Brytyjskie księżne Kate i Meghan wyszły razem

Od połowy stycznia świat śledzi skandal w brytyjskim domu królewskim: książę i księżna Sussex ogłosili, że rezygnują ze wszystkich tytułów i obowiązków, chcą żyć z dala od tronu. Posłużmy się przykładem tych dwóch obrazów, które demonstrują Kate i Megan, zastanówmy się, dlaczego jeden jest tak kochany, a drugi jest w najlepszym razie irytujący. A jaki rodzaj strategii behawioralnej jest bardziej skuteczny na całe życie.

Kate Middleton i Meghan Markle

Oczywiście inicjatywa w tej decyzji jest jednogłośnie przepisana przez Meghan Markle.

Od samego początku formowania się pary Meghan Markle i księcia Harry’ego wiadomo było, kto jest liderem w rodzinie. I od samego początku było widać, że Meghan Markle nie jest lubiana. Nie chodzi tylko o nowych krewnych i tabloidy. Wizerunek Megan irytuje wiele kobiet. W przeciwieństwie do wizerunku drugiej synowej, Kate Middleton, która wkrótce zostanie kanonizowana, „biały fartuch” pasuje do niej idealnie.

Kate i Megan są prawie w tym samym wieku, nie ma między nimi nawet rocznej różnicy, obie ze zwykłych rodzin. Bez kropli „niebieskiej krwi”. Oboje weszli do świętego świętych, brytyjskiej rodziny królewskiej, poprzez małżeństwo.

Ale już na etapie, w którym doszło do tego małżeństwa, stało się jasne, że strategie obu kobiet są zupełnie inne.

Kate „wyklutowała” Williama przez długie 8 lat. W tym czasie udało jej się nawet zdobyć w prasie obraźliwy przydomek Katie-veyty. William kołysał się w przód iw tył jak wahadło. Próbował związków z innymi kobietami, przez długi czas nie przedstawiał Kate rodzinie jako swojej oficjalnej dziewczyny – ogólnie zapewniał istnienie Kate w formacie tak ukochanym w sieciach społecznościowych – „wszystko jest skomplikowane”.

Kate Middleton i Meghan Markle

Ale ze wszystkiego widać, że nie miała poczucia celu, a stawka była zbyt wysoka, więc w 2011 roku Katie-veity wciąż czekała na ślub i została księżną Cambridge. Ten tytuł pomógł Kate Middleton stać się praktycznie prawą ręką królowej Elżbiety, ponieważ Camilli, mimo że pozwolono im oficjalnie wejść do rodziny, nie wybaczono wielu lat cudzołóstwa z Karolem i złej passy plotek i oskarżeń z tym związanych.

Meghan Markle otworzyła drzwi do brytyjskiego domu królewskiego niemal stopą. Znajomość z księciem Harrym, krótki związek, zaręczyny i od razu ślub. Co więcej, na wszystkich zdjęciach pary widać, że to Harry patrzy na Megan z zachwytem, ​​a nie odwrotnie.

READ
Lawrence w „nagiej” spódnicy po raz pierwszy od dawna wyszedł i przyćmił Hadid i Portman

Jednocześnie Kate ma oddanych sympatyków zarówno wśród brytyjskiej opinii publicznej, jak iw naszym kręgu.

Kate Middleton i Meghan Markle

Źródło: Instagram @kensingtonroyal

Moim zdaniem dzieje się tak, ponieważ zarówno w społeczeństwie rodzimym, jak i w społeczeństwie brytyjskim opinia innych ma ogromne znaczenie. W różnych aspektach, ale samo „co ludzie mówią, co myślą” determinuje zachowanie jednostki w społeczeństwie.

Wystarczy przeczytać jakikolwiek angielski klasyk i nie tylko klasykę, aby zrozumieć, jak ważna jest przyzwoitość. Dlatego angielskie rodziny nie piorą publicznie brudnej bielizny, nie tracą twarzy, nie aranżują scen publicznych, nie wyrywają włosów kochanki współmałżonka.

Z punktu widzenia przyzwoitości Kate Middleton jest idealną żoną – przymyka oczy na wszystkie zdrady męża, regularnie rodzi, nie przytyje ani grama po każdym porodzie, a ponadto pojawia się na progu macierzyństwa szpital kilka godzin po porodzie, ubrana i przygotowana “do rzeczy”.

Prawdziwa dama, bez względu na to, co dzieje się w duszy lub w związkach. I podobno zarówno tam, jak i tam nie wszystko idzie gładko, bo rzadko widzimy na twarzy Kate otwarty uśmiech.

Kate Middleton i Meghan Markle

Źródło: Instagram @kensingtonroyal

Tak i wygląda na starszą od swojej synowej, mimo że niewiele, ale wciąż młodsza od niej. Ponadto ma dość ładną twarz i smukłą sylwetkę.

Oczywiście jest księżną. Status, możliwości, finanse, skarbiec Pałacu Buckingham – wszystko jest z nią. I perspektywa zostania królową. Choć niezbyt blisko, ale jest. W tym celu warto znosić zarówno zdradę męża, jak i protokół oraz fakt, że nie należysz do siebie. Wielu znosi znacznie gorsze warunki.

Dlatego Kate jest kochana i sympatyzowana przez wszystkich, którzy decydują się na przetrwanie w swoim życiu. A w naszym społeczeństwie znoszenie nienormalnego, nieakceptowalnego, chamskiego, upokarzającego stosunku do samego siebie to generalnie cała kultura. Oprócz trzymania się mężczyzny, który tego nie potrzebuje, jest to na ogół odrębny kobiecy trend.

Megan Markle wpadła do rodziny i od razu dała jasno do zrozumienia, że ​​niczego nie będzie tolerować. I oczywiście zarzuca się jej m.in. to, że ona, plebejka, niewykształcona kucharka, wczołgała się do szlacheckiego domu i nie szanuje wielowiekowych tradycji.

Kate Middleton i Meghan Markle

Możesz potraktować to inaczej. Nigdy nie poznamy prawdziwej Megan, ale z pewnością daje przykład kobiety, która chce żyć tak, jak chce. I nie dba o opinię publiczną.

READ
Olga Buzova rozśmieszała fanów z odwróconym brzuchem

Chce mieszkać z ukochanym mężem, dla którego jest gwiazdą. I nawet jeśli Harry pewnego dnia pójdzie w ślady ojca i brata, to jestem pewien, że Meghan szybko wystąpi o rozwód, z którego wyjdzie z wieloma dywidendami.

Przy okazji, o dywidendach. Pomimo faktu, że Harry i Megan nie tylko zostali pozbawieni tytułów i alimentów, ale także nakazano zwrot wydanych wcześniej środków, wszyscy eksperci są zgodni, że Megan może teraz łatwo zarobić miliony. Zainteresowanie nią na świecie jest ogromne, nie ma już zakazu pracy i zabawy, więc może po prostu przebijać kontrakty reklamowe szeroką łopatą. A potem powrót do kina. Chociaż była aktorką trzeciego poziomu, fala zainteresowania opinii publicznej z łatwością przeniosłaby ją do pierwszego.

Meghan Markle i książę Harry

Źródło: instagram @sussexroyal

Oczywiście istnieje tu niebezpieczeństwo dla małżeństwa. Już teraz Harry wygląda na przegraną stronę: wiele stracił, goniąc za żoną, a nie ma tak błyskotliwych perspektyw jak Megan.

Jest całkiem możliwe, że rodzina nie wytrzyma próby nierówności społecznych, które teraz obróciły się w innym kierunku. Ale mimo wszystko ich małżeństwo od samego początku wygląda na prawdziwe i szczęśliwe. I to doświadczenie szczęścia pozostanie z nimi na zawsze, w przeciwieństwie do rodziny Kate i Williama, którzy nawet na publicznych zdjęciach nie potrafią oddać radości bycia ze sobą.

Oczywiście kobiety takie jak Megan są denerwujące, zwłaszcza te, które wytrzymują, ale boją się żyć inaczej. Chcą dziobać, aby nie przeszkadzać w istnieniu w zwykłych ramach.

Ale tak czy inaczej, życie jest jednym. Nie będzie szans na powtórkę ani powtórzenie. Meghan Markle czerpie z życia wszystko, co może i cieszy się tym. Myślę, że to dobra strategia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: