Ciąża zmieniła Svetlanę Lobodę nie do poznania

Odkąd 35-letnia piosenkarka Svetlana Loboda ogłosiła swoją ciążę 11 marca prosto ze sceny podczas rozdania nagród BraVo, fani piosenkarki uważnie śledzą nowe zdjęcia gwiazdy na jej stronie na Instagramie.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Svetlana Loboda do końca ukryła swoją interesującą pozycję, dopiero w 7 miesiącu artystka postanowiła potwierdzić ciążę, a najbardziej uważni fani od dawna podejrzewali swojego faworyta o nadchodzące uzupełnienie, o czym świadczył wybór strojów i ograniczone liczba występów piosenkarza w ostatnim czasie.

Nawet w czasie ciąży Svetlana nie zmieniła swoich zwykłych skandalicznych obrazów. Na przykład Loboda przekazał wiadomość o ciąży w prawie „nagiej” sukience.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Niesamowita przezroczysta sukienka projektu Yulia Yanina jednocześnie podkreślała rosnący ciążowy brzuszek i kobiecość przyszłej mamy. Abonenci zauważyli to w swoich komentarzach i napisali wiele miłych słów: „Jak ciąża zdobi kobietę. ”, „Łatwa ciąża! Jesteś wspaniały. ”, „Świetne zdjęcie, wielka zasługa, świetna sukienka, świetny rozkwitający wygląd ✊ ??“.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @secrety_zvezd

W wywiadzie dla rosyjskiej glosy Svetlana Loboda powiedziała, że ​​nie planuje odpoczywać przez długi czas po urodzeniu drugiego dziecka. Piosenkarka jest przekonana, że ​​będzie mogła połączyć działalność zawodową i wychowywanie dzieci, zwłaszcza że ma do tego wystarczająco dużo asystentów.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @loboda__fan_

Oburzająca artystka podzieliła się również szczerymi zdjęciami, na których pokazała nagi brzuszek w ciąży.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodakherson

W urodziny córki Svetlana pokazała z córką delikatne zdjęcia. Piosenkarka ubrana była w delikatną szaro-złotą sukienkę, ozdobioną kobiecymi falbankami na rękawach i klatce piersiowej.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Na jeden ze swoich spacerów Svetlana wybrała modną kokardę w sportowym stylu: piosenkarka dodała obcisłe dżinsy z obszerną białą bluzą i niesamowicie stylową wiklinową czapką z szerokim rondem.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Kapelusz z szerokim rondem stał się wyraźnym ulubieńcem piosenkarza w gorącym kalifornijskim słońcu.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Wieczorem, kiedy życie wokół ustaje, Swietłana siedzi na werandzie swojej willi i rozkoszuje się pięknem oceanu. Co może być lepszego niż zrelaksowany domowy wygląd: dżinsy, trampki i obszerny sweter z dzianiny zapewniają wygodę i przytulność.

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Nawiasem mówiąc, w ostatnich stadiach ciąży Svetlana zaczęła preferować obszerne rzeczy w sportowym stylu, które bardzo jej odpowiadają. Na przykład na koncercie Justina Timberlake’a, na który piosenkarka wybrała się z córką, Swietłana założyła czarną koszulkę i żółtą bluzę z kapturem w czarnej klatce.

READ
Lily-Rose Depp nosiła szorty, w których jej nogi wyglądają na wyjątkowo krótkie i mocne

najlepsze zdjęcia w ciąży Svetlany Loboda

Źródło: instagram @lobodaofficial

Przypomnijmy, że 35-letnia była solistka grupy VIA Gra, piosenkarka Svetlana Loboda, wychowuje swoją 7-letnią córkę Evę, która w tym roku poszła do pierwszej klasy. Ojcem Evy jest choreograf Andrei Tsar, z którym piosenkarka zerwała w 2014 roku. Svetlana Loboda nie podaje żadnych szczegółów na temat przyszłego dziecka, a także imienia ojca jej drugiego dziecka, a fani i dziennikarze są pewni, że to 55-letni Till Lindemann, wokalista kultowego niemieckiego rocka zespół Rammstein. Till Lindemann był żonaty, ma dwie dorosłe córki, Nele i Marie-Louise, a także wnuka, którego najstarsza córka Nele urodziła w 2007 roku.

Opinia redakcji może nie pokrywać się z opinią autora artykułu.

Wykorzystywanie zdjęć: Klauzula 4, art. 21 Ustawy Ukrainy „O prawie autorskim i prawach pokrewnych – „Reprodukcja w celu ukazania aktualnych wydarzeń za pomocą fotografii lub kinematografii, publicznego przekazu lub udostępnienia utworów widzianych lub słyszanych podczas takich wydarzeń, w zakresie uzasadnionym celem informacyjnym.”

Zmienny nastrój, nadwaga, kaprysy, depresja, kompleksy i zatrucie – wszystko to niepokoi wiele kobiet w ciąży. Niektóre rosyjskie gwiazdy również borykały się z problemami, ale ktoś bohatersko poradził sobie ze wszystkim i pracował do końca! Rozmawiamy o procesie ciąży celebrytów i narodzinach dzieci.

Svetlana Loboda

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Swietłana wychowuje dwie córki, Evangelinę i Tildę. Wszyscy znają imię ojca pierwszej córki – to choreograf Andrei Tsar, z którym zerwali w 2014 roku. Ale Loboda wciąż ukrywa ojca najmłodszej dziedziczki. Według plotek jest wokalistą zespołu Rammstein Till Lindemann, z którym prasa wielokrotnie przyłapywała ich razem.

Piosenkarka urodziła swoje drugie dziecko w najbardziej „gwiazdowej” klinice w Ameryce, Cedars-Sinai Medical Center. Jest to drugi co do wielkości szpital w Ameryce, który posiada oddział położniczy. Nawiasem mówiąc, urodziły się tutaj dzieci wielu światowych gwiazd – Madonny, Kim Kardashian, Britney Spears i innych. Loboda powiedział, że poród był łatwy i trwał tylko 5 godzin: „Na sali porodowej było ze mną dziewięciu specjalistów, z których każdy był odpowiedzialny za swoją pracę”.

Julianna Karaułowa

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Yulianna Karaulova poinformowała o ciąży w niecodzienny sposób – pod koniec marca zaprezentowała teledysk do utworu “So Strong”, w którym wystąpiła w dżinsach i obcisłym body podkreślającym krągły brzuch. Na początku czerwca piosenkarka urodziła syna Aleksandra.

„Najważniejszy moment w moim życiu! I najbardziej wyjątkowa osoba! Dziękuję, że wybrałeś nas, mój niesamowity chłopcze! Tata i ja cię nie zawiedziemy!” – napisała Julianna w swoim mikroblogu.

Ojcem dziecka był Andrey Cherny, którego dziewczyna poznała w Star Factory osiem lat temu. Wszystko zaczęło się od przyjaźni, a w 2016 roku Karaulova i Cherny zaczęli żyć razem. Para nie lubi jednak dzielić się szczegółami swojego życia osobistego.

READ
6 najbardziej stylowych gwiazd powyżej 50

Rita Dakota

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Jesienią 2017 roku Rita Dakota miała córkę Mię, której ojciec jest byłym mężem wykonawcy, piosenkarza Vlada Sokołowskiego. Poród odbył się w Moskwie, chociaż para początkowo chciała polecieć na Bali, ale nie pozwolono im pracować zgodnie z harmonogramem.

Rita o dziwo nie napotkała w czasie ciąży ani zmiennego nastroju, ani zatrucia. „Kiedyś nawet usłyszałam, jak mój mąż się chwali: „Miałam z nią szczęście – żadnych zmian. Nigdy nie wysyłano mnie do sklepu w nocy, nie wpadali w złość, nawet nie pokłóciliśmy się przez te sześć miesięcy ”- wspomina Dakota.

Chociaż piosenkarka nie przemęczała się sportem i dietami, w ciąży wyglądała bardzo dobrze, miała tylko mały okrągły brzuszek. Dakota nie jest jedną z tych matek, które na 5 lat przyjmą dekret: odbiera to negatywnie i uważa, że ​​dziecko nie jest przeszkodą w rozwoju osobistym. „Możesz wymyślić tysiące wymówek, dlaczego siedzisz w domu przez pięć lat i przywiązujesz się do małego człowieczka. I możesz spróbować uczynić swoje życie naprawdę bogatym ”- wyjaśnił wykonawca.

Vlad podczas ciąży Rity pokazał się z najlepszej strony: był wrażliwy, opiekuńczy i uważny. Nie pozwalał mi podnosić worków, pomagał we wszystkim i opiekował się żoną podczas przeziębienia. Niestety w 2018 roku para rozpadła się z powodu licznych zdrad Sokołowskiego. Dzisiaj Dakota jest szczęśliwa w nowym związku z Fedorem Belogayem.

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Anna Shurochkina, lepiej znana jako Nyusha, urodziła córkę w 2018 roku. Ojcem dziewczynki jest Igor Sivov, główny doradca prezesa Międzynarodowej Uniwersyteckiej Federacji Sportu. Córka została nazwana nietypowym imieniem – Simba, chociaż ostatnio piosenkarka powiedziała, że ​​​​dziecko ma również drugie imię – Serafin.

Narodziny miały miejsce w Hiszpanii, skąd para wyjechała na krótko przed narodzinami dziecka. To pierwsze dziecko Nyushy, ale Igor wychowuje jeszcze dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Prawie nikt nie wiedział o ciąży gwiazdy, ponieważ para nie reklamowała się i nie ujawniała szczegółów tak ważnego wydarzenia w ich życiu.

Elena Temnikova

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Elena Temnikova urodziła córkę Aleksandrę w 2015 roku. Tej wiosny dziewczynka skończyła 6 lat i już występuje na tej samej scenie z mamą. Ojcem dziewczynki był Dmitrij Siergiejew, biznesmen i drugi mąż piosenkarza.

READ
12 celebrytów, których czas na urodę nie ma mocy

Elena czuła się milsza w ciąży, chciała oglądać tylko komedie, słuchać dobrej muzyki i ukrywać się przed wszystkimi plotkami. Temnikova stała się bardziej przesądna i dlatego, bojąc się zepsuć, nie obejmowała procesu ciąży.

Elena urodziła się w regionie moskiewskim, ponieważ jest wielką patriotką Rosji i chciała, aby jej córka urodziła się w jej ojczyźnie z rosyjskimi lekarzami. „Macierzyństwo to ogromne szczęście. Patrzę na moje dziecko i mam siłę, energię, poczucie, że mogę przenosić góry.

Polina Gagarina

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Polina Gagarina ma dwoje dzieci: trzynastoletniego syna Andrieja z byłego męża Piotra Kisłowa i córkę Mię, która niedawno skończyła 4 lata. Ojcem dziewczynki jest 40-letni fotograf Dmitrij Iskhakov.

Ciąża piosenkarki była bardzo trudna. „Dziewiąty miesiąc stał się piekłem” – komentuje Polina. Jej męża i syna całymi dniami nie było w domu, przez co musiała radzić sobie sama ze swoimi problemami psychicznymi. Ponadto w czasie ciąży wyzdrowiała o 30 kilogramów.

„Porównałem się z hipopotamem Glorią z kreskówki Madagaskar i zjadłem stres z czarnym kawiorem i fast foodem” – powiedział piosenkarz.

Po urodzeniu córki wzięła się w garść, przeszła na ścisłą dietę i wróciła do poprzedniego stanu.

Maria Kozhevnikova

Jak Loboda, Karaulova i inne znane kobiety wyglądały w czasie ciąży

Maria i jej mąż Jewgienij Wasiljew wychowują trzech chłopców. Narodziny ostatniego syna latem 2017 roku zaskoczyły fanów, ponieważ Kozhevnikova starannie ukryła ciążę.

Nie pojawiała się na imprezach towarzyskich, zamieszczała jedynie zdjęcia portretowe i wybierała luźne ubrania. Aktorka zaczęła publikować zdjęcia z dzieckiem dopiero po jego urodzeniu.

„Ważne jest dla mnie, że można to wziąć pod uwagę, w ostatnich miesiącach ciąży skoncentrować się wyłącznie na dziecku bez obcych, hałasu, plotek i. Porozmawiaj z dzieckiem, powiedz, przez co musi wkrótce przejść, kto i co go czeka! Tworzę rodzaj kopuły, cały świat, który jest tylko nasz, gdzie jest światło i ciepło, a co najważniejsze króluje w nim miłość i spokój! Pomaga to zebrać przed porodem, aby pomóc dziecku, ponieważ wszystko, co czuje matka, jest przekazywane dziecku. Dlatego Twój nastrój, Twoje emocje i pewność siebie są podstawą nowego życia! Mój trzeci poród nie był łatwy, były trudności, z którymi radziliśmy sobie skutecznie dzięki temu, co napisałam powyżej i wykwalifikowanym lekarzom!” – przyznała gwiazda sitcomu “Univer”.

READ
Iosif Prigozhin i Valeria przygotowują się do zostania rodzicami i wyposażają pokój dziecięcy

Trzeci poród okazał się dla aktorki trudny, ale często wspomina modlitwę, która kiedyś pomogła jej uporać się z komplikacjami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: