Bądź idealną gospodynią domową dzięki CleanUp

CleanUp z promocyjnym rabatem! Recenzja oszusta. Jaki jest haczyk. Oszustwo czy prawda? Kolejny rozwód czy nie? Prawdziwe recenzje!

 • Przegląd
 • Jaki jest haczyk? Jak oszukują?
 • Na co zwrócić uwagę?
 • Co jest w pakiecie
 • Waga paczki jest mniejsza niż szacowana
 • Co zrobić, jeśli już złożyłeś zamówienie, ale zorientowałeś się, że to oszustwo?
 • Lista stron, na których oszukują
 • Co można zrobić? Gdzie złożyć skargę?
 • Udostępnij swoje zdjęcia
 • Prawdziwe recenzje

Koniecznie przeczytaj artykuł do końca, a się dowiesz jak w przyszłości nie stać się ofiarą oszustów, ponieważ oszuści oferują możliwość zamówienia tysięcy podobnych produktów w Internecie. Monitorujemy pojawianie się nowych oszustw i uzupełniamy sekcję „Oszustwa internetowe” na naszej stronie internetowej.

Przegląd

CleanUp to skuteczny środek czyszczący, który doskonale radzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Cleanup działa na każdym rodzaju powierzchni i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. Skład produktu nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.

Jaki jest haczyk? Jak oszukują?

Oszustwo polegające na pobraniu gotówki jest dość proste. Oszuści biorą popularny lub poszukiwany na rynku produkt i tworzą dla niego marketingową stronę internetową, na której wszystko jest namalowane w taki sposób, że trudno się oprzeć i nie złożyć zamówienia.

Reklamują CleanUp w sieciach społecznościowych: Odnoklassniki, Vkontakte, Facebook, Instagram, Tiktok, a także w sieci partnerskiej Yandex: Avito, Yandex mail, mail.ru mail, na portalach informacyjnych, blogach itp. powrót do treści ↑

Na co zwrócić uwagę?

Zwróć uwagę, że na stronie oszustów nie ma numeru telefonu sklepu internetowego. Zamówienia można składać wyłącznie za pomocą formularza zwrotnego, podając imię i nazwisko oraz numer telefonu. W takim przypadku oszuści sami dzwonią do klienta za pomocą numerów zastępczych, na które wtedy nie można się dodzwonić.

Oszuści oferują zakup towarów po nierealnie niskich kosztach. Na różnych stronach oszuści wskazują różne kwoty – są to zazwyczaj liczby magiczne, takie jak 99, 199, 1190, 1290, 1990, 2450, 2990 lub 3990 rubli. Niektóre pozycje są oferowane za darmo!

Płatność przy odbiorze nie podlega zwrotowi!

wszystko istota oszustwa jest dostawa towarów. Należy pamiętać, że dostawa jest realizowana wyłącznie za pobraniem za pośrednictwem Poczty Rosyjskiej (bez opisu załącznika). Takie paczki nie mogą być otwierane do momentu uiszczenia 100% opłaty na poczcie. Poczta Rosyjska nie jest uprawniona do zwrotu pieniędzy za taką paczkę w żadnych okolicznościach. Jakbyś kupował kota w worku. Pisaliśmy o tym wcześniej w artykule „Pułapki rosyjskiej poczty”. Płatność przy odbiorze nie podlega zwrotowi! powrót do treści ↑

READ
Narzędzia do organizowania: 21 pomysłów na idealny porządek w warsztacie

Co jest w pakiecie

Wysłali 2 scyzoryki, worek piasku i worek nasion podobnych do rzodkiewki za 4300 rubli.

Oszuści wysyłają wszelkiego rodzaju tanie chińskie śmieci – mogą to być plastikowe zegarki, worki ziemi, nasiona, mydło, zestaw trzech śrubokrętów i wiele innych. Osoby, które ucierpiały z rąk oszustów, przesyłają nam zdjęcia zawartości swojej paczki. Patrzeć wszystkie zdjęcia można znaleźć tutaj. Wysłali 2 scyzoryki, worek piasku i worek nasion podobnych do rzodkiewek za 4300 rubli. powrót do treści ↑

Waga paczki jest mniejsza niż szacowana

Skoro oszuści umieścili w paczce coś zupełnie innego od tego, co zamówiłeś (całkowicie pozostawili towar), to waga paczki nie będzie odpowiadać rzeczywistej wadze towaru. Na oficjalnej stronie producenta towaru można zobaczyć dokładną wagę, a nawet wymiary paczki (pudełka).

Zamiast mojego zamówienia wysłali tani chiński zegarek. Oszukany za 5400 rubli + dostawa 450 rubli.

Zawsze zwracaj uwagę na wagę przesyłki, która jest wskazana na awizie pocztowej! Ale co bardziej przebiegli oszuści wkładają do paczki kawałki tektury, makulatury i inne śmieci, aby nadać przesyłce odpowiednią wagę i usunąć podejrzenia. Zamiast mojego zamówienia wysłali tani chiński zegarek. Oszukany za 5400 rubli + dostawa 450 rubli. powrót do treści ↑

Co zrobić, jeśli już złożyłeś zamówienie, ale zorientowałeś się, że to oszustwo?

Często taki zakup (zamówienie) jest dokonywany spontanicznie i dopiero wtedy klient dowiaduje się, że produkt mu nie odpowiada lub sprzedawca nie jest godny zaufania. Przesyłka za pobraniem będzie leżała w poczcie około miesiąca. Najciekawsze jest to, że oszuści będą wysyłać Ci wiadomości SMS, a nawet dzwonić, przypominać o paczce, a nawet zastraszać grzywnami i sądami! Zrozum, to wszystko są fałszywe zagrożenia. Nie ma nic złego z twojej strony! To wszystko blef.

Pamiętaj: możesz nie tylko odmówić zakupu CleanUp w dowolnym momencie przed jego dostawą (dostawa kurierem lub odbiór pocztą), ale także w ciągu siedmiu dni od otrzymania towaru. Ponadto, jeśli nie otrzymałeś na piśmie informacji o procedurze i warunkach zwrotu towaru, masz prawo odmówić przyjęcia zwrotu w ciągu 3 miesięcy od daty otrzymania. Ustawa o ochronie konsumentów, art. 26.1 ust. 4 ust. XNUMX. Ustawa ta dotyczy wszystkich towarów sprzedawanych na odległość. Sprzedawcy internetowi to w większości oszuści i dlatego są gotowi na Twoje działania z wyprzedzeniem. powrót do treści ↑

READ
Zasady na wszystko! 8 rzeczy, które lepiej zrobić w ten sposób, a nie inaczej

Lista stron, na których oszukują

 • zakupy-deals.com
 • mega.skidka.ru.net
 • xcartpro.com
 • ru-site-online24.ru
 • wyprzedaż-specjalna.pl
 • xfastcart.com
 • xshopgood.com

Co można zrobić? Gdzie złożyć skargę?

To oszustwo działa już od ponad 2 lat. Oczywiście możesz złożyć skargę lub napisać zeznanie na policję, poświęcając przy tym dużo czasu i nerwów, ale nikt nie zwróci Ci pieniędzy.

Jedyne, co możesz zrobić, to chronić tych, którzy jeszcze nie wiedzą, którzy jeszcze nie zostali oszukani, ostrzegając ich. Udostępniając te informacje w sieciach społecznościowych, możesz pomóc swoim bliskim uniknąć stania się ofiarą oszustów. powrót do treści ↑

Udostępnij swoje zdjęcia

Jak kupować online? Notatka konsumencka

Jeśli otrzymałeś już paczkę od oszustów, możesz to zrobić prześlij swoje zdjęcia zawartości paczki, na pewno umieścimy je na stronie w dziale: Galeria zawartości przesyłek! Możesz wysłać zdjęcie przez specjalny formularz. Jak kupować online? Notatka konsumencka do treści ↑

Prawdziwe recenzje

Przydatne dla każdego, kto szuka prawdziwych recenzji o CleanUp, aby wiedzieć: po prostu nie ma gdzie zostawić takich recenzji, wielu sprzedawców i pośredników pisze je sami, a nawet jeśli taka strona ma formularz do dodania komentarza, nie zrobią tego. przegapić krytykę i prawdziwe informacje. Dlatego ważne jest, aby dzielić się ze sobą prawdziwymi informacjami, pisać swoje recenzje na niezależnych stronach, które nie zajmują się handlem i mediacją. Musi być więcej prawdy.

Przeczytaj odpowiedzi w komentarzach poniżej i zadawaj pytania! Publikujemy tylko prawdziwe komentarze i recenzje. Zadbaj o siebie i bliskich. Zamawiaj towary tylko na stronach zaufanych i popularnych sklepów internetowych.

Jak ukarać oszustów internetowych?

Powiedz swoim przyjaciołom

3 prawdziwe recenzje

Widząc reklamę, czystą aplikację, złożyłem zamówienie bez czytania recenzji w Internecie. Nigdy tego nie rób! Zamiast cudownego środka, butelka o niezrozumiałej zawartości, która niczego nie czyści. Jeszcze bardziej obraźliwe jest to, że zakochałem się w zniżce i zapłaciłem 5 rubli za 4000 baniek z bzdurami. Zalałem ich instagramy skargami, a swoją recenzję zostawię wszędzie.

Bardzo dziękuję za ostrzeżenie. Czekam na przesyłkę od nich na drugi dzień ‍♀️ ‍♀️ ‍♀️ ‍♀️

ZAPYTAJ O PRZESYŁKĘ DORSZOWĄ Z OPISEM INWESTYCJI. PŁATNOŚĆ TYLKO PO OTWARCIU. TO DOTYCZY PAKIETU. NIE BĘDĘ MÓWIŁ O JAKOŚCI.

READ
Wszystko na swoim miejscu! 17 lifehacków na efektywne przechowywanie drobiazgów
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: