Brigitte Macron miała na nagim ciele kurtkę z dekoltem

Brigitte Macron to jedna z najgłośniejszych kobiet na świecie. I nie chodzi tylko o status Pierwszej Damy. W jej wyglądzie widać oczywiście wyraźne oznaki dojrzałego wieku, ale trzeba przyznać, że figury i wyczucia stylu tej pani można tylko pozazdrościć. A ona, na chwilę, 66! Nie boi się jednak nosić mini, szpilek i jasnych kolorów. W swoim arsenale ma cały zestaw sztuczek, które pomagają jej wyglądać młodziej i być modnym wzorem do naśladowania. Wszystko jest po prostu oburzające!

Jasne i pastelowe odcienie

Z reguły starsze kobiety preferują ciemne kolory w ubraniach, marząc o tym, by ukryć mankamenty figury. Ale Brigitte Macron nie jest jedną z nich. Ona już wie, że takie cienie kradną młodość.

Jest wyjście: odśwież obraz za pomocą jasnej palety. Na przykład pierwsza dama Francji często wybiera jasnoniebieskie, białe i beżowe sukienki.

Na przykład jej strój na inaugurację męża był długo dyskutowany w sieci. Był to niebieski wojskowy garnitur składający się z sukienki i marynarki z beżowymi czółenkami i torbą. Na inne oficjalne spotkania też się nie zmienia. Tak więc podczas wizyty w Białym Domu Brigitte Macron założyła bladożółtą sukienkę i dopasowany płaszcz. Obie kreacje są od Louisa Vuittona. Ale co najważniejsze: takie podejście naprawdę odmładza każdą kobietę.

Rozmiar na wymiar

Bezkształtne bluzy nie są dla wszystkich i nie wszędzie pasują, ale w szafie żony prezydenta – na pewno. Dlatego, aby zawsze wyglądać elegancko, należy wybrać ubrania w swoim rozmiarze, tak jak robi to Madame Macron. Tak więc podczas przyjęcia prezydenta Chin wolała niebieską sukienkę w stylu wojskowym, a w Skandynawii widziano ją w stroju z terakoty i kurtce. Tym razem też nie zmieniła swojej ulubionej marki Louis Vuitton.

Wskazówka: nawet jeśli chcesz ukryć wady figury, nie uciekaj się do przewymiarowania. Po prostu stosuj triki stylistyczne. Na przykład monochromatyczne, pionowe, ukośne nadruki i elementy rozciągną sylwetkę, wizualnie wyszczuplając. I wszyscy kojarzymy harmonię z aktywnością i dbaniem o siebie, ale nie z podeszłym wiekiem.

Dżinsy

Dziś dżinsy noszą kobiety w każdym wieku, ale cokolwiek by nie mówić, dżins nadal kojarzy się z młodością. W przeciwieństwie do tych samych klasycznych spodni, które dodają im solidności, statusu i (jako niemiły bonus) wieku.

READ
Po Bradze: jak zmienił się styl Angeliny Jolie po rozwodzie

Bridget Macron z pewnością nie boi się tworzyć obrazów z tym elementem garderoby. Na spotkanie z Rihanną Pierwsza Dama połączyła je z białym topem, a na jedną z oficjalnych imprez w Paryżu dodała do nich marynarkę z podkreśloną linią ramion.

Madame Macron znana jest z zamiłowania do długości mini, a jej występy w spódnicach midi i sukienkach do ziemi można policzyć na palcach. Przy tej okazji zdania fashionistek i krytyków mody są podzielone – są tacy, którzy są całkowicie „za” i tacy, którzy potępiają.

Na przykład uważamy, że ukrywanie takich nóg jest niewybaczalną głupotą. Najważniejsze, aby nie przekroczyć granicy wulgarności i odpowiednio ocenić swoją sylwetkę, aby nie szokować opinii publicznej nowymi wyjściami.

Idealną opcją byłaby długość 5 cm nad kolanem, która wizualnie dodaje kokieterii młodej dziewczyny, ale pozostawia obraz w granicach przyzwoitości.

Obuwie

Źle dobrane buty zrujnują każdą stylizację, nawet młodej dziewczynie, więc dorosłej kobiecie lepiej nie ryzykować! Lepiej poświęcić czas raz na wybranie idealnej pary butów i botków, a pozostały czas na zbieranie komplementów, niż wyglądać fatalnie, a nawet staromodnie.

Zwróć uwagę na wydłużone noski, optycznie wydłużają nogę i sprawiają, że jest ona szczuplejsza, ciaśniejsza, a przez to młodsza.

Brigitte Macron zdecydowanie musi się wiele nauczyć: nie każda kobieta ma odwagę nosić takie stroje. A tak przy okazji, na próżno! Wygląda na to, że pierwsza dama Francji czuje się w nich o dwadzieścia lat młodziej. Świadczy o tym jej nieustanny uśmiech i młody mąż w pobliżu!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: