Była żona Arszawina zaintrygowała subskrybentów zdjęcia nowego wybrańca

Była żona Andrieja Arszawina niedawno skontaktowała się z fanami po dwumiesięcznej ciszy.

Była żona Andrieja Arszawina niedawno skontaktowała się z fanami po dwumiesięcznej ciszy. Alisa Kazmina od ponad roku zmaga się z poważną chorobą, przez którą wypadł jej nos. Matka wielu dzieci opowiedziała o swoim stanie zdrowia i pokazała zdjęcie, na którym pozuje z cudzym mężem. Ten fakt rozwścieczył Rosjan.

Była żona Andrieja Arszawiny leczony z powodu choroby autoimmunologicznej. Alisa Kazmina przeszła kilka operacji twarzy i głowy, co również wpłynęło na jej wygląd. Nos 39-letniej kobiety zapadł się. Matka wielu dzieci postanowiła sobie przypomnieć i udostępniła nowe zdjęcie, na którym sfotografowany z mężczyzną. Wisiała na jego ramieniu, czepiając się przystojnego. Alicja promienieje szczęściem obok wysokiej brunetki z brodą.

„Dziękuję za uwolnienie się, przyjście, opuszczenie firmy, tylko po to, by odwrócić się. A co najważniejsze, po prostu dał energię, aby nie przeżyła, ale żyła ”- napisała kobieta.

Abonenci pytali, kiedy Alice będzie miała nową operację. Na co powiedziała: „Dzisiaj nie działa”.

Matka wielu dzieci postanowiła sobie przypomnieć i udostępniła nowe zdjęcie, na którym jest uwieczniony z mężczyzną. Zawisła na jego ramieniu, trzymając się przystojnego mężczyzny. Alicja promienieje szczęściem obok wysokiej brunetki z brodą.

Matka wielu dzieci postanowiła sobie przypomnieć i podzieliła się nowym zdjęciem, które jest uchwycone z mężczyzną. Wisiała na jego ramieniu, przytulając się do przystojnego mężczyzny. Alicja promienieje szczęściem obok wysokiej brunetki z brodą. Zdjęcie: Osobista strona bohatera publikacji w sieci społecznościowej

Poważnie chora Kazmina przez jakiś czas odmawiała chodzenia na skandaliczne pokazy, ale stara się nie tracić zamiłowania do życia. „Jestem zły, moja twarz zniknęła. Ale wiesz, była już piękna i szczęśliwa z tego powodu. Teraz cieszę się życiem nie mniej, a nawet bardziej. Mam super dzieci. Moja energia wraca, co oznacza, że ​​nawet bez twarzy jest to możliwe. Kocham życie” – powiedziała.

Ale o wiele bardziej opinia publiczna była zainteresowana towarzyszem byłej żony Arszawina. Ludzie szybko zorientowali się, że mężczyzna nazywa się Petros Poghosyan. Jest żonaty i ma syna.

Subskrybenci są pewni poważnie chora Alicja zajęła się starym. Na przykład kobieta nadepnie na te same grabie i wkrótce całkowicie zniszczy życie osobiste swojego towarzysza, tak jak zrobiła to wiele lat temu. W końcu wiadomo, że Arszawin opuścił ciężarną Julię Baranowską ze względu na Alicję.

READ
Cud w złotych piórach: Irina Shayk zjechała z torów na „Wyspie rozkoszy”

Oburzona publiczność zostawia gniewne wiadomości na blogu Kazminy. „Ona musi iść do kościoła do księdza, wyspowiadać się. A ona nadal tam jest…”, „Idź do babci, ona usunie obrażenia”, „Trzeba się leczyć, ale ona znowu jest jak mężczyzna…”, „Nie musisz jej współczuć . Sama Alicja wybrała dla siebie taką ścieżkę życia, a ona sama odpowie. Ale o chorobie – była piękna. Dlaczego te plastiki, Botox, silikony? “,” Baranowska była kiedyś jeszcze gorsza niż ty: została z dziećmi w obcym kraju i w ciąży. A potem wysłałeś jej akt ślubu i gdzieś tutaj napisałeś o jej dzieciach „byli krewni Andrieja”, fani są oburzeni.

Kłopoty byłej żony Arszawina

Była żona piłkarza Andrieja Arszawina, Alisa Kazmina, przestraszyła wszystkich swoją zmienioną twarzą. Wielu uważało, że to zły plastik. Niestety wszystko jest znacznie poważniejsze.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Powieść Andrieja Arszawina i Alisy Kazminy rozwijała się bardzo szybko. Ze względu na dziennikarza były piłkarz Zenitu opuścił swoją konkubinę. Alicja z kolei zostawiła męża, z którym niczego nie potrzebowała. Rok po rozpoczęciu związku para wyszła za mąż. Wkrótce urodziła się ich córka Yesenia.

Ale rzeczywistość nie była tak bajeczna. A rok po ślubie Kazmina zdała sobie sprawę, że spieszy się z wyborem.

„Nie wybaczyłem zdrady, odkochałem się, nie chcę być razem.”

Powód rozwodu Arszawina i Kazminy

Według żółtej prasy Arszawin nadużywał powieści na boku. To jest to, czego Alicja nie lubiła. To prawda, że ​​sprawa nigdy nie doszło do oficjalnego rozwodu. Ale piłkarz opuścił rodzinę.

READ
Sieć uznała złe zdjęcie Baranowskiej bez makijażu

Podczas gdy Kazmina i jej córeczka mieszkały w Hiszpanii, Arszawin zaczął spotykać się z modelką Ekateriną Yamshchikovą. Podczas gry dla Kairatu piłkarz nawiązał związek z inną modelką, Olgą Semenową.

A pod koniec 2018 roku, kiedy napastnik wrócił do Petersburga, w sieci pojawiło się wideo, w którym po wyjściu z klubu ze striptizem jeździł konno na dziewczynach na Placu Pałacowym.

Dziewczyna na wideo została szybko zidentyfikowana. Okazało się, że to stewardessa Karina Neman.

W tym samym czasie Kazmina nadal była zazdrosna o Arszawina o Julię Baranowską. Na początku 2019 roku Alice zasugerowała, że ​​były piłkarz wciąż ma na jego punkcie obsesję i próbowała rzucić na niego zaklęcie miłosne. Były powody, by tak sądzić. W tym czasie Andriej Siergiejewicz zaczął często pojawiać się publicznie ze swoimi dziećmi z pierwszego małżeństwa. Chociaż wcześniej Baranowska twierdziła, że ​​​​napastnik nie był nimi zainteresowany.

Sześć miesięcy później oficjalnie rozpadło się małżeństwo Arszawina i Kazminy. A towarzyszyły temu głośne skandale. Piłkarz w towarzystwie mężczyzn, których nie znała, zabrał zaprezentowanego jej mercedesa.

Ponadto Kazmina powiedziała, że ​​Andrei wysyła jej SMS-y, w których grozi więzieniem, jeśli nie da mu imponującej kwoty pieniędzy – około miliona euro. W rezultacie Alice napisała nawet oświadczenie na policję.

Również między Andriejem i Alicją toczyły się długie spory o alimenty i opiekę nad ich córką. Kazmina dostawała cztery miliony rocznie. Ale w końcu sąd orzekł, że Arszawin powinien zapłacić jej jedną ósmą swoich zarobków.

Kolejny konflikt miał miejsce w styczniu 2020 roku, kiedy matka Arszawina wysłała list do Kazminy, w którym zażądała wyprowadzenia się z mieszkania. Alicja najpierw opublikowała ten list na Instagramie, ale prawie natychmiast go usunęła. Nie wiadomo, jak ta historia się skończyła. Istnieje jednak przypuszczenie, że rodzina piłkarza obawiała się rozgłosu tej historii i wycofała żądania.

Alice później nawiązała nowy związek. Ale nigdy nie zdołała zapomnieć Arszawina.

„Bardzo za nim tęsknię, nie ma dnia, żebym o nim nie myślała. A z miesiąca na miesiąc pogarsza się moralnie, psychosomatycznie i fizycznie. Byli jak jedność. Świat nie istniał, tylko my. Niesamowity zbieg okoliczności i chęć bycia ze sobą. Myślę, że jestem skazany na czekanie do końca życia” – powiedział Kazmina StarHit.

READ
Melania Trump przyćmiła Brigitte Macron

Choroba byłej żony Arszawina Alisy Kazmina

Historia otrzymała nieoczekiwaną kontynuację w naszych czasach. W 2021 roku Alicja napisała na Instagramie, że cierpi na poważną chorobę: „martwica wszystkich zatok: czołowa, najstraszniejsza klinowa, sitowa, hemoglobina 70, wtórne zapalenie naczyń”. W rezultacie dziewczyna zmieniła się nie do poznania.

Jaka straszna choroba cierpi na byłą żonę Arszawina. Prawie straciła nos i obwinia kłopoty piłkarza

To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmatka Arszawina Tatiana uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdziewczynka wynalazła chorobę, ponieważ nie chce wyprowadzić się z mieszkania.

„Nie komunikowałem się z Alice od 2018 roku, ani przez telefon, ani w sieciach społecznościowych, w żaden sposób. Wszyscy wokół mnie rozumieją, jakim jestem człowiekiem, kto ma rację i kto jest winien naszego konfliktu. Nie muszę nikomu niczego udowadniać. Tak wiele dano – ciepło, miłość, troskę o nią, jej dzieci. Ale kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że jest fałszywą osobą, po prostu zakończyliśmy całą komunikację. Kiedy trzy lata temu dokonywała strasznych „cudów”, nie myślała, że ​​jestem babcią, że mam ukochaną wnuczkę Jesenię. Z jakiegoś powodu w ogóle nie myślała o dzieciach. Tylko o sobie. Że może robić, co chce, ale nie musi odpowiadać. Teraz jest odpowiedzialna za swoje czyny swoim zdrowiem przed Panem. Alice została słusznie kopnięta w nos za wszystkie jej ozdoby. Nie jestem Opatrznością. A teraz, nawiasem mówiąc, znowu nie myśli o konsekwencjach.

Aranżuje to wszystko, bo nie chce się wyprowadzać z domu. Podchodzi do wszelkich sztuczek, wymyśla różnego rodzaju choroby. Miała nieudaną plastykę nosa, która doprowadziła do tego wyniku. Człowiek zawsze ponosi winę za własne kłopoty. Jeśli chodzi o proces, wygraliśmy go, ponieważ mamy rację ”- powiedziała Tatiana Arshavina w wywiadzie dla Star Hit.

Oskarżenia Arszawina na „Live” Malachowa

22 marca 2021 r. Alisa Kazmina wzięła udział w programie „Na żywo” Andrieja Malachowa, w którym szczegółowo opowiedziała o przyczynach rozstania z piłkarzem.

„Zerwaliśmy z nim w Kazachstanie. Stał się inny – zimny, mniej zainteresowany. Miał inne kobiety. Zdradzał mnie od pierwszego dnia, ale dowiedziałam się później. Zostawił mnie bardzo łatwo. Wysłał wiadomość: „Opuszczam cię. więcej nie przyjdę”. I to wszystko.

Potem chciał zabrać rzeczy. To było epickie. To taki tchórz! Kiedyś myślałem, że słowo „chciwość” upokarza mężczyznę. Okazuje się, że słowo „tchórz” jest wciąż takie samo. Tak się bał kobiety z trójką dzieci, że czekał, aż wyjadę do Soczi i została tylko gospodyni. Potem przyszedł po wszystko.

READ
Porażka mody: portale społecznościowe nie doceniły bielizny Meghan Markle

Nie jest zdrajcą ani tyranem. On jest psychopatą! Złam moje życie, złam to, złam to na kawałki! I spalony na popiół. Nie tylko moje życie, ale życie moich rodziców, a przede wszystkim moich dzieci. I nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności” – powiedziała Kazmina.

Dostała też byłą teściową, matkę Arszawina Tatianę.

„Jestem wierzący, bardzo wierzący. nie mam wrogów. Kiedy mieszkałam z pierwszym mężem przez 10 lat, nie tylko nie byłam przeziębiona, ale nawet nie kichałam. Dlatego teraz wierzę we wszystko. Ktoś mnie dobrze rozpracował. Ktoś bardzo drażliwy, zły, samotny, nieszczęśliwy, niechciany. To jest babcia mojej córki, mama Andrieja. Myślę, że poświęciła około trzech lat, aby uporządkować życie moje i moich dzieci, zniszczyć mój dom, doprowadzić mnie do nędzy, odebrać mi zdrowie, a potem po prostu mnie zniszczyć.

Rozwiodła się z nami. W głębi duszy nie chciała, żebyśmy się pobrali. Nie chciała, ale nie mogła wystąpić przeciwko synowi. Potem zaczęliśmy się kłócić, a ona wykorzystała sytuację. Dołączyła do walki i dołożyła wszelkich starań, aby nas rozdzielić i rozwieść.Pochowała dwóch mężów i do dziś żyje samotnie. Pomaga pieniędzmi nie na cele charytatywne, ale na pogrzeb. Mówię: mój nie jest konieczny! Nie puszcza kobiet, które były z Andreyem i które rzekomo ją obraziły ”Alice opowiedziała swoją historię w programie„ Andrey Malakhov. Relacja na żywo”.

22 marca 2022 r. decyzją sądu firma Meta, sieci społecznościowe Instagram i Facebook zostały uznane za organizację ekstremistyczną, ich działalność na terytorium Federacji Rosyjskiej jest zabroniona.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: