Anoreksja czy wyczerpanie: w sieci dyskutuje się o wychudzonej Mili Kunis

Lily Collins schudła, by zagrać anorektyczkę w “Do kości”. Ta rola nie była łatwa dla aktorki, ponieważ sama borykała się z zaburzeniami odżywiania. Inni aktorzy również decydują się na poważny krok, zmieniając się, aby lepiej wcielić się w swoją postać na ekranie. Sprawdź listę gwiazd, które praktycznie przestały jeść na potrzeby swoich genialnych ról.

Jake Gyllenhaal schudł 13 kilogramów do roli w “The Stringer”

Waga

Aktor przyznał, że nie stosował żadnej specjalnej diety. Po prostu przestał jeść. Starał się jeść jak najmniej kalorii i wiedział, że uczucie głodu jest oznaką postępu. Wpłynęło to na niego zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Odchudzanie stało się prawdziwym wyzwaniem. Między innymi biegał też z domu na plan przez dziesiątki kilometrów.

Natalie Portman straciła dziewięć funtów, aby zagrać baletnicę w Black Swan

Aktor

Portman jadł marchewki i migdały, ćwiczył od pięciu do ośmiu godzin dziennie, dzięki czemu stracił na wadze na tyle, by zagrać w filmie Darrena Aronofsky’ego Czarny łabędź. Trzydziestotrzyletnia aktorka przyznała, że ​​przygotowania do zdjęć były bardzo trudne. Czasami myślała, że ​​dosłownie umiera. Po raz pierwszy w życiu zdała sobie sprawę, że rola może po prostu pochłonąć człowieka, a czasami jest niebezpieczna. Po zakończeniu filmu aktorka szybko wróciła do jedzenia węglowodanów. Nawiasem mówiąc, podczas kręcenia filmu poznała choreografa Benjamina Millepieda, który został jej mężem.

Mila Kunis również straciła dziewięć kilogramów za rolę

Rola

Kunis schudł do czterdziestu czterech kilogramów na potrzeby tego samego filmu o balecie. Otwarcie przyznaje, że przerażał ją stan jej kruchego ciała. Z własnego doświadczenia nauczyła się, że współczesny przemysł modowy to prawdziwa perwersja: za każdym razem, gdy patrzy w lustro, przeraża ją. Aktorka straciła formę, pozostały tylko kości. Po kręceniu wróciła do swoich ulubionych produktów. Mila żartowała, że ​​schudła przez pięć miesięcy i odzyskała wagę w ciągu kilku godzin.

Chris Pratt stracił dwadzieścia siedem funtów za „Guardians of the Galaxy”

Waga

Aktor zrezygnował z piwa, by zagrać w filmie fantasy. Przez sześć miesięcy był zaangażowany w intensywny program, który obejmował jogging, pływanie, boks, kickboxing, triathlon. Ponadto aktor spożywał cztery tysiące kalorii dziennie. Chris zauważa, że ​​można schudnąć, jedząc więcej – wystarczy jeść odpowiednie produkty. Dzięki temu doszedł do formy, ale nie zadręczał się głodem.

READ
Od blondynki do brązu: Polina Gagarina zmieniła swój wizerunek

Christian Bale przestał jeść i ćwiczyć, aby zrzucić dwadzieścia osiem kilogramów

Rola

Do roli w filmie „Mechanik” Christian Bale schudł do pięćdziesięciu pięciu kilogramów. I nawet nie został o to zapytany przez reżysera filmu! Sam postanowił osiągnąć taki wynik i odważnie schudł, zastanawiał się, czy uda mu się schudnąć poniżej normy. Jadł witaminy, zjadał tylko jabłko i puszkę tuńczyka dziennie, a jako trening miał jogging. Do roli Batmana, która nastąpiła po kręceniu The Machinist, przytył czterdzieści pięć kilogramów w ciągu pięciu miesięcy. Aktor przyznaje, że potrafi dostosować się do wszystkiego, ale tylko wtedy, gdy rola naprawdę go urzeka.

Anne Hathaway straciła siedem funtów za rolę w Les Misérables

Aktor

Ann ogoliła głowę i zrzuciła siedem funtów na diecie detoksykacyjnej. W jednym z wywiadów przyznała, że ​​głodowy tryb życia powoduje u niej wysypki, więc diecie towarzyszył też trądzik. Do roli w Mrocznym rycerzu również aktywnie odchudzała się i trenowała, przestrzegając przygotowania diety wegetariańskiej.

Tom Hanks przeszedł ze XNUMX do XNUMX, aby zagrać w Cast Away

Waga

Tom Hanks został przemieniony do różnych ról, ale najbardziej ekstremalną zmianą była utrata wagi Łotra XNUMX. Było to dla niego bardzo trudne, przyznał, że zawsze chciał ziemniaków. Nie wykluczył jednak ze swojego zwykłego menu tylko kawy.

Ben Kingsley zgolił włosy i zrzucił dziewięć funtów, by zagrać Gandhiego

Kingsley, którego ojciec pochodzi z Indii, aktywnie przygotowywał się do roli Mahatmy Gandhiego. Czytał jego biografie, przeglądał zdjęcia, ogolił włosy i schudł dziewięć kilogramów, przestrzegając diety wegetariańskiej. Aktor całkowicie pogrążył się w przygotowaniach do pracy, co pomogło mu lepiej oddać charakter postaci.

Rola

Raper 50 Cent schudł dwadzieścia funtów na potrzeby filmu „Różne rzeczy”

Aktor

W 2010 roku muzyk zaszokował fanów swoją utratą wagi w roli obiecującego sportowca zmagającego się z rakiem. Na potrzeby filmu schudł dwadzieścia kilogramów, stosując dietę rozpuszczalną w wodzie i ćwicząc kilka razy dziennie.

Chris Hemsworth schudł do „In the Heart of the Sea”

Waga

Australijski aktor ujawnił, że schudł XNUMX kilogramów w ciągu czterech tygodni, przestrzegając diety XNUMX kalorii dziennie. Czasami zjadał tylko jedno jajko dziennie, kilka krakersów i seler. Chris przyznał, że nikomu nie poleciłby tego typu jedzenia.

READ
Jane Seymour i Paris Hilton założyły na to wydarzenie dopasowane sukienki

Dan Stevens schudł XNUMX kilogramów po opactwie Downton

Rola

Aktor zawsze reinkarnuje się i fizycznie dostosowuje do każdej roli. W zwykłym życiu zajmuje się pływaniem, jogą, a także nie spożywa produktów mlecznych.

Matthew McConaughey stracił XNUMX funty dla Klubu Kupujących w Dallas

Aktor

Aktor schudł, by zagrać człowieka chorego na AIDS – i usprawiedliwił się, bo zdobył Oscara. McConaughey opisał swoje menu: rano pił dietetyczną colę i zjadł dwa białka. Potem – kawałek kurczaka i znowu cola. Było to bardzo trudne, ciągle chciał jeść.

Jared Leto również schudł do tego filmu – trzynaście kilogramów

Leto poinformował, że praktycznie nic nie jadł. Jego waga spadła do pięćdziesięciu dwóch kilogramów. Silna utrata wagi sprawiła, że ​​poczuł, jak niebezpieczne może być.

Lily Collins schudła dzięki pomocy lekarzy

Aktor

Aktorka zagrała młodą kobietę walczącą z anoreksją w serialu Do kości. Sama wcześniej zmagała się z zaburzeniami odżywiania, więc istota roli była jej bardzo znana. To było przerażające: schudnąć do roli, ale w środku budzi się znajoma motywacja. Mimo to udało jej się wydobyć z tego wspaniałe doświadczenie.

Adam Driver schudł do „Silence”

Waga

Driver i Garfield grali księży jezuitów, którzy podróżowali do Japonii w poszukiwaniu swojego mentora. Zgodnie z fabułą konieczne było pokazanie, że schudli. Aktor zgodził się – dla niego było to nowe doświadczenie, nigdy wcześniej tak bardzo nie schudł. Czuł głód i ciągłe zmęczenie, z którym nie mógł sobie poradzić.

Jonah Hill stracił osiemnaście funtów za rolę w filmie „Człowiek, który wszystko zmienił”

Aktor powiedział, że odwiedził dietetyka, który pomógł mu schudnąć. Jonasz jadł pizzę i kurczaka. Zaczął jeść więcej warzyw, biegać i robić pompki. Teraz nadal kształtuje się – nie wiadomo, czy do następnej roli, czy z własnej woli.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: