Błędy kobiety w łóżku z mężczyzną

Błędy popełniane przez kobiety w łóżku Błędy kobiet w seksie

Płeć piękna bardzo subtelnie wyczuwają różne cechy komunikacji z mężczyzną, ale czasami nie potrafią zrozumieć niektórych niuansów. Na przykład warto zauważyć, że mężczyźni i kobiety mają różne postawy wobec seksu, więc bez względu na to, jak trudno jest zaakceptować ten fakt, trzeba nad sobą popracować. To, co lubi jedna osoba, inne może wywołać negatywne nastawienie, więc znalezienie idealnego partnera seksualnego nie jest takie łatwe.

Kobieta powinien wiedzieć, że są pewne błędy, których w żadnym wypadku nie należy popełniać. Więc seks będzie lepszy, a partner dostanie więcej przyjemności. Zwracamy uwagę na informacje, jak tego nie robić, aby nie zepsuć sobie życia intymnego.

Jakich błędów w seksie w żadnym wypadku nie należy dopuszczać?

1. Chłód. Niezależnie od nastroju, musisz popracować nad sobą i dostarczyć partnerowi maksimum przyjemności. Wiele kobiet popełnia błąd, wierząc, że seks jest przeciętny dla mężczyzny, ale tak nie jest. Z czasem zrozumie, że chłód w twoim związku to brak twojego pragnienia. Każda intymna relacja z ukochaną osobą powinna być gorąca i pogodna, aby oboje czerpaliście maksimum przyjemności. Mężczyźni zawsze czują wyobcowanie partnera i ostatecznie ochładzają się.

jeśli kobieta wykazuje obojętność na seks, mężczyzna zaczyna się martwić, bo uważa za swój obowiązek udowodnienie swoich umiejętności w praktyce.

błędy kobiet w seksie

2. Brak wiedzy o jego ciele. Wiele kobiet rozpoczyna grę wstępną bezpośrednio ze strefy intymnej partnera, ale tak naprawdę nie wszystkie jego punkty erogenne koncentrują się w tym miejscu. Jest zirytowany, gdy kobieta skupia się wyłącznie na jednej strefie i zapomina, że ​​może być inaczej zadowolony.

Warto się z tym zapoznać funkcje męskiego ciała, dzięki czemu jesteś doskonale zorientowany i nie wykazujesz braku wiedzy. Każdy mężczyzna zauważa obojętność wobec swojego ciała, bardzo go to irytuje, dlatego każda szanująca się kobieta nigdy nie powinna popełnić takiego błędu.

3. Bezczynność w seksie. Wiele kobiet uważa, że ​​za ich orgazm odpowiada mężczyzna. Oczywiście musi upewnić się, że osiągniesz najwyższy punkt przyjemności, ale ważne jest również, aby mu w tym pomóc. Przedstawiciele silniejszej płci są bardzo wrażliwi na to, jak kobieta reaguje na jego pieszczoty, więc jeśli zda sobie sprawę, że to na nim spoczywa cała odpowiedzialność, będzie bardzo zdenerwowany.

READ
Znajdź idealnego partnera zodiaku: 7 najbardziej stabilnych par

Jakie jest wyjście z tej sytuacji? Wziąć udział w sekspomagając sobie osiągnąć orgazm. Kobieta doskonale wie, jak konkretnie będzie zadowolona, ​​a mężczyzna czasami nie potrafi się zorientować ani nie ekscytować. Porozmawiaj z nim i porozmawiaj o tym, co dla ciebie robi. Gdy tylko zrozumie, że jesteś gotowy, aby omówić z nim szczegóły, zrelaksuj się i daj maksimum przyjemności. Wielu mężczyzn postrzega seks jako egzamin, którego najwyższą oceną jest kobiecy orgazm.

W rzeczywistości waga tutaj zależy od kobiety, bo jeśli nie będzie milczeć i podpowiada w odpowiednim czasie, seks będzie idealny.

4. Ton polecenia w seksie. Nie lubią bezczynności, ale nadmierna aktywność powoduje również irytację. Kobiety często uważają, że mają prawo dowodzić swoimi bliskimi, dlatego nieustannie wskazują i dyktują własne zasady. Proszą o zajęcie oddzielnej pozycji, dowiadują się, jak ich głaskać i co należy zrobić. Gdy taka informacja jest rekomendacją, mężczyzna jest zadowolony, ale gdy tylko zaczyna odczuwać presję, znika chęć zadowolenia ukochanej.

błędy kobiet w seksie

Cokolwiek chce w tej chwili robić za chwilę, aby udowodnić, że jest liderem i to zależy od niego. W rezultacie seks zamienia się nie w intymność, ale w wojnę. Dlatego każda kobieta powinna unikać tego błędu, aby nie natknąć się na nieporozumienie i depresję partnera.

5. Ograniczenie. Praktycznie nie ma absolutnie pewnych siebie kobiet, ponieważ wszyscy uważają, że ma wady. Z tego powodu seks z ukochaną osobą często staje się czymś bardzo przeciętnym i nudnym, ponieważ nie pozwala mu robić tego, co chce. Jakie jest wyjście z sytuacji? Naucz się kochać swoje ciało i pozbądź się kompleksów. Niecierpki mogą wywoływać czułe uczucia dopiero na początku związku, ale wkrótce zakłóci to Twoje życie intymne.

Więc to mężczyzna był zadowolony z seksu, ważne jest dla niego, aby dostrzegł pewność siebie kobiety, musi też poczuć jej odprężenie i zaufanie. Choinkami będziesz stale gasić światło, uprawiać seks w jednej pozycji lub odmawiać mu ulubionych intymnych pieszczot, a potem w końcu się ochłodzi. Ten błąd jest typowy dla wielu niepewnych siebie kobiet, które wstydzą się swojego ciała lub działań. Zacznij pracować nad sobą i pozbądź się tego, co uniemożliwia Ci pełny seks.

6. Obsesja na punkcie swojego wyglądu. Takie kobiety podczas intymności nieustannie dopasowują koronkę bielizny, patrzą w małe lusterko lub uważają się za odbicie mebli. Co w końcu myśli mężczyzna? Że tak naprawdę nie ma dla niej znaczenia, że ​​dla partnera najważniejsze jest jej ciało.

READ
5 niewybaczalnych rzeczy, które zrujnują Twój idealny wizerunek

Uwierz mi, z powrotem w początek intymności docenił twój wygląd i zauważył wszystkie plusy, więc kosmyk włosów rzucony na niewłaściwą stronę nie zmieni jego opinii o tobie. Zapomnij o tym, jak wyglądasz, teraz najważniejsze jest, aby rozpłynąć się w miłości i emocjach i osiągnąć najwyższy punkt błogości, a wszystko inne to bzdury, o których nie powinieneś myśleć.

7. Odmowa pieszczoty jamy ustnej – kobiecy błąd? Niemal wszyscy mężczyźni nie wyobrażają sobie życia intymnego bez tego rodzaju seksu. Z czym to jest związane? Z tym, że takie zasady dyktuje współczesne społeczeństwo, filmy porno i media. W rezultacie dochodzi do wniosku, że to norma, bez której seks jest po prostu niemożliwy. Ale nie wszystkie kobiety uważają, że jest to konieczność, więc odmawiają swojemu partnerowi tego rodzaju rozrywki.

Ale to jest trudne błąd, więc zastanów się ponownie, jeśli chcesz otrzymać wdzięczność i lojalność ukochanej osoby. Opanuj podstawową wiedzę teoretyczną, przygotuj się i daj prawdziwą przyjemność ukochanej osobie, uwierz mi, będzie ci godnie podziękować.

Wideo nr 1: Cechy stosunku do płci mężczyzn i kobiet według fragmentu filmu

– Polecamy odwiedzić nasz dział z ciekawymi materiałami o podobnej tematyce „Psychologia relacji”

Dyplomowany filolog, doświadczony redaktor. Najciekawsze jest zrobienie czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś.

Sędzia – Wiktoria Fomina

Seksuolog najwyższej kategorii, psychiatra, psychoterapeuta. Od ponad 10 lat pracuję jako seksuolog. Pomagam parom rozwiązywać problemy w życiu seksualnym.

delikatna para w łóżku

Seks może być jedną z najbardziej satysfakcjonujących przyjemności w życiu. Sposób na relaks, rozładowanie stresu, nawiązanie jeszcze głębszej i bliższej więzi z partnerem… tak, po prostu miło spędzony czas dla Was obojga.

Jednak ze względu na to, że temat seksu jest bardzo tabu i wiąże się z wieloma stereotypami oraz wysokimi oczekiwaniami obojga partnerów względem siebie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety popełniają czasem błędy, które sprawiają, że seks jest dla nich obojgu znacznie mniej przyjemny. Który?

TOP – 13 błędów, które kobiety popełniają w łóżku

 • Nie mów czego chcą. Jeden z największych błędów.

Zobacz, co za rzecz. Społeczeństwo ma mnóstwo oczekiwań związanych z seksem. Seks jest uważany za najwyższy przejaw miłości, wielu podświadomie lub świadomie wierzy, że „jeśli mnie kocha / kochamy się nawzajem, to zdecydowanie musimy zbliżyć się do siebie w łóżku”, „jeśli mnie kocha, musi sam zrozumieć, jak to jest konieczne u mnie.”

READ
13 cech Wodnika, które powinieneś docenić

A wiele kobiet w ogóle nie wie, czego potrzebuje, jak im się podoba i jest zadowolonych.

Albo boją się obrazić mężczyzn. Szczerze mówiąc, naprawdę często się obrażają, a kobiecie łatwiej jest zacisnąć zęby i być cierpliwym, niż uspokoić obrażonego chłopca do rana.

W każdym razie faktem jest, że seksu trzeba się nauczyć. O seksie trzeba mówić. Nie zrozumie, że nienawidzisz horrorów i kochasz komedie, chyba że mu o tym powiesz, a także nie zrozumie, że uwielbiasz być całowana w szyję i nienawidzisz, gdy kręcisz sutkami jak gałkami radia.

Dlatego jeśli chcesz dobrego seksu – nie wahaj się wprost powiedzieć, czego potrzebujesz. Podpowiadaj mu, poproś go, aby coś zrobił i zareaguj szczególnie gwałtownie i zmysłowo, aby utrwalić sukces.

Jeśli robi coś, co jest dla ciebie nieprzyjemne i bolesne, powiedz o tym od razu, delikatnie (w końcu seks to sfera intymna, tu łatwiej kogoś urazić), ale wytrwale.

A potem, z biegiem czasu, nauczysz się interakcji w łóżku, zrozumie, jak należy cię traktować, abyś czuł się dobrze, i oczywiście to zrozumiesz. A seks będzie stopniowo stawał się coraz lepszy.

A jeśli twój partner jest obrażony próbami powiedzenia, jak ci się podoba, lub (zwłaszcza!) prośbami o zatrzymanie czegoś, zastanów się, czy w ogóle potrzebujesz takiego partnera. Jeśli zaniedbuje twoje potrzeby i osobiste granice w łóżku, to gdzie jest gwarancja, że ​​nie zrobi tego w zwykłym życiu?

 • Udawaj, że jesteś zakochany, kiedy tak nie jest.

Możesz uprawiać seks bez miłości. Jeśli wylądowałeś w łóżku, nie oznacza to, że spędzisz razem resztę życia. Bądź szczery ze swoim partnerem i od razu powiedz, czego oczekujesz od swojego związku i co to dla Ciebie oznacza. Nie musisz przedstawiać ani obojętności, gdy wszystko w środku śpiewa z miłości, ani miłości, gdy w ogóle ci na nim nie zależy.

Wiele kobiet to robi. Można je zrozumieć: mężczyźni najczęściej są urażeni z głębi serca, gdy zdają sobie sprawę, że ich kobieta z nimi nie skończyła. To taki wyznacznik męskości: tak, właśnie w nią wszedłem, a ona od razu prawie pieni się na ustach! Tak, zdjęcie orgazmu może zwiększyć jego samoocenę. Ale – kosztem twojej przyjemności i jakościowego seksu. Czy na pewno warto? A jeśli twój mężczyzna jest tak urażony wiadomością, że jeszcze nie skończyłeś i nie zamierzasz nic z tym zrobić (a jeśli tak, to z takim wyglądem, jakbyś robił wielką przysługę) – czy jesteś pewien, że potrzebujesz takiego człowieka? Wiesz, morze jest pełne innych ryb.

 • Bądź zbyt nieśmiały.
READ
Jak ubrać się na czarno i nie wyglądać nudno

Dla Cthulhu słońce! Oboje jesteście dorośli, robicie najbardziej dorosłe rzeczy (dojrzali tylko do płacenia podatków), w końcu oboje jesteście już nadzy! Dlaczego się wstydzić? Jeśli tego chcesz, powiedz to. Jeśli ci się to podoba, pokaż to. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, zaproponuj to. Seks jest fajny, przyjemny, czasem nawet zabawny i wcale się nie wstydzi. To zabawne, zabawne, to miłość. Baw się dobrze i jak ta piosenka, nie wstydź się.

 • Za dużo do myślenia.

Zanim położysz się w pozycji poziomej, prawie wszedł w ciebie, cały jego mózg ułożony na poziomie krocza. To nie jest najlepsze miejsce i czas na pogawędkę o waszym związku. Albo zorganizuj sesję psychoanalizy, próbując zrozumieć, jak twój romans wiąże się z faktem, że twój ojciec nie zabrał cię ze sobą na ryby jako dziecko. Albo pamiętaj, że chciałeś zmienić tapetę.

chłopak i dziewczyna w łóżku

Poważnie, to zabija cały nastrój i może obrazić twojego chłopaka. I ogólnie, jeśli twój seks jest tak nudny, że myślisz o tapecie i łowieniu podczas tego, zdecydowanie musisz coś zmienić w łóżku.

 • Poszukaj podwójnego dna.

Jeśli pocałował cię w nowy sposób, nie oznacza to, że cię zdradza. Jeśli zaproponował styl na pieska, nie oznacza to, że postrzega cię jako kawałek mięsa i nie chce widzieć twojej twarzy. Jeśli woli seks w półmroku, nie oznacza to, że nie lubi Twojego ciała.

Szczerze mówiąc. Na serio. Tylko seks. Tylko mężczyzna, kobieta i dobrze spędzony czas. Słupki i pręciki poprzez fizjologiczny, prosty i cudowny proces wzajemnej przyjemności. Żaden człowiek na świecie nie da w tej chwili subtelnych wskazówek i podwójnych znaczeń, naprawdę. W tej chwili myślą o czymś innym. Właściwie w ogóle nie myślą.

 • Nie przejmuj się inicjatywą.

Uważa się, że wszystko powinien najpierw robić mężczyzna. Poznajcie się, zacznijcie korespondencję, zaproście na randkę i zaproponujcie seks. Ale mężczyźni też są czasami zadowoleni, gdy czują się pożądani, czują się tymi, z którymi kobieta chce seksu. Spraw mu tę przyjemność. I sobie też, bo twoje pragnienie jest szczere!

Częsty błąd, bo seks jest ściśle związany z obrazem ciała. A więc: nie, mężczyźni nie widzą tych włosów pod kolanem. I nie widzą kreta. I szczerze mówiąc, katastrofalnie plują na cellulit. Wystarczy się zrelaksować, zaufać mu, być pewnym swojej atrakcyjności i dobrze się bawić.

READ
10 rzeczy, które szalenie podniecają mężczyzn

Seks nie jest jak porno. Żywe ludzkie ciała nie wyglądają jak modelki na Instagramie. I jest cholernie dobre.

 • Nie uprawiaj seksu podczas okresu. To tak samo przyjemne jak za każdym razem! Może również łagodzić skurcze i poprawiać nastrój.
 • Spieszyć się. Uważa się, że mężczyźni muszą tylko przebywać w środku i odbyć bezpośredni stosunek seksualny. Teraz tak nie jest. Wielu z nich lubi powolną grę wstępną, całowanie, dotykanie, stopniowe dokuczanie, tak jak ty.
 • Bycie cichym nie jest jęczeniem ani dawaniem jasno do zrozumienia, że ​​ci się to podoba. Nikt oczywiście nie zobowiązuje cię do bycia aktorką porno, ale 99% mężczyzn włącza się, gdy ich partnerka jęczy, porusza się w jego kierunku, robi coś, przez co może zrozumieć: jest dobra. I w ten sposób możesz delikatnie popchnąć go do tego, co lubisz. Szkolenie z nagrodami.
 • Zrób loda z wyglądem, jakbyś miał wylizać kosz na śmieci. Jeśli nie lubisz robić loda, lepiej nie robić tego wcale, niż robić to tak, jakbyś robił wielki wyczyn i przysługę. Jeśli nie chcesz, odpuść. A jeśli twój chłopak naciska i nalega – zastanów się, czy naprawdę potrzebujesz seksu z takim dżentelmenem, który nie szanuje twoich osobistych granic.
 • Bądź zbyt poważny. Seks to nie porno. A nie jak w komediach romantycznych. I nie jest to najwyższy przejaw miłości, często najwyższym przejawem miłości jest bycie blisko, gdy jest to bolesne i przerażające, wspieranie, gdy jest ciężko, a nie szturchanie się genitaliami i innymi częściami ciała. Seks to tylko przyjemna rozrywka ze sobą, nic więcej. A nie ma nic bardziej łączącego niż śmiech i zabawa w łóżku.

Seks jest świetny. Traktuj go łatwiej i przyjemniej, nie bój się rozmawiać o tym, co lubisz, zwracaj uwagę na samego mężczyznę, a stanie się jeszcze przyjemniejszy. Powodzenia!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: