Charakterystyczne cechy wyglądu przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Wygląd według horoskopu zależy od planety, występując w którymkolwiek ze znaków, zawsze nieco zmieniamy typ, nadając mu cechy charakterystyczne dla każdej planety. Każdy znak ma swoją własną planetę rządzącą, a pozycja Ascendentu ma ogromny wpływ na fizyczną strukturę osoby.

Tak więc, z Ascendentem w Byku, Wenus, ich rządząca planeta lub władca, jest w znaku Lwa, wtedy osoba będzie wyższa i piękniejsza, niż gdyby była tylko pod znakiem Byka. Czyste typy są bardzo rzadkie.

Niski wzrost ludzi wynika z urodzenia pod znakami: Byk, Rak, Koziorożec i Ryby. Wysoki wzrost – narodziny pod znakami: Bliźnięta, Lew, Strzelec i Wodnik. Średni wzrost – narodziny pod innymi znakami.

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Wygląd według horoskopu

Osoba urodzona pod znakiem Barana jest szczupła, ma długą szyję, wydatne kości policzkowe, szare oczy, rude lub ciemnobrązowe włosy, twarde i proste lub przeciwnie, kręcone; przednie zęby są duże i wydatne.

Często są to ludzie o mocnej budowie ciała, mają zakrzywione brwi, wąski podbródek, a mężczyźni mają owłosione ciało. Baran potrzebuje odpoczynku i dobrego odżywiania, aby zrekompensować wydatek energetyczny.

Nie powinni nadużywać czerwonego mięsa, do tego znaku przydatne są następujące rośliny: musztarda, świetlik, wawrzyn. Ponieważ Baran rządzi głową i twarzą, jest to ich najbardziej wrażliwe miejsce. Najczęstsze dolegliwości: silny ból głowy, zawroty głowy, wysypka skórna.

Byk (20 kwietnia – 20 maja) Wygląd według horoskopu

Urodzeni pod znakiem Byka są pulchni, mocno zbudowani, z mocną szyją i ramionami, dużymi brązowymi oczami, ciemnymi kręconymi włosami, grubymi ustami, szerokim czołem i okrągłą głową jak rdzeń; ręce i stopy są zwykle małe i mięsiste.

Zwykle można je rozpoznać po grubej i mocnej szyi. Są to atrakcyjne osoby z szerokim czołem, które często przez długi czas wyglądają młodziej niż na swój wiek.Skorzystają z codziennych ćwiczeń, dodatkowo nie powinny nadużywać tłustych potraw. Dotyczy to oczywiście wszystkich oznak, ale jest to szczególnie ważne w przypadku byków z ich powolnym metabolizmem.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca) Wygląd według horoskopu

Pod znakiem Bliźniąt urodzi się osoba z wysokim, prostym i zwinnym ciałem, długimi rękami i nogami, szerokimi ustami, cienkimi ustami, prostym i często zadartym nosem, gładkimi, prostymi czarnymi włosami, raczej szerokimi ramionami i chude ciało.

Zwykle są to szczupli i żylaści ludzie, których przytłacza nerwowa energia. Okiełznanie tej energii może być czasami trudne, zwłaszcza jeśli pracują do późna i mają w głowie tysiące pomysłów.

Dla Bliźniąt dobrze jest przełamać utartą rutynę i wykonywać ćwiczenia fizyczne, aby uspokoić myśli.

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Wygląd według horoskopu

Osoby urodzone pod znakiem Raka mają raczej niską, przysadzistą sylwetkę, pełne, limfatyczne ciało, bladą cerę, okrągłą twarz, szerokie czoło, ciemnobrązowe włosy, duże łzawiące oczy, szeroką klatkę piersiową, małe i mięsiste stopy i ręce.

Przedstawiciele tego znaku łatwo rozpoznać po okrągłej twarzy. Ich sylwetka może być również zaokrąglona, ​​ale nie ma to nic wspólnego z nadwagą. Nowotwory czerpią korzyści ze sportów wodnych, wypoczynku na plaży, ogólnie ze wszystkiego, co w jakiś sposób związane jest z wodą.

Jeśli cierpią na kompleksy, zwłaszcza te z dzieciństwa, hipnoza może posłużyć do ich przezwyciężenia i pogodzenia się z przeszłością. Ważne jest, aby Raki nauczyły się zapominać o przeszłych urazach i urazach, w przeciwnym razie emocje te kumulują się w ciele i mogą prowadzić do problemów zdrowotnych.

READ
8 pewnych oznak, że dana osoba jest mądrzejsza niż myśli

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Wygląd według horoskopu

Taka osoba czasami zawdzięcza swój znak wysokiej, barczystej sylwetce, pięknemu i odważnemu, pięknemu ciału; mała okrągła głowa, piękna cera, niebieskie lub szare oczy, lniane lub jasnobrązowe włosy, prosta postawa Jacqueline Kennedy Onassis jest ucieleśnioną kobietą Lwa: zniewalające oczy, gęste włosy i królewska postawa. Lwy czerpią korzyści z diety niskokalorycznej, ponieważ serce jest ich słabym punktem. Aby mieć gdzie skierować energię, Lwy przydadzą się przynajmniej odrobinie aktywności fizycznej.

Panna (23 sierpnia – 22 września) Wygląd według horoskopu

Znak Panny tworzy szczupłe i ruchliwe ciało, dobrze rozwiniętą głowę, szerokie czoło, jasne blond włosy odrzucone z czoła; niebieskie oczy, szerokie ramiona – typ wskazujący na zdolności intelektualne lub artystyczne. Zwykle są to osoby szczupłe i na zewnątrz bardzo atrakcyjne; Mogą mieć ostre rysy twarzy.

Ponieważ Panny są tak nerwowe i zaniepokojone, cierpi przede wszystkim żołądek: kolka w dzieciństwie, niestrawność w młodości, wrzód w wieku dorosłym. Ale ponieważ Panny bardzo dbają o swoje zdrowie i odżywianie, umiejętnie dbają o swoje ciało.

Waga (23 września – 22 października) Wygląd według horoskopu

Znak Wagi zapewnia wdzięczną budowę z dobrze rozwiniętymi kończynami, cienką owalną twarzą, prostym nosem, pięknymi niebieskimi oczami (czasami ciemnobrązowymi), włosami lnianymi lub brązowymi, delikatną cerą. Osoby urodzone pod tym znakiem mają najbardziej wyrafinowany typ urody.

Ponieważ Wagą rządzi Wenus, na zewnątrz zawsze wyróżniają się w tłumie sympatycznym spojrzeniem lub dobrą figurą. Wagi są zazwyczaj smukłe i bardzo atrakcyjne. Instynktownie wiedzą też, jak podkreślić godność partnera.

Od uczuć, które nie znalazły wyjścia, Waga cierpi właśnie na te narządy, które kontrolują – dolną część pleców i przeponę. Ćwiczenia fizyczne są przydatne dla Wagi, szczególnie te, które wzmacniają plecy i rozwijają elastyczność ciała.

Skorpion (23 października – 21 listopada) Wygląd według horoskopu

Znak Skorpiona obdarza osobę krótką, gęsto zbudowaną i silną sylwetką, szeroką, wysoką klatką piersiową, śniadą lub żółtawą karnacją, ciemnymi kręconymi włosami, mocnymi i lekko ugiętymi nogami.

Typ odważnych i zdrowych ludzi. Prawie wszystkie Skorpiony mają atrakcyjny, głęboki wygląd. Niezależnie od wzrostu i budowy emanują mocą, zwykle głębokim, ochrypłym głosem.

Ze względu na wielką siłę woli tkwiącą w tym znaku, Skorpiony zwykle pracują aż do wyczerpania. Cokolwiek choruje Skorpion, zawsze jest to w jakiś sposób związane z jego emocjami.

Strzelec (22 listopada – 20 grudnia) Wygląd według horoskopu

Urodzeni pod znakiem Strzelca są wysocy i dobrze zbudowani, z wdzięcznymi kończynami, owalną i dość długą twarzą, z ciemnymi lub kasztanowymi włosami odsłaniającymi szerokie czoło, z wyrazistymi oczami, wypukłymi ciemnymi lub niebieskimi; długi, lekko orli nos.

Większość osób urodzonych pod tym znakiem jest wysoka i ma szerokie ramiona. Strzelcy mają tendencję do nadwagi, ponieważ nigdy nie odmówią sobie pysznego posiłku. Tym znakiem rządzi Jowisz, planeta ekspansji, która może również wpływać na fizyczny wygląd Strzelca. Twarz typowego Strzelca jest owalna i wydłużona.

Koziorożec (21 grudnia – 19 stycznia) Wygląd według horoskopu

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są raczej słabo zbudowane i słabe, o długiej, cienkiej szyi, szorstkich rysach, słabych i często zwiotczałych kończynach, wąskim podbródku, słabej klatce piersiowej i wąskich ramionach, postać takich osób jest często sucha, żylasta; Ci ludzie są obdarzeni wielką wytrzymałością. Brwi wydatne, nos długi, twarz cienka i twarda.

READ
Jak zmieniła się bohaterka serialu „Let s Get Married”, z czego wszyscy się śmiali

Mięśnie Koziorożce nie mogą się pochwalić, ale będąc znakiem ziemi, zwykle rozumieją korzyści płynące z ćwiczeń i regularnie uprawiają jakiś sport. Najczęściej martwią się o kolana. Ponieważ Koziorożce mają tendencję do tłumienia emocji, powinny nauczyć się je wyrażać, co przyniesie im korzyści fizyczne.

Wodnik (20 stycznia – 17 lutego) Wygląd według horoskopu

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, po urodzonych pod znakiem Wagi, mają najdoskonalszy typ urody. Dominującym typem jest Saxon. Wysoka, dobrze zbudowana, solidna sylwetka, delikatna cera, niebieskie oczy, lniane włosy, proste rysy, dobrze rozwinięty podbródek i piękne otwarte czoło.

Wodniki wyróżniają się wysokim wzrostem i smukłą sylwetką, są zazwyczaj szczuplejsi od swoich współplemieńców. Ponieważ tym znakiem rządzi Uran, Wodniki są obdarzone wrażliwym układem nerwowym, są łatwo pobudliwe. Wodniki muszą mówić swoją energię, ponieważ ich umysł jest w ciągłym napięciu.

Ryby (18 lutego – 19 marca) Wygląd według horoskopu

Poród pod znakiem Ryb daje osobie niski wzrost, krótkie kończyny, budowę limfatyczną, bladą cerę, wyraźnie niebieskie oczy, czarne lub brązowe oczy, krótki nos, pełne usta, okrągłą twarz, duże ręce i nogi. Istnieją dwa rodzaje ludzi urodzonych pod znakiem Ryb – wieloryb i delfin.

Przedstawicielami typu wielorybów są zwykle duże osoby – zarówno pod względem wzrostu, jak i wagi. Delfiny są mniejsze i bardziej wdzięczne. Chód wieloryba jest zwykle niezdarny, jakby miał bardzo małe nogi, podczas gdy delfiny poruszają się jak tancerze.

Ryby mają niesamowicie piękne oczy, a fioletowe oczy Elizabeth Taylor są tego najlepszym przykładem. Ponieważ Ryby rządzą stopami, większość osób urodzonych pod tym znakiem lub mających Ryby na Księżycu lub Ascendant korzysta z masażu stóp lub refleksologii.

Ludmiła Murawiewa
Zabronione jest ponowne publikowanie i kopiowanie horoskopu.
Wszelkie prawa do tego materiału są zastrzeżone przez stronę Meridian.

Horoskop wyglądu: jakie cechy są nieodłączne w każdym znaku zodiaku

Horoskop wyglądu: jakie cechy są nieodłączne dla każdego znaku zodiaku. O Wodniku 100% prawdy! Okazuje się, że każdy przedstawiciel kręgu zodiakalnego ma charakterystyczne cechy wyglądu, które są dla niego unikalne. Oczywiście zewnętrzne znaki znaków zodiaku są bardziej przeznaczone dla typowych przedstawicieli, ale w większości przypadków ten horoskop naprawdę działa! Porównaj siebie i swoich znajomych z opisami wyglądu znaków zodiaku i przekonaj się sam!

Horoskop Wygląd: Baran jest łatwo rozpoznawalny po gęstych włosach i wyraźnych, grubych lub zbieżnych brwiach. Włosy mogą być dowolnego koloru, ale zawsze mają bardzo bogaty odcień: na przykład jasny blond lub płonącą brunetkę. Ale najczęściej włosy Barana są odlewane miedzią. Ogólnie rzecz biorąc, rude są bardzo powszechne wśród przedstawicieli tego znaku. Ponadto Baran jest łatwo rozpoznawalny dzięki odważnemu wyglądowi i palącym oczom.

Budowa ciała jest najczęściej mocna, z dobrze rozwiniętymi mięśniami, dzięki czemu Baran może być w dobrej formie do późnej starości. Skóra ma śniadą lub czerwonawą barwę. Na głowie lub twarzy przedstawiciele tego znaku często mają pieprzyki, jeden duży lub kilka mniejszych. Ruchy Barana są ostre i gwałtowne, chód szybki.

Typowe Barany: Jean Paul Belmondo, Alexander Buinov, Elton John, Mariah Carey, Christopher Lambert, Celine Dion, Alec Baldwin, Steven Seagal, Alla Pugacheva, Victoria Adams, Carmen Electra, Alexander Lebed.

Horoskop Wygląd: Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są często bardzo piękni. Chudy Byk rzadko kiedy się spotykasz, pod względem budowy ciała są naprawdę silnymi mężczyznami. Ciało przedstawicieli tego znaku jest silne, mocne i proporcjonalne. To prawda, że ​​z wiekiem mężczyźni rozwijają brzuch z powodu siedzącego trybu życia. Gestykulacja jest powściągliwa, ponieważ Byk jest spokojny i stara się nie wykonywać niepotrzebnych ruchów. Ich cechą charakterystyczną są gęste włosy, często ciemnego koloru.

READ
Twój anioł jest blisko! 11 znaków, dzięki którym możesz to zrozumieć
Zobacz też: W jakim miesiącu się urodziłeś? Odpowiedź pomoże odkryć niesamowite sekrety!

Mężczyźni mogą też mieć gęsty zarost i klatkę piersiową (brody naprawdę im pasują!). Kolor skóry jest ciemny. Oczy Byka są dość duże, ciemnoszare, brązowe lub z perską szczeliną. Rzęsy są długie i gęste, spojrzenie miękkie, aksamitne. Usta są pełne i zmysłowe. Jeden duży pieprzyk często można zobaczyć na policzku. Uszy są albo mocno ściśnięte, albo mocno odstające.

Typowy Byk: Salvador Dali, Jack Nicholson, Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Nikolai Fomenko, Philip Kirkorov, Audrey Hepburn, George Clooney, Linda Evangelista, Letitia Casta, Pierce Brosnan, Cher.

Bliźnięta

Horoskop wyglądu: Budowa ciała Bliźniąt jest często asteniczna, nie są umięśnione, ale umięśnione. Postać smukła, kończyny długie, wzrost często powyżej średniej. Twarz wydłużona, szczupła, o cienkich rysach, nieco asymetryczna. Oczywiście czasami są pełne Bliźnięta, ale nawet one są mobilne i zręczne. Na twarzy często pojawiają się piegi. Usta są zaciśnięte lub wygięte. Wyraz twarzy Gemini jest nieco łobuzerski. Spojrzenie jest żywe i szybkie, oczy są małe. Włosy są cienkie i niesforne, dlatego Gemini często obcinają włosy na krótko. Włosy i oczy mogą mieć dowolny kolor. Nos cienki, bardzo często z ostrą końcówką. Ze względu na stałą i żywą mimikę, skóra twarzy jest podatna na rozciąganie i z czasem pokrywa się siatką zmarszczek.

Typowe Bliźnięta: Alexander Abdulov, Naomi Campbell, Jaon Collins, Clint Eastwood, Marilyn Monroe, Anna Kournikova, Prince, Jacques Yves Cousteau, Johnny Depp, Paul McCartney, Nicole Kidman, Isabella Rossellini, Angelica Varum, Kristina Orbakaite.

Nowotwory mają tendencję do nadwagi, zwłaszcza z wiekiem. Kontury ciała są miękkie, niewyraźne. Twarz jest okrągła i pełna, skóra twarzy blada. Nos jest delikatnie zaznaczony. Włosy są miękkie, gładkie i podatne na układanie. Zwykle są albo jasne, albo niebiesko-czarne. Najłatwiej rozpoznać raka po oczach, które są dwojakiego rodzaju. Pierwszy typ: zaokrąglony, wydatny, wodnisty, o bardzo łagodnym i smutnym wyrazie. Takie oczy mogą być niebieskie, szare lub zielone. Drugi typ: spojrzenie skierowane do wewnątrz. Część oczu może być wąska i bardziej nasycona kolorem, są nawet brązowe oczy. Pikantny detal kobiet z Rakiem: piękne duże piersi z pieprzykiem.

Typowe nowotwory: Isabelle Adjani, Michael Tyson, Pamela Anderson, Księżna Diana, Tom Cruise, Gina Lollobrigida, Sylvester Stallone, Zhanna Aguzarova, Courtney Love, Tom Hanks, Harrison Ford, Leonid Agutin.

Horoskop Wygląd: Dla Lwów charakteryzuje się dobrze zbudowaną sylwetką i muskularnym ciałem. Mężczyźni często mają szerokie ramiona i wąskie biodra. U kobiet zwężenie bioder pojawia się dopiero w okresie dojrzewania, a wtedy biodra stają się proporcjonalne do sylwetki. Jeśli Leo woli prowadzić leniwy tryb życia, to z wiekiem może przytyć. Ale Leos zazwyczaj uwielbiają uprawiać sport, więc wiedzą, jak utrzymać swoje ciało w porządku. Wzrost Lwowa jest albo bardzo wysoki, albo bardzo niski (Napoleon).

Zobacz też: 30 wstydliwych rzeczy, które robi każda kobieta

Twarz z wyraźnymi kośćmi policzkowymi: szeroka lub wysoko osadzona. Głowa jest okrągła, duża i dumnie uniesiona. Oczy promienne, często z uniesionymi kącikami zewnętrznymi, spojrzenie jest wyraźne. Typowe Leo wyróżniają się gęstymi, jasnymi włosami, ale mężczyźni często mają łysiny po bokach czoła (kocie uszy). Włosy i brwi łatwo wypalają się na słońcu.

READ
Prognozy Tamary Globy na 2023 rok

Typowe lwy: Coco Chanel, Madonna, Oleg Tabakov, Oleg Popov, Leonid Jakubowicz, Jennifer Lopez, Arnold Schwarzenegger, Dustin Hoffman, Melanie Griffith, Antonio Banderas, Alena Sviridova, Ben Affleck, Sean Penn, Robert De Niro, Patrick Swayze, Bill Clinton , Napoleona Bonaparte, Ludwika De Funes, Pierre’a Richarda.

Horoskop wyglądu: Sylwetka Panny jest przeciętna. Postać jest proporcjonalna, może być zarówno gęsta, jak i cienka, ale nie otyła. Panna charakteryzuje się niską talią. Twarz jest owalna i napięta. Oczy są małe, uważne o wytrwałym spojrzeniu. Usta mocno ściśnięte. Nos może być duży lub długi, często z lekkim garbem. Włosy są cienkie i gładkie. Kolor włosów może być dowolny, ale z wiekiem ciemnieje. Oczy mogą mieć również dowolny kolor. Najczęściej spotykane są orzechowe lub chabrowe.

Typowe Panny: Claudia Schiffer, Sean Connery, Zemfira, Michael Jackson, Cameron Diaz, Richard Gere, Keanu Reeves, Charlie Sheen, Freddie Mercury, Hugh Grant, Larisa Dolina, Lada Dance, Alexander Rosenbaum, Tommy Lee Jones, David Copperfield, Sophia Loren .

Budowa ciała Wagi jest asteniczna, o cienkich kościach, delikatna, ale bardzo harmonijna. Wzrost jest często niski, a nawet niski. Kobiety są drobne i bardzo atrakcyjne. Mają cienką talię, wysoką klatkę piersiową, doskonale wyprofilowane pośladki i biodra. Mężczyźni również są atrakcyjni, ale nie można ich przypisać typowi atletycznemu. Wszystkie Wagi pozostają atrakcyjne nawet w starszym wieku. Najbardziej charakterystyczną cechą tego znaku są dołeczki na policzkach. Usta są zmysłowe i żywe. Kontur wargi górnej przypomina łuk Kupidyna, a warga dolna jest dość pulchna. Brwi zadbane i dobrze podkreślone, zwłaszcza ich zewnętrzne kąciki. Włosy są bardzo piękne, lekko kręcone, w dowolnym kolorze. Mężczyźni w wieku 30 lat mogą zacząć łysieć, co jednak ich nie psuje.

Typowa Waga: Bridget Bardot, Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Linda Hamilton, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Władimir Putin, Sigourney Weaver, John Lennon, Luciano Pavarotti, Ilya Lagutenko, Jean-Claude Van Damme, Catherine Deneuve, Jurij Łużkow.

Skorpion

Horoskop wyglądu: Skorpion zawsze ma jasny i dobrze zapamiętany wygląd. Najłatwiej rozpoznać ten znak po oczach. Ich spojrzenie jest szczególnie uderzające: płonące, wytrwałe, przenikające do głębi duszy. Kolor oczu może być dowolny, ale zawsze bardzo jasny. Często są to albo bardzo ciemne, głębokie oczy, albo zimna stal. Zewnętrzne kąciki oczu mogą być uniesione. Nos jest dość cienki, z garbem i spiczastym czubkiem w dół. Górna warga jest lekko zadarty.

Przeczytaj także: 6 nawyków magnetycznie atrakcyjnych kobiet.

Włosy są grube i szorstkie. Skorpiony mogą być jasnymi blondynkami, ale częściej palą brunetki. Ciało ma tendencję do nadwagi, zwłaszcza z wiekiem. Zwykle mają silną sylwetkę, czasem nawet atletyczną. Wzrost jest powyżej średniej. Maniery są spokojne, pewne siebie, ale Scorpio jest zawsze gotowy do działania.

Typowe Skorpiony: Alain Delon, Demi Moore, Sophie Marceau, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Diego Maradona, Vivien Leigh, Whoopi Goldberg, Danny De Vito, Bjork, Picasso, Voltaire, Eldar Riazanov, Lolita Milyavskaya.

Strzelec

У Streltsov wysoki wzrost, gęsta budowa ciała, silne muskularne ciało. Istnieje pewna tendencja do nadwagi, a nawet otyłości, ale zawsze wyglądają dobrze. Mężczyźni z czasem rozwijają brzuch, kobiety mogą mieć ciężkie biodra, chociaż górna część ciała jest dość zgrabna. Charakterystycznym znakiem Strzelca jest wydłużony nos o dowolnym kształcie. Na twarzy wyróżnia się wysokie czoło i podbródek z dołeczkiem. Oczy są zwykle szeroko rozstawione, spojrzenie nieco szydercze, ale nie zuchwałe. Najczęściej oczy są brązowe. Sierść jest miękka i bardzo gęsta (zwłaszcza u kobiet), choć wśród mężczyzn występuje też łysiejący Strzelec. Wśród przedstawicieli tego znaku jest wielu brązowowłosych.

READ
Najbardziej absurdalne i bez smaku stroje rosyjskich gwiazd

Typowi Strzelcy: Woody Allen, Giennadij Chazanow, Jurij Nikulin, Tina Turner, Britney Spears, Ozzy Osbourne, Kim Bassinger, John Malkovich, Andrei Makarevich, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Christina Aguilera, Brad Pitt, Leonid Breżniew.

Koziorożec

Koziorożce mają zwykle szczupłą, szczupłą sylwetkę. Oczywiście spotyka się również krępe Koziorożce, ale jest to bardzo rzadkie zjawisko. Przedstawiciele tego znaku mają wąską klatkę piersiową i cienką szyję. Wzrost może być wszystkim. Wyraz twarzy jest zawsze skupiony. Sama twarz jest wąska, blada lub ziemista. Nos jest często długi, a profil sztywny. Usta wąskie i blade. Fałdy nosowo-wargowe są mocno zaznaczone na twarzy. Włosy są przeważnie ciemne i proste. Najbardziej charakterystyczną cechą Koziorożca są obniżone zewnętrzne kąciki oczu. Kolor oczu jest blady, najczęściej są to szare oczy. Wygląd jest oderwany. W młodości pojawienie się Koziorożców jest dość surowe, zimne i zdystansowane. Ale z wiekiem wydają się młodsze i stają się bardzo atrakcyjne.

Typowe Koziorożce: Kate Moss, Ricky Martin, Marlene Dietrich, Anthony Hopkins, Christy Turlington, Mel Gibson, Michael Schumacher, Adriano Celentano, Nicolas Cage, Elvis Presley, Jim Carrey, Kevin Costner.

Wodnik

Budowa ciała Wodnika jest przeciętna, wystarczająco silna, choć nie atletyczna. Wzrost jest zwykle wysoki. Twarz jest owalna, bez wyraźnych rysów twarzy, kształtu nosa i ust. Z powodu tej cechy wygląd Wodnika nie zawsze jest pamiętany, chociaż często mają one bardzo nietypowy wygląd. Dowolny kolor włosów, ale w większości przypadków są faliste. Usta są uśmiechnięte, z uniesionymi kącikami. Najbardziej charakterystyczne cechy Wodnika: jasna, otwarta twarz i latający chód. Kobiety Wodnika nie są bardzo podatne na zmiany związane z wiekiem, z biegiem lat na naszych oczach stają się coraz młodsze.

Zobacz też: Jaka jest Twoja grupa krwi – taka jest Twoja postać! — NAJBARDZIEJ DOKŁADNY OPIS

Typowy Wodnik: Rutger Hauer, Nastassja Kinski, Phil Collins, Lisa-Maria Presley, Brandon Lee, Natalia Imbruglia, Dieter Bohlen, Amber Valletta, Jennifer Anniston, John Travolta, Wiaczesław Tichonow.

Piękno Ryb jest tajemnicze i nieuchwytne. Typowe Ryby mają okrągłą twarz z miękkimi rysami. Cera jest często blada lub bladoróżowa. Oczy są duże, smutne, trochę senne. W młodości Ryby są bardzo atrakcyjne, szczupłe i smukłe. Jednak z wiekiem zaczynają się zacierać. Trudno im utrzymać smukłą sylwetkę, w tym celu muszą spędzać kilka godzin dziennie na symulatorach, uprawiać gimnastykę i biegać. Diety nie dają pożądanego rezultatu. Mężczyźni spod znaku Ryb mają również tendencję do nadwagi i niejasności wraz z wiekiem. Ale często mają wydłużoną twarz, a ich oczy nie są tak duże.

Typowe ryby: Sharon Stone, Cindy Crawford, Bruce Willis, Andrey Mironov, Valery Leontiev, Oleg Yankovsky, Drew Barrymore, Elizabeth Taylor, Jon Bon Jovi, Tatyana Bulanova, Yuri Gagarin, Chuck Norris, Eva Herzigova, Liza Minnelli, Kurt Cobain, Michaił Gorbaczow. Osobiście ja i moi przyjaciele zebraliśmy się razem! Co mówisz?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: