Bogaty, szafirowy manicure: 37 nieodpartych stylizacji dla każdej udanej urody

Urządzenie do manicure i pedicure Beurer MP60 z lekkimi i 9 szafirowymi końcówkami

Gwarancje

Gwarantujemy, że wszystkie produkty prezentowane w naszym sklepie odpowiadają deklarowanej jakości. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie certyfikowane produkty znanych producentów. Wszystkie niezbędne certyfikaty można dostarczyć na żądanie, w przypadku większości produktów można je pobrać ze strony internetowej w charakterystyce na stronie produktu. Wszystkie urządzenia z katalogu posiadają gwarancję.

Przy zakupie otrzymujesz następujące dokumenty:

Procedura zwrotu i wymiany zakupionego towaru

Zgodnie z ust. 4 art. 26.1 ust. 21 ustawy federalnej „O ochronie praw konsumentów” i klauzula 7 dekretu rządu Federacji Rosyjskiej „W sprawie zatwierdzenia zasad sprzedaży towarów metodą zdalną”, konsument ma prawo odmówić przyjęcia towaru (w tym dobrej jakości) w dowolnym momencie przed jego przekazaniem, a po przekazaniu – w ciągu XNUMX dni. Aby wymienić towar dobrej jakości należy spełnić następujące warunki:

1. Produkt nie znajduje się na liście towarów dobrej jakości, które nie podlegają zwrotowi (zatwierdzonej Dekretem Rządu Federacji Rosyjskiej nr 55 z 19.01.1998).

2. Produkt nie był używany, nie ma śladów użytkowania produktu.

3. Etykiety fabryczne, karty gwarancyjne, dokumentacja techniczna, części składowe są zachowane.

4. Opakowanie i prezentacja zostały zachowane.

5. Klient ma w rękach dokumenty potwierdzające fakt i warunki zakupu określonego towaru (art. 25 ustawy „O ochronie praw konsumenta”).

W przypadku odmowy przyjęcia towaru zapłacona kwota podlega zwrotowi, z wyjątkiem kosztów dostawy towaru, a także innych kosztów sklepu internetowego, z zastrzeżeniem odszkodowania na koszt Kupującego (art. 26.1 ust. XNUMX ustawy „O ochronie praw konsumentów”).

Ważny! Lista produktów nieżywnościowych dobrej jakości, zatwierdzona Dekretem Rządu Federacji Rosyjskiej nr 55 z dnia 19 stycznia 1998 r., których nie można zwrócić ani wymienić na podobne towary o innych rozmiarach, kształtach, wymiarach, fasonach, kolorach lub konfiguracje, obejmuje produkty do higieny jamy ustnej i przedmioty osobiste higiena (szczoteczki do zębów, szczoteczki, irygatory i inne podobne produkty).

W centrum naszego podejścia jest koncentracja na kliencie – interesy naszych klientów zawsze będą dla nas priorytetem. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby wadliwy sprzęt został naprawiony lub wymieniony tak szybko, jak to możliwe.

Wszelkie roszczenia z tytułu gwarancji realizowane są w siedzibie naszego sklepu internetowego. Kompetencje kurierów nie obejmują przyjęcia/wymiany niesprawnego sprzętu, zalecamy najpierw kontakt z kierownikiem, który szczegółowo sformułuje kolejność Twoich dalszych działań. Aby zrealizować zgłoszenie gwarancyjne, należy mieć pod ręką komplet dokumentów otrzymanych przy zakupie (karta gwarancyjna, paragon, paragon).
Dla kupujących z regionów
Serwis gwarancyjny dla kupujących z regionów, w których nie ma niezbędnego centrum serwisowego, odbywa się poprzez przekazanie go do serwisu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Aby to zrobić, musisz skontaktować się z odpowiednimi punktami wydania firmy transportowej w Twoim mieście. Jeśli w Twoim mieście nie ma punktu odbioru, koszt nadania urządzenia do Moskwy pokrywa nasz sklep internetowy.

READ
Wiosenny manicure: 55 najbardziej uroczych opcji na 2023 rok

Manicure z okiem

W dzisiejszych czasach wynaleziono ogromną liczbę różnych środków, dzięki którym manicure jest wyjątkowy i spektakularny. Jeśli słyszysz od mistrza wyrażenie „manicure z okiem”, od razu wyobrażasz sobie oczy narysowane na płytce paznokcia, ale nie zawsze będzie to oznaczać ten obraz. W ostatnich latach fashionistki zakochały się w jasnym, błyszczącym manicure o nazwie „Kocie Oko”. Od innych lakierów hybrydowych różni się pewną głębią i trójwymiarowością, którą tworzą najmniejsze cząsteczki metalu obecne w jego strukturze. Aby stworzyć pasemka na paznokciu, potrzebujesz magnesu, który można kupić za pomocą tego lakieru.

W artykule rozważymy kilka ciekawych opcji manicure z prostym okiem rysowanym pędzlem, a także podziwiamy pracę mistrzów z lakierem żelowym Cat’s Eye na prezentowanych zdjęciach. Ponadto dowiemy się, jak takie zdobienia można wykonać w domu, jak korzystać z magnesu i jakimi elementami dekoracyjnymi można ozdobić paznokcie na tej błyszczącej powłoce.

Rysowanie pędzlem i kropkami

Manicure z oczami można wykonać w dowolnej kolorystyce. W domu wykonanie takiej sztuki paznokci nie będzie trudne, poradzi sobie nawet dziewczyna bez specjalnych zdolności artystycznych. Najważniejsze jest, aby kontury były schludne i równe. Manicure można wykonać na różne sposoby.

Po higienicznej pielęgnacji naskórka i nadaniu płytce pięknego kształtu należy odtłuścić paznokieć i przetrzeć środkiem antyseptycznym. Następnie nałóż podkład i osusz paznokcie pod lampą. Dalsze działania wykonywane są według własnego uznania, przy użyciu różnych technik.

 1. Pierwszą warstwę można zrobić na biało i wysuszyć paznokcie pod lampą. Następnie półkole oka uszczelnia się taśmą samoprzylepną, a reszta płytki jest już pokryta szarym lakierem żelowym. Pamiętaj, aby usunąć taśmę przed suszeniem. Następnie za pomocą kropek o różnych średnicach umieszcza się kolejno trzy punkty tęczówki i źrenicy i rysuje rzęski cienkim pędzelkiem. Niektórzy mistrzowie uważają, że wygodniej jest używać najmniejszych końcówek kropek do rysowania. Pozostaje wysuszyć wszystko i na koniec nałożyć top fixer.
 2. Inna metoda jest dla tych, którzy dobrze posługują się pędzlem i rysują drobne szczegóły dokładnie i z równymi krawędziami. Po przygotowaniu paznokci natychmiast nakłada się szary żel do polerowania i suszy. Następnie robią rysunek pędzlem i kropkami i natychmiast wszystko suszą. Pozostaje tylko nałożyć topowy żel do polerowania na wierzch obrazu i wysuszyć.
READ
Biały pedicure – 17 idealnych opcji na upalne lato

Nie zapomnij usunąć lepkiej warstwy praniem na końcu.

Manicure z naklejkami

Nie możesz sam przyjrzeć się paznokciom, ale wybierz obraz z zestawu naklejek na bazie wody. Dla każdego gwoździa wybierz różne symbole gwiaździstego nieba – miesiąc, gwiazdy i “wszechwidzące oko”. Korzystanie z naklejek jest łatwe. Połóż je papierową stroną do dołu na mokrej ściereczce na 10 sekund.

Przygotowane paznokcie z nałożonym szarym tłem pokrywamy lakierem wierzchnim. Z wyciętej naklejki wytrzyj papier niestrzępiącą się serwetką i umieść go w wybranym miejscu na paznokciu. Trzymaj go pod lampą przez 10 sekund, a następnie całkowicie posmaruj paznokieć utrwalaczem i wysusz dalej zgodnie z oczekiwaniami, czyli 2 minuty.

Manicure dla kota

Młodzieżowa wersja manicure z kocią twarzą będzie wyglądać spektakularnie. Nos bestii jest narysowany pośrodku, zielone kocie oczy znajdują się na palcach wskazującym i serdecznym, a puszyste białe wąsy są na zewnętrznych paznokciach.

Obraz na czarnym tle wygląda intrygująco. Taki manicure z oczami wykonuje się za pomocą pędzla. Jeśli nie masz talentu artysty, poszukaj profesjonalnej pomocy w salonie. Oczy są rysowane cieniami i światłami, a to nie jest łatwe. W przeciwnym razie obraz będzie wyglądał śmiesznie, jak rysunek dziecka.

Wprowadzenie do palety Kocie Oko

Manicure „Kocie oko” z lakierami żelowymi można wykonać w dowolnej kolorystyce. Na poniższym zdjęciu rozważ opcje kolorystyczne i wygląd lakieru na paznokciach. Nawet monochromatyczna powłoka paznokci tym lakierem wygląda niesamowicie efektownie, blask szczególnie pięknie mieni się w słońcu lub w świetle lamp elektrycznych.

Po przygotowaniu paznokci i nałożeniu bazy, wysusz paznokcie pod lampą UV. W zależności od pożądanej głębi koloru paznokieć pokrywa się 1 lub 2 razy. Jeśli chcesz, aby kolor manicure z lakierem żelowym Cat’s Eye był bardziej nasycony, to po raz pierwszy nałóż go na płytkę i wysusz. Po ponownym posmarowaniu pędzlem będziesz już potrzebował magnesu. Jak to wygląda, spójrz na zdjęcie poniżej.

Musi zostać doprowadzony do rozmazanego paznokcia i przytrzymany przez kilka sekund. W tym czasie drobinki metalu zostaną namagnesowane, na paznokciu widoczny będzie blask o jasnym odcieniu. Dopiero wtedy powłoka może zostać wysuszona. Następnie postępują zgodnie ze zwykłym schematem – nakładaj wierzch, osusz i umyj lepką warstwę praniem.

Niektórzy mistrzowie zalecają nieznaczne obrócenie magnesu, a następnie uzyskanie oryginalnego wzoru z pasemek. Wszystkie paznokcie są zaprojektowane identycznie, dzięki czemu błyszczące paski wyglądają tak samo.

Szafirowe paznokcie z kryształkami

Ciemnoniebieski manicure „Kocie oko” wygląda szczególnie uroczyście i elegancko (zdjęcie poniżej). Takie zdobienie paznokci najlepiej wykonywać zimą. Aby uzyskać dodatkowy połysk, cyrkonie są przyklejane na wybranych palcach wzdłuż konturu podstawy. Możesz wybrać kamienie o różnych rozmiarach i ułożyć je malejąco w kierunku krawędzi. Ozdoby do paznokci można układać ze srebrnych bulionów lub nitów tego samego koloru.

READ
Seks na paznokciach: 50 nowoczesnych motywów dla odważnych kobiet

Do mocowania małych części najwygodniej i niezawodnie jest użyć specjalnego kleju kosmetycznego. Wystarczy wrzucić małą kroplę i włożyć do niej kamyk, a następnie wysuszyć paznokieć pod lampą. Jeśli nie masz kleju, umieść krople lepką bazą. Aby zapewnić niezawodne mocowanie, powierzchnię z kryształkami można przykryć blatem.

Szmaragdowy manicure

Wzór kociego oka z jednym dużym kamieniem w kształcie rombu i małymi srebrnymi cyrkoniami można zobaczyć na poniższym zdjęciu. Z takim zdobieniem paznokci poradzi sobie każda kobieta w domu. Czynności wykonujemy w takiej samej kolejności jak w poprzednim opisie, nie będziemy się powtarzać.

Rysowanie z kamieni można dowolnie układać. Wygodniej jest najpierw umieścić jego detale na powierzchni stołu, a dopiero potem przenieść wybraną opcję na jeden z wybranych paznokci, w naszej wersji jest to palec serdeczny.

Zimowy krajobraz

Manicure Cat’s Eye na poniższym zdjęciu jest ozdobiony obrazami zimowego lasu, ośnieżonej chaty i pojedynczych latających płatków śniegu. Ta sztuka paznokcia wygląda świetnie na ciemnoniebieskim lub jasnoniebieskim tle. Blask sprawia wrażenie odbicia miesiąca w sylwestra.

Ponieważ przed wakacjami wszystkie salony mają umówione spotkanie z tygodniowym wyprzedzeniem, całkiem możliwe jest samodzielne wykonanie tak oryginalnego manicure w domu. Musisz pracować cienkim pędzlem. Aby nie zanurzać go stale w słoiku z lakierem, nałóż kroplę lakieru każdego koloru na kawałek folii spożywczej.

Połączenie wzoru z dżetów

Na błyszczącym tle rysunek można wykonać tylko w kolorze białym, w przeciwnym razie po prostu nie będzie widoczny. Najpierw narysuj ornament na kartce papieru, przećwicz robienie go pędzlem na paznokciu przy użyciu pasty do zębów.

Jeśli zobaczysz, że rysunek układa się równomiernie, wszystkie loki okazują się schludne, możesz bezpiecznie nałożyć rysunek na paznokcie pomalowane „Kociem okiem”. Dodatkowo możesz ozdobić manicure cyrkoniami, umieszczając je na środku lub wewnątrz loków wzoru. Fantazjuj na własną rękę!

Możliwe kombinacje

Jeśli pracujesz z tak wyjątkowym lakierem hybrydowym, nie musisz pokrywać nim wszystkich płytek. Możesz skupić się na jednym z paznokci, malując go zwykłym, gładkim lakierem hybrydowym o jaśniejszym odcieniu. Wygodniej jest narysować kwiatowy ornament z końcówką w kropki z najmniejszą kulką na końcu. Do pracy najlepiej nałożyć kroplę na folię spożywczą i po prostu zanurzyć ją w płynie z grubymi kropkami.

W artykule przejrzeliśmy zdjęcie manicure Cat’s Eye z wzorem w różnych stylach. Teraz wiesz, jak samodzielnie wykonać tak spektakularną, ale łatwą do wykonania sztukę paznokcia. Jeśli chcesz nanieść rysunek zwykłego oka za pomocą pędzli lub za pomocą naklejek, skorzystaj z naszych porad i wskazówek. Powodzenia!

READ
Manicure graficzny: 30 wyrafinowanych pomysłów

Szafirowe paznokcie i spa

Jakość obsługi jest naszym najwyższym priorytetem, posiadamy zespół profesjonalistów i doświadczonych pracowników, którzy starają się, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Zobacz nasze cenniki:

Jaki manicure wybierają kobiety sukcesu w 2021 roku, aby utrzymać swój status i być obiektem uwagi dużej liczby osób? Właśnie ten temat postanowiliśmy dzisiaj poruszyć. Jeśli chcesz w każdej sytuacji wyglądać jak prawdziwa dama, informacje znajdujące się tutaj przydadzą Ci się.

Jaki powinien być manicure kobiety sukcesu w 2021 roku?

Kobiety sukcesu, obserwowane przez setki i tysiące oczu, zawsze starają się wyglądać perfekcyjnie. Ich całościowe obrazy składają się z wielu detali, wśród których ważne miejsce zajmuje manicure. Powinien być dyskretny, schludny i elegancki.

Manicure tego typu mogą nosić nie tylko gwiazdy czy politycy. Każda kobieta chce być zawsze na szczycie i zaskakiwać innych swoim dobrym gustem. Ale szczególnie ważne jest zrozumienie zawiłości lakonicznego manicure dla kobiet biznesu – tych, których szafę zajmują głównie garnitury do spodni i surowe sukienki.

Tak więc główne cechy udanego manicure kobiecego:

 • Dokładność. Każda powłoka będzie wyglądać na nieudaną na tle zadbanych paznokci. Dlatego higieniczny manicure przed malowaniem jest bardzo ważną częścią pracy mistrza.
 • Odpowiednia długość i kształt. Kobiety, które odniosły sukces, preferują paznokcie krótkie do średniej długości. Takie paznokcie pięknie wyglądają i nie przeszkadzają w pracy. Wybierz kształt z tej listy – owalny, w kształcie migdała, miękki kwadrat.
 • Powściągliwe kolory. Najbardziej elegancko wyglądają odcienie nude – beżowe, kremowe, brzoskwiniowe i mleczne. Możesz również użyć kolorów białych i czarnych. Spośród ciemnych odcieni idealny jest czerwony, szary, bordowy, śliwkowy, wiśniowy.
 • Minimalistyczny design. Nie ma nic bardziej dyskretnego niż proste wykończenie w jednolitym kolorze. Zawsze wygląda odpowiednio i pasuje do każdego ubrania, także biznesowego. Ale jeśli nadal wybierasz projekt, powinien być bardzo lekki.

Proste nie znaczy nudne. Twoje paznokcie zostaną zauważone, nawet jeśli ich kolor zlewa się ze skórą. Będziesz uważany za wyrafinowaną, miękką naturę o dobrym smaku.

Czego unikać

Kilka słów o błędach w manicure, które nie mają nic wspólnego ze słowem „sukces”:

 • Za długie paznokcie. Nie tylko utrudniają wykonywanie niektórych czynności rękami, ale także wyglądają brzydko. Również ostry kształt paznokci wygląda zbyt wyzywająco.
 • Jasne kolory i złe połączenie kolorów. Podczas wyjazdu do mistrza trzeba nie tylko dobrać odpowiednie kolory, ale także zastanowić się, jak będą razem wyglądać. Na przykład kobieta sukcesu nigdy nie pokryje paznokci gorącym różowym lub zielonym lakierem.
 • Zbyt zajęty projekt. Czasami dziewczyny, które nie mogły wybrać projektu paznokci, chcą zrobić wszystko na raz. Rysunki, cekiny i cyrkonie na wierzchu – po prostu nie możesz sobie wyobrazić gorzej.
READ
34 nowe pomysły na zimowy manicure z płatkami śniegu

Ważne jest również, aby wybrać dobrego mistrza, który potrafi zdziałać cuda z dowolnymi paznokciami. W końcu słaba praca jest natychmiast widoczna, a nawet najjaśniejsze odcienie lakieru jej nie ukryją.

7 pomysłów na manicure dla kobiety biznesu

Sugerujemy przyjrzenie się 7 najbardziej udanym pomysłom na manicure, które wybierają współczesne kobiety biznesu:

 • Monochromatyczne pokrycie w odcieniach nude to opcja korzystna dla obu stron. Tutaj możesz zobaczyć jednocześnie trzy opcje – w kolorach mlecznym i beżowym. Umieszczone pośrodku paznokcie uzupełnia również minimalistyczny design – poziomy pasek z metalicznym połyskiem.

 • Matowe, monochromatyczne wykończenie prezentuje się bardzo luksusowo. Zwłaszcza, gdy odbywa się to w odcieniach nude, jak na tym zdjęciu. Długość paznokci jest optymalna, kształt to miękki kwadrat. Paznokcie prawie zlewają się ze skórą, ale to nie czyni ich nudnymi.

 • Następnie monochromatyczne wykończenie w bogatszym wiśniowym kolorze. Paznokcie tutaj są dość krótkie i mają zaokrąglony kształt. Właśnie przy tej długości ciemny kolor lakieru wygląda bardzo schludnie i odpowiednio. Ten manicure może stać się akcentem obrazu o dyskretnych kolorach.

  jest ulubieńcem wielu dziewczyn. Stanie się częścią każdego wizerunku, podkreśli Twoją kobiecość. Zawsze był modny i pozostaje na swoim miejscu w 2021 roku. Dlatego jeśli sam tego nie zrobiłeś, nadszedł czas.

 • Ombre dla kobiety biznesu najpiękniej wygląda w odcieniach nude. Na przykładzie widać jak piękne, delikatne i niezauważalne jest przejście odcienia mlecznego w beż, którego kontynuacją jest skóra palców.

 • Nadaje się dla kobiety biznesu i marmurowego manicure. Główna powłoka jest tutaj wykonana z mlecznego lakieru. I tylko na dwóch paznokciach widać wzór – marmurową powłokę, wykonaną ciemnym lakierem.

 • Nie zapominaj też, że wiele kobiet sukcesu często zadowala się samym zasięgiem. Paznokcie w tym przypadku mają jak najbardziej naturalny wygląd, a prostota wzoru tylko podkreśla zaufanie ich właściciela. Na pierwszy rzut oka prosta przezroczysta powłoka wymaga szczególnej uwagi mistrza, ponieważ każda wada jest widoczna.

Kobiety sukcesu wybierają prosty i elegancki manicure. A jeśli chcesz wyglądać jak taka kobieta w oczach innych, pomyśl o każdym szczególe swojego wizerunku. Piękno tkwi w prostocie – nie zapomnij o tym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: