Anna Grachevskaya założyła na nagrodę przezroczystą sukienkę, ale cała uwaga skupiła się na jej mężu

Była żona Borysa Graczewskiego przypomniała sobie w szokujący sposób. Przyszła na czerwony dywan w bardzo odkrywczej sukience.

Jej strój zaszokował wszystkich. Do występu na nagrodzie Anna wybrała zieloną sukienkę do ziemi. Modelka była jak najbardziej szczera: głęboki dekolt i wysoki dekolt dolnej części sukienki odsłaniały wszystkie wdzięki dziewczyny. Jednak półprzezroczysta tkanina mówiła o Annie jeszcze więcej. Każdy mógł zobaczyć jej piersi w całej okazałości i bez bielizny. Anna założyła majtki pod sukienkę.

Takie oburzenie wydawało się dziewczynie niewystarczające i postanowiła zademonstrować wszystkie swoje talenty. Tuż na czerwonym dywanie Anna usiadła na sznurku, pokonując nawet Volochkovą pod względem szczerości.

Co ciekawe, Grachevskaya przybyła na ceremonię nie sama, ale w towarzystwie nowego małżonka. Młody mężczyzna był ubrany skromnie i nie skomentował stroju swojej żony.

Użytkownicy sugerowali, że mąż Anny się nudzi, a ona w tak prosty sposób próbowała zwrócić na siebie uwagę mężczyzn w nadziei na nową imprezę.

Jak Wam się podoba stylizacja Ani? 5

kompletnie popieprzone dlaczego założyłeś szmaty musiałeś wyjść nago bez niczego Napompowany silikonem od tego, że ją zostawili

Wspaniale. Lubię, gdy dziewczyny, ubierając się, od razu opowiadają wszystkim kim są, co robią w życiu i wskazują cenę swoim wyglądem.

Maxim Vitorgan i Ksenia Sobczak

Maxim Vitorgan i Ksenia Sobczak

Subskrybuj magazyn Kleo.ru w sieciach społecznościowych:

  • Dla reklamodawców
  • Kontakt z nami
  • Редакция
  • Blog redakcyjny
  • Warunki korzystania z serwisu
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z materiałów

Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych w kobiecym magazynie internetowym „Cleo.ru” są chronione prawem autorskim i prawami pokrewnymi. Z materiałów portalu kobiecego nie można korzystać bez aktywnego linku do źródła „Cleo.ru”. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów reklamowych na stronie kobiecej. Użytkownik serwisu kleo.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie narusza ich honoru i godności. Użytkownik strony kleo.ru, przesyłając materiały, jest tym samym zainteresowany ich publikacją na stronie i wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez właścicieli strony kleo.ru.

Publikacja sieciowa „KLEO.RU” (Kleo.RU) Numer rejestracyjny serii nr FS 77-74583, wydana przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Komunikacji Masowej (Roskomnadzor) w dniu 14 grudnia 2018 r. 18+

READ
10 rzeczy, których Meghan Markle nie może zrobić po ślubie

Założyciel: Ismagilov Evgeniy Ramilievich Redaktor naczelny: Ismagilov Evgeniy Ramilievich

Dane kontaktowe redakcji organów państwowych (w tym Roskomnadzor): [email protected], +79677638370

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: