Anna Khilkevich pokazała autoironiczne zdjęcie

Jasna i niepowtarzalna blondynka Anna Khilkevich była w stanie podbić wszystkie najbardziej prestiżowe błyszczące publikacje. W tej chwili w krajach poradzieckich są to Maxim i Playboy. I chociaż jest wiele szczerych ujęć, Anna nie była jeszcze całkiem naga. Jednak treść jest bardzo gorąca, nawet bez pełnej nagości.

Wszystkie zdjęcia są dostępne w Telegramie na prośbę Chilkevicha pod adresem https://t.me/cenznet

Również nie przegap

Jak znaleźć żądane zdjęcie w Telegramie

Jak znaleźć żądane zdjęcie w Telegramie

Praktyka pokazuje, że nie wszyscy użytkownicy sieci znają opcje Telegrama. Biorąc pod uwagę, że nasza witryna nieznacznie zmienia format, zalecamy użycie

Plekhov Live - oryginalna muzyka oparta na samplowaniu

Plechow Live – autorska muzyka oparta na samplach

Pod pseudonimem Plechow Live prezentowane są melodie, które nie są żadnym komercyjnym projektem. Wszystko robi się dla zabawy i może dla niektórych osób

Czujnik wycieku gazu Tuya jest dostępny z 66% rabatem na Aliexpress

Czujnik wycieku gazu Tuya jest dostępny z 66% rabatem na Aliexpress

Czujnik wycieku gazu Tuya jest dostępny z 66% rabatem na Aliexpress dzięki aktualnej promocji. Gadżet przyda się w każdym domu i ewentualnie

Męska maszynka do golenia z Aliexpress to prawdziwy hit

Notebook Leap T304 lider w segmencie budżetowym

Notebook Leap T304 lider w segmencie budżetowym

Notebook Leap T304 to jeden z najlepszych modeli segmentu budżetowego. Najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują taniego urządzenia do wykonywania zadań biurowych lub

Xiaomi Redmi Note 11SE to przyzwoity budżetowy egzemplarz

Okulary przeciwsłoneczne w stylu retro zyskują na popularności

Jak ważna jest stylowa bielizna męska

Sex shopowe hity dla mężczyzn

Smartfon Huawei Enjoy 10 M stał się dostępny na Aliexpress

Pizza proste próbki zdjęć i smakoszy

Dziewczyny są otwarte na prawdziwe randki

Maszyna do treningu siłowego jest popularna na Aliexpress

Olejek na porost brody SAKSRAAR jest popularny na Aliexpress

Hitem na Aliexpress staje się zewnętrzny dysk SSD o pojemności 16 TB

Karta graficzna GIGABYTE GTX 1060 – 3 GB stała się hitem Aliexpress

Perfumy, trymer i maszynka do golenia – zestaw męski z Aliexpress

Puchowa kurtka Holyrising unisex stała się hitem na Aliexpress

Bielizna termoaktywna dla mężczyzn do fitnessu i MMA trafiła na Aliexpress

Męskie buty zimowe HAJINK stały się hitem na Aliexpress

Aliexpress wypuścił kieszonkowy telewizor

Skuteczny mop podłogowy z Aliexpress

Przenośny monitor UHD 4K 3840*2160 stał się hitem Aliexpress

Oskarżona o rozpad związku po zdradzie

Terapia szokowa na każdą depresję – metoda dla silnych duchem

Jak uchronić się przed oszustami o 98%

Liga Konferencyjna 2022-23 wyniki fazy grupowej

Conference League 2022-23 wyniki fazy grupowej są podane w tym przeglądzie. W trzecim Pucharze Europy pod względem statusu pojawią się ciekawe drużyny, które zadecydują

READ
13 par celebrytów, w których mężczyzna jest niższy od kobiety

Poznanie blond-marzenia wszystkich kursantów.

Tu i więcej @annakhilkevich

Gwiazda „Univer” Anna Chilkevich jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej seksownych aktorek w Rosji. Kapryśna, głupia i kupiecka blondynka, tak została zapamiętana dzięki kultowemu wizerunkowi Maszki z Univer. Nie ma to nic wspólnego z samą Anną. Khilkevich studiował w Liceum Lingwistycznym, ukończył Rosyjski Uniwersytet Ekonomiczny im. Plechanowa, posługuje się dwoma językami obcymi – angielskim i francuskim. Otrzymawszy doskonałe wykształcenie, dziś jest aktorką i DJ-em, odnoszącą sukcesy kobietą biznesu, matką dwóch córek i żoną. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: biografia

Anna urodziła się 15 października 1986 roku w Petersburgu. Rodzice Anyi byli dalecy od kreatywności. Ojciec jest biznesmenem, byłym wojskowym, matka w przeszłości sportowcem, który po urodzeniu 3 dzieci postanowił poświęcić się macierzyństwu i opiece nad rodziną. Anna jest trzecim, najmłodszym dzieckiem: ma starszego brata i siostrę. Dzieciństwo aktorki minęło w miłości i spokoju. Rodzice, po ślubie bardzo młodo, byli w stanie stworzyć i utrzymać silną rodzinę, w której dorastała przyszła celebrytka.

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anya zaczęła pokazywać talenty aktorskie dość wcześnie, w wieku pięciu lat, kiedy mogła płakać „na zamówienie”, zabawiając i zaskakując swoich bliskich. Anna była stałą „gwiazdą” domowych występów, ubierając się i przymierzając wizerunki znanych postaci. Będąc późnym dzieckiem (różnica z bratem i siostrą aktorki to 9 i 13 lat), Anna dorastała w szczególnych warunkach, jej stosunek do niej był bardziej pełen czci i czułości, jej matka poświęcała jej dużo uwagi i rozmawiała o tym, jak dziewczyna w każdych okolicznościach powinna wyglądać na zadbaną. Anya chłonęła te wskazówki od dzieciństwa i nauczyła się patrzeć zawsze na 100.

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Przyszła gwiazda okazała się mieć doskonały słuch muzyczny i rodzice wysłali ją do klasy fortepianu. Ale młodej artystce trudno było siedzieć na nudnych lekcjach, a treningi taneczne organizowała bezpośrednio podczas zajęć. Potem jej matka nie nalegała i zabrała Anyę do studia tańca „Traffic Light”, gdzie studiowała przez kilka lat.

Po ukończeniu szkoły Anna wstąpiła do Wyższej Szkoły Teatralnej. Shchepkin, gdzie, jak wiadomo, nikt nie może się przebić bez talentu.

Po 2 latach nauki Anna otrzymała propozycję nakręcenia filmu i musiała rzucić szkołę. Kinematografia kusiła z wielką siłą. W 2003 roku Anna zagrała w dwóch projektach „Planowałem ucieczkę” i „Strażacy”, a następnie wstąpiła na Rosyjski Uniwersytet Ekonomiczny. GV Plechanowa, który ukończył z wyróżnieniem. Nie zatrzymując się na tym, Anna wróciła do Sliver i ukończyła 2 pozostałe kursy.

READ
Ostatnio znowu rozkwita wolny Bledan i nosi sukienki bez bielizny

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Początek drogi do kina

Pierwsza popularność przyszła do Anny w 2008 roku, kiedy zaproponowano jej rolę w serialu „Nie próbuj zrozumieć kobiety” z Aleną Iwczenko i Maximem Leonidowem w rolach głównych. W tym samym roku, po roli w serialu młodzieżowym „Barvikha”, Anna Khilkevich została mocno zakorzeniona w roli gwiazdy kina narodowego. Zaczynając grać w wieku 17 lat, grała role w takich utworach jak: serial „Prawnik”, film „Ageless Man”, popularna komedia noworoczna „Yolki-2”.

Najbardziej uderzającym i niezapomnianym etapem jej kariery dla widza była rola w serialu telewizyjnym kanału TNT „Univer. Nowe schronisko. Potem sława spadła na aktorkę z ogłuszającą siłą. Seria została wydana w 2011 roku i od razu zachwyciła młodzieżową publiczność w kraju. Anna tak organicznie wpasowała się w rolę jasnej i zdesperowanej Marii Belovej, że rola naiwnej blondynki była mocno zakorzeniona w wizerunku aktorki.

Życie osobiste Anny Khilkevich

Anna poznała swojego pierwszego męża Antona Pokrepę na planie serialu Barvikha. Małżeństwo trwało 4 lata. W 2015 roku zerwali. Według Anny namiętność szybko opuściła ich związek, a życie bez miłości w małżeństwie było dla niej nie do zniesienia. Mimo to nadal są w dobrych stosunkach.

Anna poznała swojego drugiego męża Artura Volkova w 2013 roku. Znajomość wydarzyła się w dość zabawnych okolicznościach. Gwiazda „Univer” tego dnia postanowiła wybrać się z przyjaciółmi na spacer po Parku Gorkiego w Moskwie i wpadła w ogromny korek. Niepokój Anny nie pozwalał jej spokojnie czekać. Próbowała ominąć kolejkę i jak najszybciej dostać się na parking. Przyszły mąż gwiazdy, który szczerze stał w kolejce przez 20 minut, był oburzony „bezczelnością” i zrobił uczciwą uwagę do autolady, na co Anna spokojnie i ostro odpowiedziała. Zdając sobie sprawę, że narasta konflikt, Artur, ulegając urokowi aktorki, postanowił uciszyć incydent, zapraszając dziewczyny na kawę. Tak więc wybuchł romans, który w 2015 roku doprowadził ich do małżeństwa.

Anna Khilkevich: 70 gorących zdjęć i życie osobiste gwiazdy Univer

Na ceremonię ślubną wybrali Moskiewski Międzynarodowy Dom Muzyki. W uroczystości wzięli udział tylko krewni i bliscy przyjaciele. Zaraz po uroczystości rozeszły się pogłoski o ciąży Anny, które potwierdziły się w grudniu tego roku. W rodzinie urodziła się pierwsza córka.

Po porodzie Anna dołożyła wielu starań, aby przywrócić jej sylwetkę. Zajęcia na siłowni i dieta nie poszły na marne: w następnym sezonie Univer Khilkevich był już w świetnej formie. W 2018 roku Anna po raz drugi została mamą. Para ma dwie córki, Ariannę i Marię. Sama Anna cieszy się macierzyństwem, którym dzieli się z subskrybentami na swoim Instagramie. Przyznała dziennikarzom, że marzy o trzecim dziecku, ale dopiero po kilku latach, ponieważ starsze dzieci wciąż wymagają dużo uwagi i czasu, a boi się pozbawić jedno z nich swojej miłości.

READ
Gwiazdorzy, którzy porzucili swoje ciężarne żony
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: