Brigitte Macron odwiedza Grecję w Louis Vuitton

Emmanuel Macron frau

Chyba nikomu nie trzeba mówić, że ostatnie wybory prezydenckie we Francji zakończyły się zwycięstwem Emmanuela Macrona. Prezydent Francji ma zaledwie 39 lat, a pierwsza dama Brigitte Macron 64. Historia zna wiele nierównych małżeństw. Większość z nich ma jednak nieco inny rozkład sił. Ponieważ z reguły w takich małżeństwach mąż jest starszy od żony, odwrotne ustawienie występuje rzadziej. Małżeństwo Emmanuelle i Brigitte należy do tego odsetka małżeństw, które są mniej powszechne i mogą zostać potępione przez społeczeństwo. Ale nie o tym jest ten artykuł.

Brigitte Macron

Ponieważ nasza strona jest stroną o modzie i urodzie, spojrzymy na Brigitte przez pryzmat modnego stylu pierwszej damy Francji.

Musimy oddać hołd postaci Madame Macron, która w swoim wieku jest wciąż bardzo, bardzo atrakcyjna. Smukłe nogi Brigitte doprowadzają do szału nie tylko starszych mężczyzn, ale także tych młodszych. Madame Macron wie o swojej przewadze. Dlatego w jej garderobie znajdują się sukienki i spódniczki o długości mini, które ukazują szerokiej publiczności całe piękno i harmonię jej nóg.

Brigitte nie wstydzi się ani wieku, w którym z reguły noszone są dłuższe modele odzieży, ani statusu pierwszej damy. Zgodnie z protokołem takie krótkie spódniczki nie są dozwolone na oficjalnych imprezach pierwszej damy, ale Madame Macron łamie wszelkie stereotypy i protokoły.

Francja

Louis Vuitton

Czasami wygląda to nie na miejscu, zwłaszcza na tle przedstawicieli innych krajów.

tydzień haute couture

Ponownie, smukłość Brigitte pozwala jej nosić obcisłe modele, które podkreślają jej figurę.

2017

Powszechnie wiadomo, że pierwsza dama Francji preferuje dwie światowe marki modowe: Louis Vuitton i Christian Dior. Chodzi na wszystkie ich pokazy mody. Od 2014 roku Delphine Arnaud z Louis Vuitton pomaga Brigitte w wyborze nowych elementów garderoby.

Brigitte Macron

6 lipca 2017 zakończył się Paryski Tydzień Mody. Ponieważ pierwsze damy krajów są zobowiązane do wspierania rozwoju kulturalnego swoich krajów, Brigitte Macron wzięła udział w tym wydarzeniu. Nie zmieniła swojego gustu. Ponadto jej wizerunek, nawiasem mówiąc, wspierał markę jej kraju. Madame Macron miała na sobie białą bluzkę i czarne spodnie. Dopełnieniem kompletu była szara kurtka oversize od Louis Vuitton. Czółenka ze skóry węża zostały dopasowane do kurtki.

READ
Tort weselny Meghan Markle i księcia Harry ego zrywa z królewską tradycją

Francja

Numer w paszporcie jest zupełnie obojętny francuskiej tamie, co z jakiegoś powodu rani oczy całej reszty. Ona jeździ na rowerze.

Louis Vuitton

To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczasami jej strój nie jest zbyt wygodny do jazdy na nartach.

tydzień haute couture

Uwielbia nosić obcisłe dżinsy.

2017

Nie są jej obce skórzane spodnie.

Brigitte Macron

Nieustannie odkrywa nowe eleganckie kreacje, w których czuje się swobodnie.

Brigitte Macron

Nie nosi szpilek na niskim obcasie. Jej buty to sześciocalowe szpilki.

Francja

Uwielbia piesze wędrówki, dlatego wybiera baletki lub wygodne trampki.

Jeśli przyjrzysz się uważnie zdjęciu Madame Macron, zobaczysz jej zamiłowanie do wszelkiego rodzaju obszernych szalików, których ma bardzo dużo.

Patrząc na zdjęcia Brigitte nasuwa się inny wniosek: odcienie błękitu i błękitu to po bieli i czerni jej ulubione kolory.

Louis Vuitton

Jednym podoba się styl pierwszej damy Francji, innym nie, a co najważniejsze, ma piękny uśmiech. I na pewno nie można z tym dyskutować.

Podobał Ci się artykuł? Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z najciekawszymi materiałami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: