Brwi: trendy w modzie 2023

Czy wiecie jakie modne brwi w 2023 roku można zobaczyć we wszystkich gwiazdach i w połysku? Spieszymy się z wami podzielić, ponieważ kształtowanie brwi stało się tym samym trendem, co projektowanie paznokci. Ileż już widzieliśmy: te osławione nitki i domki, i krzaczaste naturalne (dobrze, że wyraźna forma zwyciężyła nad maksymalną naturalnością, która pozwoliła na zarost na grzbiecie nosa).

Dlaczego nie powitać 2023 roku nowym kształtem brwi? Może powinieneś spróbować na scouse? Albo radykalnie odbarwić? Główny trend 2023 roku wyznaczyła Madonna, która chyba zgubiła swoją ulubioną pęsetę i tym samym ogłosiła, że ​​naturalne brwi są modne. A o innych trendach dowiesz się w naszym wyborze zdjęć.

Jaki kształt brwi będzie modny w 2023 roku

Chyba warto zacząć od tego, że cienkie jak nitki brwi wreszcie wyszły z mody. Przez długi czas były uważane za standard piękna, a kobiety osiągały pożądany kształt za pomocą pęsety. Modne brwi w 2023 roku będą średnio grube. Być może nie musisz całkowicie ignorować pęsety i pozwolić brwiom rosnąć tam, gdzie chcesz. Konieczne będzie jednak nauczenie się, jak nadać im odpowiedni kształt i w pełni o nie dbać.

Jakie zatem brwi będą modne w 2023 roku?

Scouse

Scouse

Naturalność to główna cecha tych brwi, które kształtem przypominają chłopięce, w których nie ma miejsca na dramatyczną przerwę czy sztucznie zaostrzone końcówki. Szerokie, proste, z miękkimi krzywiznami, mogą mieć dodatkowe włoski, uosabiające odrobinę stylowej luzu (najważniejsze jest to, że górna linia pozostaje równa). Ten kształt jest szczególnie odpowiedni dla kobiet o jasnych włosach, których brwi nie są naturalnie ciemne, ponieważ kilka złamanych włosków nie będzie widocznych.

Idealnie gładka

Aby uzyskać ten kształt, będziesz musiała regularnie monitorować swoje brwi. Jeśli włoski brwi są długie, należy je stylizować żelem. Włosy wystające na początku brwi można czesać i niepotrzebnie przycinać.

Bielone brwi

Bielone brwi

Ostatnio w modzie były grube sobolowe brwi, ale w nowym trendzie pojawia się już makijaż „bez brwi”. Modne brwi – 2023 dla blondynki nie wymagają niczego golenia, ale przebarwienia i maskowanie będą bardzo istotne.

naturalne brwi

naturalne brwi

Twoje naturalne brwi będą motywem przewodnim kolejnego sezonu. Konieczne jest tylko, jeśli to konieczne, usunięcie włosów wzdłuż dolnej i górnej krawędzi, przy zachowaniu naturalnego kształtu. Dużym plusem tego trendu jest to, że takie brwi będą Ci dokładnie pasować. Można również zabarwić, ale w kolorze nadanym przez naturę.

proste brwi

proste brwi

Эту форму, пришедшую из Кореи, отличает присутствие симметричной прямой линии. Такие брови способны сделать черты лица более тонкими, как бы вытягивая овал. Уже сегодня по всему миру можно видеть эти брови на подиумах модных показов.

READ
6 prostych kroków do nieskazitelnych brwi: od teraz możesz zapomnieć o salonach kosmetycznych

uczesane

uczesane

Ten kształt zapowiada się na prawdziwy hit stylu w 2023 roku. W osiągnięciu pożądanego efektu pomaga technika stylizacji „mydlanej”, gdy każdy włos jest skierowany ku górze i utrwalony w tej pozycji. Laminowanie sprawia również, że brwi są wizualnie grubsze.

Ewolucja trendów w modzie prowadzi nas do tego, że w 2023 roku najbardziej odpowiednie będą zadbane i gęste brwi. Nie spiesz się z rozpaczą, jeśli twoje są cienkie i rzadkie z powodu nadmiernego skubania, nadal można to naprawić. Aby zmienić obraz, będziesz musiał na chwilę odłożyć pęsety i poczekać, aż okolice brwi będą zauważalnie zarośnięte.

Następnie konieczne będzie usunięcie tylko niektórych nieodpowiednich włosów, głównie na grzbiecie nosa i wzdłuż górnej linii brwi, ponieważ wyglądają tam niechlujnie. W przypadku, gdy brwi nie chcą rosnąć, możesz użyć specjalnych narzędzi, które poprawiają wzrost. Alternatywnie możesz wymodelować piękne brwi za pomocą makijażu.

Kształt brwi dla różnych typów twarzy

Istnieją różne rodzaje twarzy, dla których wizażyści wybrali taki lub inny kształt brwi. Są twarze owalne, okrągłe, kwadratowe, w kształcie serca, wydłużone, w kształcie rombu. Poniżej znajdują się przykłady formularzy dla głównych typów:

Dla okrągłej twarzy. Próbują wizualnie rozciągnąć taką twarz. Dziewczynom tego typu będą pasować brwi wysoko uniesione, z wdzięcznym załamaniem, szerokie na początku i zwężone ku końcowi. Dla pucołowatych o miękkich rysach ten kształt nada obrazowi charakteru i przyjemnej wyrazistości.

Dla owalnej twarzy. Kształt brwi dobierany jest w zależności od wielkości twarzy. Jeśli dziewczyna ma pulchne policzki, najlepszą opcją byłoby uniesienie brwi, a dla cienkiej owalnej twarzy dobre są proste. Eksperci radzą, aby brwi nie były zbyt szerokie, ponieważ nadaje to surowości spojrzenia.

Dla kwadratowej twarzy. Aby wizualnie wygładzić geometrię, należy zrezygnować z wyraźnego pęknięcia i ostrego kształtu. Wystarczą zaokrąglone miękkie łuki o naturalnej średniej szerokości.

Dla twarzy w kształcie serca

Dla twarzy w kształcie serca. Данный тип лица характеризуют выдающиеся скулы и острый подбородок. Для гармонизации такой индивидуальной особенности брови нужно сделать приподнятыми, с мягким изгибом. Прямые формы не подходят сердцевидному типу.

Dla wydłużonej, owalnej twarzy. Kształt brwi można wydłużyć na końcach. Konieczne jest unikanie zakrętów i załamań, dają surowość. Wysokie łuki brwiowe nie sprawdzą się, wizualnie zawężą twarz. Proste, lekko zaokrąglone brwi równoważą rysy.

Atrakcyjność twarzy nie zależy od tego, jak ustawione są oczy dziewczyny, ale przy wyborze kształtu brwi jest to ważne. Jak dowiedzieć się, jaki kształt brwi Ci odpowiada, biorąc pod uwagę położenie oczu i cechy powieki?

 • Wisząca powieka. Właściciele zbliżającego się wieku muszą wybrać łukowaty, zakrzywiony lub zagięty kształt. Brwi nie powinny obciążać spojrzenia, dlatego wskazane jest unikanie prostych i cienkich brwi.
 • Blisko osadzone oczy. Wygięcie na zewnątrz sprawi, że ciasno osadzone oczy będą wizualnie bardziej oddalone, ale nie powinny być ostre. Jeśli trudno jest wybrać kształt, należy podążać za linią kości brwiowej.
 • Szeroko rozstawione oczy. Brwi z szeroko rozstawionymi oczami powinny zaczynać się od linii poprowadzonej od końca skrzydełek nosa, lekko od nich odsuwając się. Pomoże to wizualnie zbliżyć oczy. Forma powinna być miękka.
READ
Modelowanie brwi: 5 sposobów na radykalną zmianę wyglądu

Modna koloryzacja brwi w 2023 roku

W przypadku modnych brwi w 2023 roku nieoceniony jest odpowiedni dobór koloru do barwienia. Jeśli jest zaciemniony, to wizualnie doda wieku, co jest całkowicie niepożądane. Przeciwnie, jeśli farba okaże się zbyt jasna, brwi staną się niepozorne, a twój wizerunek będzie nieharmonijny.

12 studiów w całej Moskwie, Petersburgu, Niżnym Nowogrodzie i Tulai

223 mistrzów na każdy gust

Wysokiej jakości serwis z 7-dniową gwarancją

Regularne promocje i prezenty dla klientów

Barwnik dobierany jest w zależności od koloru Twoich włosów w chwili obecnej. Odpowiednio, jeśli:

 • Brunetka. Płonące brunetki najłatwiej wybierają kolor brwi, bez względu na trendy w modzie w 2023 roku. Intensywnie ciemny kolor włosów idzie w parze z wyjątkowo ciemnym odcieniem brwi, ponieważ jest to najbardziej udana i naturalnie wyglądająca opcja.
 • Rusaya. Jasnowłose dziewczyny muszą zapomnieć o czerni. Dobrym wyborem jest odcień ciemnobrązowy lub jasnobrązowy. Dobrze jest też znaleźć ton z nutami czerwonawymi lub złotymi. Przy jasnych blond włosach dobrze będzie wyglądać beżowo-szary odcień.
 • Rudowłosy. Dziewczyny z naturalnymi rudymi włosami zazwyczaj nie muszą martwić się o kolor brwi. A ci, którzy farbowali włosy, będą musieli szukać opcji, która wygląda harmonijnie z tym kolorem. Najlepsze będą złocistobrązowe, kasztanowe i terakotowe odcienie brwi.
 • Blond. Dla blondynek w 2023 roku modne będą brwi o jeden ton ciemniejsze niż kolor włosów. Najważniejsze to być w przedziale beżowo-brązowym, ponieważ przy blond włosach, ciemnych, a zwłaszcza czarnych, brwi wyglądają teatralnie i wyzywająco.

Modna koloryzacja brwi w 2023 roku

Wybierając kolor brwi, dobrze byłoby wziąć pod uwagę kolor oczu, ponieważ udana lub nieudana kombinacja sprawi, że oczy będą jasne lub niewidoczne.

Kto wyznacza modę na brwi

Moda na brwi trwa długo, jednak z czasem zmienia się nieodwracalnie. Cienka nić, łuki, jasne, obszerne brwi należą już do przeszłości.

Jakie będą modne kobiece brwi w 2023 roku? Który z elementów pokazanych na zdjęciu pozostanie aktualny dzisiaj? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać u trendsetterów: wiodących wizażystów i celebrytów świata bohemy, zdolnych do tworzenia własnych ideałów piękna, które płyną do mas. I oczywiście wszystkie trendy zaczynają się na pokazach mody, gdzie z wybiegu schodzą nie tylko stylowe stylizacje, ale także najnowsze pomysły na urodę.

READ
Jaka technika makijażu oczu i brwi jest najlepsza dla różnych typów twarzy

Pozostało 38 nagrody z 500

ZAKRĘĆ KOŁO FORTUNY I
OTRZYMAJ GWARANCJĘ
PREZENTY LUB WIELKA NAGRODA –
IPHONE 14 PRO!

Koło fortunyKoło fortuny

Kolejny tydzień mody w Nowym Jorku minął ostatnio znakomicie. Przyglądając się makijażom modelek można było zauważyć, że wszystkie dziewczyny miały brwi, które wyglądały jak najbardziej naturalnie. Kolor i kształt harmonijnie podkreślają naturalne piękno twarzy, nie wyróżniając się z ogólnego tła.

Kto wyznacza modę na brwi

Przejdźmy do ikon piękna i stylu. Przyjrzyj się bliżej np. nowym zdjęciom słynnej Belli Hadid na Instagramie. Wydawałoby się, że ten kształt brwi, cienkich i uniesionych, nie jest już aktualny, ale bardzo jej pasuje, podkreślając jej wyjątkową indywidualność.

Innym przykładem jest bloger modowy Negin Mirsalekhi. Nosi grube, jasne brwi, które wydaje się farbować, ale wygląda to estetycznie i pięknie.

Negin Mirsalehi

Kendall Jenner ma prostą i wcale nie idealną linię brwi. Ale na jej nieskazitelnej twarzy idealny kształt wyglądałby po prostu cukierkowo.

Kendall Jenner

Aktorka Lilly Collins nie zmienia swoich szerokich i ciemnych brwi od urodzenia.

Lilly Collins

Naturalne i asymetryczne brwi Emily Ratajkowski dodają jej uroku.

Emily Rataskovski

Jak widać na zdjęciach tych kobiet, modne brwi w 2023 roku wymagają przede wszystkim naturalności. Tylko nie mylić z zaniedbanymi i zaniedbanymi, zarośniętymi, jak krzewy w opuszczonym ogrodzie. Brwi powinny mieć taki kształt, szerokość i kolor, który pozwoli podkreślić indywidualność i naturalne piękno. Modne brwi sprawiają, że Twój wizerunek jest wyjątkowy i interesujący.

Jeśli nie zmieniłeś kształtu od lat, dlaczego nie poeksperymentować z czymś nowym? Być może wynik mile Cię zaskoczy. Dziś na rynku kosmetycznym jest tak duży wybór kosmetyków do brwi, że z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Markery, tinty, kredki, żele – do Twojej dyspozycji arsenał narzędzi do stworzenia pożądanego kształtu, wyraźnej linii, stylizacji.

Итог таков: в 2023 году нам нужны брови естественные, с пушистыми кисточками на внутренних уголках и с более полными основаниями, длинные. Скульптурные дуги отходят на второй план. Вновь возникающие тенденции моды 90-х и 2000-х бровей точно не коснутся.

Fascynujące brwi 2022 2023: które są teraz w modzie?

Brwiom zawsze poświęcano szczególną uwagę przy tworzeniu modnych makijaży, a dopiero od niedawna te pełne wdzięku łuki nad oczami nabrały swego rodzaju aureoli fetysza piękna. Uznano za całkiem dopuszczalne wychodzenie z nieumytymi włosami, ale brwi powinny być korygowane i rysowane bezbłędnie. Co robić, to hołd dla mody.

READ
7 kształtów brwi, które odmłodzą i pasują do każdego typu twarzy

Twarze z gęstymi naturalnymi brwiami, które kilka lat temu pojawiły się na okładkach modowych publikacji, do dziś zachowują swoją popularność. Brwi 2022 2023 nie zapowiadają radykalnych zmian i tylko drobne trendy w modzie wprowadzą nowości do obrazów. Spójrzmy na zdjęcie, które brwi są teraz modne.

czarny gruby

głęboki czarny kolor

modne brwi 2022: czarne laminowanie

laminowanie w kolorze czarnym

Trendy w modzie brwi 2022 2023

Posiadaczki szerokich i gęstych brwi będą miały szczęście w przyszłym roku, bo ta forma nadal będzie w modzie. Ale łuki tatuażu o imponujących rozmiarach wskażą, że młoda dama wyraźnie stoi za modą. Sztucznie narysowane brwi będą uważane za złe maniery i zły gust.

Rzadki przypadek, gdy natura obdarzyła piękne równe brwi o wystarczającej gęstości wzdłuż całego łuku. Często włosy różnią się długością, a kształt i wygięcie każdej brwi mogą mieć kardynalne różnice. Oczywiste jest, że profesjonalni wizażyści nie pozostawili takich błędów bez ich udziału.

W 2022 2023 trendem jest maksymalna naturalność połączona z pielęgnacją. Głównym zadaniem fashionistek jest korygowanie naturalnych brwi, aby ich naturalność nie została zakłócona. Naturalność nie toleruje wyraźnie rysowanych linii, dlatego konieczne jest odejście od idealnie wyrysowanej formy.

Естественная красота и форма бровей, данная природой, займет главенствующее место.

Piękna grubość i kolor brwi

Pomimo tego, że imponująca gęstość jest w modzie, nie powinieneś okazywać szczególnego fanatyzmu w tej sprawie. Jeśli natura nie obdarzyła pożądaną gęstością włosów, to nie jest to jeszcze powód, aby malować wszystkie luki tatuażem.

Jedyne przypadki, w których naprawdę konieczne jest skorzystanie z tego zabiegu, to blizny lub trwała utrata mieszka włosowego w niektórych miejscach. Dozwolony jest lekki szkic brwi ołówkiem lub cieniami, ale nie należy też przesadzać, ponieważ głównym postulatem urody brwi w latach 2022-2023 jest naturalność.

Jednolita gęstość na całej długości i kontrastujące odcienie to aktualne rozwiązania kosmetyczne dla brwi.

Farbowane brwi nadadzą twarzy szczególnej wyrazistości.

Do wyboru odcienia barwnika należy podejść w zależności od koloru zewnętrznej:

 1. Jasny blond i blond o zimnym kolorze. Najlepsze będą ciemnoszare odcienie.
 2. Brunetki o ciemnej skórze. Kolor ciemnej czekolady podkreśli wyrazistość twarzy, ale nie połączy się z odcieniem włosów.
 3. „Ciepłe” blondynki. Jasnobrązowa gamma, która różni się od koloru włosów o kilka tonów.
 4. Popielate blondynki i jasnowłose. Szara paleta jest najbardziej harmonijna.
 5. Brązowe włosy i rude. Odcienie kasztanowe ze złotym połyskiem podkreślą piękno koloru włosów, ale nie będą się z nimi łączyć.
 6. Naturalne siwe włosy. Srebrne i siwe włosy są najbardziej kompatybilne z szarymi i brązowymi barwnikami do brwi.
READ
Korekta brwi: krótko i wyraźnie o głównych punktach

Warto zauważyć, że procedura podkreślania włosów stanie się również istotna dla brwi. Zabarwienie części włosków nada brwiom idealny naturalny odcień.

Stylowy kształt początku brwi

Ściśle określone kąty lub przecinki odejdą z mody w latach 2022-2023. W trendzie naturalność i korekta brwi powinna odpowiadać temu trendowi. Jeśli dolna część brwi nadal jakoś akceptuje ostrość, to górna całkowicie wyklucza tę formę.

Zaokrąglony wygląd, zbliżony do naturalnego wzrostu włosków, uzyskuje się poprzez rozczesywanie specjalną szczoteczką i minimalne przycinanie końcówek.

Początek brwi określa „nastrój” wyrazu twarzy.

Jak uzyskać harmonijny wygląd brwiami?

Modna w 2022 2023 naturalność nie oznacza, że ​​o brwi nie należy dbać. Wizażyści nadają temu słowu zupełnie inne znaczenie, które wiąże się z pewnymi działaniami:

 • wybór kształtu brwi z późniejszą korektą;
 • kolorystyka zgodnie z twoim wyglądem;
 • codzienna stylizacja i koloryzacja.

Dokonanie pewnych korekt brwi podarowanych przez naturę nada im zadbany wygląd i wyrazistość twarzy. Korekta zazwyczaj polega na usunięciu włosków, które odstają od linii ogólnej. Pozostałe włosy są czesane, a najdłuższy z nich podcinany, co daje zadbany wygląd.

Korekta próby 2022-2023 polega jedynie na wyeliminowaniu pewnych niedociągnięć, więc forma naturalna nie powinna podlegać silnym zmianom.

Zastosowanie barwników nada włosom kontrastowy odcień i sprawi, że brwi będą wyraźniejsze. Jest to szczególnie skuteczne w pierwszych dniach po zabiegu. Dalsza opieka spoczywa na właścicielce brwi, której wygląd będzie zależał wyłącznie od niej.

Schludny wygląd brwi pomoże utrzymać specjalne ołówki i cienie o odpowiednich odcieniach. Najpierw włosy są czesane, a dopiero potem zaczynają rysować.

Nie należy czekać do kolejnej wizyty u specjalisty, jeśli zauważymy odrastający dodatkowy włos. Ich terminowe usunięcie pozwoli na utrzymanie uformowanej brwi „w pożądanym kształcie” przez długi czas. Wynik należy utrwalić specjalnym żelem, aby w ciągu dnia brwi nie straciły swojego pierwotnego wyglądu.

Stworzenie perfekcyjnych naturalnych brwi będzie wymagało dużego wysiłku.

Niezwykły trend jakby bez brwi

Niezwykły makijaż urody, z wyłączeniem brwi, już zdobywa armię swoich fanów. Wydawało się, że wszyscy starają się, aby były grubsze, wyraźniejsze i szersze. Nie. Wizażyści oferują całkowite wyrównanie tego składnika kobiecej twarzy, co najlepiej podkreśla jej wyrazistość.

Twarz bez brwi to nietypowe rozwiązanie, ale też ma prawo istnieć.

Ten obraz nie jest tak nowy, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Historia zna już podobne modne eksperymenty, które możemy zaobserwować w portretach szlachty.

Warto zauważyć, że makijaż „bez brwi” nadaje twarzy pewien kosmiczny charakter, a dziewczyny zaczynają wyglądać jak kosmici z innej planety.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: