Ani Lorak zdjęła obrączkę po złej zdradzie swojego tureckiego męża

Po tym, jak paparazzi sfotografowali męża popularnego wykonawcy w klubie karaoke w ramionach brązowowłosej kobiety z dużymi ustami, Ani Lorak nie pojawiła się na Instagramie przez prawie pięć dni.

Co działo się w tych dniach w duszy iw domu gwiazdy pop – tylko Bóg wie. Między małżonkami powinna odbyć się co najmniej poważna rozmowa.

Co więcej, turecki biznesmen Murat Nalchajioglu miał więcej niż wystarczająco powodów do wyjaśnienia.

Jak dowiedziały się ukraińskie media, podczas gdy Ani dawała jeden koncert za drugim i niestrudzenie pracowała nad utrzymaniem rodziny, jej turecki mąż bawił się w towarzystwie kijowskiej partyjki Yany Bielajewej.

Sprawa nie ograniczała się do randek karaoke: Murat wynajął mieszkanie dla dziewczyny, a za pieniądze żony – w końcu cały jego biznes został zbudowany na funduszach Loraka

Mimo rodzinnego dramatu życie toczy się jak zwykle – Anya ma napięty harmonogram tras i koncertów, zaplanowanych z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Wczoraj wieczorem piosenkarka wystąpiła na prywatnej imprezie. I po raz pierwszy od kilku dni opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie.

Ani zrobiła sobie selfie, stojąc przed lustrem: piosenkarka wygląda blado i wychudzona. Widać, że bardzo straciła na wadze. A co najważniejsze – na jej dłoni nie ma obrączki. Być może artystka celowo ją zdjęła, aby dekoracja nie przeszkadzała jej podczas występu.

A może brak pierścionka na palcu oznacza, że ​​Lorak podjęła dla siebie trudną decyzję.

Piosenkarka po raz pierwszy pojawiła się publicznie po skandalu ze zdradą męża i zrobiła sobie selfie na Instagramie. Anya nie ma na palcu obrączki.

Zdjęcie, które opublikowała w opowiadaniach, wykonawca pozostawiła bez komentarza. Serwis prasowy gwiazdy również nie komentuje skandalu w jej życiu osobistym.

Przypomnijmy, że Anya i Murat mają siedmioletnią córkę Sofię. Piosenkarz i turecki biznesmen spotkali się w jednym z tureckich hoteli.

Miłość wybuchła natychmiast – a Murat pojechał za Karoliną (tak naprawdę nazywa się piosenkarka) do Kijowa. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wybrana gwiazda wcale nie jest bogata – pracował w hotelu jako prosty pracownik, a później, w Kijowie, został biznesmenem, otwierając własny biznes za pieniądze żony.

READ
Alfonsy i oszuści: nikczemni eks-mężczyźni Kylie Minogue, Paris Hilton i innych

Do dziś Lorak pozostaje głównym zarabiającym w domu. Nawiasem mówiąc, na ostatnim festiwalu muzycznym „Heat” w Baku piosenkarka niespodziewanie powiedziała, jak bardzo jest zmęczona pracą: mówią, że w tej chwili jej jedynym marzeniem jest spanie.

Mąż gwiazdy bawił się w towarzystwie kijowskiej dziewczyny imprezowej Yany Belyaeva. Zdjęcie: Instagram.

„To złudzenie, że mam bogatego męża” – powiedziała piosenkarka. – Tak, aw każdym razie byłem wychowany w taki sposób, że zawsze polegam tylko na sobie i nie siadam na niczyjej szyi. Dziś sytuacja jest taka, że ​​choć wydaję więcej niż zarabiam. Rodzaj dziewczyny, która pracuje bez końca i jest po prostu strasznie zmęczona. Po prostu ciężko pracuję! A wszystko, o czym marzę, to trochę zwolnić, wydech, spać.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: