Brązowookie piękności: makijaż na jesień 2023

Właściciele brązowych oczu mogą podkreślić swoje naturalne piękno odpowiednim makijażem. W tym celu stosuje się różne techniki, które mogą poprawić niektóre niedociągnięcia i podkreślić zalety. Makijaż dla brązowych oczu, którego zdjęcie można zobaczyć na naszej stronie, ma na celu podkreślenie ich jasności i wyrazistości. Pomaga również uzupełnić wybrany obraz. Może to być spokojny, codzienny makijaż lub wręcz przeciwnie, leniwy i uwodzicielski wariant wykorzystujący ciemne odcienie cieni. Zastanówmy się więc, który makijaż dla brązowych oczu jest dla Ciebie odpowiedni!

Spis treści:

Trendy w makijażu dla brązowych oczu

Ach, ta moda! Jest zmienna i zaskakuje. Oczywiście wizażyści nie zalecają ślepego podążania za nim. W końcu podczas wykonywania makijażu należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy. Najbardziej korzystną opcją jest makijaż nago, który jest również określany jako makijaż na co dzień. Sugeruje minimum krzyczących tonów. Ten makijaż wygląda bardzo elegancko i jest idealny dla brunetek, doskonale zaciemniając ich naturalny blask.

nagi makijaż

Makijaż dla dziewczynek o brązowych oczach w stylu Nude

Wybierając cienie, należy zacząć od koloru twarzy. Dla dziewcząt „zimowych” odpowiednie są brązowe i łupkowe odcienie cieni. Młodym damom w kolorze „letnim” zaleca się stosowanie kolorów beżowych, złotych, zielonych i śliwkowych.

Na specjalne okazje odpowiedni jest jasny makijaż smoky eye. Do jego realizacji potrzebne są cienie ciemnych tonów. Szczególnie popularne są odcienie czerni i szarości. Odpowiednie są również kolory niebieski, brązowy i oliwkowy. Wybór cieni odbywa się z uwzględnieniem odcienia skóry, włosów i oczu. Czarny eyeliner, który może być płynny lub w formie ołówka, pomoże podkreślić głębię spojrzenia.
Istnieje również opcja biurowa. Ten makijaż jest odpowiedni dla pań biznesowych. Sugeruje brak połysku i jasnych kolorów. Wszystkie odcienie mają spokojną gamę, która podkreśla godność i nie odstaje.

zadymione oczy

Smoky eyes dla brązowych oczu

Trendem jest makijaż dla brązowych oczu ze strzałkami. W przypadku brunetek czarny eyeliner będzie tym, czego potrzebujesz, ale w przypadku brązowych włosów zaleca się stosowanie eyelinera w kolorze orzecha włoskiego.

Makijaż ze strzałkami dla brązowych oczu

Makijaż ze strzałkami dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu z czerwoną szminką wygląda spektakularnie. W tym przypadku oczy są tylko nieznacznie podkreślone, ponieważ głównym celem są usta. Wystarczy nałożyć cienie o neutralnym odcieniu i lekko zabarwić rzęski.

Makijaż z czerwoną szminką

Makijaż z czerwoną szminką

makijaż ciemnej szminki

Również teraz modny jest makijaż z ciemnymi odcieniami szminki (na przykład czerwone wino), które są bardzo odpowiednie dla dziewcząt o brązowych oczach.

Odmiany makijażu dla brązowych oczu

Podczas tworzenia dowolnego makijażu używa się bazy. Wyrównuje fakturę skóry i przygotowuje ją do późniejszej aplikacji kosmetyków dekoracyjnych. Po nałożeniu podkładu nakładany jest podkład, który wyrówna koloryt skóry i ukryje istniejące niedoskonałości. Jeśli chodzi o cienie, ich wybór zależy od nasycenia odcienia koloru oczu. Jasnobrązowe oczy można podkreślić brązowymi lub złotymi cieniami. „Miodowe” oczy dobrze komponują się z kolorem „szampan”. Ten odcień można śmiało łączyć z fioletowym, niebieskim. Ciemnobrązowe oczy zachwycają odcieniami zieleni i brązu.

READ
Nie pozostaniesz niezauważony! 17 oszałamiających pomysłów na makijaż na Halloween

Lekki makijaż dzienny

Opcje makijażu na jasny dzień

Stylowy makijaż dzienny

Makijaż dzienny: zdjęcie krok po kroku

Zdjęcie krok po kroku codziennego makijażu dla brązowych oczu

Makijaż dzienny: zdjęcie krok po kroku

Zdjęcie makijażu dziennego krok po kroku ze strzałkami

Świąteczny wizerunek polega na podkreśleniu spojrzenia i nadaniu mu wielkiego rozleniwienia i uwodzicielstwa. Aby go stworzyć, wizażyści zalecają wypróbowanie różnych odcieni i tekstur. Tworząc makijaż wieczorowy, należy wziąć pod uwagę całościowy obraz: styl ubioru, kolor szminki. Nie można również zignorować odcienia skóry. Powinieneś zwracać uwagę na niuanse swojego wyglądu, a nie gonić za obrazami prezentowanymi w magazynach o modzie. Używając ciemnych cieni i pierzastego eyelinera, możesz podkreślić wyrazistość spojrzenia. Jeśli brązowe oczy mają zielonkawy odcień, możesz połączyć szmaragdowe i jasne odcienie oraz brązowy tusz do rzęs. Dwukolorowy wzór pomoże skorygować kształt oczu.

Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu

Opcje zdjęć do makijażu wieczorowego dla brązowych oczu

Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu

Zdjęcie krok po kroku modnego makijażu wieczorowego dla brązowych oczu

Zdjęcie krok po kroku modnego makijażu wieczorowego dla brązowych oczu

Zdjęcie wieczorowego makijażu dla brązowych oczu krok po kroku Zdjęcie wieczorowego makijażu dla brązowych oczu krok po kroku

Ten rodzaj makijażu zyskał dużą popularność i jest używany przez wiele dziewczyn. Podkreśla głębię spojrzenia i optycznie powiększa oczy. Szczególnie ten makijaż jest odpowiedni dla brunetek i jest wykonywany w ciemnych kolorach. Podstawą tej techniki jest staranne cieniowanie cieni oraz użycie eyelinera. Osobliwością makijażu jest to, że na górną powiekę nakładane są najciemniejsze cienie. Bliżej brwi wybierany jest jasny odcień cieni. W takim przypadku przejścia powinny być bardzo miękkie. Będzie to wymagało intensywnego cieniowania.

Smoky eyes dla brązowych oczu

Smokey makijaż oczu dla brązowych oczu

Piękny makijaż to klucz do dobrego nastroju, ale dla Panny Młodej jest bardzo ważny. Dlatego wybierając paletę kolorów, należy wziąć pod uwagę kolor włosów. Makijaż dla brązowych oczu i blond włosów wykonywany jest w odcieniach bzu, beżu, zieleni, piasku i szmaragdu. Aby stworzyć romantyczny i delikatny wygląd, odpowiednie są błyszczące cienie.

Zdjęcie krok po kroku z opcją makijażu ślubnego dla dziewczyn o brązowych oczach

Zdjęcie krok po kroku z opcją makijażu ślubnego dla dziewczyn o brązowych oczach

Aby wizualnie ukryć problem nadchodzącego stulecia, możesz użyć techniki Ray Morris. Do wykonania makijażu potrzebne będą ciemnoszare lub ciemnobrązowe cienie. Linia biegnie od połowy stulecia do zewnętrznego narożnika. Ta sama czynność wykonywana jest na górnej i dolnej części powieki. W rezultacie linie zbiegają się w zewnętrznym kąciku oka. Ruchoma powieka pokryta jest jasnym odcieniem matowych cieni. Za pomocą pędzla cienie są starannie cieniowane. Mascara nakładana jest ukośnie od grzbietu nosa.

READ
10 fajnych sztuczek kosmetycznych, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas

Przykłady makijażu oczu ze zbliżającą się powieką Przykłady makijażu oczu ze zbliżającą się powieką

Przykłady makijażu oczu ze zbliżającą się powieką Przykłady makijażu oczu ze zbliżającą się powieką

Jak zrobić makijaż dla brązowych oczu: zdjęcie krok po kroku

Jak zrobić makijaż dla brązowych oczu i ciemnych włosów można obejrzeć na zdjęciu krok po kroku. Oto wszystkie etapy przygotowania skóry i prawidłowej aplikacji cieni.

Domowy makijaż rozpoczynamy od nałożenia podkładu, który pomoże wyrównać teksturę skóry i sprawi, że będzie ona gładsza. Następnie nałóż cienką warstwę podkładu i ewentualnie pudru matującego. Kości policzkowe są podkreślone rumieńcem. Następnie musisz przygotować powieki do aplikacji kosmetyków. Korektory pomogą ukryć sińce i cienie pod oczami. Aby cienie leżały równomiernie, wizażyści używają podkładu. W przypadku ciemnowłosych piękności odpowiednie są odcienie brzoskwini lub pomarańczy. Dozwolone jest intensywne malowanie rzęs.

Zdjęcie krok po kroku robienia szarego makijażu dla brązowych oczu

Zdjęcie krok po kroku robienia szarego makijażu dla brązowych oczu Zdjęcie krok po kroku robienia szarego makijażu dla brązowych oczu

Zdjęcie krok po kroku domowego brązowego makijażu dla brązowych oczu

Zdjęcie krok po kroku brązowego makijażu dla brązowych oczu

Samouczki wideo: Jak wykonać właściwy makijaż brązowych oczu

Jak zamaskować cienie pod oczami?

Jak poprawnie narysować strzałki?

Jak prawidłowo aplikować sztuczne rzęsy?

Wykonanie lekkiego codziennego makijażu

Makijaż wieczorowy (wersja light)

Makijaż przydymionych oczu

Makijaż gwiazd dla brązowych oczu: nowe zdjęcia

Gwiazdy filmowe i popowe diwy zawsze wyglądają jak milion. Jak oni to robią? Patrzymy na wybór zdjęć hollywoodzkiego makijażu dla brązowych oczu i staramy się to powtórzyć.

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu i blond włosów: Shakira i Gwen Stefani

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu z czerwoną szminką: Natalie Portman i Jennifer Lopez

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu i ciemnych włosów Kim Kardashian

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż Gwen Stefani

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu i ciemnych włosów: Julia Roberts i Penelope Cruz

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż gwiazdy Salmy Hayek

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż oczu ze sztucznymi rzęsami Kim Kardashian

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu i blond włosów

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż gwiazdy Moniki Bellucci (odpowiedni dla dziewczynek ze zbliżającymi się powiekami)

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż gwiazdy Natalie Portman

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż gwiazdy Keiry Knightley

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż gwiazdy dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż oczu Riany

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż oczu J Lo

Zdjęcie pięknego i modnego makijażu dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu z szaro-niebieskimi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Spektakularny makijaż wieczorowy

Makijaż dla brązowych oczu

Moda Makijaż Oczu 2019

Makijaż dla brązowych oczu

Opcje makijażu wieczorowego

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż mody 2019

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż z szarymi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Modny modny makijaż

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż oczu ze strzałkami i fioletowymi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Stylowy makijaż z brązowym cieniem do powiek

Zbliżenie zdjęcie brązowego makijażu oczu

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu z niebieskimi i niebieskimi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu z niebieskimi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu z brązowymi i żółtymi cieniami

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu, zdjęcie

Makijaż dla brązowych oczu

Makijaż dla brązowych oczu ze sztucznymi rzęsami i cieniami z masy perłowej

Piękny makijaż dla brązowookich kobiet za radą profesjonalnych wizażystów (z pomysłami na zdjęcia)

Kobiety o wyrazistym kolorze oczu i jasnym wyglądzie mogą sobie pozwolić na wiele. Makijaż zarówno na co dzień, jak i na wakacje może różnić się różnorodnością zastosowanych odcieni i technik aplikacji. Profesjonalni wizażyści uwielbiają pracować z takimi twarzami, ponieważ pozwala im to urzeczywistnić każdy nietuzinkowy i ekstrawagancki pomysł.

READ
Podkład: 10 sztuczek, które każda kobieta powinna znać

Brązowookie dziewczyny mają jasny wygląd, który można zmienić za pomocą makijażu.

Zasady makijażu dla kobiet o brązowych oczach

Takim dziewczynom nie będzie trudno wybrać kolor kosmetyków dekoracyjnych i możliwość zmiany ich wyglądu, w makijażu można zastosować prawie każdy odcień cieni i szminek. Jednocześnie brązowe oczy potrzebują kompetentnego podejścia do nakładania wybranych produktów i przestrzegania pewnych zasad makijażu, aby wyglądały harmonijnie i naturalnie.

Brązowookie piękności w makijażu mogą używać zarówno pastelowych, jak i jasnych odcieni.

Nie zapominaj, że dzienny i wieczorowy wygląd znacznie się od siebie różnią i wymagają innego podejścia do stosowania kosmetyków dekoracyjnych.

Kobiety o brązowych oczach mogą używać w makijażu ciemnych i jasnych cieni.

Podstawowe zasady makijażu dla brązowookich piękności:

  1. Użyj korektora. Cienie pod oczami i niedoskonałości skóry są szczególnie widoczne na jasnym wyglądzie, dlatego wymagane jest zamaskowanie niechcianych objawów na twarzy.

Korektor nie tylko maskuje niedoskonałości cery, ale również nadaje spojrzeniu wyrazistości i blasku.

  1. Rozważ kształt oczu. Wybierając cienie i kredki do oczu, musisz wiedzieć, że jasne opcje makijażu zwiększają krój, a ciemne go zmniejszają. Jeśli brązowe oczy są małe i mają głębokie dopasowanie, lepiej jest użyć jasnych odcieni w makijażu.

Jasne, błyszczące cienie sprawiają, że brązowe oczy są wizualnie większe i jaśniejsze.

  1. Kup kosmetyki w metalicznym kolorze. Takie cienie nadają się do makijażu dziennego i wieczorowego, dlatego warto mieć je w swoim arsenale.

Metaliczne cienie najlepiej prezentują się w połączeniu z brązowymi oczami.

  1. Skoncentruj się na wewnętrznym kąciku oka. Może to być ołówek lub cienie z odblaskowymi cząstkami, wtedy wygląd brązowookiej piękności zabłyśnie, a twarz będzie wyglądać świeżo.
  2. Zwróć uwagę na oczy. Za najlepszą opcję makijażu uważa się nacisk na górną część twarzy, a na ustach stosuje się matowe pomadki w kolorze nude.

Jeśli zaakcentujesz makijaż na brązowych oczach, wizerunek dziewczyny stanie się nie do odparcia.

Przy wyborze koloru cieni i tuszu do rzęs wszystko zależy od pory dnia i sytuacji. Brązowe oczy są uważane za uniwersalne w makijażu, więc można użyć dowolnego odcienia, aby zwrócić uwagę na swój wygląd.

Tandem brązu i beżu dobrze pasuje do wszystkich brunetek.

Ale tworząc wieczorowy lub dzienny wygląd, należy również wziąć pod uwagę kolor włosów, który może być ciemny, blond lub rudy. Dla brunetek lepiej jest użyć beżowo-brązowej palety, dla blondynki odcienie szarości i różu, a dla rudowłosych lub brązowowłosych kobiet odcienie zieleni i błękitu są idealne.

Szare odcienie świetnie prezentują się w makijażu blondynki o brązowych oczach.

Rudowłose piękności o brązowych oczach są idealne do niebieskich i zielonych odcieni makijażu.

Opcje makijażu dla brązowookich

Dziewczyny o wyrazistym wyglądzie są skłonne do eksperymentów, dlatego często sięgają po nietuzinkowe rozwiązania w makijażu, jednak lepiej zostawić je do stworzenia wieczornej metamorfozy.

Makijaż dzienny dla brązowych oczu wygląda naturalnie, co nie psuje ogólnego wrażenia jasnego wyglądu.

A makijaż dzienny powinien być umiarkowanie jasny, wtedy możesz stworzyć obraz piękna, które nie jest obciążone obfitością kosmetyków na twarzy. Ale wybierając paletę kolorów, powinieneś opierać się tylko na swoich preferencjach, brązowe oczy pozwalają na użycie dowolnej opcji, najważniejsze jest to, że właściciel to lubi.

READ
Sekret perfekcyjnego makijażu: 7 błędów, które popełniasz przy wyborze podkładu

Metaliczne cienie mogą dodać blasku brązowookim makijażowi dziennemu

Eyelinery w makijażu są uważane za uniwersalne rozwiązanie dla piękności o brązowych oczach.

Brązowooki makijaż na co dzień

Najlepszym wyborem będą odcienie brązu i beżu, które doskonale podkreślą jasny wygląd. Właściciele dużych oczu mogą wykonać eyeliner w strefie wzrostu rzęs, ale tylko w wersji cieniowanej, wyraźne kreski w makijażu dziennym nie są mile widziane.

Codzienny makijaż brązowych oczu to minimum kosmetyku na twarz

Korektor lub cienie z drobinkami pomogą odświeżyć twarz, a dzienny look uzupełni pomadka w kolorze nude lub lekki błyszczyk.

Brązowookie dziewczyny mogą używać tylko jednego koloru cieni w codziennym makijażu.

Smokey makijaż oczu dla brązowych oczu

Będzie świetnym wyborem na wyjście do pracy lub szkoły oraz makijaż wieczorowy. Dla kobiet, które preferują klasyczne kolory w makijażu, będzie to wybawienie na każdą okazję.

Makijaż Smokey Eye to uniwersalne rozwiązanie do makijażu brązowego oka.

Użyj przydymionego szarego lub złotobrązowego tandemu na powiekach, dopuszczalne jest dodanie odrobiny czarnych cieni, a do makijażu świątecznego możesz użyć brokatu, palet i cekinów. Paleta kolorów na powiekach pozwala na użycie zarówno jasnej śliwkowej lub szkarłatnej pomadki, jak i cielistego lub lekkiego połysku.

Przydymione odcienie szarości doskonale podkreślają brązowe oczy blondynki.

Ciemnobrązowe odcienie makijażu pasują do wszystkich kobiet o brązowych oczach.

Makijaż dla brązowookich ze strzałkami

Brązowookie piękności mogą sobie pozwolić na wiele eksperymentów. Świetnie będą wyglądać orientalne eyelinery lub strzały w stylu graffiti. Jednocześnie nie możesz ograniczać się do koloru, całkiem dopuszczalne jest podniesienie zielonego, niebieskiego lub fioletowego ołówka i narysowanie czegoś skomplikowanego na powiekach.

Strzałki do makijażu dla brązowookich piękności to najlepsze rozwiązanie, aby zmienić swój wygląd

Jeśli zadaniem jest wykonanie wieczorowego makijażu, możesz dodać błyski lub metaliczne przelewy do jasnego eyelinera.

Strzałki w połączeniu ze złotymi cieniami są idealne do wieczorowego makijażu brązowookiego.

W ciągu dnia do makijażu można użyć kredek w kolorze złotym lub srebrnym, które można uzupełnić wielobarwnymi rzęsami w wersji przedłużonej lub pofarbować tuszem do rzęs.

Za pomocą strzałek w makijażu możesz stworzyć wizerunek orientalnego piękna o brązowych oczach.

Nagi brązowy makijaż oczu

Najlepszy wybór na co dzień. Tworząc dzienny look, możesz wykorzystać zarówno matowe, jak i błyszczące cienie w odcieniach beżu i różu. Aby stworzyć akcent na brązowych oczach, możesz przyciemnić obszar wzrostu rzęs brązowym ołówkiem i użyć tuszu do rzęs w tym samym kolorze z rosnącym efektem.

Naturalne piękno brązowookiej kobiety doskonale podkreślają cieliste kolory w makijażu.

Nie zapomnij o korektorze w rogach i nad brwiami, wtedy makijaż okaże się naturalny, a obraz będzie uroczy.

W makijażu dla brązowych oczu możesz użyć minimalnej ilości kolorów i jasnych detali.

Makijaż wieczorowy dla brązowookich

Aby stworzyć świąteczny wygląd, możesz użyć jasnych cieni, fioletowych i czerwonych odcieni, kolorów zieleni i niebieskiego nieba, a także złota i srebra z całym blaskiem metalu. Na powiekach możesz rysować strzałki o nietypowych liniach i kształtach oraz uzupełniać makijaż paletami i iskierkami.

READ
Wiąteczny makijaż: 13 wspaniałych pomysłów

Makijaż wieczorowy dla brązowych oczu powinien błyszczeć i błyszczeć

Nie zapomnij o tak ważnym elemencie wyglądu jak piękne brwi, włosy, na które trzeba rozczesać, pokolorować i nałożyć odrobinę brokatu. Oprócz makijażu wieczorowego możesz wybrać jasną szminkę o bogatym kolorze lub użyć wersji nagiej.

Wieczorny wygląd kobiet o brązowych oczach to jasne cienie.

Makijaż dla kobiet o brązowych oczach

Niezależnie od koloru włosów i wieku kobiety, akcent w makijażu kładziony jest na górną część twarzy. Brązowe oczy mogą mieć różne odcienie, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze koloru kosmetyków dekoracyjnych.

Jeśli dobierzesz odpowiedni kolor cieni do brązowych oczu, możesz sprawić, że makijaż będzie perfekcyjny.

Profesjonalni wizażyści zalecają trzymanie się określonej palety kolorów dla właścicieli różnych odcieni tęczówki.

Każdy ton brązowookiej tęczówki wymaga pięknej oprawy.

W makijażu powinieneś trzymać się ciemnych tonów. Dla brązowookich piękności tego typu idealne są odcienie śliwki i bzu, kobaltu i zieleni. Możesz także użyć głębokich szarości i brązów w tandemie ze srebrem i złotem.

Ciemnookie kobiety mogą wykorzystać w makijażu dowolną paletę cieni.

Czarny eyeliner i przyciemnienie załamania powieki dodadzą makijażowi intensywności, dzięki czemu spojrzenie będzie głębokie i bardzo wyraziste.

Ciemnobrązowe oczy będą świetnie wyglądać zarówno w brązowych, jak i zielonych odcieniach makijażu.

  • Brązowe oczy ze średnim pigmentem

Brązowe, zielone i fioletowe cienie świetnie nadają się do takich odcieni tęczówki, które można stosować zarówno w trybie monochromatycznym, jak i mieszać ze sobą w jasnej mieszance.

Brązowookie dziewczyny mogą używać w makijażu wszystkich odcieni zieleni.

Aby stworzyć wieczorowy wygląd, zaleca się użycie błyszczącego ołówka w kolorze brązu lub miedzi i nie zapomnij o złocie, które pasuje do wszystkich brązowookich piękności.

Fioletowo-zielony metaliczny makijaż idealnie podkreśli głębię brązowych oczu.

Do makijażu możesz użyć szerokiej palety żółci, która sprawi, że wygląd będzie jasny i niezapomniany. Wybierając cienie, preferuj odcienie złota i cytryny, a dla jasności obrazu możesz użyć brązowego ołówka i tuszu do rzęs o rosnącym efekcie.

Oprawione w żółte odcienie makijażu brązowe oczy nabiorą jeszcze większej wyrazistości.

W połączeniu z jasnobrązowymi oczami nie powinieneś używać jasnych szminek, błyszczyki i neutralne kolory są idealne do dopełnienia wyglądu.

Złoto jest uważane za najlepsze rozwiązanie do wieczorowego brązowego makijażu oczu.

Makijaż dla brązowych oczu może być spokojny lub jasny, przy tego typu wyglądzie nie można ograniczać się do użycia błyszczących detali. Makijaż z metalicznymi drobinkami sprawdzi się zarówno w dziennych, jak i wieczorowych stylizacjach, a także wielokolorowe rzęsy i eyelinery do dyspozycji kobiet.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: