Boisz się? 8 oznak silnej osobowości

13 oznak, że twoja silna osobowość zastrasza innych

Silni i przerażający ludzie to zazwyczaj te same postacie, pisze The Power of Silence. Przeraża ludzi, gdy inni mają jasny obraz świata. Wiesz, że twoja osobowość i twój charakter zostały ukształtowane przez same trudności, przez które musiałeś przejść. Czasami tacy ludzie mogą wydawać się niegrzeczni. Ale tak nie jest: po prostu kierują się własną ideologią i nikogo do niej nie przekonują.

Wielu z nas żyje i przez lata nie wie, jacy jesteśmy silni, dopóki nie znajdziemy się w sytuacji, w której nie ma innego wyjścia, jak tylko stać się silnym. Znaleźliśmy 13 oznak tak silnej osobowości, że ludzie wokół niej po prostu się boją:

1. Zawsze mówisz prawdę.

Uczciwość jest integralną częścią Twojej osobowości. Jeśli mówisz, że coś zrobisz, zawsze dotrzymuj słowa.

2. Jesteś bezpośredni.

Uczciwość i bezpośredniość są dla ciebie ważniejsze niż strach przed urażeniem kogoś. Po prostu nie wiesz, jak kłamać, to wszystko.

3. Umiesz słuchać.

Silni ludzie potrafią słuchać. Wydawałoby się, że wszyscy to doceniają. Ale w rzeczywistości dla ludzi, którzy nie są przyzwyczajeni do bycia słuchanym, taka uważna postawa może być przerażająca.

4. Zawsze jesteś otwarty na nowe rzeczy.

Zawsze jesteś otwarty na nowe pomysły i gotowy spróbować czegoś nowego. Odnosisz sukces tam, gdzie inni nawet boją się wtrącać. Czasami nawet wściekają się na ciebie, ponieważ twoja otwartość wypycha ich ze strefy komfortu.

Silni ludzie nie czekają na nadarzające się okazje, ale sami je tworzą. Dla siebie i swoich bliskich. Lepiej niż ktokolwiek inny zdajesz sobie sprawę, że bezinteresowna praca jest jedyną gwarancją tego, co nazywa się „stać mocno na nogach”. I masz odwagę żyć zgodnie z tą zasadą.

5. Wymyślasz innowacyjne rozwiązania.

Nie podążasz za innymi, ale sam rozwiązujesz problemy. I zawsze udaje Ci się znaleźć własne rozwiązanie. Podatność zmusza cię do poprawy. Wiesz, że nie jesteś doskonały, ale nie boisz się popełniać błędów i uczyć się na błędach. Bo jeśli nie działasz, nie żyjesz, po prostu istniejesz.

READ
Tak wzruszająca! 10 jasnych przykładów na sesję zdjęciową z rodziną

6. Masz charakter o silnej woli.

Jesteś celowy jak strzała i zawsze jesteś gotowy dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

7. Nie lubisz narzekaczy.

Wolisz żyć i pracować sam niż z kimś, kto cały dzień narzeka. Nie masz czasu na takie bzdury i wiesz, że będą Ci tylko przeszkadzać. Silni ludzie nie tolerują wymówek. Nie jesteś zainteresowany słuchaniem, jak ktoś jęczy o tym, jak mógł, ale tego nie zrobił. Skupiasz się na swoich umiejętnościach i tym, czego potrzebujesz, aby osiągnąć więcej. Istnieje wiele powodów, dla których nie możesz czegoś osiągnąć. Ale powodów, dla których tego POTRZEBUJESZ, masz milion razy więcej.

8. Nie tolerujesz świadomej ignorancji.

Ze względu na swoją otwartość nie lubisz ludzi, którzy są kategoryczni w swoich osądach. Zostawiasz ich albo nie możesz tego znieść i mówisz, co myślisz. Dominujące osobowości są oparte na braku wykształcenia i wiedzy. Silne osobowości są wrażliwe i erudycyjne. To jest podstawowa różnica między nimi.

Wkładasz dużo wysiłku i czasu, aby nauczyć się korzystać z umysłu na dobre. Silna osoba nie wykorzysta swojej wiedzy do manipulowania ludźmi. Ale może zachęcić ich do myślenia, zanim coś przemówi.

9. Jesteś mądry, czasami ponad swoje lata.

Masz rewolucyjny sposób myślenia i umiejętność uczenia się nowych rzeczy. Starannie rozważasz wszystko od początku do końca. Często jesteś lepszy od swoich rówieśników, co ich denerwuje.

10. Nie interesuje Cię bezczynna gadanina.

Paplanina cię denerwuje. Ludzie spędzają czas i energię na omawianiu drobnych bzdur, ale to nie jest dla ciebie. Jesteś gotowy brać udział tylko w interesujących, znaczących i ważnych rozmowach.

Jeśli jesteś silną osobą, masz głowę pełną pomysłów. Nie chcesz tracić czasu na puste rozmowy i plotki o znajomych, jeśli możesz wykorzystać czas na zmianę świata.

11. Jesteś miły.

Jesteś jedną z najmilszych osób na świecie. Niektórzy cię potępiają, bo nie marnujesz czasu i zawsze ci się udaje. A wielu łatwiej jest osądzać innych niż z nimi konkurować, ponieważ są zazdrośni.

12. Nie potrzebujesz uwagi.

Silna osoba nie chce być w centrum uwagi. Ale twoja osobowość przyciąga do ciebie innych. I chociaż nigdy nie próbowałeś nawiązać przyjaźni, większość kontaktów, które utrzymujesz, nie wynika z twojego pragnienia, ale dlatego, że ludzie muszą być otoczeni przez ludzi takich jak ty.

READ
Najlepsze wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry dla pięknej skóry

13. Bardzo uważasz na ludzi, których wpuszczasz do swojego życia.

Silna osoba nie polega na opiniach innych na temat tego, kim jest, czym jest i do czego jest zdolny. Zdajesz sobie sprawę, że tacy ludzie muszą opowiedzieć ci „o życiu”, aby poczuć swoją wagę. Z drugiej strony rozumiesz, że są ludzie, dla których ważne jest, aby usłyszeć opinię o sobie z zewnątrz.

Nawet jeśli nadal nie wiesz, kim jesteś, nie potrzebujesz przyjaciela, dziewczyny, szefa ani nawet bliskiego krewnego, aby powiedzieć ci, do czego jesteś zdolny. Sam jesteś w stanie to rozgryźć.

Znasz takich ludzi?

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij znajomym na Facebooku:

opublikowane na cemicvet.ru według materiałów lamp.im — Pod lampą

Kiedy ludzie spotykają silną osobowość, nie mają pojęcia, z jaką osobą mają do czynienia.

Ktoś uważa cię za aroganckiego i aroganckiego. Niektórzy myślą, że jesteś po prostu niegrzeczny. Ale wszyscy wiemy, że obaj się mylą.

Takie słowa absolutnie nie dotyczą ciebie. Przecież w głębi duszy jesteś miękki i puszysty jak kociak. To ludzie z dominującym typem osobowości rujnują twoją reputację.

Silna osoba nie goni zwycięstwa, po prostu nie pozwala innym go deptać.

Czasami ludzie są wobec ciebie nieufni. Ale to dlatego, że nigdy nie zrozumieją, jak udaje ci się wyglądać na tak pewnego siebie i nie prosić nikogo o aprobatę dla swoich działań.

Oto kilka oznak, że jesteś silną osobowością, której ludzie mogą się bać.

Nie tolerujesz wymówek.

Silni ludzie nie tolerują wymówek. Nie jesteś zainteresowany słuchaniem, jak ktoś jęczy o tym, co może, ale to nie wyszło. Koncentrujesz się na swoich umiejętnościach i na tym, czego potrzebujesz, aby osiągnąć więcej.

Jest wiele powodów, dla których nie możesz czegoś osiągnąć. Ale powody, dla których tego POTRZEBUJESZ, masz milion razy więcej.

Bardzo uważasz na ludzi, których wpuszczasz do swojego życia.

Silna osoba nie polega na opiniach innych na temat tego, kim jest, czym jest i do czego jest zdolny. Zdajesz sobie sprawę, że tacy ludzie muszą opowiedzieć ci „o życiu”, aby poczuć swoją wagę. Z drugiej strony rozumiesz, że są ludzie, dla których ważne jest, aby usłyszeć opinię o sobie z zewnątrz.

READ
8 bezużytecznych zakupów, które są niczym innym jak stratą pieniędzy

Nawet jeśli nadal nie wiesz, kim jesteś, nie potrzebujesz przyjaciela, dziewczyny, szefa ani nawet bliskiego krewnego, aby powiedzieć ci, do czego jesteś zdolny. Sam jesteś w stanie to rozgryźć.

Nie możesz znieść czczej gadaniny.

Jeśli jesteś silną osobą, masz głowę pełną pomysłów. Nie chcesz tracić czasu na puste rozmowy i plotki o znajomych, jeśli możesz wykorzystać czas na zmianę świata.

Czasami czujesz, że nie wiesz, jak o niczym rozmawiać. Ale nie jest. Po prostu tego nie lubisz, bo paplanina zabija czas i komórki mózgowe.

Nie tolerujesz nieczułości, idiotyzmu i ignorancji.

Доминирующие личности основываются на недостатке воспитания и знаний. Сильные же личности чутки и эрудированы. В этом и состоит основополагающая разница между ними.

Wkładasz dużo wysiłku i czasu, aby nauczyć się korzystać z umysłu na dobre. Dlatego nienawidzisz, gdy ludzie natychmiast oceniają to, czego absolutnie nie rozumieją. Silna osoba nie wykorzysta swojej wiedzy do manipulowania ludźmi. Ale może zachęcić ich do myślenia, zanim coś przemówi.

Umiesz słuchać.

Silni ludzie wiedzą, jak słuchać. Wydawałoby się, że wszyscy to doceniają. Ale w rzeczywistości dla ludzi, którzy nie są przyzwyczajeni do słuchania, taka uważna postawa może być przerażająca.

Nie potrzebujesz uwagi.

Silna osoba nie chce być w centrum uwagi. Ale twoja osobowość przyciąga do ciebie innych. I chociaż nigdy nie próbowałeś nawiązać przyjaźni, większość kontaktów towarzyskich, które utrzymujesz, nie powstała z twojej woli, ale dlatego, że ludzie muszą być otoczeni przez ludzi takich jak ty.

Nie zapominaj jednak, że czasami potrzebujesz przeciążenia. Nie bój się odetchnąć. W porządku jest dbać o swoje uczucia w taki sam sposób, w jaki dbasz o czyjeś uczucia.

Jesteś nieustraszony.

Ok, może ten akapit nie dotyczy ciebie. To chyba jedyna rzecz, której się boisz.

Ale różnica między tobą a resztą polega na tym, że nie pozwalasz, aby strach zawładnął tobą i uniemożliwił ci życie, jakiego pragniesz.

Swoją podatność traktujesz jako nową szansę.

Podatność zmusza cię do poprawy. Wiesz, że nie jesteś doskonały, ale nie boisz się popełniać błędów i uczyć się na błędach. Bo jeśli nie działasz, nie żyjesz, po prostu istniejesz.

READ
Twój anioł jest blisko! 11 znaków, dzięki którym możesz to zrozumieć

Oczywiście niektórym ludziom trudno jest być przy tobie. Ale jest to dla nich trudne tylko dlatego, że chcesz, aby ludzie wokół ciebie rosli razem z tobą. A jeśli na tym polega trudność, to już wiesz, że w końcu lepiej pozostać sobą.

Czy jesteś taką osobą? Ile znaków znalazłeś? Powiedz nam w komentarzach!

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: