Brigitte Macron nawiązuje do Meghan Markle i innych członków rodziny królewskiej

Pierwsza dama Francji jest o 24 lata starsza od swojego męża, ale wydaje się, że wcale jej to nie przeszkadza. Zamiast odpoczywać w cieniu swojego wybrańca, czasami robi jeszcze więcej wyjść niż on. I za każdym razem udowadnia, że ​​nie bez powodu stoi obok głowy państwa. Zastanów się nad garderobą 67-latka Brigitte Macron jako przykład tego, jak być młodym.

Szafa Brigitte Macron: sekrety stylu pierwszej damy Francji

Odświeżająca biel

Biały kolor to prawdziwy must-have dla tych, którzy starają się wyglądać młodziej niż na swój wiek. Nie tylko wygląda elegancko, ale także wizualnie usuwa lata. Brigitte wie o tym z pierwszej ręki, więc często pojawia się publicznie na śnieżnobiałych obrazach. I nie ma znaczenia, jaki kolor ma dno. Najważniejsze, że biały kolor powinien być bliżej twarzy. Wtedy skóra wygląda promiennie i gładko.

Całkowity łuk monochromatyczny

Obrazy w tej samej kolorystyce zawsze wyglądają szlachetnie i elegancko. Zwłaszcza jeśli składają się z ubrań w jasnych odcieniach, jak lubi Madame Macron. Takie stroje trudno zepsuć, ponieważ elementy garderoby są w harmonii kolorystycznej. Nie obciążają obrazu, wręcz przeciwnie, ukrywają wady sylwetki. Ponadto połączenie monochromatyczne w niczym nie ustępuje orzeźwiającej bieli w swoich zaletach.

Proste sylwetki i długie rękawy

Brigitte chętnie pokazuje swoje smukłe nogi, ubierając się w sukienki do kolan. Ale z jakiegoś powodu woli ostrożnie ukrywać ręce. Wszystko przez starzejącą się skórę. Nie jest tajemnicą, że dłonie starzeją się nawet wcześniej niż twarz. Jednak nikt nie będzie tego podejrzewał, jeśli wybierzesz strój z długimi rękawami. Zwróćcie uwagę, że Madame Macron wie, kiedy przestać i nie nosi zbyt obcisłych strojów – ale figura na to pozwala! Dzięki temu zawsze prezentuje się dostojnie i gustownie.

Jasny płaszcz jako środek obrazu

Minimalistyczny lekki płaszcz to prawdziwe znalezisko dla pań w eleganckim wieku. Po pierwsze, ten element garderoby ponownie skutecznie odświeża wizerunek. Po drugie, prosta sylwetka pomoże zrównoważyć sylwetkę. W przypadku Brigitte są to szerokie ramiona i cienkie nogi. Cóż, pierwsza dama zdecydowanie zna swoje mocne i słabe strony!

Garnitury, garnitury i więcej garniturów

READ
Znani aktorzy, którzy na ekranie wyglądają atrakcyjniej niż w prawdziwym życiu

W naszej okolicy rzadko widuje się kobietę po 50. roku życia w lakonicznym i dyskretnym dwuczęściowym garniturze. I bardzo na próżno! Oczywiście Madame Macron zobowiązuje status pierwszej damy kraju. Spójrz jednak, jak stylowo i dumnie możesz wyglądać w garniturze do spodni. Wizerunek biznesowy może z łatwością zastąpić nawet suknie wieczorowe, jednocześnie zbierając tysiące pochwał. Zdecydowanie polecam!

Wiek to tylko liczba. Dlatego nie powinieneś rezygnować z obcisłych dżinsów, szpilek i krótkich spódnic tylko dlatego, że „szkoda w moim wieku obnosić się tak publicznie”. 67-letnia Brigitte Macron jest tego najlepszym przykładem. Przyznaj się, czy podoba ci się styl pierwszej damy Francji?

Od redakcji Niesamowite

To warsztat twórczy, którego pracownicy nie śpią w dzień iw nocy, generując nowe pomysły. Jeśli los przywiódł Cię do Awesome, wkroczyłeś w wyjątkowy świat, który sprawi, że doświadczysz szerokiej gamy emocji – od pragnienia zerwania monitora po łzy zachwytu! Tak czy inaczej, zapewniamy Cię: tutaj znajdziesz milion unikalnych historii z całego świata!

Dodaj swój komentarz Anuluj odpowiedź

O nas

To kreatywny warsztat, którego pracownicy nie śpią dzień i noc, generując nowe pomysły. Jeśli los sprowadził Cię do Awesome, to trafiłeś do wyjątkowego świata, który sprawi, że doświadczysz najróżniejszych emocji – od chęci rozbicia monitora po łzy zachwytu! Tak czy inaczej, zapewniamy: tutaj znajdziesz milion unikalnych historii z całego świata!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: