Astrologiczna prognoza Pawła Globy na 2023 r.

Dzięki profesjonalnej astrologii ludzkość ma zdolność przewidywania prawdopodobieństwa pewnych znaczących przyszłych wydarzeń. Wielu jest teraz zainteresowanych dokładnym horoskopem na 2023 r. Pavla Globy, który od dawna udowodnił, że jego przewidywaniom można ufać. Warto zauważyć, że to on przewidział upadek ZSRR i wypadek w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, a także zniszczenie bliźniaczych wież w Nowym Jorku. Co astrolog przewiduje w nadchodzącym roku, dowiesz się z naszego artykułu.

Pavel Globa

Pavel Globa, fot. yandex.ru

Dokładny horoskop od Pawła Globy

W 2009 roku astrolog przewidział nie do pozazdroszczenia los dolara. Według astrologa waluta powinna całkowicie stracić na wartości w ciągu następnej dekady. Przez długi czas ta prognoza się nie sprawdziła, a wielu twierdziło, że Paweł Globa popełnił błąd w tej sprawie.

prognoza na rok 2023

2023, fot. progorod33.ru

Jednak dzisiaj stało się oczywiste, że istnieją już poważne przesłanki, aby dolar stał się zwykłym papierem. Chociaż nawet teraz wielu trudno uwierzyć, że naprawdę może do tego dojść.

Upadek dolara

Upadek dolara, fot. if24.ru

Wkrótce na planecie wybuchną poważne konflikty zbrojne. Gwiazdy wskazują, że zagrożona będzie Azja i Afryka. Te konflikty zbrojne potrwają co najmniej do 2024 roku. Może to potrwać do 2025 roku.

Dla krajów Europy nadejdą trudne czasy. Astrolog ostrzega przed fatalnością sytuacji w sferze gospodarki i zarządzania politycznego. Ludzie w Europie na pewno nie będą żyć tak, jak dawniej. Ponadto dotknie nie tylko biednych, ale także bogatych obywateli. Każdy odczuje konsekwencje złego zarządzania. Ludzie będą zmuszeni naruszać samych siebie na wiele sposobów, bogaci stracą całe fortuny.

Problemy finansowe

Trudności finansowe, fot. o-nalog.ru

W Europie rozpoczną się tak zakrojone na szeroką skalę protesty, których świat od dawna nie widział. Nawet dzieci i starcy wezmą udział w zamieszkach, domagając się podstawowych wygód. Nadchodzące trudności wywołają uzasadniony gniew wśród ludności Europy. Jeszcze większe niezadowolenie wywoła fakt, że duże zasoby i finanse zostaną rozdzielone między wyższe warstwy ludności.

Nie ma jednak pocieszających prognoz dotyczących poprawy sytuacji finansowej na arenie międzynarodowej. Wręcz przeciwnie, ze względu na globalną restrukturyzację świata i zniszczenia na dużą skalę w wyniku konfliktów zbrojnych wszystko będzie się tylko pogarszać. Nie obejdzie się bez klęsk żywiołowych, które tylko zwiększą obawy ludzi o przyszłość.

READ
23 najbardziej udane kombinacje kolorystyczne we wnętrzu

Klęski żywiołowe

Klęski żywiołowe, fot. office-market52.ru

Według Globy rok 2023 będzie szczytowym okresem, w którym sytuacja gospodarcza we wszystkich krajach świata rozwinie się najgorzej. Jednak światowe elity zaczną szukać sposobów rozwiązania tych problemów, aw przyszłości świat nadal będzie mógł wydostać się z ekonomicznej dziury.

Ludzie powinni być przygotowani na dość gwałtowne przejście do całkowitej cyfryzacji. Te kroki będą bardzo szybkie. Przede wszystkim wpłynie to na system finansowy: świat prawie całkowicie zrezygnuje z gotówki.

Odrzucenie gotówki

Odmowa gotówki, fot. ptoday.ru

Astrolog ostrzega też przed możliwością pojawienia się nowej choroby, która okaże się jeszcze silniejsza i potężniejsza od tej, która wywołała pandemię. Ta choroba znacznie zmniejszy populację planety Ziemia.

Jeśli chodzi o operację specjalną na Ukrainie, nie należy spodziewać się jej zakończenia w 2023 roku. Dopiero pod koniec roku będzie można mówić o jakichś porozumieniach, które będą związane z zaistniałym problemem.

wojna

Wojna, fot. weacom.ru

Astrolog zauważa również, że ludzkość musi być przygotowana na trudności i trudności. Wszystko to w końcu dobiegnie końca i na dłuższą metę świat poradzi sobie z pojawiającymi się problemami.

Tamara Globa powiedziała, czy powinniśmy spodziewać się ataku nuklearnego.

Globa wydała ważne ostrzeżenie: „Nadchodzi redystrybucja świata i dotknie to wszystkich”.

Czy ufasz prognozie Pawła Globy? Napisz w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: