Były bezdomny, który stał się sławny i zarobił miliony

Wielkie opłaty, luksusowe rezydencje, designerskie stroje – trudno nie zazdrościć stylu życia gwiazd Hollywood. Jeszcze trudniej uwierzyć, że nie wszyscy mieli dobre warunki bytowe, a czasem nawet pozostawali bez dachu nad głową. Mówimy o celebrytach, którzy musieli przejść długą drogę do sukcesu od samego dołu.

Halle Berry od najmłodszych lat marzyła o zostaniu aktorką, ale jej matka pielęgniarka nie wierzyła w potencjalny sukces córki. Pomimo tego, że we wczesnych latach przyszła aktorka żyła w dostatku, a nawet została pierwszą afroamerykańską uczestniczką konkursu piękności Miss World, kiedy przeprowadziła się do Nowego Jorku z Ohio, została bez wsparcia. Holly miała przy sobie niewiele pieniędzy – wystarczyło tylko na jedzenie, a noc musiała spędzić w schronisku dla bezdomnych. Ale wkrótce Berry dostała swoją pierwszą rolę w telewizji, a jej kariera poszła w górę, a jednocześnie poprawiła się jej sytuacja finansowa.

Jennifer Lopez znalazła się w podobnej sytuacji co Halle Berry. Od najmłodszych lat marzyła o zostaniu wielką gwiazdą i była gotowa na wszystko, aby spełnić swoje marzenie. Ale rodzice przyszłej aktorki i piosenkarki nie wierzyli, że dziewczyna z jej nazwiskiem i pochodzeniem może odnieść sukces. Kiedy J. Lo porzucił szkołę, byli całkowicie wściekli, odmawiając wsparcia swojej córce. Przez jakiś czas Lopez spędzał noc w dowolnym miejscu lub spał na kanapie w studiu tańca. To taniec pomógł jej później zacząć zarabiać – a potem Jennifer została gwiazdą ekranu i pierwszą latynoską, która zarobiła ponad milion za jedną rolę.

Być może Chris Pratt był w stanie tak przekonująco przedstawić Petera Quilla ze Strażników Galaktyki, ponieważ sam był kiedyś takim draniem. Przyszły aktor zbuntował się niemal natychmiast po wstąpieniu na studia. Pratt porzucił go i zamieszkał na wyspie Maui. Tam pracował jako kelner i otrzymywał grosze, które wystarczały na nocleg w namiocie, alkohol i marihuanę. Aż strach pomyśleć, ile talentów moglibyśmy stracić, gdyby Ray Dong Chong nie obsadził go w swoim reżyserskim debiucie, The Damned. Część 3 ”, dla której Pratt przeniósł się do Los Angeles i postanowił zbudować karierę aktorską.

Pomimo tego, że Charlie Chaplin jest kojarzony na całym świecie z komedią, życie legendarnego aktora i reżysera przypominało raczej tragedię. Kiedy Charlie i jego brat Sidney byli jeszcze młodzi, ich matka Hannah opuściła ojca, ale po pewnym czasie zbankrutowała, a później trafiła do szpitala psychiatrycznego. Chłopcy dzieciństwo spędzili w domach dziecka, a kiedy matka wyszła i wróciła razem z Chaplinem seniorem, ten okazał się alkoholikiem i tak źle traktował dzieci, że trafiły pod opiekę państwa. Choroba Hannah znów zwyciężyła i po raz kolejny trafiając do szpitala, zostawiła Charliego bez schronienia i jedzenia. Trwało to przez krótki czas, aż brat przyszłej gwiazdy kina niemego Sidney wrócił z wojska. Dlatego nie jest tajemnicą, że to tak surowe życie pomogło Chaplinowi uczynić obraz jego Trampa tak wzruszającym.

READ
Kate Middleton urzekła publiczność w uliczny sposób

Podobnie jak wielu jego kolegów, Daniel Craig od dzieciństwa marzył o zostaniu gwiazdą ekranową i był gotów poświęcić dla tego wszystko, łącznie z dachem nad głową. W wieku 16 lat przyszły Agent 007 wstąpił do National Youth Theatre w Londynie, gdzie samodzielnie przeniósł się z rodzinnego Liverpoolu. Życie w stolicy okazało się niesłodzone – Craig nocował u znajomych lub na parkowej ławce, aw wolnych chwilach pracował w restauracjach. Trwało to, aż jego kariera stopniowo nabrała rozpędu, a teraz gwiazda Bonda jest jednym z najbogatszych aktorów na świecie.

W filmografii Sylvestra Stallone wciąż jest film, w którym wyraźnie nie jest dumny z udziału. Mowa o taśmie erotycznej „Party at Kitty and the Herd”, ponownie wydanej pod nazwą „Italian Stallion”. Według samego Stallone musiał zagrać na tym zdjęciu, ponieważ w tym czasie został eksmitowany z mieszkania w Nowym Jorku, z powodu którego spędził noc na przystanku autobusowym przez trzy tygodnie. Sytuacja była prawie beznadziejna – jeszcze trochę, a aktor musiałby okradać przechodniów. Ukrył więc swój kodeks moralny i zaczął chodzić na wątpliwe przesłuchania, aby ponownie wynająć mieszkanie.

Natasza Lyonne

Gwiazda „American Pie” i serialu „Orange is the New Black” miała wyjątkowo burzliwą młodość, która przysporzyła jej wielu problemów. Będąc ekscentryczną młodą damą, Natasha Lyonne znalazła się na ulicy wyrokiem sądu z powodu niepłacenia rachunków i konfliktów z sąsiadami. Potem było już tylko gorzej – aktorka trafiła do szpitala z trzema niebezpiecznymi diagnozami na raz. Lekarzom udało się postawić ją na nogi, a ta sytuacja bardzo wpłynęła na psychikę Lyonne, która postanowiła zmienić swój tryb życia, aby zapobiec powtórzeniu się takiego scenariusza.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: