Atwiej i lepiej: 58 zabawnych pomysłów na manicure bez manicure

Codzienny manicure 2022-2023: Stylowe proste pomysły na manicure na każdy dzień

Kolejna wycieczka do ulubionego mistrza manicure jest jak terapia, a wiele nowoczesnych kobiet, które regularnie odwiedzają profesjonalne salony manicure, wie o tym z pierwszej ręki. A każdą taką podróż poprzedza fascynujące poszukiwanie nowych pomysłów na manicure, które w pełni zaspokoją życzenia każdego z nas.

Możesz pomóc w wyborze modnego wzoru paznokci i znaleźć fajne zdjęcia pomysłów na manicure 2022-2023 w naszej dzisiejszej recenzji. Między innymi można wyróżnić następujące trendy i trendy w manicure .

ZADOWOLONY:

Codzienny manicure 2022-2023: Stylowe proste pomysły na manicure na każdy dzień

Wśród obfitości proponowanych trendów i wariacji manicure na każdy dzień, są fajne nowości, których jeszcze nie próbowałaś, ale na pewno będziesz chciała powtórzyć ze swoim mistrzem, a nawet samodzielnie, jeśli masz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania manicure w domu (baza, top, pożądane odcienie lakierów, wystrój i oczywiście lampa do manicure).

Nie każda wersja modnego manicure sprawdzi się na co dzień, dlatego jeśli nie planujesz żadnej uroczystości ani wakacji, powinieneś poszukać dyskretnego i zwięzłego projektu w spokojnych i neutralnych odcieniach. Chociaż są wyjątki, takie jak sezon letni, kiedy jasny manicure sugeruje się go wykonać.

Trendy manicure na każdy dzień 2022-2023 będą następujące:

 • matowy projekt;
 • z pajęczyną;
 • manicure do stemplowania;
 • geometria;
 • z folią;
 • z gradientem;
 • nadruki „zwierzęce”;
 • minimalizm;
 • kurtka służbowa;
 • zaprojektuj “różne uchwyty”.

Codzienny manicure 2022-2023: Stylowe proste pomysły na manicure na każdy dzień

Atrakcyjność każdego manicure nie zależy bezpośrednio od koloru powłoki czy dekoru, projektu czy techniki. W modnym manicure na co dzień najważniejszy jest pomysł i pomysł, a także sztuka wykonania manicure. Nawet najzwyklejsza stylizacja paznokci w kropki i paski może stać się w tym sezonie szalenie stylowa, atrakcyjna i modna, jeśli mistrz umiejętnie podejdzie do jej realizacji.

Modny manicure na każdy dzień 2022-2023. Nowy. Trendy

Następnie proponujemy Ci najlepsze pomysły i nowości manicure na każdy dzień w sezonie 2022-2023, które są warte Twojej uwagi i które w niedalekiej przyszłości będą u szczytu popularności.

Manicure nago na co dzień

Stylizacja paznokci w odcieniach nude jest bardzo popularna wśród wielu płci pięknej. Jako modny manicure na co dzień i na co dzień, paznokcie nude będą po prostu idealne.

Dla oryginalności i wyrafinowania można je dowolnie ozdobić iskierkami, kawałkami folii, napisami i różnymi nadrukami. Możesz również spróbować uzupełnić modny manicure na co dzień innymi odcieniami (żółty, oliwkowy, brązowy).

Manicure biznesowy i biurowy

Ważnym elementem wizerunku firmy jest modny manicure biurowy, bez którego wygląd może wydawać się niepełny. Dlatego ważne jest, aby znaleźć fajne opcje manicure biznesowego, które pasowałyby do biura i świetnie wyglądały.

Czarno-mleczny manicure z graficznymi figurami okaże się lakoniczny, a także stylowy monochromatyczny manicure bez dekoracji i bez rysunków, wykonany w różnych odcieniach mlecznego brązu, z innym kolorem na każdym paznokciu.

Francuski na każdy dzień

Nowe wersje francuskiego manicure nie pozwalają się nudzić miłośniczkom i wielbicielkom tego cieszącego się złą sławą projektu. A wszystko dlatego, że znani profesjonalni mistrzowie zachwycają nas nowościami w postaci niesamowitej kurtki z różnymi odcieniami na czubkach i oryginalnym zdobieniem, dzieląc się kreatywnymi pomysłami na manicure na co dzień na Instagramie.

Wypróbuj modny francuski manicure z matowym wzorem, efektem marmuru na końcówkach, abstrakcyjnymi wzorami na kilku paznokciach i niezwykłym kształtem „uśmiechu”, który wygląda, jakbyś zanurzyła końcówki paznokci w białej farbie.

READ
34 magiczne obrazy manicure z bulionami

Manicure “różne uchwyty” na każdy dzień

Modny manicure na co dzień z innym wzorem na każdej dłoni będzie kreatywny. Taki manicure na pewno nie znudzi się w codziennym życiu, będzie wyglądał świeżo i swobodnie, harmonijnie dopełniając zarówno długie, jak i krótkie paznokcie.

Mistrzowie sugerują wybór manicure z monochromatyczną powłoką z jednej strony i rysunkami z drugiej lub wykonanie różnych rysunków w tym samym stylu na obu uchwytach, co również wygląda kreatywnie i stylowo. Szczególnie istotne są rysunki z gałązkami i abstrakcją, gradientem, plamami i pociągnięciami.

Manicure na każdy dzień ze wzorem

W przypadku manicure na co dzień nie należy odmawiać sobie przyjemności zdobienia paznokci efektownymi wzorami i nadrukami, które nadadzą odpowiedni nastrój całej stylizacji.

Pomysły na wydruki w codziennym manicure 2022-2023 mogą wyglądać następująco:

Nawet jeśli nie lubisz jasnych i intrygujących stylizacji paznokci, koniecznie wypróbuj stylową technikę z naciskiem na kciuk w formie nadruku lub wzoru, który w mgnieniu oka sprawi, że nawet zwykły monochromatyczny manicure będzie interesujący i atrakcyjny.

Abstrakcyjny manicure na każdy dzień

Nie nudny i kreatywny – będzie to modny manicure o abstrakcyjnym wzorze na co dzień, który świetnie prezentuje się w codziennych stylizacjach. Osobliwością manicure abstrakcyjnego jest to, że za każdym razem okazuje się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Różne techniki i techniki pomogą uzyskać modny „abstrakcyjny” wzór: kropki, kreski, linie, gradienty, kawałki folii i pajęczyny, „negatywna przestrzeń” i efekt zmatowienia, które razem wyglądają bardzo fajnie w jednym projekcie.

Codzienna stylizacja paznokci foliowych

Niezależnie od tego, czy będzie to manicure wieczorowy, czy manicure na co dzień, w każdym przypadku odpowiedni będzie modny i popularny dekor z folią transferową. Pomysły na użycie folii są bardzo różne: w niektórych przypadkach folia może być głównym dekorem, w innych może pełnić rolę podłoża.

Bardzo efektownie zdobienie paznokci folią transferową będzie wyglądać w manicure kombinowanym na co dzień, gdzie można zastosować różne powłoki kolorystyczne, pajęczyny, napisy, suwaki.

Manicure do stemplowania na każdy dzień

Chcesz fajnych wzorów na paznokciach, które będą idealne i nieskazitelne? Pomóc w tym może technika stemplowania manicure, pozwalająca na stworzenie tych samych nadruków na wszystkich paznokciach jednocześnie. Stylowe kwiatowe i kwiatowe wzory, skomplikowana geometria czy delikatna koronka, niesamowity minimalizm, dopełniony jasnymi odcieniami – to wszystko doskonale urzeczywistnia się w modnym manicure do stemplowania na każdy dzień.

Minimalistyczny manicure na każdy dzień

Prostota w najlepszym wydaniu – to z pewnością można powiedzieć o modnym manicure minimalizmu, który najlepsi mistrzowie paznokci oferują dziewczynom do wypróbowania. Ten wzór był popularny w przeszłości, ale teraz jest prezentowany w pięknym i eleganckim designie z delikatnym połyskiem i uroczymi wzorami. Spokojne odcienie i dyskretne wzory w minimalistycznym rozwiązaniu świetnie prezentują się w prostej stylizacji na każdy dzień.

Codzienny manicure na krótkie paznokcie

Praktyczny i wygodny manicure na co dzień to niewątpliwie design krótkich paznokci, które jednocześnie wyglądają stylowo i elegancko. Wśród ogromnej różnorodności pomysłów na manicure na co dzień można znaleźć opcje na krótkie paznokcie z wzorami i stylowym wystrojem, w tym folię, tłoczenie i wzór suwaka, „różne uchwyty”, „naturalne tekstury”, geometrię i abstrakcję.

READ
Red ombre manicure: 30 pomysłów, które chcesz powtórzyć!

Pomysły na manicure na zdjęcia na każdy dzień 2022-2023. Stylowy manicure na co dzień, prosty i biurowy na każdy dzień

Niewypielęgnowane paznokcie zawsze były uważane za piękne! Jest coś modnego i coś wiecznego. Tak zadbane dłonie to trend na zawsze.

Paznokcie bez manicure

Zwykłe paznokcie bez manicure

 1. Ukryj niedoskonałości (rozwarstwienie płytki paznokcia, guzki, grzybica itp.)
 2. Paznokcie pod lakierem hybrydowym nie wymagają pielęgnacji. Chodziłam do salonu co 3-4 tygodnie i zapomniałam
 3. Czuję się pewniej poznając nowych ludzi
 4. Każdy maluje żelem. A jeśli jesteś bez niego, ludzie pomyślą, że nie masz pieniędzy ani ochoty, aby o siebie zadbać.
 5. Nawyk. Kiedy chodzisz z szelakiem przez kilka miesięcy lub lat, trudno już wyobrazić sobie siebie bez niego.

Paznokcie bez manicure

Dlaczego lakier do paznokci jest tak popularny wśród kobiet?

Pierwsze lakiery do paznokci (według Wikipedii) stworzył amerykański przedsiębiorca Charles Revson w 1934 roku. Był właścicielem firmy kosmetycznej.

Lakiery do paznokci zyskały światową popularność, gdy w 1995 roku Chanel ogłosił i wypuścił swoje słynne tubki (od tego czasu wygląd lakierów niewiele się zmienił).

Pierwszy lakier do paznokci

To zaledwie jakieś 25 lat temu. W skali Wszechświata okres ten jest znikomy, dzięki czemu piękna połowa ludzkości ma czas, aby „pobawić się” i nałożyć makijaż.

Lakier musiał być stale nakładany i zmywany, długo schnie. Co spowodowało pewną niedogodność – godzina wysiłku i tylko dwa lub trzy dni piękna.

Malowanie paznokci lakierem

Dlatego około pięć lat temu pojawiły się pierwsze szelaki, lakiery żelowe – tzw. żywica, która długo utrzymuje się na paznokciach i twardnieje w świetle ultrafioletowym (w specjalnej lampie). Wszystko w porządku, ale paznokcie rosną. A manicure trzeba robić co 2-3 tygodnie.

Po boomie na manicure z lakierem hybrydowym wielu zaczęło dochodzić do wniosku, że paznokcie wyglądają pięknie i estetycznie nawet bez niego, jeśli tylko pokryjesz je bezbarwnym lakierem. W takim przypadku nie musisz iść do salonu, wydawać pieniędzy i kilku godzin czasu.

Ponowne przemyślenie nastąpiło w okresie samoizolacji (niedawna pandemia z powodu koronawirusa). Kiedy zmuszono do zamknięcia salonów kosmetycznych. Wiele osób nie miało nawet w domu pilnika do paznokci. Pomimo tego, że lakier żelowy zaczął się łuszczyć, odsuń się. Paznokcie rosły. Wtedy wiele kobiet dla siebie zdecydowało się całkowicie zrezygnować z tej procedury. Ale byli też tacy, którzy czekali na otwarcie salonów bardziej niż na otwarcie międzynarodowych granic.

Usuwanie szelaku w domu

Manicure to nawyk. Jeśli robisz to od dłuższego czasu, nie możesz już wyobrazić sobie życia bez pójścia do mistrza. Ale jak każdy nawyk, można go zmienić.

Manicurzysta

Pomyśl o tym.

Czy naprawdę lubisz stopy pod warstwą materiału syntetycznego?

Wykończony manicure sprawia Ci przyjemność? A może robisz tę procedurę, aby zadowolić opinię publiczną?

W rzeczywistości naskórek nie rośnie tak szybko i intensywnie. Jeśli w ogóle nie zostanie odcięty, to nawet nie zauważysz, że istnieje.

Skórki na dłoniach

Jednocześnie nie trzeba na zawsze rezygnować z lakieru żelowego. Są uroczyste wydarzenia (ślub, urodziny itp.), święta, gorące letnie miesiące, kiedy można udać się do salonu i wykonać ten zabieg. Jeśli naprawdę tego chcesz. I nie, jeśli wydaje ci się, że „nagie” paznokcie u rąk i nóg są brzydkie. I wyjmij po kilku tygodniach, pozwalając płytce wydychać.

READ
30 modowych pomysłów na delikatny pedicure w pastelowych kolorach

Wakacyjny manicure

Naturalne piękno paznokci

Natura zaprojektowała nas tak, abyśmy byli niesamowici i piękni z definicji. Pomimo różnicy w kształcie paznokci, ich cechach, są idealne dla każdej kobiety (o ile są zdrowe). Lakierując chowamy naturalne piękno pod warstwą syntetycznego filmu.

Naturalne piękno paznokci

Po usunięciu lakieru hybrydowego wydaje się, że płytka paznokcia jest wiotka, matowa, pozbawiona życia. A pierwszym pragnieniem jest szybkie zakrycie go ponownie, aby tego nie widzieć.

Ale już po kilku tygodniach od usunięcia lakieru żelowego zobaczysz, że Twoje paznokcie zregenerują się, znów staną się różowe i lśniące.

 • Grzyb paznokci
 • Rozwarstwienie płytki paznokcia
 • kruchość
 • Plamy

Że wszystko to traktuje się nawet w domu. Oliwka do skórek doskonale odbudowuje naskórek, poprawia wzrost. Tak, będziesz musiał sam spiłować lub obcinać końce, ale ta elementarna pielęgnacja jest dla Ciebie. Tak samo jak mycie zębów lub mycie twarzy. Pamiętaj, w dzieciństwie był rytuał: czyść uszy, obcinaj paznokcie itp.

Pielęgnacja paznokci

Dojrzewając po prostu przenieśliśmy troskę o nasz wygląd na innych ludzi – mistrzów salonu piękności. Oczywiście w przypadku problemów warto udać się do kosmetyczki, dentysty i innych specjalistów.

Ale jeśli ich tam nie ma, lepiej wrócić do swojego naturalnego ja – staniesz się bardziej pewny siebie.

To samo dotyczy naturalnego koloru włosów, twarzy bez zastrzyków, przedłużania rzęs itp.

Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że to piękno. W rzeczywistości ludzie wykształceni, inteligencja, uważają ten przejaw „troski o siebie” za wulgarny.

Piękne paznokcie bez lakieru

Nie oznacza to, że można dać sobie spokój, nie obcinać końcówek włosów, zapuszczać paznokci u nóg, nie wyrywać brwi, nie golić nóg itp. Równowaga jest ważna. Na pierwszy rzut oka kobieta z niefarbowanymi włosami, rzęsami i bez manicure może wydawać się dziwna. Ale przyjrzyj się bliżej zadbanym kobietom bez tych atrybutów. Czy można je nazwać dziwkami?

Tyle, że ich dbałość o siebie nie rzuca się w oczy, co czyni ją bardziej znaczącą.

Utrzymanie naturalnego piękna bywa czasem trudniejsze niż oddanie ciała w ręce mistrzów salonów kosmetycznych. Ale nie chodzi o to, co jest łatwiejsze (tańsze) / trudniejsze (droższe). I o tym, co szczerze Ci odpowiada.

Odcinanie końcówek paznokci

Zdjęcie paznokci bez manicure

Paznokcie bez manicure

Paznokcie bez manicure

Paznokcie bez manicure

Paznokcie bez manicure

Paznokcie bez manicure

Naturalny manicure: moda

Wszystkie przezroczyste lakiery (nie lakiery żelowe) są idealne dla trendu 2020-2021 i nie tylko. Można śmiało powiedzieć, że w niedalekiej przyszłości zmniejszy się liczba kobiet pokrywających paznokcie szelakiem.

Jednocześnie nie trzeba odmawiać sobie przyjemności pójścia do salonu kosmetycznego. Możesz wykonać masaż dłoni, zabiegi pielęgnacyjne. Manicure: pożądany, bez tortur. Oznacza to, że poproś mistrza, aby delikatnie odsunął naskórek pomarańczowym patyczkiem, po kąpieli z pachnącymi olejkami delikatnie pracuj pilnikiem do paznokci. Aby sam proces wywoływał pozytywne emocje, a nie ból czy dyskomfort.

Bogate kobiety, które znają swoją wartość, rozpieszczają się zabiegami pielęgnacyjnymi, pokrywając jednocześnie paznokcie bezbarwnym lakierem lub ledwie zauważalnym odcieniem, tak aby widoczny był naturalny kolor płytki paznokcia.

READ
Wiosenny manicure: trendy w modzie, nowości i 40 zdjęć

naturalny manicure

Przeciętna Rosjanka, przychodząca do salonu, chce wszystkiego na raz i żeby było jaśniej, bardziej zauważalnie, genialnie. Dlatego nadal najbardziej popularny jest czerwony kolor lakieru do paznokci, a także manicure z dżetów, koralików, piór itp. Wydaje nam się, że skoro wydajemy na to pieniądze i czas, niech będzie zauważalne (każdy widzi!), że zrobiłam manicure.

Jasny manicure

Długie paznokcie bez manicure

Teraz wyglądają dość dziwnie. To jak długie włosy z 20 cm rozdwojonymi końcówkami. Jest długość, ale nie ma w tym piękna.

Ponadto długie niepowlekane paznokcie są podatne na łamanie i rozwarstwianie. Pod takie paznokcie dostaje się brud i kurz. I nawet jeśli są czyste na zewnątrz, za każdym razem, gdy myjesz ręce, musisz umyć paznokcie i pod nimi.

Długie paznokcie bez manicure

Krótkie paznokcie bez manicure

 1. Owalny
 2. Miękki kwadrat
 3. czysty kwadrat
 4. W kształcie migdała
 5. Szpilka (szpiczaste końcówki)
 6. Trapez

Rodzaje płytek paznokciowych

Ostatni typ jest najbardziej kapryśny pod względem opieki. Płytka paznokcia wydaje się rozszerzać ku górze, paznokieć wydaje się prostokątny. Dzięki tej formie dziewczęta zwykle odcinają paznokieć u nasady, nie pozostawiając nawet kilku milimetrów.

Jak prawidłowo obcinać paznokcie

Eksperci doradzają przycinanie paznokci w kształcie, w jakim rosną: owalnym lub prostym. Jest to predyspozycja genetyczna, nie da się zmienić kształtu paznokcia. Dlatego kiedyś tak popularne były żelowe przedłużanie paznokci: krótkie można było robić długie. Od kwadratu – owalny itp.

Przy naturalnym manicure paznokcie są opiłowane zgodnie z kształtem narośli.

Najbezpieczniejszym i najdelikatniejszym sposobem jest użycie miękkiego pilnika do paznokci. Podczas cięcia nożyczkami lub pęsetą paznokieć może się odklejać lub nierównomiernie odcinać.

Jak prawidłowo obcinać paznokcie

Średni wzrost paznokcia to 1 mm na tydzień. Chociaż dla kogoś ta sama długość rośnie w ciągu dwóch lub trzech tygodni, a dla kogoś w ciągu zaledwie trzech dni. Wszystko jest bardzo indywidualne. Na wzrost paznokci piją witaminy, jedzą pokarmy zawierające wapń.

Znajdź swoją idealną długość. Na przykład 3 mm. W takim przypadku będziesz musiał wykonać manicure mniej więcej raz na trzy do czterech tygodni, wypełniając dodatkowy milimetr.

Idealna długość paznokci

Bardzo krótkie paznokcie bez manicure

 • Lekarze, dentyści, personel medyczny
 • Muzycy grający na instrumentach
 • Masażyści

I szereg innych. W niektórych przypadkach ta zasada wiąże się z higieną (mikroby gromadzą się pod paznokciami), w innych z estetyką i wygodą. Stukanie długimi paznokciami w klawisze fortepianu to mauvais ton. Długie paznokcie w rękawiczkach medycznych też.

Bardzo krótkie paznokcie są popularnie nazywane „pod korzeniem”. Jest również piękny, jeśli na palcach nie ma zadziorów, modzeli itp.

Bardzo krótkie paznokcie bez manicure

Manicure na krótkie paznokcie bez lakieru

Sprowadza się do pielęgnacji skórek, usuwania zadziorów, opiłowywania miękką puszką dla naturalnego połysku całej powierzchni paznokcia.

Są lakiery, które nie pozostawiają śladu. Oznacza to, że nie jest wizualnie widoczne, że jest stosowane. To kosmetyki pielęgnacyjne wzmacniające i odbudowujące. Mężczyźni często używają go, aby nie zwracać uwagi na swoje paznokcie, ale jednocześnie wyglądać na zadbanego.

READ
30 delikatnych błękitnych wzorów manicure dla prawdziwych pań

Manicure bez lakieru to również miejsce, w którym warto być. To zabieg, który nie rzuca się w oczy, ale sprawia, że ​​Twój wizerunek jest doskonały.

Manicure na krótkie paznokcie bez lakieru

Piękne paznokcie bez manicure

To są zdrowe paznokcie. Bez plam, grzybów, zgrubień itp.

Sam zabieg manicure to nie lakierowanie, ale pielęgnacja płytki paznokcia i skórek.

W takim przypadku paznokcie można lakierować bez manicure. Jeśli jest przezroczysty. Piękne, na każdy obraz i na każdą okazję. Odbywa się to w domu (w razie potrzeby) w zaledwie 10 minut.

Paznokcie damskie bez manicure są same w sobie piękne. Taka dziewczyna nie musi udowadniać swojej urody ani wyrażać się kolorem lakieru. Jest samowystarczalna. A ten stan czytają inni na poziomie energetycznym.

Piękne paznokcie bez manicure

Oczywiście nie wystarczy chodzić z pięknymi paznokciami bez manicure i uważać się za boginię. Tutaj ważny jest stan wewnętrzny. A jeśli jeszcze nie doszedłeś do pełnej akceptacji siebie, to zewnętrzne atrybuty w postaci manicure, jasny lakier mogą być przydatne dla większej pewności siebie. Tutaj wszystko jest indywidualne.

W rzeczywistości: im bardziej złożony i jaśniejszy manicure, tym mniej dziewczyna jest pewna siebie. Nie jest to regułą ani aksjomatem, ale taki trend można jeszcze prześledzić. Zauważ, nastolatki, gdy tylko pozwolono im nakładać lakier, wybierają najbardziej jaskrawe kolory. A kobieta pełnoletnia (albo na ścieżce świadomego samorozwoju – tu nie będzie miało znaczenia, ile lat przeżyła) preferuje kolory pastelowe lub w ogóle rezygnuje z lakieru do paznokci. To nie skromność, nie przymus, ale samowystarczalność – taka kobieta nie musi konkurować, wyróżniać się ani deklarować. Dla własnej przyjemności maluje paznokcie. A jeśli chce.

Moda 2021

Piękne dłonie bez manicure są coraz częściej spotykane w społeczeństwie: w metrze i autobusach, na imprezach towarzyskich iw filmach. Boom na lakiery żelowe stopniowo zanika.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz obejść się bez nałożenia lakieru żelowego, preferuj przezroczyste kolory (biały, różowy, masa perłowa itp.). Wystarczy jedna warstwa.

Moda na naturalne paznokcie

Ostatnio salony kosmetyczne oferują zabieg wyrównania paznokci. Szelak nakłada się grubą warstwą, rozprowadza na płytce paznokcia, a następnie suszy. Okazuje się, że jest to „pulchny” gwóźdź. Wygląda nienaturalnie. Chociaż wiele osób uważa, że ​​jest piękny. Modny.

Zamiast wydawać pieniądze na przedłużanie włosów, rzęsy, paznokcie, wydaj je na samorozwój, wzmocnienie pewności siebie, studiowanie własnego piękna.

Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż zadbana dziewczyna z naturalnymi danymi.

Pielęgnacja paznokci

Przypomnij sobie siebie, gdy miałeś 13-17 lat. Jak się ubrałaś, jak się malowałaś. Większość z nas w tym czasie zadeklarowała się światu, próbowała się wyróżniać, rysować strzały, farbować włosy na blond itp. Z wiekiem przychodzi zrozumienie, że to wulgarne.

W latach 2020 – 2021 (z dużym prawdopodobieństwem i nie tylko) naturalne paznokcie bez lakieru żelowego są modne dla kobiet w każdym wieku.

Warto zauważyć, że klasycznym wykończeniem, które uwielbia wiele dziewczyn, jest manicure francuski. Lakier bezbarwny z białym paskiem. Jeśli ułożysz swoje paznokcie w porządku, będą wyglądać jak z francuskim manicure. W końcu to parodia naturalnego piękna paznokcia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: