Chińczyk pozywa swoją żonę 120 000 $ za brzydkie dziecko

Chińczycy pozwali piękną żonę

Chińczyk pozwał piękną żonę, która urodziła okropne dzieci

Zagraniczne media aktywnie dyskutują o historii, która przydarzyła się Chińczykowi Jiang Fengowi. Pewien mężczyzna znalazł się w centrum skandalu, kiedy rozwiódł się ze swoją piękną żoną i pozwał ją za to, że ma dla niego zbyt brzydkie dzieci.

Feng, sam przystojny mężczyzna, oskarżył kobietę o niewierność, ale badanie DNA potwierdziło jego ojcostwo. Jednak ujawniono kolejne oszustwo – żona Fenga początkowo nie była piękna, ale po wizycie w Korei Południowej i przejściu tam operacji plastycznej za 100 tysięcy dolarów zamieniła się w prawdziwą lalkę. W rezultacie sąd uznał kobietę za winną i nakazał jej zapłacić jej byłemu mężowi 120 XNUMX dolarów odszkodowania moralnego.

Jednak według Huffington Post nie ma oficjalnego potwierdzenia tej historii, a Rocket News 24 opublikował w zeszłym roku zdjęcie rodziny, twierdząc, że wszystko to jest dość okrutną reklamą tajwańskiej kliniki chirurgii plastycznej.

W Chinach zakończył się oszałamiający proces, w wyniku którego mężczyzna otrzyma od swojej byłej żony odszkodowanie w wysokości 120 tys. dolarów za ukrywanie operacji plastycznych. Historia zaczęła się kilka lat temu, kiedy młoda chińska para, Feng, urodziła swoje pierwsze dziecko.

Ojciec dziecka, Zhang Feng, od razu zauważył, że dziewczyna nie jest szczególnie atrakcyjna, chociaż zarówno on, jak i jego żona byli bardzo pięknymi ludźmi. Mężczyzna podejrzewał żonę o zdradę, ale test na ojcostwo obalił jego podejrzenia.

W tym czasie żona wyznała mężowi, że przed ślubem przeszła poważną operację plastyczną i dlatego dziecko może wyglądać jak jej „przeszłość”.

Historia zaczęła się kilka lat temu, kiedy młoda chińska para, Feng, urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojciec dziecka, Zhang Feng, od razu zauważył, że dziewczyna nie jest szczególnie atrakcyjna, chociaż zarówno on, jak i jego żona byli bardzo pięknymi ludźmi.

Mężczyzna podejrzewał żonę o zdradę, ale test na ojcostwo obalił jego podejrzenia. W tym czasie żona wyznała mężowi, że przed ślubem przeszła poważną operację plastyczną i dlatego dziecko może wyglądać jak jej „przeszłość”. Mężczyzna natychmiast złożył wniosek o rozwód, a także pozew, tłumacząc swoje roszczenie faktem, że jego żona nie powiedziała mu, że jej uroda jest wynikiem umiejętnej pracy chirurgów plastycznych.

READ
Charakterystyczne cechy wyglądu przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Sąd zgodził się z argumentami Zhanga Fenga. „Byłem w niej niesamowicie zakochany, kiedy się pobraliśmy. Ale wraz z narodzinami naszego pierwszego dziecka zaczęliśmy mieć poważne problemy. Nasza córka jest niesamowicie brzydka, do tego stopnia, że ​​mnie to przestraszyło” – powiedział dziennikarzom Zhang Feng.

Historia chirurgii plastycznej okazała się fałszywa:

Kilka lat temu w Internecie błysnęła pozornie zabawna historia o tym, jak pewien Chińczyk rozwiódł się z żoną, ponieważ mieli brzydkie dzieci. Według legendy Jiang Feng poślubił piękną dziewczynę i po urodzeniu dzieci podejrzewał ją o zdradę, ponieważ jej synowie i córka w ogóle nie przypominali go ani jego żony.

Po wykonaniu testu DNA na ojcostwo Feng był przekonany, że dzieci urodziły się z niego, po czym jego żona przyznała, że ​​przeszła serię operacji plastycznych na twarzy na długo przed ich spotkaniem. Jiang Feng rozwiódł się z nią, a nawet pozwał, według mediów drukowanych, 120 tysięcy dolarów.

Dopiero niedawno bohaterka – „porzucona żona” – przemówiła do prasy i powiedziała całemu światu, że historia rozwodu i operacji plastycznych to kłamstwo. Tajwańska modelka Heidi Yeh nigdy nie przeszła operacji plastycznej i nie ma trójki dzieci. Ye była odnoszącą sukcesy modelką, dopóki nie została poproszona o pojawienie się w reklamie kliniki chirurgii plastycznej w 2012 roku.

Ideą plakatu było pokazanie pięknych rodziców o dużych oczach i delikatnym nosie, którzy zmienili się za pomocą chirurgii plastycznej, którzy trzymają mało atrakcyjne i nie wyglądające jak one dzieci.

Hasło brzmiało: „Jedyną rzeczą, o którą musisz się martwić, jest to, jak wytłumaczyć to swoim dzieciom”. Według Ye, twarze dzieci zostały znacznie zmienione w Photoshopie, przez co ich oczy były zbyt wąskie.

Ye podpisała umowę z agencją reklamową J Walter Thompson (JWT) na przeprowadzenie sesji, pod warunkiem, że reklama dotyczy tylko jednej kliniki i zostanie opublikowana wyłącznie w publikacjach drukowanych.

Ale po pewnym czasie okazało się, że kolejna klinika Simple Beauty wykorzystuje zdjęcie i udostępnia je online.

Kiedy przyjaciele powiedzieli Heidi, że widzieli jej zdjęcie w wiadomościach z historią o rozwodzie i niepodobnych dzieciach, nie uwierzyła w to. Ale potem wiadomość rozeszła się po całym świecie. Stała się memem internetowym i to zrujnowało jej życie, bo ludzie nie wierzyli, że nie przeszła operacji plastycznej.

READ
12 sposobów na szczęście, których nie należy się wstydzić

Kariera młodej modelki nie powiodła się, zaczęła mieć kłopoty ze swoim chłopakiem. W końcu zerwali. Niedawno zaręczyłaś się z innym mężczyzną, ale krewni obecnego narzeczonego też zastanawiają się, czy to prawda.

Heidi wielokrotnie prosiła agencję o usunięcie zdjęć ze stron, ale oni tylko wzruszyli ramionami: „Nikt nie może kontrolować Internetu”. Według nich plakat powinien w humorystyczny sposób promować usługi z zakresu chirurgii plastycznej, a oni mogą wykorzystać obraz według własnego uznania.

Prawnik Heidi Ye uważa, że ​​agencja odpowiada za dystrybucję zdjęcia, a modelka nie wyraziła zgody na wykorzystanie plakatu przez inną klinikę i umieszczenie go w sieci. Teraz Heidi próbuje przywrócić sprawiedliwość, więc zorganizowała konferencję prasową, udzieliła wywiadu kanałowi BBC i opowiedziała swoją historię.

Pozwała agencję reklamową i klinikę chirurgii plastycznej i domaga się odszkodowania w wysokości 150 000 USD. Agencja i klinika złożyły pozew wzajemny o uszczerbek na ich reputacji.

Tylko członkowie społeczności mogą komentować ten artykuł.
Możesz dołączyć do społeczności jednym kliknięciem przycisku po prawej stronie.

W Chinach zakończył się oszałamiający proces, w wyniku którego mężczyzna otrzyma od swojej byłej żony odszkodowanie w wysokości 120 tys. dolarów za ukrywanie operacji plastycznych.

Historia zaczęła się kilka lat temu, kiedy młoda chińska para, Feng, urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojciec dziecka, Zhang Feng, od razu zauważył, że dziewczyna nie jest szczególnie atrakcyjna, chociaż zarówno on, jak i jego żona byli bardzo pięknymi ludźmi. Mężczyzna podejrzewał żonę o zdradę, ale test na ojcostwo obalił jego podejrzenia. W tym czasie żona wyznała mężowi, że przed ślubem przeszła poważną operację plastyczną i dlatego dziecko może wyglądać jak jej „przeszłość”.

Mężczyzna natychmiast złożył pozew rozwodowy, a także pozew, tłumacząc swoje roszczenie faktem, że jego żona nie powiedziała mu, że jej uroda jest wynikiem umiejętnej pracy chirurgów plastycznych. Sąd zgodził się z argumentami Zhanga Fenga. „Byłem w niej niesamowicie zakochany, kiedy się pobraliśmy. Ale wraz z narodzinami naszego pierwszego dziecka zaczęły się poważne problemy. Nasza córka jest niesamowicie brzydka, do tego stopnia, że ​​mnie to przeraża – powiedział dziennikarzom Zhang Feng.

Natalia Sergeeva # napisał komentarz Listopad 8, 2013, 17:53 Idiota.

READ
Wietny sposób na odbudowę paznokci po przedłużaniu lub lakierowaniu żelowym

Vasilina R# napisał komentarz Listopad 8, 2013, 17:55 A dla mnie Chińczycy są wszyscy tacy sami, podejrzewam, że my też jesteśmy dla nich))

Gulya ABC # napisał komentarz 8 listopada 2013, 17:56 Czyli jest tam 3 dzieci! I bynajmniej „nie urodziłem się 2 lata temu”!

Yuri Novikov # napisał komentarz Listopad 8, 2013, 18:01 **Historia zaczęła się kilka lat temu,** – jeśli nie więcej. I to nie było w Chinach, ale w Korei.

Wniosek powinien być taki: przed ślubem należy sprawdzić stan zdrowia Pary Młodej, aby nie rodzili chorych i mutantów.

Elena Korableva # odpowiedziała na komentarz Yury Novikov 8 listopada 2013, 18:19 Kobieta jest w stanie nadać dziecku dowolny wygląd w czasie ciąży. „zbierz” pożądane cechy według rodzimej krwi.

Jurij Nowikow # odpowiedział na komentarz Eleny Korablevy 8 listopada 2013, 19:15 ** Kobieta jest w stanie nadać dziecku dowolny wygląd w czasie ciąży ** – no tak – nawet Hugo napisał, jak rodzić dziwaków.

Nikolay Tsvetov # napisał komentarz Listopad 8, 2013, 18:18 W Rosji był precedens z żabą i nie było żadnych skarg.Ogólnie rzecz biorąc, w niepłynne aktywa można uderzyć ze wszystkich stron, staje się to przerażające. Wniosek – poznaj się w przedszkolu, przynajmniej w niższych klasach.

Mikhail Gurov # napisał komentarz Listopad 8, 2013, 20:47 Chińczyk ma 200% racji.

Valentina Markova # napisał komentarz Listopad 8, 2013, 22:09 Dzieci zazwyczaj wyglądają jak dziadkowie. Córka poszła do teściowej, więc jest niezadowolona..

Twój komentarz został pomyślnie zapisany, ale jeszcze ukryty.
Zaloguj się lub Zarejestruj się aby Twój komentarz był widoczny dla wszystkich.

W ciągu dnia odwiedzający pozostawili 399 wpisów na blogu i 3531 komentarzy.
Zarejestrowało się 18 nowych maxparkerów. Teraz mamy 5033027.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: