Ciężarna Nyusha pokazała czułe zdjęcie z mężem w Dniu rodziny, miłości i wierności

delikatny uścisk kochanków

Nyusha i Igor Sivov utrzymywali nadchodzące wydarzenie w ścisłej tajemnicy przed mediami. Podpisali się w jednym z urzędów stanu cywilnego w Kazaniu. Być może wynika to z faktu, że właśnie w tym mieście spotkali się na Uniwersjadzie. Chociaż namiętność między nimi nie wybuchła od razu, para stopniowo przechodziła do delikatnego związku. Zdjęcia lub filmy z urzędu stanu cywilnego nie zostały opublikowane w sieci, ale wszystko z powodu aureoli tajemnicy ze strony nowożeńców.


Egor Creed i Nyusha

Młodzi i piękni wykonawcy Nyusha i Yegor Creed są w związku od dawna, ale starannie ukrywali ich przed fanami, a także dziennikarzami. W 2014 roku dowiedział się o ich burzliwym romansie, ale okazało się, że kochankowie nie mogą znieść wszystkich przeszkód, jakie napotkali po drodze.

Były chłopak Nyushy

Zdjęcie: Instagram @kreenyusha

Relacje zostały nawiązane w czasie, gdy Jegor miał zaledwie 19 lat i był na samym początku swojej kariery. Rodzice dziewczynki uważali, że młody człowiek nie jest wart uwagi ich córki, ponieważ był za młody i nie mógł zapewnić jej szczęśliwej przyszłości.

Poważna niezgoda w ich związku nastąpiła po występie Creeda na jego solowym koncercie z piosenką Nyushy.

Zmienił oryginalny tekst kompozycji, opowiadając o problemach swojego życia osobistego i interwencji ojca. Nyusha była oburzona zachowaniem swojego chłopaka, wierząc, że działał niegodnie i chciał zwrócić uwagę opinii publicznej na swoją osobę. Teraz Creed mówi dziennikarzom, że związek z Nyushą był najpoważniejszy w jego życiu.

Polecamy lekturę: TOP 10 rosyjskich celebrytów z idealną figurą

wesele

Nyusha i Sivov na tle oceanu

Ślub odbył się na początku sierpnia 2020 roku. Młodzi ludzie świętowali na Malediwach szeroką uroczystość weselną, która trwała trzy dni. Malediwy zostały wybrane po tym, jak młodzi ludzie zwrócili się do agencji ślubnej Wedding VIP do Darii Bikbaevy. Nyusha wyraziła wdzięczność za godną organizację uroczystości.

Nyusha w sukni ślubnej

Za każdym razem para zmieniała ubrania, a imprezy odbywały się w nowych restauracjach. Wiadomo na pewno, że w pierwszy przedświąteczny dzień na stole podawano bułki i świeżą rybę.

W sumie Igor Sivov i jego narzeczona zaprosili na wesele 50 najbliższych osób, ignorując liczne znajomości i tłumy dziennikarzy.

Główna ceremonia odbyła się w Hotelu Finolhu, na zaokrąglonym tarasie obramowanym śnieżnobiałymi orchideami i liśćmi palmowymi.

READ
Wygląda jak rozgotowane spaghetti: frędzle na sukience Kseni Borodiny rozśmieszyły publiczność

pobyt na Malediwach

Później Nyusha przyznał, że sceneria zdawała się unosić w powietrzu, a błękit nieba odbijał się na podłodze. A cały ten blask został obmyty przez ciepłe fale oceanu. Styl wybranego resortu zaprojektowano w stylu lat 60-70 XX wieku.

Panna młoda Nyusha w pięknym kostiumie kąpielowym

Nie bez tradycyjnej rosyjskiej zabawy weselnej. Na przykład, aby wykupić pannę młodą, Igor musiał sam częściowo skomponować i wykonać piosenkę. Ten moment jest uchwycony na wideo:

Po przybyciu na wyspy nawet Paris Hilton zdołała zabawić przyszłych małżonków, którzy grali w klubie długi set muzyczny, w którym nasi bohaterowie postanowili dobrze się bawić. Co więcej, Nyusha przyznał, że odwiedził go sam Leonardo DiCaprio. Panna młoda nawet zatańczyła z nim taniec i szczerze rozmawiali.

Na wszystkich zdjęciach nowożeńcy mienią się szczęśliwymi uśmiechami, co oznacza, że ​​według słów Nyushy znaleźli swój własny raj.

kolaż zdjęć ślubnych piosenkarza Nyushy

Przez wszystkie święta Nyusha zmieniła cztery stroje. Pierwszego dnia zabłysła w uroczej sukience od marki Enteley.

panna młoda i pan młody ubrana do dziewiątek

Druga sukienka została wykonana z jedwabnego szyfonu i została uchwycona podczas wspólnej romantycznej sesji zdjęciowej z mężem. Możesz zobaczyć na zdjęciu poniżej.

morska bryza powiewa sukienką Nyushy

Na przyjęciu po ceremonii i sesji zdjęciowej piosenkarka pojawiła się przed gośćmi w przeobrażającej się sukni z gorsetem ozdobionym drogocennymi kamieniami.

Ostatniego dnia strój panny młodej również uderzył swoim pięknem i oryginalnością.

sukienka Vera Wang, Wesele Mercury noszone przez Nyushę

Z poniższego filmu dowiesz się jeszcze więcej szczegółów i zdjęć ze ślubu Nyushy:

Na miesiąc miodowy nowożeńcy przeszli na emeryturę, aby świętować już w hotelowej rezydencji na Malediwach, słynącej z dużych i czystych plaż.

Igor Sivov i Nyusha udają się na morskie horyzonty, piękne jak ich miłość

Nie przegap ekskluzywnego filmu, który nowożeńcy zamówili specjalnie dla siebie:

Historia miłosna: Nyusha i Sivov

Młodej i atrakcyjnej piosenkarce Nyusha niejednokrotnie przypisywano relacje z kolegami z warsztatu twórczego. Jednak popowa diva nie miała naprawdę poważnego romansu z aktorem lub muzykiem. Wybranym był wpływowy urzędnik Igor Sivov. Mężczyzna jest o dziesięć lat starszy od piosenkarza i był już żonaty. Dla dziewczyny to pierwszy związek, który zakończył się oficjalnym małżeństwem.

„Nie pamiętam, co się wydarzyło wcześniej…”

Na początku listopada 2020 roku, podczas jednego ze swoich solowych koncertów, Nyusha niespodziewanie ogłosiła przed tłumem tysięcy, że jej serce nie jest już wolne.

READ
Całkowicie nieoczekiwani bracia i siostry aktorów

Dziennikarze przeprowadzili śledztwo i wkrótce odtajnili tożsamość tajemniczego wybrańca. Pary udało się nawet schwytać w jednej z moskiewskich restauracji.

Ukochaną gwiazdą okazał się Igor Sivov, Generalny Doradca Prezesa Międzynarodowej Uniwersyteckiej Federacji Sportu. Mężczyzna urodzony w 1980 roku, czyli dokładnie o 10 lat starszy od Anny Shurochkiny (prawdziwe imię Nyusha).

Wiadomo, że para spotkała się w 2013 roku podczas Uniwersjady w Kazaniu, gdzie Sivov był odpowiedzialny za wiele spraw organizacyjnych, a Nyusha stała się jedną z gościnnych gwiazd. Jednak związek oficjalnie stał się znany dopiero pod koniec 2020 roku. Wtedy mężczyzna zakończył już postępowanie rozwodowe ze swoją żoną Eleną, z którą wychował dwóch wspólnych synów.

Wiadomość stała się sensacyjna, ponieważ 26-letnia wówczas piosenkarka przeżyła trudne zerwanie z Jegorem Creedem zaledwie kilka miesięcy temu i w żaden sposób nie dała do zrozumienia, że ​​​​ma nowego chłopaka. Dopiero w jednym z wywiadów podkreśliła, że ​​szuka mądrego, solidnego, miłego, z poczuciem humoru mężczyzny. Ten wygląd nie jest najważniejszy, ale ważne są wspólne poglądy na temat wartości rodzinnych. Najwyraźniej Igor Sivov stał się ucieleśnieniem tej idealnej męskości dla dziewczynki, nie bez powodu przedstawiła ukochanego rodzicom na samym początku ich romansu.

Afrykańskie pasje

Nie było wątpliwości co do powagi związku, kiedy Shurochkina osobiście ogłosiła swój status nowej panny młodej na Instagramie. Wakacje noworoczne w Afryce zamieniły się w propozycję małżeństwa. Dziewczyna zasugerowała subskrybentom, że wszystko jest symboliczne: piątek trzynastego, pełnia księżyca, Stary Nowy Rok. A potem w końcu rozwiała intrygę, zamieszczając zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Zwolennicy gwiazdy pozytywnie ocenili skromny design biżuterii z kamieniem szlachetnym pośrodku i życzyli parze szczęścia.

Będąc popularną osobą medialną, Nyusha zawsze starała się chronić swoje życie osobiste przed irytującym wyglądem paparazzi. Dlatego prawie co miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn dziennikarze i fani piosenkarza próbowali znaleźć pośrednie oznaki, że ślub już się odbył. Ale wiarygodne informacje pojawiły się dopiero latem 2017 roku.

Nyusha poślubiła Igora Sivova na Malediwach

Pierwsze pogłoski o tajnym ślubie wyciekły do ​​mediów w połowie lipca 2017 roku. Następnie źródło bliskie parze powiedziało, że kochankowie podpisali się w jednym z urzędów stanu cywilnego w Kazaniu. Nie wiadomo na pewno, czy wydarzenie miało miejsce, ponieważ sekretarz prasowy piosenkarki nie udzielił reporterom potwierdzających komentarzy. Wspomniał jednak, że na pewno odbędzie się wspaniały ślub, a nawet przed końcem lata.

READ
Ałła Pugaczowa, Gluk oZa i inne gwiazdy, które same oświadczyły się swoim mężom

I tak się stało. 20 sierpnia 2020 roku Nyusha osobiście zdementowała najnowsze plotki i niepotrzebne spekulacje na swoim koncie na Instagramie, potwierdzając, że ślub się odbył. Tylko uroczystość odbyła się nie w Kazaniu, ale na Malediwach. Nowożeńcy osiedlili się w pięciogwiazdkowym hotelu Finolhu, gdzie koszt jednej nocy sięga stu tysięcy rubli.

A trzy dni później, 23 sierpnia 2020 roku, dziewczyna zamieściła mały film ze ślubu. Romantyczne ujęcia nie przedstawiają ceremonii zaślubin, ale oddają piękno wyspiarskich krajobrazów i willi, w której odpoczywała para młoda. Również na filmie miga sala udekorowana śnieżnobiałymi kwiatami i opadającymi girlandami świateł, w której najprawdopodobniej odbywała się główna uroczystość.

Suknie panny młodej, których było co najmniej dwie, zostały wykonane na zamówienie przez projektantów butiku ENTELEY. Piosenkarka opublikowała zdjęcia w jednym ze strojów na portalach społecznościowych. Śnieżnobiała lekka sukienka o oryginalnym kroju z lejącą się spódnicą do ziemi podkreślała rzeźbioną talię dziewczyny i jej idealną sylwetkę.

Wiadomo, że gospodarzem uroczystości został popularny showman Dmitrij Chrustalew, a wśród gości były nie tylko bliskie pary, ale także gwiazdy filmowe. Święto trwało trzy dni, młodzi ludzie mieli trzy różne imprezy w trzech restauracjach.

Sieć dostała również wideo, w którym Sivov śpiewa do swojej ukochanej piosenki „Heaven Above the Earth” Timura Temirowa. Ujęcia przeplatają się z namiętnym tańcem weselnym, do którego panna młoda wybrała jaskrawoczerwoną sukienkę do ziemi. Pan młody tańczył w luźnej białej koszuli z podwiniętymi rękawami, czarnych krótkich spodniach i stylowym kapeluszu na głowie.

Sivov wykonał wzruszającą piosenkę w białej koszulce z napisem „4 Tatars”. To nawiązanie do jego przeszłości KVN. Na przełomie lat 90. i 2000. mężczyzna nie tylko grał w drużynie Czterech Tatarów, ale przez pewien czas był kapitanem.

Wraz z utworzeniem pełnoprawnej rodziny i kontynuacją rodziny kochankowie postanowili nie zwlekać. Piosenkarka w ciekawej pozycji świętowała swoją pierwszą rocznicę ślubu. W czasie ciąży Nyusha zawiesiła działalność koncertową, ale nie pracę twórczą. Nawiasem mówiąc, dziewczyna opublikowała post na Instagramie z tekstem „Minął dokładnie rok” 4 sierpnia. To prawdopodobnie oznacza, że ​​rzeczywista dokładna data ślubu to 4 sierpnia 2017 r.

Zobacz także: „Żal mi ich”: Siergiej Netiewski mówił o nowej rundzie konfliktu z pierogami Ural

READ
Alessandra Ambrosio w odkrywczej sukience odwiedziła Mediolan

Po ślubie Nyusha zaczęła częściej udostępniać wzruszające i delikatne zdjęcia rodzinne, pozwalając fanom przyjrzeć się bliżej ich życiu osobistemu. Każde nowe zdjęcie zdobywa tysiące polubień i setki przyjaznych komentarzy życzących miłości i szczęścia.

Dlaczego Nyusha ukryła szczegóły swojego ślubu przed wszystkimi

miłośnicy celebrytów

Powodem, jak sama przyznaje piosenkarka, jest to, że jest bardziej osobą kreatywną niż publiczną i wyraźnie odróżnia pracę od życia osobistego. Praca to jedno – koncerty, prezentacje singli – kiedy gwiazda jest w pełni skupiona, gotowa do zdjęcia i kontroluje sytuację. Zupełnie inną rzeczą są przytulne chwile relaksu, kiedy można sobie pozwolić na relaks i wstyd, że można powiedzieć coś nie tak.

Jak przebiegło wydarzenie

Przed wyjazdem na wyspy zakochani zarejestrowali swój ślub w jednym z najlepszych urzędów stanu cywilnego w stolicy Tatarstanu. Na uroczystość ślubu na Malediwach zaproszono około 50 gości, wśród których byli tylko najbliżsi przyjaciele i krewni małżonków.

Po przybyciu na Malediwy para postanowiła bawić się w lokalnym klubie. Wieczór okazał się bardzo jasny i niezapomniany, ponieważ świecka imprezowiczka Paris Hilton „rozpalała się” przy konsoli DJ-a, a wśród odwiedzających był przystojny Leonardo DiCaprio.

Młodzi ludzie postanowili nie odchodzić od narodowych tradycji, dlatego w czasie wakacji zorganizowali tradycyjny okup za pannę młodą. Najbardziej pamiętny dla Igora był moment, w którym sam musiał skomponować słowa do piosenki na cześć wybranego.

Uroczystość trwała trzy dni w kilku najlepszych restauracjach na wyspie. Na główną uroczystość wybrano otwartą przestrzeń z niesamowitym widokiem na błękitną przestrzeń oceanu.

Na zdjęciach opublikowanych w sieci nowożeńcy często się śmieją i wyglądają na absolutnie szczęśliwych.

Zdjęcie w końcu

Piosenkarka Nyusha: biografia, dzieci i małżonek, życie osobiste

Przyszły piosenkarz urodził się 15 sierpnia 1990 roku w Moskwie. Dziewczyna dorastała w rodzinie znanych muzyków: jej ojciec był byłym solistą grupy Laskovy May, a jej matka była członkiem zespołu rockowego. W wieku 9 lat Anya poszła do teatru tańca i mody „Stokrotki”, w wieku 11 lat dołączyła do grupy „Grizzly”, z którą po raz pierwszy wyruszyła w trasy koncertowe po Rosji i Niemczech. Później, za radą rodziców, młoda performerka spróbowała swoich sił w sensacyjnym projekcie „Star Factory”, ale ze względu na młody wiek odmówiono jej.

READ
19 celebrytów, z którymi ciężko się pracuje

W 2007 roku Shurochkina przeszła rundę kwalifikacyjną i dostała się do programu „STS rozświetla supergwiazdę”. Tam na ekranie pojawił się pseudonim Anny Shurochkiny – Nyusha, zgodny z jej imieniem. W 2008 roku dziewczyna zajęła siódme miejsce w Jurmale, a na początku 2009 roku ukazał się jej pierwszy singiel „Howling at the Moon”. Debiutancki album trafił do sprzedaży w 2010 roku, zatytułowany „Choose a Miracle”.

Rok 2011 był szczególnie produktywny – nominacja do Muz-TV, duet z Gillesem Luką, tytuł najlepszego rosyjskiego artysty na ceremonii MTV EMA, rola siebie w Univer, wyrażanie postaci z kreskówek w Smerfach i Rango. W 2020 roku piosenkarka wzięła udział w Moscow Evenings z gospodarzem Ivanem Urgantem.

Yegor Creed – pierwsza miłość Nyushy

Dziewczyna miała już romantyczne relacje ze znanymi osobistościami. Wśród nich jest piosenkarz Vlad Sokolovsky, młody aktor Aristarkh Venes, hokeista Alexander Radulov. Ale Nyusha uważa, że ​​u2014bu2016bjej pierwszą miłością był były członek wytwórni Black Star, utalentowany raper Yegor Creed, którego dziewczyna poznała w latach XNUMX-XNUMX.

Od którego piosenkarka Nyusha ukradła męża

Pierwszą żoną Igora była profesjonalna tancerka i choreograf Elena Naumova, z którą mężczyzna ożenił się w 2006 roku na samym początku swojej kariery. Spektakularna dziewczyna pojawiła się w 4. sezonie projektu rankingowego na TNT „Dancing”, ale potem nie została zwycięzcą.

Niemal natychmiast po ślubie urodziła się pierworodna, a Elena Sivova zakończyła karierę taneczną, poświęcając cały swój wolny czas mężowi i małemu dziecku. Drugi syn urodził się w 2020 roku, w tym samym czasie Igor opuścił rodzinę. Elena miała problemy z rozwodem. W jej ramionach zostało dziecko, a kolejną tragedią w jej losie była śmierć matki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: