Brała 2 łyżki dziennie tego naturalnego środka i rozpuszczała 1 cm tłuszczu z brzucha

Wszyscy znamy znaczenie najważniejszego wyrażenia w świecie zdrowego stylu życia: „Jesteś tym, co jesz”. Przewód pokarmowy to bardzo złożony mechanizm, a trawienie to bardzo złożony proces.

Organizm ludzki nie otrzyma potrzebnych składników odżywczych z pożywienia, a ogólny stan zdrowia może się pogorszyć, jeśli zostanie naruszony.

Substancje toksyczne i odpady gromadzą się w naszym organizmie i powodują wiele problemów zdrowotnych, gdy proces trawienia jest zaburzony.

Dlatego niezwykle ważne jest, aby przynajmniej dwa razy w roku wykonać całkowite oczyszczenie jelit i zdrowo się odżywiać.

W ten sposób możemy zapobiegać licznym niechcianym problemom, a także zapobiegać gromadzeniu się odpadów i toksyn w naszym organizmie.

Dzisiaj przedstawiamy niesamowity środek na detoksykację, który opróżni jelita w zaledwie 2 minuty. Wszyscy znamy znaczenie najważniejszego zdania w świecie zdrowego stylu życia: „Jesteś tym, co jesz”.

Przewód pokarmowy to bardzo złożony mechanizm, a trawienie to bardzo złożony proces.

Organizm ludzki nie otrzyma potrzebnych składników odżywczych z pożywienia, a ogólny stan zdrowia może się pogorszyć, jeśli zostanie naruszony.

Substancje toksyczne i odpady gromadzą się w naszym organizmie i powodują wiele problemów zdrowotnych, gdy proces trawienia jest zaburzony.

Dlatego niezwykle ważne jest, aby przynajmniej dwa razy w roku wykonać całkowite oczyszczenie jelit i zdrowo się odżywiać.

W ten sposób możemy zapobiegać licznym niechcianym problemom, a także zapobiegać gromadzeniu się odpadów i toksyn w naszym organizmie.

Dziś przedstawiamy Ci niesamowity środek detoksykujący, który opróżni jelita w zaledwie 2 minuty.

Przepis: 5 szklanek wrzątku, 150 g suszonych śliwek, 150 g daktyli.
przygotowanie: Zagotuj wodę w rondlu i gdy osiągnie temperaturę wrzenia, dodaj daktyle i suszone śliwki. Gotuj na małym ogniu przez 15 minut i zdejmij z ognia, pozwól mu ostygnąć.

Spożywać łyżkę tego cuda rano na pusty żołądek. Ta potężna mieszanka usprawni proces trawienia i pomoże pozbyć się wielu problemów trawiennych.

Takie jak zaparcia, usuwają toksyczne substancje z organizmu i poprawiają ogólny stan zdrowia. Nie trać czasu, po prostu spróbuj i poczuj różnicę!

8 naturalnych sposobów na oczyszczenie jelit „żeby zabłysnąć”!

Toksyny uniemożliwiają jelitu grubemu wykonywanie jego głównej funkcji – wchłanianie składników odżywczych i wydalanie odpadów. Mają też negatywny wpływ na pożyteczne bakterie w jelitach, dlatego czasami tak trudno jest nam schudnąć.

Czy chciałbyś schudnąć 9 kilogramów tylko przez pójście do toalety? Mozhet to i śmieszne, nie, w przybliżeniu, stolκο toκο οdov siedzi w jelicie grubym współczesnego mieszkańca Boshogo Goroda.

To więcej niż prosta dodatkowa waga. Toksyny te zakłócają pracę jelita grubego w celu wykonywania jego głównej funkcji – wchłaniania składników odżywczych i wydalania odpadów.

Mają też negatywny wpływ na pożyteczne bakterie w jelitach, dlatego czasami tak trudno jest nam schudnąć. Co więc zrobić z toksynami w jelicie grubym? Oto 8 produktów, które pomogą Ci się ich pozbyć.

8 naturalnych sposobów na oczyszczenie odbytu.

Nr 1. Pij dużo wody. Lepsze ochen mnogo. Wiele osób cierpi na odwodnienie i jest to jedna z głównych przyczyn niedrożności jelit.

Twoje jelita potrzebują wody, aby wydalić odpady. I potrzebuje dużo więcej wody niż myślisz.

READ
Woda jest niezbędnym elementem naszego organizmu

Każdego dnia należy wypijać co najmniej 2 litry wody. Niektórzy eksperci zalecają picie nawet 3 litrów wody dziennie. To znacznie ułatwi pozbycie się toksycznego osadu.

#2: Oczyść okrężnicę sokiem śliwkowym. Sok śliwkowy zawiera ogromną ilość błonnika. Dlatego doskonale nadaje się do oczyszczania okrężnicy.

Pij 225 ml śliwki rano przed śniadaniem i taką samą ilość po obiedzie. Gdy wypróżnienia stają się częstsze, można ograniczyć spożycie śliwek w diecie, tak aby odbytnica nie uzależniła się od niej.

# 3 Jedz dużo błonnika. Śliwki nie są jedynym dobrym źródłem błonnika.
Wypróbuj również te produkty:

Aby zapewnić zdrowie jelit, kobiety w wieku od 19 do 50 lat powinny spożywać 25 gramów błonnika dziennie.

Mężczyźni w tym wieku nie potrzebują 38 gramów. Po 50 roku życia kobiety powinny spożywać 21 gramów błonnika, a mężczyźni 30 gramów.

# 4: Pij regularnie sok z cytryny. Cytryna zawiera więcej witaminy C i ma właściwości przeciwutleniające.

Według badań ta wątroba jest dobra dla zdrowia jelita grubego. Cytryny przyspieszają również metabolizm, zwiększając efektywność usuwania odpadów z organizmu. Zalecamy picie ciepłej wody z cytryną każdego ranka.

#5: Jedz probiotyki. Probiotyki to zdrowe, korzystne dla organizmu bakterie. Regulują złe, toksyczne bakterie, które blokują pracę jelit i okrężnicy.

Zwykle w organizmie jest wystarczająca ilość probiotyków. Jednak niektóre leki, takie jak antybiotyki, mogą je zabić.

Możesz przywrócić swój poziom sondowania, poprzez spożywanie następujących pokarmów:

 • Jogurt
 • Kefir
 • kapusta kiszona
 • Gorzka czekolada
 • Solenia

Nr 6. Dodaj nasiona lnu do prawie wszystkich potraw. Dobra, prawie wszystko. Nasiona lnu świetnie komponują się z płatkami owsianymi, płatkami zbożowymi, a nawet jogurtem.

Siemię lniane zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, które osłabiają jelito grube. Nasiona lnu zawierają również więcej błonnika niż jakiekolwiek inne zboże.

Te dwie właściwości sprawiają, że siemię lniane jest niezastąpione w oczyszczaniu odbytnicy z toksyn. 100 gramów siemienia lnianego zawiera 27 gramów błonnika.

Należy o tym pamiętać podczas codziennego spożywania błonnika, ponieważ przedawkowanie doprowadzi do biegunki.

# 7: Czyść octem jabłkowym. Ocet jabłkowy zawiera enzymy wspierające wzrost probiotyków.

Kwaśny charakter octu jabłkowego pomaga również radzić sobie z toksynami, które od lat blokują jelita. Serio, od lat. Wszystko jest bardzo zajęte.

Wymieszaj szklankę ciepłej wody z 2 łyżkami octu jabłkowego i 2 łyżkami naturalnego miodu.

Wstrząsnąć, wymieszać i wypić. Pij tę mieszankę codziennie rano, aż wypróżnienia staną się bardziej regularne.

nr 8. Pij herbatę imbirową. Imbir rozgrzewa organizm od wewnątrz. Przyspiesza powolne trawienie i wypróżnianie. Najlepiej zrobić sobie herbatę imbirową.

Do naszego przepisu na herbatę imbirową potrzebujesz:

 • 2 łyżeczki świeżo startego imbiru;
 • 1/4 łyżeczki kurkumy (aby zmniejszyć wzdęcia, przyczynę zaparć)
 • 5 szklanek czystej wody;
 • Zagotuj wodę, imbir i kurkumę. Następnie zmniejsz ogień i gotuj mieszaninę przez kolejne 10 minut na małym ogniu. Zdejmij garnek z ognia i dodaj miód do smaku.

Jeśli jesteś w ciąży lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, skonsultuj się z lekarzem przed wypróbowaniem tych domowych środków zaradczych.

READ
9 pokarmów, które dietetycy polecają, aby szybko schudnąć

Zweryfikowany przez eksperta

Kuzniecowa Jekaterina Olegowna

 • Przyczyny tłuszczu z brzucha
 • Pokarmy spalające tłuszcz

Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha

Obszary problemowe często pojawiają się dość nieoczekiwanie. Niektóre kobiety zauważają, że tłuszcz w dolnej części brzucha pojawia się po drugim porodzie, ktoś obserwuje niepożądane zmiany w wieku 37 lat, ktoś w wieku 35 lat.

Nadwaga tak naprawdę pojawia się pod wpływem wielu czynników i wszystkie są czysto indywidualne.

Tłuszcz w organizmie człowieka gromadzi się w następujących obszarach:

 • tłuszcz podskórny na brzuchu/udach;
 • niewidoczny tłuszcz znajdujący się w jamie brzusznej – trzewny;
 • tłuszcz zaotrzewnowy.

Musisz zrozumieć, że obecność tłuszczu podskórnego nie jest krytyczna dla zdrowia. Nie nadaje ciału najbardziej atrakcyjnego kształtu, ale nie ma poważnego wpływu na narządy wewnętrzne. A przy odpowiedniej terapii łatwo się z nim pożegnać. Ale tłuszcz trzewny (wewnętrzny), ze względu na swój wpływ na tło hormonalne, może zaburzać metabolizm, uciskać narządy wewnętrzne, zaburzać postawę i nadawać ciału kształt jabłka.

Aby pozbyć się tłuszczu trzewnego, będziesz potrzebować specjalnych procedur, treningu i zbilansowanej diety. Warto jednak pamiętać, że tłuszcz nie może fizycznie zniknąć o więcej niż 300–400 gramów tygodniowo (w niektórych przypadkach o 400–700 gramów). Podejście do pozbycia się tłuszczu z brzucha powinno być kompleksowe. I konsekwentny.

Przyczyny tłuszczu z brzucha

Powody mogą być różne:

Jednym z nich jest stres. Z powodu stresujących sytuacji wiele procesów zachodzących w organizmie zawodzi. Co więcej, zły stan zdrowia często skłania ludzi do dosłownie rzucania się na jedzenie. Kto nie zna wyrażenia: „Jedz” stres! Jeśli dasz się ponieść „zagłuszaniu”, możesz nie zauważyć, jak pojawia się znienawidzony brzuszek.

Przyczyną pojawiania się tłuszczu na brzuchu są również różnego rodzaju choroby. Na przykład cukrzyca lub zaburzenia układu sercowo-naczyniowego prowadzą do pojawienia się tkanki tłuszczowej. Nie zawsze można całkowicie wyeliminować problem. Jeśli choroba jest przewlekła, należy przyjmować niezbędne leki zgodnie z zaleceniami lekarzy i przestrzegać zasad żywienia oraz, jeśli to możliwe, ćwiczyć.

Niewydolność hormonalna jest zwykle obserwowana po ciąży lub przyjmowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych, może być również spowodowana chorobami tarczycy. Aby poradzić sobie z tłuszczem, biorąc pod uwagę tę sytuację, konieczne jest dodanie do zabiegów odpowiednio dobranych preparatów hormonalnych, prowadzenie aktywnego trybu życia i przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania. Przeciwnie, różne niskokaloryczne diety mogą pogorszyć przebieg chorób.

Spowolnienie metabolizmu występuje u mężczyzn i kobiet po 40 roku życia. W tym okresie procesy metaboliczne w organizmie spowalniają. Dlatego przede wszystkim musisz ponownie uruchomić system metaboliczny w ciele.

Kuzniecowa Jekaterina Olegowna

Procedury korekcji złogów tłuszczu w jamie brzusznej

Wszystkie te metody wykorzystują różne czynniki fizyczne, które zapewniają zmniejszenie objętości podskórnej tkanki tłuszczowej w wyniku apoptozy (zniszczenia) komórek tłuszczowych. Procesowi niszczenia towarzyszy uwalnianie lipidów zawartych w komórkach tłuszczowych do przestrzeni międzykomórkowej. Ponadto lipidy są wydalane głównie przez układ limfatyczny do wątroby, gdzie są wykorzystywane.

Proces usuwania lipidów z zniszczonych komórek tłuszczowych jest powolny (w ciągu 6-8 tygodni), dlatego pierwszy widoczny efekt zauważysz nie wcześniej niż po 4 tygodniach. Przed zabiegiem ważne jest uaktywnienie drenażu limfatycznego, mikrokrążenia i odpływu żylnego.

READ
10 ćwiczeń, które spalają tłuszcz lepiej niż bieganie

Można to zrobić na przykład za pomocą lipolizy iniekcyjnej.

Lipoliza iniekcyjna to dość skuteczna metoda modelowania sylwetki, która polega na wprowadzeniu w głąb podskórnej tkanki tłuszczowej pacjenta leków lipolitycznych, które niszczą błony komórek tłuszczowych adipocytów i uwalniają tłuszcz.

Niechirurgiczna lipoliza ultradźwiękowa Ulfit

Po procedurach przygotowawczych zaleca się przejście do bardziej globalnych.

Do tej pory najpotężniejszą procedurą eliminowania wyraźnych lokalnych złogów tłuszczu i rzeźbienia sylwetki jest południowokoreańska procedura lipolizy ultradźwiękowej – terapia Ulfit.

Zabieg wykonywany jest na aparacie Ulfit, który generuje HIFU o wysokiej intensywności skupionej ultradźwięków. Wnika w głąb tkanek – na 6-20 mm, podgrzewa je i niszczy błony komórkowe komórki tłuszczowej. Ponadto dochodzi do rozpadu adipocytów (komórek tłuszczowych), aw rezultacie do rozszczepienia trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe.

Zniszczone elementy komórki tłuszczowej dostają się do przestrzeni pozakomórkowej i są wydalane przez organizm przy pomocy układu limfatycznego i komórek odpornościowych. Zniszczone adipocyty są wchłaniane i wydalane z organizmu w ciągu 4 tygodni. Wtedy zaczyna się aktywny proces odchudzania.

Aby przyspieszyć usuwanie zbutwiałych komórek tłuszczowych, można zastosować zabiegi drenażu limfatycznego. Na przykład na urządzeniu Endosphere. Dobrze usuwają płyny i produkty rozpadu masaż próżniowy, hydromasaż, okłady z drenażu limfatycznego.

Z reguły procedura jest przeprowadzana raz. Ale nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia cyklu zabiegów w celu wyostrzenia konturów ciała i uzyskania płaskiego brzucha.

Warto zauważyć, że Ulfit usuwa nie tylko tłuszcz podskórny, ale także zwalcza wewnętrzne złogi tłuszczu, które są szczególnie szkodliwe dla naszego zdrowia. A także terapia Ulfit doskonale napina skórę. Kiedy tkanki są ogrzewane przez aparat, dochodzi nie tylko do pęknięcia komórek tłuszczowych, ale także rozpoczyna się aktywny proces produkcji nowego kolagenu przez komórki skóry – fibroblasty. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta i wygładzona. A proces będzie się rozwijał z czasem.

Program liposukcji Cellu

Izraelska liposukcja ultradźwiękowa Cellu Program (Program Cellu) opiera się na wykorzystaniu ultradźwięków dwojakiego rodzaju – z falami o wysokiej i niskiej częstotliwości.

Fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości swobodnie wnikają na głębokość 8-9 cm i rozpuszczają tłuszcz brzuszny (wewnętrzny). Następnie jest wydalany z organizmu przez układ limfatyczny. Proces ten nazywa się lipolizą trzewną. W trakcie zabiegów można wyeliminować 2-3 kilogramy tłuszczu wewnętrznego.

Jednocześnie wykorzystywane są również fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości. Wnikają w warstwę powierzchniową na głębokość 3 cm i rozpuszczają podskórne złogi tłuszczu. Program Cellu działa w tym przypadku jak klasyczna liposukcja ultradźwiękowa.

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem technologii Cellu Program jest tak skuteczne, że już w 3-4 sesjach możesz zredukować talię o 4-8 cm, a masę ciała o 5-7 kg! Maksymalny efekt daje przebieg 15 zabiegów Programu Cellu. Masa ciała zmniejsza się o 20-25 kg, a obwód talii o 12-20 cm.

Ponadto oczyszczenie narządów wewnętrznych z obciążenia tłuszczem usprawnia ich pracę, zapobiega rozwojowi wielu chorób przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego i nerek. Działanie fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości poprawia funkcjonowanie układu hormonalnego i nerwowego, harmonizuje regulację neuroendokrynną. Daje to efekt ogólnego uzdrowienia.

READ
Istnieją: 3 diety bez ograniczeń żywieniowych

Miostymulacja Izodzhey

Izogy to innowacyjna włoska technologia oparta na fizjoterapii.

Dostarczenie impulsów elektrycznych powoduje napięcie w poszczególnych mięśniach bez zmiany ich długości (rozciąganie). Ten efekt nazywa się gimnastyką izometryczną.

Urządzenie VIP Line Isogei ćwiczy mięśnie w dwóch trybach. Jeden odpowiada ćwiczeniom aerobowym, drugi ćwiczeniom beztlenowym. Te pierwsze spalają złogi tłuszczu, te drugie wzmacniają i budują tkankę mięśniową.

Dzięki wzmocnieniu i zwiększeniu napięcia mięśniowego klatka piersiowa unosi się, powstają wyraźne, harmonijne kontury pośladków, bioder i talii. W wyniku aktywnej lipolizy spalane są złogi tłuszczu. Brzuch „odchodzi”, staje się płaski, napięty. Skóra jako całość staje się bardziej elastyczna, elastyczna, młodzieńcza.

Efekt zabiegów miostymulacji jest trwały i utrzymuje się przez długi czas. To nie tylko poprawa stanu skóry i modelowanie sylwetki. Ćwiczenie mięśni poprawia krążenie krwi, co oznacza dopływ i odpływ krwi tętniczej i żylnej. Mięśnie odgrywają dużą rolę w ogólnym zdrowiu organizmu. Poprawa ich tonu za pomocą Izodzhey działa odmładzająco na całe ciało.

Mezoterapia na odchudzanie

Jest to procedura konserwacji lub wstępnego wtrysku. Koktajle lipolityczne wstrzykuje się w skórę głębiej – 4-5 mm.

Miejscowe nagromadzenie składników aktywnych w mezodermie poprawia przemianę materii i przyspiesza rozkład lipidów.

Innym rodzajem mezoterapii na ciało jest lipomesodissolution. Polega również na wprowadzeniu w warstwę skórną skóry (na głębokość nie większą niż 6 mm) specjalnych koktajli, które przyczyniają się do aktywnego rozpadu tkanki tłuszczowej i usuwania tłuszczu z organizmu.

Koktajle nie składają się z kilku składników. Składniki lipolityczne rozkładają komórkę tłuszczową. Składniki drenażowe, składające się z ekstraktów z różnych roślin, od zielonej herbaty po karczochy, przyspieszają pracę przepływu limfy: dzięki czemu to, co zniszczone, wychodzi lepiej. L-karnityna – aminokwas, naturalna substancja powiązana z witaminami z grupy B, sprzyja szybkiemu przetwarzaniu tłuszczów w energię.

Istnieją tak zwane koktajle podstawowe, które kalcynuje się powierzchownie: wzdłuż kręgosłupa i wzdłuż przestrzeni międzyżebrowej. Dzięki tej metodzie wprowadzania produktów biologicznych uruchamiane są biologicznie aktywne punkty. Z ich pomocą waga zaczyna spadać tak szybko, jak to możliwe.

Oprócz podstawowych istnieją lokalne koktajle, które wstrzykuje się w obszary problemowe, w tym żołądek.

Zabiegi wzmacniające efekt odchudzania

masaż

Masaż to połączenie rytmicznego mechanicznego i odruchowego oddziaływania na tkankę tłuszczową w celu zmniejszenia jej objętości. Istnieje kilka rodzajów: klasyczny (ręczny), sprzętowy (hydromasaż lub wibracyjny), miodowy, puszka. Masaż odchudzający odbywa się w kursach 10-12 sesji. Aby uzyskać wyraźniejszy efekt, zaleca się połączenie zabiegu z okładami na ciało.

Okłady – zabieg kompresyjnego bandażowania ciała, podczas którego na skórę „obszarów problematycznych” nakłada się mieszankę składników aktywnych o działaniu lipolitycznym i owija folią. Są miodowe, czekoladowe, kawowe, cytrusowe i błotne okłady. Ilość sesji uzależniona jest od objętości tkanki tłuszczowej, średnio kurs składa się z 12 zabiegów.

Co należy robić regularnie, aby zapobiec tworzeniu się złogów tłuszczu na brzuchu:

 • Pij co najmniej dwa litry wody dziennie. Normę oblicza się na podstawie proporcji – 30 mililitrów na kilogram wagi.
 • Zmniejsz ilość porcji, staraj się trzymać „reguły talerza”. Połowę posiłku należy przeznaczyć na warzywa, resztę należy rozłożyć równomiernie na złożone węglowodany i białko, zboża i chude mięso. Porcje powinny wynosić 300-350 g, należy jeść po 3-3,5 godziny (5-6 razy dziennie).Najważniejsze, aby nie głodować! Duży deficyt kaloryczny może podważyć zdrowie.
 • Uprawiaj te sporty, które przynoszą maksimum satysfakcji i nie powodują negatywnych emocji i fizycznego dyskomfortu.
 • Unikaj szkodliwych pokarmów i napojów.
 • iw żadnym wypadku nie powinno to być poświęcenie w imię pięknej sylwetki!
READ
Zajęcia jogi: dlaczego i kto powinien to robić

Pokarmy spalające tłuszcz

Są to rodzaje żywności bogatej w przydatne substancje, witaminy, minerały, niezbędne dla ludzkiego organizmu. Obejmują one:

 • Nabiał. Podnoszą poziom kalcytriolu, który bierze udział w procesach metabolicznych, przyspieszając je.
 • Imbir. Jest niezbędny do poprawy metabolizmu. Żołądek jest zaopatrywany w krew, co przyczynia się do lepszego trawienia.
 • Kapusta, cynamon, ogórki, woda oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn i toksyn.
 • Hercules i rośliny strączkowe łagodzą głód na długi czas.

Bez odpowiedniej diety osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie będzie możliwe. Wszystkie diety krótkoterminowe dają efekt tymczasowy. Poniższe zasady nie nakładają poważnych ograniczeń, ale pomogą w debugowaniu diety:

 • Śniadanie powinno być najbardziej satysfakcjonujące. Rano można bezpiecznie jeść nabiał, produkty białkowe (jaja, ser, chude mięso, twaróg), warzywa, owoce. Herbatę lepiej pić na zielono, z dodatkiem imbiru lub cynamonu. Jest bogaty w przeciwutleniacze, które pomagają spowolnić starzenie się komórek i wzmocnić układ odpornościowy.
 • Zupa jarzynowa jest idealna na obiad. Do dań można dodać również dania mięsne lub rybne, lekkie sałatki bez majonezu (zaleca się zastąpienie go olejem roślinnym, jogurtem greckim lub sokiem z cytryny).
 • Możesz zjeść przekąskę z jagodowymi koktajlami, świeżymi sokami, owocami, sałatką, zrobić zapiekankę z twarogu lub serniki.

Na obiad ważne jest, aby nie obciążać żołądka. Idealnym rozwiązaniem byłby gulasz warzywny, zapiekanka z twarogu, ryba na parze lub pierś z kurczaka.

Należy unikać przejadania się, gdyż może to powodować dyskomfort w żołądku, spowolnić przemianę materii i zmniejszyć skuteczność walki z dodatkowymi kilogramami.

Należy również unikać pokarmów bogatych w gluten. Jest słabo wchłaniany przez organizm, powoduje uczucie ciężkości, dyskomfortu. U niektórych osób może wystąpić indywidualna nietolerancja tego składnika, której towarzyszą wzdęcia, biegunki. Ciężkie potrawy są nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale także dla sylwetki. Gluten spowalnia proces odchudzania. Gluten występuje w produktach takich jak pszenica (pieczywo, makarony, ciastka), żyto, owies, jęczmień, płatki śniadaniowe (z wyjątkiem prawdziwych płatków kukurydzianych), kiełbasy, słodycze, gęste sosy, piwo, lody.

I co najważniejsze, warto pamiętać: nie goń za szybką utratą wagi. Dzięki ścisłej diecie możesz szybko schudnąć. Ale siedzenie na nich jest nie tylko trudne psychicznie, ale także niebezpieczne dla zdrowia. Najskuteczniejszym sposobem jest kompleksowe rozwiązanie problemu: wtedy tłuszcz zacznie powoli, ale nieubłaganie odchodzić! I nie wróci!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: