Billy Bob Thornton ujawnił prawdę o przyczynach rozwodu z Angeliną Jolie

Po ponad 15 latach milczenia Billy Bob Thornton w końcu uchylił zasłonę tajemnicy. Aktor podał dobry powód, dla którego zerwał ze swoją znaną na całym świecie żoną.

Para Billy Bob Thornton i Angelina Jolie od dawna słusznie uważana jest za jednego z „najgorętszych” w Hollywood. Małżonkowie nie byli zawstydzeni różnicą wieku – aż 20 lat. Małżeństwo dwóch celebrytów nie trwało jednak długo: w 2000 roku pobrali się, a w 2003 roku już się rozstali.

Fani zastanawiali się, dlaczego zakończył się tak żywy romans, podczas którego Jolie dostała nawet tatuaż z imieniem ukochanego na przedramieniu. Jednak ani Angelina, ani Billy Bob nie skomentowali swojego rozwodu.

Angelina Jolie jest Ambasadorem Dobrej Woli ONZ.

Thornton jako pierwszy przerwał ciszę. 15 lat po rozpadzie, który wstrząsnął Hollywood, aktor ujawnił swoje przemyślenia na ten temat. Powiedział, że on i Angelina to zupełnie inni ludzie. Mąż nigdy nie podzielał miłości Jolie do rozgłosu i wystawiania życia na pokaz.

Billy Bob Thornton powiedział, że głównym powodem ich zerwania jest miłość Angeliny do podróży. Aktor, który nazywał siebie domownikiem, przyznał, że Jolie zawsze szalała na punkcie podróży do egzotycznych krajów i poznawania nowych ludzi, a on nie był gotowy na tak „koczownicze” życie.

Znanej aktorce trudno jest usiedzieć w miejscu.

Słowa Billy’ego Boba potwierdzają to, co opinia publiczna już wiedziała: Angelina Jolie nie może usiedzieć spokojnie. Albo nowa misja humanitarna w Afryce, albo przemówienie publiczne w Europie: przy takim harmonogramie trudno zbudować silną rodzinę i ułożyć sobie życie. Wydawało się, że Jolie udało się znaleźć szczęście z Bradem Pittem, ale ich znacznie dłuższy związek się rozpadł. Nie wiadomo, czy winna jest „koczowniczy” charakter Angeliny Jolie.

Little Big jest wyczerpany emigracją, Vitorgan cieszy się, że przyjaźni się z Pugaczewą – jak wyglądają gwiazdy po ucieczce do Izraela

Córka Shukshiny o swoim napompowanym ciele: „Moje odbicie jest dziś idealne dla wielu kobiet, ale nie dla mnie”

„Co za różnica, kto z kim spał i mieszkał!”: wyznanie wizażystki z Ałmaty, którą jej mąż zabił na oczach jej dziecka

READ
Smells like mothballs”: grzywka w stylu lat 1980. zapewniła Nadieżdzie Babkinie wiele niepochlebnych recenzji w sieci

Matka oddała się wychowaniu niani i zakochała się jak syn: historia chłopca „zapomnianego” przez rodziców na 7 lat

Czy tylko ja uważam, że Jolie ma rosyjskie korzenie? Tak też myślałem z DiCaprio, potem dowiedziałem się o rosyjskiej babci.

Jest typową nieznajomą. I będzie jej tak trudno znaleźć podobną połowę. I nie chodzi nawet o to, że takich mężczyzn nie ma. I fakt, że ludzie tacy jak ona są drugą połową i nie są w ogóle potrzebni. Czy masz dzieci. Kochankowie będą. Kariera – zazdrość. Jest samowystarczalna.

Nie chcesz mieć mniej niż 70 lat. Jeśli doświadczenie nie wystarcza na emeryturę, to do 68 dla kobiet, do 70 dla mężczyzn. Nadal uważasz, że jest za późno na karierę w wieku 40 lat? ha ha

Dla większości ludzi strach, tylko najbardziej sugestywni naprawdę wierzyli w „niesamowite piękno”, którego w zasadzie nigdy nie miała. W młodości była ładna, jak większość w tym wieku, potem jej wygląd stał się grubszy. Nigdy nie było piękna.

Co ona zrobiła? Wychowałeś kolekcję dzieci? A może miała nieuzasadnioną operację, idąc za przykładem jej karaluchów? Te hormony w końskich dawkach, które jest zmuszona przyjmować, oczywiście nie spowodują raka w innych narządach.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Prawa autorskie (c) 2016-2022 Shkulev Media Holding LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-83680, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Środków Masowych (Roskomnadzor) w dniu 26 lipca 2022 r. 16+

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Redaktor naczelny: Vorontseva O. A.

Dane kontaktowe redakcji dla agencji rządowych (w tym dla Roskomnadzor):

Angelina i Billy zakochali się na planie filmu

Ich romans rozgorzał w 1999 roku podczas kręcenia filmu Latanie. Kilka miesięcy później, w 2000 roku, Billy Bob Thornton i Angelina Jolie pobrali się. Aktorka nie była zakłopotana faktem, że istniała między nimi solidna różnica wieku – 20 lat. A także fakt, że Billy do tego czasu miał poważne doświadczenie w życiu rodzinnym: Angelina została jego piątą żoną. Para rozwiodła się trzy lata później, w 2003 roku. Ich małżeństwo od samego początku było bardzo niezwykłe – w dużej mierze dzięki Angelinie. W wywiadzie dla magazynu GQ 61-letni aktor opowiedział o tym, dlaczego ich rodzina się rozpadła.

READ
Wygląda jak rozgotowane spaghetti: frędzle na sukience Kseni Borodiny rozśmieszyły publiczność

„Zawsze czułem, że nie jestem dla niej wystarczająco dobry” — Billy po prostu wyjaśnia powód ich rozwodu.

Właśnie wtedy dawna narkomanka i miłośniczka imprez BDSM zamieniła się w Angelinę Jolie, którą zna dziś cały świat. Aktorka zaczęła współpracować z ONZ i podróżować po planecie z misjami humanitarnymi. Ponadto w 2001 roku Angelina zagrała w filmie „Lara Croft – Tomb Raider”, który uczynił ją sławną i znalazła się na liście najlepiej opłacanych aktorek na świecie. Podczas gdy jej mąż nadal pozostawał w kręgu artystów średniego zasięgu. Z kolei Angelina była mile widzianym gościem zarówno na politycznych przyjęciach, jak i na imprezach z najfajniejszymi gwiazdami Hollywood.

Angelina zasugerowała, żeby Billy nosił na szyi medaliony wypełnione krwią drugiego. Thornton nie mógł odmówić swojej ekscentrycznej żonie.

Angelina zasugerowała, żeby Billy nosił na szyi medaliony wypełnione krwią drugiego. Thornton nie mógł odmówić swojej ekscentrycznej żonie. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Według Billy’ego zawsze lubił ciche i spokojne życie rodzinne, a na imprezach towarzyskich, takich jak przyjęcie u reżysera George’a Lucasa czy kolacja u producenta Harveya Wensteina, czuł się nieswojo.

„To była impreza, na której nie wiadomo, z którym widelcem zjeść” — mówi Thornton. Zawsze czułem się nieswojo w towarzystwie bogatych i sławnych.

Angelina była na takich imprezach jak ryba w wodzie.

Między innymi Billy był przerażony ekscentrycznością swojej żony.

Pewnego dnia wróciła do domu z dwoma medalionami i ostrzem. Potem zagrała w Lara Croft, a ja zagrałem w Vampire Ball i bardzo rzadko się widywaliśmy, wspomina aktor. „Angelina zasugerowała, żeby pocięli sobie palce i napełnili medaliony swoją krwią, a potem nosili je na szyjach ze sznurowadłami. Bardzo ją zainspirował ten pomysł. Właśnie to zrobiliśmy.

Po nakręceniu w

Po nakręceniu w “Lara Croft – Tomb Raider” Angelina znalazła się na liście najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Po rozwodzie para utrzymywała przyjazne stosunki. Według Billy’ego wciąż rozmawiają o tym raz na dwa miesiące.

„Nadal mam na ciele dwa tatuaże z imieniem Angelina” – mówi. „Umieściłem anioła na jednym, ale nadal możesz zobaczyć jej imię.

Aktorka pozbyła się tatuażu o imieniu Billy wkrótce po rozwodzie. Nawiasem mówiąc, teraz jej ciało jest ozdobione imieniem Brad Pitt, a także współrzędnymi miejsca jego urodzenia. Możliwe, że wkrótce aktorka znów będzie musiała wyryć tatuaż z imieniem swojego byłego męża.

READ
Gwiazdy, które ukrywały swój wiek

Po rozwodzie z Billym Angelina pozbyła się tatuażu z jego imieniem. Teraz aktorka będzie miała ten sam zabieg z tatuażem wykonanym na cześć Brada Pitta.

Po rozwodzie z Billym Angelina pozbyła się tatuażu z jego imieniem. Teraz aktorka będzie miała tę samą procedurę z tatuażem wykonanym na cześć Brada Pitta. Zdjęcie: GLOBAL LOOK PRESS

Billy Bob nie wspomina w wywiadzie, że to podczas ich małżeństwa Angelina adoptowała kambodżańskiego chłopca Maddoxa. W tym czasie Billy miał już troje dzieci. Kilka miesięcy później para rozstała się. Po rozwodzie Jolie otrzymała wyłączną opiekę nad chłopcem. Nawiasem mówiąc, Maddox nieświadomie stał się powodem rozstania Angeliny z Bradem Pittem. Po kłótni Brada z 15-letnim synem na pokładzie prywatnego odrzutowca podczas lotu z Francji do USA Jolie złożyła pozew o rozwód.

Teraz Billy Bob Thornton jest szczęśliwym mężem swojej byłej wizażystki Connie England, która w 2004 roku urodziła mu córkę Bellę. Para długo żyła w cywilnym małżeństwie, a dopiero w 2014 roku zalegalizowała swój związek.

Thornton i Jolie są małżeństwem od trzech lat.

Po rozwodzie z Billym Angelina ponownie miała romans z partnerem na planie – w 2004 roku na planie filmu “Pan i Pani Smith”. Jak rozwijała się ich historia, dziś wie cały świat. Brad Pitt również nie spełnił oczekiwań Angeliny i nie był dla niej wystarczająco dobry. Wciąż jednak nie wiadomo, jak zakończy się ich małżeństwo. Para raczej się nie pogodzi i prawdopodobnie się rozwiedzie. Ale wcześniej Brad i Angelina będą walczyć w sądzie o prawo do wspólnej opieki nad sześciorgiem dzieci. Póki co Jolie zamierza zachować opiekę nad sobą i maksymalnie ograniczyć udział Pitta w losie dzieci.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: