Anna Khilkevich przyszła na ceremonię wręczenia nagród z rondelkiem zamiast kopertówki

Anna Chilkiewicz – jedna z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych aktorek w rosyjskiej telewizji. Jednak sława nie przyszła jej łatwo. Weszła na uniwersytety i porzuciła kino, ale otrzymała tylko role epizodyczne. Sławę przyniósł jej serial „Barvikha” i „Univer. Nowy hostel” na TNT. Teraz w filmografii aktorki ponad 40 projektów.

Co wiemy o Annie Khilkevich

Imię i nazwisko:

Chilkiewicz Anna Aleksandrowna

Data urodzenia:

Kto jeszcze urodził się tego dnia:

Znak gwiazdy:

Teraz Anna Chilkiewicz:

Miejsce urodzenia:

Narodowość:

Stan cywilny:

Wzrost Anny Khilkevich:

Zawód:

Anna Khilkevich w sieciach społecznościowych

Wideo z Anną Khilkevich

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Annie Khilkevich. W rzeczywistości masz listę odtwarzania, na której możesz wybrać i obejrzeć dowolne filmy o tej osobie, po prostu klikając przycisk w prawym górnym rogu okna. Chilkiewicz Anna Aleksandrowna – bardzo ważna osoba. Gorąco polecamy zapoznanie się z biografią tej osoby i napisanie swojej opinii w komentarzach.

Wczesne lata

Chilkiewicz Anna Aleksandrowna urodził się 15 października 1986 roku w Leningradzie w rodzinie byłego wojskowego. Ma starszą siostrę, która obecnie mieszka we Francji. Anna od dzieciństwa była artystycznym dzieckiem, uwielbiała odgrywać scenki dla bliskich, uczyła się baletu. Kiedy dziewczynka miała dziesięć lat, rodzina przeniosła się do Moskwy. Potem zaczęła chodzić do studia śpiewu i tańca oraz do szkoły plastycznej na lekcje gry na pianinie.

Według wspomnień aktorki jako nastolatka była zamknięta i wstydziła się nawet iść do sklepu. W Moskwie zmieniła kilka szkół o różnych kierunkach. Początkowo uczyła się w gimnazjum w centrum Moskwy, gdzie opanowała francuski na poziomie konwersacyjnym. Później, w związku z przeprowadzką do innej dzielnicy miasta, przeniosła się do szkoły fizyki i matematyki. Ukończyła liceum w szkole teatralnej. M. S. Szczepkina.

Dzięki szkoleniu otrzymanemu w szkole teatralnej dziewczyna z łatwością weszła do Sliver, ale uczyła się tam tylko na dwóch kursach. Musiała opuścić szkołę, ponieważ zaczęła dostawać pierwsze role, a pierwszoroczniakom nie wolno było występować w filmach równolegle ze studiami. Jej debiut aktorski miał miejsce w wieku 17 lat w serialu „Planowałam ucieczkę” (w napisach występuje jako Polina Chilkiewicz). W tym samym roku brała udział w kręceniu serialu „Strażacy”.

Według wspomnień aktorki ten czas nie był dla niej łatwy. W wieku 18 lat wyszła z domu, spotkała się z narkomanem. Trudności zmusiły ją do ponownej oceny swoich wartości. Anna Khilkevich planowała wrócić do Wyższej Szkoły Teatralnej. B.V. Schukina. Ale aktor Andrey Sokolov, który grał główną postać w kryminale „Prawnik”, poradził jej „najpierw ukończyć normalny instytut” i wybrała Rosyjski Uniwersytet Ekonomiczny. G. W. Plechanow.

READ
Melania Trump na spotkaniu z premierem Tajlandii podbiła w elegancki jesienny sposób

Anna nie odrzuciła jednak pomysłu ukończenia instytutu teatralnego. Po uzyskaniu dyplomu na uniwersytecie ekonomicznym z dyplomem z marketingu i reklamy ukończyła również kurs W. Iwanowa w Szkole Szczukina. Już mając doświadczenie w kinie, dziewczyna wątpiła w wybrany zawód. Jej rodzice w większości popierali jej decyzję i obiecała sobie, że jeśli jej kariera nie wyjdzie przed 25 rokiem życia, przestanie „pracować w tej dziedzinie”.

Działalność twórcza Anny Khilkevich

Przez pięć lat, począwszy od 2003 roku, młoda aktorka dostawała małe epizodyczne role. Filmografia tego okresu twórczości dziewczyny obejmuje obrazy „Lot bociana nad polem kapusty” i „Sąsiad” w 2004 roku, seriale „Młodzi i szczęśliwi” i „Diva” 2005 i inne. Ważna rola drugoplanowa – dziewczyny Olesya – Anna Chilkiewicz wystąpił w dramacie z 2006 roku The Irrevocable Man.

W 2009 roku odbyła się premiera przełomowego projektu dla aktorki – serialu o „złotej młodzieży” „Barvikha”. Jej rola jako głupiej dziewczyny z Rublyovki Victoria Polyakova została zapamiętana przez publiczność. Po nakręceniu w tej serii aktorka miała możliwość wybrania dla niej interesujących zdjęć. Projekty te obejmują noworoczny almanach filmowy „Yolki” – zagrała w czterech filmach, począwszy od drugiego, który ukazał się w 2011 roku.

Ale najsłynniejsza aktorka przyniosła rolę Maszy Belowej w serialu telewizyjnym „Univer. Nowy hostel. Zaproponowano jej zagranie studenta w kontynuacji popularnego sitcomu w 2010 roku. Była stałą bohaterką projektu przez wszystkie siedem lat. Dzięki niemu utrwalił się dla niej wizerunek naiwnej „blondynki”. W wywiadzie Anna Khilkevich powiedziała, że ​​​​kiedyś zaproponowano jej rolę w Hollywood, ale z powodu Univer odmówiła.

W 2013 roku aktorka zagrała w komediach Lucky Island i What Men Do!. Później jej filmografia została uzupełniona kilkoma dużymi projektami, w tym rosyjsko-amerykańskim filmem akcji Maximum Impact (2017), komedią Zomboyaschik (2018) i serialem dramatycznym Call DiCaprio! (2018). Równolegle dziewczyna zainteresowała się DJ-ingiem, aw 2014 roku otrzymała nagrodę od Vklybe.tv jako „Najlepszy DJ-osobistość”.

Miłość do muzyki i występy w klubach jako DJ sprawiły, że Anna Khilkevich zaczęła myśleć o karierze muzycznej. W grudniu 2020 roku dziewczyna powiedziała jednej z błyszczących publikacji, że od dwóch lat zajmuje się wokalem. Według aktorki chce tworzyć naprawdę „wysokiej jakości muzykę”. Razem z mężem dwa razy w tygodniu chodzą do studia nagraniowego, gdzie wraz z małym zespołem pracują nad znalezieniem „swojego” formatu.

READ
Gwiazdy wychowane przez samotne matki

Ponadto aktorka prowadzi własną działalność w dziedzinie urody – wraz z mężem rozwija salony paznokci „Kultura Manicure”. Ponadto dziewczyna prowadzi kolumnę „Lifehacks from Anna Khilkevich” w programie dla mam „Regina + 1” na kanale Friday!, gdzie opowiada o sztuczkach gotowania dla dzieci. A w 2019 roku Anna Chilkiewicz opublikował książkę „Opowieści matki. Mama kocha wszystkich ”o pojawieniu się drugiego dziecka w rodzinie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: