Bogaci też płaczą lub kompleksują hollywoodzkie piękności

W 1991 roku po raz pierwszy w telewizji krajowej pokazano meksykański serial „The Rich Also Cry”, który w krótkim czasie zdobył miłość publiczności. Przeżywali razem z bohaterami melodramatu, płakali i dzielili się wrażeniami. Z naszego artykułu dowiesz się, jak rozwinęły się dalsze losy aktorów, którzy grali głównych bohaterów tego obrazu. Niestety, niektórych z nich nie ma już wśród nas.

Veronica Castro ― Marianna Villareal

Veronica Castro

Weronika Castro, fot. kino.rambler.ru

Aktorka, która grała główną rolę w melodramacie, stała się sławna na całym świecie dzięki udziałowi w tej serii. Jej bohaterka była prostą meksykańską dziewczyną.

W latach 1990. Veronica Castro postanowiła spróbować swoich sił jako prezenterka. Widzowie lokalnej telewizji coraz częściej widzieli celebrytę w różnych programach telewizyjnych. W październiku 2019 roku Castro ogłosiła koniec swojej kariery filmowej. Teraz gwiazda ma własną linię kosmetyków dekoracyjnych i sieć salonów kosmetycznych.

Pomimo popularności i miłości milionów widzów aktorka nigdy nie była w stanie stworzyć pełnoprawnej rodziny. Ma dwóch synów (Christiana i Michela), ale nigdy oficjalnie nie wyszła za mąż. Celebrytka nigdy nie wymieniła imienia ojca swoich spadkobierców i trzyma to w tajemnicy.

Rogelio Guerra ―Luis Alberto Salvatierra

Rogelio Guerra

Rogelio Guerra, fot. kulturologia.ru

W słynnym serialu aktor dostał rolę młodego bogacza, któremu udało się zdobyć serce głównego bohatera. Jednak ku zaskoczeniu fanów Rogelio odmówił łączenia swojego przyszłego życia z kinem i zaczął robić rzeźby. Guerra został także nauczycielem aktorstwa.

Ostatnia żona celebryty, Maribel Robles, dała mu dwóch synów. W 2018 roku 81-letni Rogelio Guerra zmarł z powodu zatrzymania akcji serca.

Alicia Rodriguez ― Elena Izaguirre de Salvatierra

Alicja Rodriguez

Alicia Rodriguez, fot. art-assorty.ru

Podobnie jak Rogelio Guerra, Alicia Rodriguez wcześnie zakończyła karierę aktorską. Podjęła decyzję o pracy na rzecz społeczeństwa i przez 30 lat była działaczką na rzecz pokoju. W wyniku swoich działań aktorka została przewodniczącą Komitetu Sztandaru Pokoju przy ONZ.

W 1997 roku postać kultury została nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla. Ponadto Alicia Rodriguez napisała dwie książki – Find Your Mission i The Girl in Exile.

Edith Gonzalez – Marisabel

Edyta Gonzalez

Edith Gonzalez, fot. howmade.ru

W serialu Bogaci też płaczą Edith Gonzalez dostała rolę adoptowanej córki Luisa Alberto. Jednak popularność aktorki przyniosła nie tylko jej kariera filmowa. Powodem do aktywnej dyskusji było życie osobiste celebrytki, która potajemnie urodziła córkę meksykańskiego senatora.

READ
Supermodelka Miranda Kerr urodziła drugie dziecko

Według plotek mężczyzna przez pewien czas nie chciał przyjąć dziecka. W rezultacie Gonzalez zerwał z nim stosunki i poślubił biznesmena Lorenzo Lazo.

Edyta zmarła w 2019 roku. Przyczyną jej śmierci była choroba onkologiczna, z którą walczyła przez dwa lata.

Aurora Clavel – matka Chole’a

Aurora Clavel

Aurora Clavel, fot. Twitter

Clavel zakochała się w wielu widzach tego konkretnego serialu, ale nie można jej przypisać aktorkom tej samej roli. Talent Aurory został zauważony nawet w Hollywood, gdzie została zaproszona do kręcenia przez znanych reżyserów.

Teraz aktorka ma już 85 lat, ale mimo zaawansowanego wieku nadal występuje w filmach i występuje jako znana działaczka społeczna.

Rocío Bankels ― Esther Isaguirre

Rocio Bankels

Rocio Bankels, fot. art-assorty.ru

Popularność aktorki pojawiła się na długo przed jej udziałem w legendarnej serii. A dzięki temu projektowi zainteresowanie utalentowanymi Bankelami tylko wzrosło.

Oprócz udanej kariery aktorskiej, Rocío udało się zrealizować w dziedzinie show-biznesu, została piosenkarką i wydała aż 15 płyt.

Celebrytka była dwukrotnie zamężna. W pierwszym małżeństwie urodziła się córka Pamela. Aktorka dała swojemu drugiemu mężowi syna Horkę, ale ten związek również się rozpadł.

Wcześniej pisaliśmy:

„Sieć salonów piękności i wspaniały uśmiech w wieku 68 lat” – tak żyje gwiazda seriali „Bogaci też płaczą” i „Dzika róża”.

Jak wyglądają aktorzy serialu i co teraz robią „Proste prawdy”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: