Co czeka przedstawicieli różnych znaków zodiaku tego lata

Pełna prognoza astrologiczna dla wszystkich znaków zodiaku na nadchodzący miesiąc

Horoskop na lipiec 2022 r.: jakie znaki zodiaku czekają na bogactwo, szczęście i miłość

Zdjęcie: tvsamara.ru/ Michaił Wodowozow

Lipiec to gorący, leniwy i nie zawsze produktywny miesiąc. Przeważą w nim jednak dobre wydarzenia. Co czeka przedstawicieli różnych znaków zodiaku w drugim miesiącu lata 2022 roku?

Baran

Baran będzie musiał przemyśleć swoje życie. Dopiero po usunięciu nadmiaru z codziennego życia los zmieni swój wektor. W lipcu możliwe są awanse zawodowe i podwyżki finansowe. Aby uniknąć porażki, musisz zachować swoje marzenia i intencje w tajemnicy. Zachowaj też ostrożność w tajemnicach innych ludzi, w przeciwnym razie plotki powrócą na twoją stronę jako bumerang.

Byk

Przed Tobą miesiąc pracy nad sobą, ukształtowania właściwych cech charakteru, które przyciągają szczęście. Trzeba się zmieniać, dostosowywać do ukształtowanej rzeczywistości. Przyda się romantyczny wypad, wakacje nad morzem, na łonie natury. W lipcu lepiej nie przepracowywać się w pracy. Nawet jeśli jest wiele rzeczy do zrobienia i zadań, lepiej nie pozostawać w miejscu pracy. Na pewno nie doprowadzi to do niczego dobrego, można się „wypalić”.

Bliźnięta

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz musiał ciężko pracować. Jednak nie będziesz się tym nudzić. Ciekawe projekty i kreatywne pomysły dosłownie pochłoną Twoją głowę, a muza z natchnieniem na pewno się pojawi. Możliwe, że w lipcu będziesz musiał się denerwować. Jednak wszystkie wydane środki zostaną Ci wynagrodzone w postaci pochwał i korzyści materialnych. Więc przygotuj się na liczenie rachunków.

rak

Czas przezwyciężyć strach przed komunikacją i nowymi znajomościami. Być może musisz delegować kilka ważnych obowiązków, aby zwolnić więcej czasu na inne rzeczy i sprawy, a także szybciej osiągnąć cele. W lipcu życzenia spełnią się pod koniec miesiąca. Nawet przedstawiciele tego Znaku powinni walczyć ze słabością, nie ulegając pokusom.

Lew

Szczególnie ważne jest, aby Leos złagodził swój zapał w lipcu. Zanim rozpoczniesz jakąkolwiek rozmowę ze współpracownikami lub przyjaciółmi, upewnij się, że zwracasz się do osoby z odpowiednim przesłaniem i nastrojem. Istnieje duże prawdopodobieństwo kłótni i potyczek w lipcu. Trzeba zachować dystans, a nie towarzyski, nie. Musisz cofnąć się trochę od społeczeństwa i ponownie przemyśleć swoje zachowanie, aby ustanowić wewnętrzną harmonię.

Panna

READ
Waga: horoskop na 2023 rok

Gwiazdy Panny w lipcu obiecują miłość i romans. Jeśli od dłuższego czasu czekasz na propozycję małżeństwa, wiedz, że wkrótce nie będziesz w stanie jej uniknąć. Czy od dłuższego czasu podejmowałeś jakieś poważne kroki? Lipiec przygotował dla Ciebie próby. Przez cały miesiąc będziesz musiał podejmować ważne decyzje, które radykalnie zmienią całe twoje przeznaczenie. Niepopełnić błędu!

Waga

Waga w lipcu 2022 w końcu odnajdzie równowagę. Wyścig po pieniądze się skończy, one same przyjdą do twojej kieszeni. Jednak bogactwa, które nagle spadło na twoją głowę, nie należy od razu roztrwonić. Ważne jest zgromadzenie niewielkiego kapitału na przyszłe osiągnięcia. W pracy pasje opadną, wszystko popadnie w jakiś wymierny sen. Wykorzystaj ten czas na swoją korzyść, uruchom ponownie.

Skorpion

Skorpiony powinny przemyśleć swoją dietę. Uważaj na swoje zdrowie! To jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Wybieraj tylko produkty wysokiej jakości: zwracaj szczególną uwagę na owoce i mięso, muszą być wysokiej jakości. Angażuj się w aktywność fizyczną. To sport, który pomoże Ci się nie nudzić i nabrać formy. Porzuć złe nawyki.

Strzelec

Pani szczęście da ci szansę. Będzie to jednak jedyne w swoim rodzaju i żadne inne oferty nie będą napływać. Dlatego podejmuj decyzje rozważnie, ale nie zwlekaj. Gwiazdy obiecują duże zmiany. Mogą odnosić się zarówno do sfery miłosnej, jak i materialnej. Zauważ każdą oznakę losu, ale nie zamieniaj swoich obserwacji w paranoję. Ważne jest, aby we wszystkim zachować równowagę.

Koziorożec

Koziorożce w końcu nauczą się słuchać i słyszeć. Długie wyjaśnienia „pod księżycem” nie dotyczą ciebie w lipcu. Wszystko będzie szybkie i jasne. Nawet nie zauważysz, jak minie ten miesiąc. W zgiełku dnia codziennego postaraj się skupić na najważniejszych szczegółach. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos – intuicja podpowie Ci, jak najlepiej działać, aby przyciągnąć szczęście.

Wodnik

W lipcu gwiazdy udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. W odpowiedzialnych sprawach polegaj tylko na sobie, nie licz na nikogo innego. Współpraca z kimś może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji. Pamiętaj, że głównym punktem orientacyjnym jest rodzina, dzieci, dom. Tylko oni mogą poprowadzić Cię właściwą drogą.

READ
Mycie płatkami owsianymi: podkład nie jest już potrzebny

Ryby

Ryby w lipcu obiecują miłosne przygody. Romans będzie ponad krawędzią. Nie zapomnij zadowolić bliskich przyjemnymi prezentami. Ogólnie rzecz biorąc, hojność w lipcu jest twoją mocną stroną. Im więcej rozdasz (mówimy nie tylko o dobrach materialnych), tym więcej zyskasz. Życie obiecuje być dla ciebie miłe i nie wyrzucać niepowodzeń i trudności.

Astronomowie w lipcu obiecują kilka wielkich wydarzeń na niebie w lipcu 2022 roku. Oczekuje się miesiąca gigantycznego superksiężyca, czego mieszkańcy Samary nie powinni przegapić w drugim letnim miesiącu? A jeśli lipiec zadowoli wielu przedstawicieli znaków zodiaku, to temperatury pod koniec czerwca zaskoczą wszystkich bez wyjątku. Tak więc w regionie Samara ustanowiono absolutny rekord Arktyki – w nocy temperatura powietrza zbliżała się do zimy.

Lipiec 2022 to najkorzystniejszy miesiąc w roku dla prawie wszystkich. W każdym razie tak uważa astrolog, numerolog i specjalista feng shui Ludmiła Nikiszina. Zapoznajmy się ze szczegółami.

astrologia

Chiński zodiak składa się z 12 cykli, ale podział odbywa się nie według miesięcy, ale według lat, a każdy rok ma swojego własnego patrona. Zwierzęta te są również totemami z różnych miesięcy, a ponieważ relacje w świecie zwierząt nie zawsze są dobrosąsiedzkie, ludzie urodzeni w określonych latach będą mieli albo sprzyjające wydarzenia, albo trudności i problemy.

Totem z lipca 2022 roku to Ognista Koza lub Owca, zwana także Zagubioną Owcą. Być może nie jest to najbardziej pochlebne imię, ale to ta Owca wybiera własną ścieżkę życia, a kluczowym słowem miesiąca jest „rozjemca”. Miesiąc wielkich nadziei i oczekiwań. Reakcja i hojność są nieodłączne od tego znaku, ale niezdecydowanie i nieśmiałość Owcy mogą przeszkadzać w realizacji planów. Więc bądź bardziej zdecydowany! Tam, gdzie jest odwaga, tam jest zwycięstwo.

Przestań martwić się o bezpieczeństwo osobiste, zostaw pesymizm swoim wrogom. Bądź odważny w biznesie i życiu osobistym. Spędź miesiąc na łonie natury. Ciesz się kwiatami i śpiewem ptaków.

Co jest dobre, a co niebezpieczne lipiec 2022

W lipcu niebezpieczeństwo pożarów będzie się utrzymywać, więc uważaj na pożary na pikniku lub na wsi. Letnia zasada: najpierw przygotowujemy pojemnik z wodą, a potem rozpalamy ognisko.

W lipcu odnotujemy wzrost aktywności zakupowej, co napawa optymizmem. Pojawi się szansa na znalezienie innego źródła dochodu. Zachęcamy do większej komunikacji i znalezienia czasu na rozwój osobisty. Bez żalu rozstań się ze zbędnymi rzeczami i ludźmi, oczyść miejsce na przyszłość.

READ
Jakie będą dzieci urodzone w 2023 roku?

Lipiec 2022 to świetny miesiąc na poczęcie dziecka i założenie domu. Jeśli szukasz partnera, spędź więcej czasu we wschodniej części swojego domu.Aby uniknąć sporów, pal świece na południowym zachodzie.

Sektor kariery w lipcu znajduje się na południu. Zawieś zdjęcie organizacji, w której chciałbyś pracować, na południowej ścianie swojego pokoju.

W lipcu wielu wyjedzie na wycieczki. I to bardzo dobrze, usiądź. Ale początek podróży musi być dobrze zaplanowany. Umieść figurkę konia w południowym sektorze swojego mieszkania – pomoże to w wyborze odpowiedniej trasy i przyspieszy wszelkie formalności związane z wyjazdem. Najlepsze kierunki podróży w lipcu to północny wschód i południe. I jeszcze jedno – nie jedź w drogę 9, 11, 21 i 23 lipca, są to niekorzystne dni na rozpoczęcie podróży.

11 i 23 lipca lepiej nie rozpoczynać prac naprawczych, w przeciwnym razie naprawa będzie opóźniona przez długi czas. To dwa trudne energetycznie dni miesiąca, szczególnie dla osób urodzonych w roku Psa.

14 lipca – dzień bez bogactwa, kiedy nie powinno być przepływu pieniędzy. Wręcz przeciwnie, 13 i 25 lipca to najlepsze dni na biznes, kiedy wszystko się podwaja.

1, 25, 28 lipca nie powinieneś odwiedzać chorych, aby uniknąć ryzyka zarażenia się tą samą chorobą.

Co przygotował lipiec 2022 na różne znaki zodiaku?

Osoby urodzone w tym roku Szczury, życie wraca. Ale naucz się oszczędzać, twoje wydatki przewyższą dochody. Zamiast kupować, bądź kreatywny. I tak jesteś bardzo atrakcyjny.

Byki uwielbiają uczyć wszystkich i są nadmiernie niegrzeczni. Graceful Sheep nie toleruje grubiaństwa. Staraj się być bardziej miękki w stosunku do bliskich, zachowując w ten sposób spokój i ciszę. Wszystko idzie dobrze, nie ma się czym martwić.

Tygrys musisz zaufać swojej intuicji. Będziesz w centrum uwagi i nagle wszyscy będą potrzebować Twojej pomocy. Obserwuj swoją dietę i śpij wystarczająco dużo, aby zrobić wszystko.

dla Królik przyszedł czas na realizację planu. Dobre wieści będą na Ciebie czekać prawie codziennie. Tylko nie bądź arogancki. Pamiętaj, że wiele osób Cię kocha i potrzebuje Twojej uwagi.

smok warto wykluczyć relacje na boku, wszystko tajne stanie się jasne. Bierz się do pracy i nie wdawaj się w kłótnie. Wyjedź na wycieczkę lub przynajmniej do kraju.

READ
Ocena żon według znaku zodiaku. Gdzie jesteś?

osoby urodzone w tym roku Wężezrobi wielkie rzeczy. Ambicja w końcu się spełni. I wszystko będzie nowe, szykowne i zachwycające. A potem – jeszcze lepiej.

Urodzeni w tym roku Konienagle uświadamia sobie, że praca nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Na pierwszym miejscu będą relacje rodzinne i organizacja przestrzeni w Twoim domu. Każda mała rzecz, której dotkniesz, sprawi, że będziesz szczęśliwy.

dla Kozy czas na zmianę. Będzie chęć zmiany czegoś w twoim życiu. Wykorzystaj sprzyjający czas na uporządkowanie gruzu w pracy.

Małpa może działać z własnej inicjatywy. Bądź dyplomatyczny. Masz szczęście w dziedzinie kariery i relacji. Spodziewaj się podwyżki.

dla Kogut Lipiec to gwiezdny miesiąc. Wejdź do nauki. Sytuacja, która wydawała się nie do rozwiązania, sama zniknie.

osoby urodzone w tym roku Psy, bez większego wysiłku ominie wszelkie przeszkody. Nie wdawaj się w kłótnie ze starymi przyjaciółmi i krewnymi.

Świetny miesiąc na Dzik. Czeka na Ciebie wiele przyjemnych wydarzeń. Przygotuj się na długą podróż. Biznes kwitnie, rodzina jest szczęśliwa. Samotne Dziki mogą spotkać swoją bratnią duszę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: