Brigitte Macron pokazała, jak fajnie wyglądać w obcisłych jeansach

Idealny bob, czółenka ze szpiczastymi noskami, obcisłe dżinsy lub mała czarna sukienka: ponadczasowe francuskie klasyki na nowej pierwszej damie Francji nigdy nie wyglądają nudno.

Nowa Pierwsza Dama Francji jest o sześćdziesiąt cztery lata, dwadzieścia cztery lata starsza od męża i nosi swobodny szyk po służbie. Brigitte rozcieńcza klasyczne obcisłe dżinsy i czółenka jaskrawymi dodatkami – najnowszą torebką Louis Vuitton lub okularami dla kotów, jak Jean Seberg. I nigdy nie powiesz, że ma za sobą karierę nauczyciela francuskiego, a nie 40 lat na froncie mody. Emmanuel Macron nazywa Brigitte swoją najwierniejszą asystentką, ma zamiar uczynić oficjalnym status pierwszej damy i wymyślić dla swojej żony specjalne stanowisko w Pałacu Elizejskim, co oznacza, że ​​Brigitte będziemy widywać się coraz częściej.

Po wygraniu pierwszej tury Emmanuel Macron wyszedł na scenę, aby wraz z Brigitte przywitać swoich wyborców, a wszyscy zaczęli głosem powtarzać o podobieństwie pary z Barackiem i Michelle Obamą. Wydłużona szara kurtka Brigitte również była w centrum uwagi, wszyscy o niej mówili następnego dnia. Swoją drogą lubi nosić marynarki o takim kroju, ale najczęściej w klasycznych kolorach (czarny, biały lub wspomniany już szary). Brigitte łączy je z topami, koszulami czy dzianinami, ale zawsze w tonie.

Torebka Capucines Louis Vuitton

Torebka Capucines Louis Vuitton

To ulubiona torba Brigitte. Zabiera małą na imprezy towarzyskie i codziennie nosi średnią. Mówią, że jej wybór padł na Louisa Vuittona, ponieważ jest bliskim przyjacielem Delphine Arnault: dyrektor wykonawczy marki często doradza jej w kwestiach stylu. Może. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia ani obalenia. Ale służba prasowa kandydata na prezydenta (a teraz wybranego prezydenta) natychmiast pospiesznie oświadczyła, że ​​Brigitte wynajęła lub kupiła wszystkie rzeczy marki, ale nie przyjęła ich jako prezentów.

Skórzane kurtki, obcisłe dżinsy, topy i za duże okulary przeciwsłoneczne – mundurek Kate Moss? Tak, ale nie tylko. Brigitte lubi też chodzić po Paryżu w obcisłych dżinsach i botkach (koniecznie z obcasami) lub spiczastych czarnych czółenkach. Na spacer po Montmartre lub wypad za miasto wybiera te same dopasowane modele w klasycznej czerni lub granatach, ale zestawia je z jasnymi tenisówkami. Brigitte, podobnie jak Kate Moss, nie boi się modowych eksperymentów: np. na pokazie Louis Vuitton pojawiła się w czarnych skórzanych spodniach i wydłużonej kurtce ze srebrną stójką. Ten sam płaszcz widzieliśmy ponownie w niedzielę w Luwrze na galowym koncercie na cześć zwycięstwa jej męża. Ocena? Oczywiście Louisa Vuittona.

READ
20 celebrytów, dla których bielizna jest dodatkową częścią garderoby

Długość przed kolano

Długość przed kolano

Brigitte rzadko ukrywa swoje długie i smukłe nogi: na co dzień wybiera skórzane minispódniczki, a na imprezy towarzyskie sukienki przed kolano, które zawsze łączy z czółenkami na wysokim obcasie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: