Antyhoroskop. Wady i wady różnych znaków zodiaku.

Z reguły zwracamy się do horoskopów, aby dowiedzieć się o pozytywnych cechach przedstawicieli znaku zodiaku. Interesuje nas godność człowieka, jego możliwości, perspektywy wzrostu i rozwoju. Ale oprócz zalet, każda osoba ma szereg wad. I całkiem logiczne jest, że znak zodiaku ma na to poważny wpływ. Dowiedzmy się, jakie wady i niedociągnięcia mają przedstawiciele jednego lub drugiego znaku zodiaku.

Baran wyróżnia zapał, pośpiech i nadmierna pewność siebie. Ci ludzie nigdy nie planują i nie zastanawiają się nad swoimi działaniami, idą do przodu, często więcej tracąc niż zyskując. Nic dziwnego, że z powodu tak pochopnych działań Baran często wypełnia nierówności. A jeśli sprawa się przeciąga, niecierpliwy Baran po prostu ją rzuca i przełącza na inną.

Pewność siebie przedstawiciela tego znaku odgrywa z tą osobą okrutny żart. Często wisi na sobie taki ładunek spraw i zmartwień, że po prostu nie może się oderwać. A poczucie własnej wartości nie pozwala mu prosić o pomoc otaczających go osób. Wreszcie Barany to niesamowici dyskutanci, którzy, aby wygrać kłótnię, są gotowi podjąć każdą przygodę, nawet z narażeniem życia.

Oszczędny Byk jest znany wszystkim. Ale czasami ich gromadzenie przybiera zupełnie niedopuszczalny obrót – zaśmiecają własny dom do granic możliwości, a wyrzucenie przynajmniej jednej rzeczy oznacza kłótnię z Bykiem. Przedstawiciele tego znaku są raczej chciwymi naturami, chociaż nazywają tę cechę oszczędną.

Niesamowity upór to znak rozpoznawczy Byka, co nie zawsze mu wychodzi. Jeśli Taurus odpoczywa, po prostu nie można go przekonać. Co więcej, krótkowzroczność ludzi tego znaku i ich niezdolność do patrzenia poza własny nos czasami sprawiają, że komunikacja z Bykiem jest po prostu nie do zniesienia.

Bliźnięta

Są to „wszystkowiedzący”, którzy są gotowi rozmawiać bez przerwy o wszystkim io niczym. Bliźnięta nie lubią zagłębiać się w wiedzę, ale powierzchownie słyszały o wszystkim, co pozwala im mieć własne zdanie w każdej rozmowie i kłócić się do chrypki. Bliźnięta absolutnie nie są w stanie dochować tajemnic, dlatego powierzając im poufne informacje, narażasz się na wielkie ryzyko. Ponadto są prawdziwymi zbieraczami plotek. A osobowości tego znaku nie wiedzą, jak dotrzymać słowa i nie słyszały o punktualności. Jeśli Bliźnięta coś obiecuje, zapomina dosłownie w pięć minut, a umówiwszy się na spotkanie, nigdy nie znajdziesz go w umówionym miejscu na czas.

Bliźnięta chwytają się każdej pracy, ponieważ nie mają pewności siebie. To właśnie wytrwałość nie jest ich mocną stroną, dlatego zrezygnuj z tego, co zacząłeś w połowie drogi – właśnie w stylu Gemini. Wreszcie osobowości tego znaku wyróżniają się cynizmem, dlatego stosunek innych do tych osób jest zawsze niejednoznaczny.

READ
Jakie jest pierwsze wrażenie każdego znaku zodiaku?

Od dzieciństwa Raki nazywano płaczkami i zakradkami. Ci ludzie są tak przywiązani do swoich rodziców, że nie mogą zrobić kroku bez ich mądrej rady. Być może dlatego dorastają tak rozpieszczone i drażliwe. Raka można urazić nie tylko słowem, ale nawet intonacją, boleśnie odbiera krytykę, a próba ośmieszenia się z niego może zakończyć się tragicznie.

Rak nigdy nie zmienia swoich przekonań i nawet jeśli dla wszystkich wokół jest oczywiste, że ta osoba zmierza donikąd, niezwykle trudno jest mu to przekazać. Rak sam w sobie jest depresyjnym znakiem, który łatwo popada w depresję i zaraża nią wszystkich wokół. Jest bardzo przywiązany do rzeczy, dlatego koszulę, którą lubi, nosi do dziur. Rak przyjaźni się tylko z przedstawicielami „swojego kręgu”, z pogardą dla tych, którzy mają niższy status.

Leo uważa się za „centrum wszechświata”, wokół którego dosłownie kręci się cały świat. W każdej sprawie ma własne zdanie i uważa je za jedyne słuszne, nawet nie próbując słuchać argumentów innych. A biorąc pod uwagę, że dzięki arogancji i wytrwałości Lwy często kierują firmami i organizacjami, bardzo trudno jest pracować pod przywództwem takiej osoby.

Nie sposób nie zauważyć miłości Lwa do luksusowego życia i wszelkiego rodzaju przyjemności. Leo oddaje się radościom życia całkowicie, całym sercem, wydając na to wszystkie pieniądze i zapominając o obowiązkach. Często powoduje to poważne szkody dla rodziny, firmy i reputacji firmy Leo.

Konserwatyzmu i pedanterii nie można nazwać cechami negatywnymi, ale tylko wtedy, gdy nie dotyczy to Panny. Doprowadzają te pojęcia do absolutu. Ci ludzie mają swój własny zestaw zasad postępowania, od których nie robią kroku. Dla ludzi, którzy zaniedbują te zasady (nie śledzą czasu, zmieniają dziedzinę działalności, rozwodzą się), Panny są traktowane z pogardą. Sami, ze względu na złożony i nieprzyjazny charakter, często pozostają kawalerami i „starymi pannami” na całe życie.

Osobno warto wspomnieć o czystości Dev. Z ich pragnieniem posprzątania, wyczyszczenia i odłożenia wszystkiego na półki, ci ludzie doprowadzają innych do szaleństwa. Jeśli gospodarstwo domowe nie przestrzega zasad ustanowionych przez Pannę, w osobie przedstawiciela tego znaku nabywa niebezpiecznego wroga. Wspomnijmy też o pysze, z powodu której cierpi Dziewica. Często duma nie pozwala im zrobić kroku w kierunku szczęścia, dlatego pozostają samotni i nieszczęśliwi.

Przedstawiciele znaku Wagi nazywani są notorycznymi kobieciarzami, dla których pojęcie „rodziny” jest pustym frazesem. Uniesieni nowym obiektem uwielbienia, bez żalu opuszczają swoje rodziny i dzieci. Nic dziwnego, że za życia Wagi udaje im się kilkakrotnie wyjść za mąż. Przedstawiciele tego znaku są bardzo kapryśni, w domu mogą stać się despotami i tyranami, dlatego domownikom trudno jest z nimi żyć.

READ
Odrobina wina i minimum kosmetyków: 5 sekretów urody Włoszek

Trzeba powiedzieć, że Waga nieustannie się waha, decyzje podejmuje powoli, dlatego w sytuacjach, w których trzeba działać zdecydowanie i nie oglądając się za siebie, zdecydowanie przegrywają. Osoby te praktycznie nie wiedzą, jak pracować rękami, częściej wybierają dla siebie zawody kreatywne lub kierownicze. Ale przy ich niezdecydowaniu taka praca zamienia się w piekło dla pracowników.

Skorpion

Skorpiona można nazwać niebezpiecznym drapieżnikiem w ludzkim świecie. To samolubna osoba i wielki intrygant. Jest gotów „chodzić po trupach” w imię startu w karierze lub zdobycia tego, czego chce. Skorpion jest dziwaczny i bardzo niebezpieczny. Udając przyjaciela, może po prostu zniszczyć cię dla własnej korzyści, a jeśli Scorpio publicznie ogłosi cię wrogiem, przygotuj się na najgorsze. Taka osoba dokona wszelkich poświęceń, byle tylko cieszyć się zemstą, ponieważ zemsta jest uderzającą cechą charakteru tego znaku.

Otaczający ludzi albo kochają, albo nienawidzą Skorpiona z całego serca. Po prostu nie można traktować tej osoby obojętnie. W relacjach z partnerem zawsze dominuje, tłumiąc bratnią duszę, niezależnie od płci. Oszukiwanie dla Skorpiona jest częstym zjawiskiem, podczas gdy ta osoba jest zazdrosna o szpik swoich kości. Dowiedziawszy się o zdradzie partnera, Scorpio może nawet zabić.

Strzelec

Strzelcy są często nazywani wesołymi mokasynami, biesiadnikami, którzy, gdyby mieli swój sposób, spędzaliby cały czas w pstrokatym towarzystwie hippisów. Osoby te nie są zbyt przystosowane do życia, dlatego po prostu potrzebują niani. Uważają się za niedoścignionych dyplomatów, ale tak naprawdę nie potrafią budować relacji nawet w rodzinie, dlatego ich spotkania i miłości często zastępują rozstania i rozczarowania.

Strzelcy są nieodpowiedzialni i dlatego trudno na nich polegać w ważnej sprawie. Wiedzą, jak zręcznie kłamać i wymyślać, dlatego pod koniec życia mogą napisać całą powieść o swoich fikcyjnych przygodach. Nazywają się altruistami, choć ścieżka dobrych intencji, deptana przez Strzelca, prowadzi prosto do piekła.

Koziorożec

Przedstawiciele znaku Koziorożca to twarde osobowości, cierpiące na megalomanię i zawsze stawiające się ponad innymi. Są to tyrani, którzy będą terroryzować zarówno swoich domowników, jak i podwładnych w pracy. Do drobiazgów skrupulatny, sarkastyczny i mściwy. Szanuj tylko pieniądze i brutalną siłę. Całkowicie bezduszne osobowości, odwołujące się do uczuć, które są po prostu bezużyteczne.

Koziorożec ma własny, spartański pomysł na wychowywanie dzieci. Nie będziesz oczekiwać pochwał od tej osoby, nawet towarzyszy aprobującemu skinieniu głowy z uwagą, że mogłoby być lepiej. Przedstawiciel tego znaku to prawdziwy skąpiec, który utrzyma swoją rodzinę w biedzie i ukryje fortunę pod podłogą. Wreszcie ta osoba ma wiele talentów, ale ze względu na niemożność wyjścia poza ustalone ramy rzadko osiąga powszechne uznanie.

READ
5 znaków zodiaku, których życie zmieni się w sierpniu 2023 r.

Wodnik

Dzięki chciwości Wodnik może przewyższyć nawet Koziorożca, chociaż bardzo wstydzi się tej swojej cechy i starannie ukrywa ją przed innymi. Nie wyda się go bez specjalnej potrzeby, a na odpoczynek w ośrodku będzie wolał wyjść z namiotami do lasu. Jest o wiele bardziej ekonomiczny. Pożyczanie pieniędzy Wodnikowi jest dla niego droższe, ponieważ po prostu nie spłaca swoich długów.

Wodniki uważane są za geniuszy i wynalazców. Ale tym ludziom brakuje wytrwałości i dlatego rzadko doprowadzają do końca. Jednocześnie wśród mieszkańców szpitali psychiatrycznych najwięcej jest Wodnika. Jest to jeden z najbardziej niewiarygodnych partnerów do małżeństwa, ponieważ miłość Wodnika trwa sześć miesięcy, a jedyną rzeczą, która może go zatrzymać, jest zależność materialna. Straciwszy uczucia do partnera, osoba ta pozostawia go bez żalu, co po raz kolejny mówi o cynizmie Wodnika.

Melancholia i blues zostały wymyślone przez Ryby. Posiadacze najbardziej depresyjnej natury zaczynają chorować na długo przed pojawieniem się wirusa w mieście. Zawsze na coś narzekają i są z czegoś niezadowoleni, ale od siebie „jak woda z kaczki” zawsze znajdą dla siebie wymówkę i zrzucą odpowiedzialność na innych.

Osobno warto wspomnieć o świecie fantasy, w którym wolą żyć Ryby. Naprawdę wolą istnieć w jakimś własnym wymiarze, często myląc rzeczywistość z fikcją. Ryby to niesamowici dyskutujący. Wszelkie informacje są interpretowane w sposób, który im odpowiada i są gotowi udowodnić pianą w ustach, że ich punkt widzenia jest słuszny. Ryby rozpoznają czyjąś słuszność tylko wtedy, gdy w spór wkracza brutalna siła, ponieważ Ryby są z natury tchórzliwe.

Każdy z nas ma pozytywne i negatywne cechy charakteru. Ważne jest tylko, aby rozwijać w sobie cechy, które czynią nas lepszymi, i korygować niedociągnięcia, które uniemożliwiają nam bycie szczęśliwym!

Spokojny Baran jest uparty, jak . Tak, jak sam baran, który pyszni się na godle swojego znaku. Nie da się go przekonać, nawet jeśli w 100% się myli (a nawet on sam się domyśla).

Ale jeśli go rozgniewasz (a dla Barana przyspieszenie od „baranka” do „bomby nuklearnej” następuje w rekordowych 3 sekundach), nie będzie nieśmiały w wyrażeniach, a czasami rzuci się do walki.

Również ten znak grzeszy takimi wadami jak:

 • przechwalanie się;
 • arogancja;
 • zemsta;
 • egoizm.

Złe języki mówią, że Byk jest wyjątkowo nudną osobą. A jednak – oszczędny do granic możliwości.

READ
12 par zodiaku, które idealnie do siebie pasują

Ale to jest w dobrym nastroju. A wściekły Byk może uderzyć słowem niemal do krwi. Nie, Byk nie przeklina, ale potrafi celnie dostać się w najbardziej obraźliwe miejsce lub oczernić sprawcę przed wspólnymi przyjaciółmi (i nie będą kłamać – powiedzą wyjątkowo brzydką prawdę). Nawiasem mówiąc, mężczyźni Taurus nie mają nic przeciwko rzuceniu się do walki.

Ponadto nie uda się pogodzić z Bykiem, który jest przez ciebie obrażony – jeśli ten uparty odejdzie, to na zawsze.

Bliźnięta

Typowy Bliźnięta jest podobny do kardynała Richelieu: od dzieciństwa umie schlebiać, tkać intrygi i plotki.

Bliźnięta uwielbiają zbierać sekrety krewnych i przyjaciół. Ale katastrofalnie nie są w stanie ich zatrzymać – nie, ci panowie wolą upiększyć sekret i powiedzieć go całemu światu.

 • kapryśna (tak, zmienna też);
 • infantylny;
 • chroniczni „spóźnialscy”;
 • nie wiem jak słuchać;
 • katastrofalnie niespokojny.

Czysty hipokryta! Wiele Raków jest słabych i nie ma skłonności do walki o swoje miejsce w tym życiu, więc dostosowują się do reszty. Ale jeśli Rak zgadza się z tobą, nie oznacza to, że nie zgodzi się szczerze z twoim przeciwnikiem.

Bojąc się krytykować prosto w twarz, Raki radośnie szydzą z twoich błędów za twoimi plecami.

A wiele Raków ma małą skarbonkę skarg, której nigdy nie ukrywają daleko, często uzupełniając nowymi „artefaktami”.

Och, to tylko magazyn przywar! Tylko nie mów o tym samemu Leo – ludzie tego znaku uważają się za nie do odparcia!

A w rzeczywistości jest to:

 • ogniści egoiści;
 • aroganccy i aroganccy „panowie”, z pogardą dla ludzi „nie swojego kręgu”;
 • poszukiwacze przygód;
 • „narkomani”, których narkotykiem jest zwycięstwo (najmniejsza porażka sprawia, że ​​Lwy są wściekłe).

mały idealista. I dobrze, przez całe życie staraliby się usprawnić tylko własne życie – ale Panna i inni niestrudzenie udzielają rad. A jak krytykują! Osoby te rodzą się jako gotowe teściowe lub teściowe (nawet gdy są w męskim ciele).

A to są drewniani konserwatyści.

Wreszcie Virgos są mściwe. Ale jeśli obrażony Baran cię pobije, a potem sam przyjdzie się położyć, wtedy Panna ochłodzi się, wszystko obliczy, zbierze maksymalnie kompromitujące dowody na twój temat – a potem ukradkiem uderzy, kiedy się zrelaksujesz.

Ten znak jest zbyt miękki. Jeśli Waga (niezależnie od płci) nie znajdzie partnera z silnym ramieniem, na którym mogłaby polegać przez całe życie, zdobędzie reputację nieszczęśliwych przegranych.

Jeśli słabości innych znaków uderzą w innych, Libra przede wszystkim szkodzi sobie.

 • nieśmiały (często – do późnej starości);
 • notoryczny;
 • niespokojne i podejrzliwe (ponadto boją się dosłownie wszystkiego);
 • przez rekordowo długi czas nie mogą podjąć ważnej decyzji.
READ
Horoskop dla kobiet na marzec 2023 r.

A kobiety Wagi częściej kojarzą się z męskimi tyranami, niezdolnymi do ucieczki od toksycznego małżonka.

Skorpion

Nawet w dobrym nastroju Scorpio jest daleki od anioła.

Ale jeśli ta osoba się obrazi, okazuje się, że to prawdziwa encyklopedia niebezpieczeństw.

 • mściwy (a ich zemsta jest serwowana na zimno i może latami czekać na skrzydłach);
 • obłudny;
 • zazdrosny (a jednocześnie skłonny do zdrady);
 • wampiry energetyczne.

Strzelec

To dość mściwy znak, skandaliczny, miłośnik czarnego humoru… Żarty Strzelca często dotykają nerwów. A jeśli zaczniesz wyjaśniać, natkniesz się na długi, chamski tekst, powoli przechodzący w skandal (z którego sam Strzelec będzie miał wielką przyjemność).

Jeśli ktoś zrani Strzelca, odpowie w naturze. Ale – nie twarzą w twarz, ale przed maksymalną liczbą wzajemnych znajomych. Który Strzelec ustawi wcześniej przeciwko sprawcy, aby „egzekucja” okazała się podobna do rzucania kamieniami.

A jednak ci panowie cenią się bardzo wysoko, są zupełnie pozbawieni współczucia i uwielbiają przeklinanie.

Koziorożec

Liczący, zimny, bezduszny i szczerze okrutny znak.

To egoista, nie pozbawiony manier tyrana. Jeśli budując karierę musiałeś stłumić lub nawet zniszczyć przeciwnika, Koziorożec będzie spał jak dziecko. Sumienie? Nie, nie mamy.

Największą wartością w życiu Koziorożca jest jego ambicja, którą ta osoba pielęgnuje i pielęgnuje przez całe życie.

Wodnik

Marzyciel, egoista i wręcz leniwiec. Goniąc wyłącznie za własnym dobrem, Wodnicy nie dotrzymują słowa, plują na opinie innych i nieustannie starają się przenieść swoje obowiązki na bliźniego.

Jeśli potrzebujesz podnieść się w oczach ważnej osoby, Wodnik może wylać błoto na kolegę (nawet kto uważa tego samego Wodnika za swojego przyjaciela).

W rzeczywistości Ryby są urocze i odkrywcze, aroganckie, złośliwe i skłonne do ciągłego oszukiwania. Przez całe życie noszą maskę cnót, słusznie wierząc, że jeśli wszyscy zobaczą ich prawdziwą naturę, na pewno się odwrócą.

Ryby nie wiedzą, jak dochować tajemnic innych ludzi, nie lubią zbytnio pomagać innym (bujnej słownej sympatii tego można się po nich spodziewać w trudnych chwilach), są leniwe i niechlujne.

Uwielbiają też pić.

Podsumowując.

 • Najbardziej niebezpieczni astrologowie uważają Barana, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca.
 • Dość szkodliwy Byk, Bliźnięta, Rak, Panna, Lew, Wodnik, Ryby.
 • Ale wady Wagi szkodzą tylko ich właścicielowi.

… Masz dość negatywności? W takim przypadku złap „pozytywny horoskop”, czyli 10 dobrych faktów na temat każdego znaku. Uwierz mi, każdy z nas ma się czym pochwalić!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: