci ludzie są dość wrażliwi i emocjonalni, a jeśli nie można obejść się bez praktycznych żartów, to lepiej sprawdzić wszystko po sto razy – bo w 90 przypadkach na 100 Ryb prawdopodobnie zostanie obrażony, po czym sprawca będzie musiał znieść cała karuzela emocji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: