Ani Lorak i EMIN zaprezentowali klip „Say goodbye”: poznaj premierę teledysku

21 października popowa diva Ani Lorak zaprezentuje swój pierwszy solowy singiel w tym roku – „Labyrinth”. Tego samego dnia odbędzie się premiera teledysku do tej kompozycji. „Labirynt” to emocjonalna, dramatyczna opowieść o trudności z wyrwaniem się z uzależniającego związku. „Zadzwoni w nocy, jakby nic się nie stało, i wiem na pewno, że zaczniemy wszystko od nowa” – przyznaje liryczna bohaterka.

Tej jesieni fani Divy będą świadkami niesamowitej muzycznej historii – Ani Lorak zaprezentowała swój 17. album studyjny. 12 listopada Ani Lorak wpuszcza słuchacza w swój nowy muzyczny świat – longplay zmysłowych kobiecych historii, którego motywem przewodnim były prawdziwe epizody z życia artystki.

24 września Ani Lorak zachwyciła swoją wielomilionową publiczność romantyczną balladą „Bachila”. Od 14 lat fani artystki czekają na wydanie piosenki w jej ojczystym języku ukraińskim, o czym wielokrotnie pisano w komentarzach na portalach społecznościowych. Według artystki od dawna planowała zaprezentować utwór po ukraińsku, ale bardzo ostrożnie dobierała piosenkę. Po latach poszukiwań sama Ani Lorak napisała liryczną kompozycję, która dzięki jej wyjątkowemu wokalowi w szczególnie poruszający sposób ujawnia wewnętrzny świat wokalistki.

Premiera wspólnego utworu miała miejsce podczas zamknięcia międzynarodowego festiwalu muzycznego Nowa Fala 2021, a dziś wydawnictwo dostępne jest na wszystkich platformach cyfrowych. Armia fanów obu artystów przez wiele lat marzyła o usłyszeniu symbiozy głosów swoich idoli, o co nieustannie prosili w sieciach społecznościowych.

Drodzy przyjaciele!
Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w regionie koncert Ani Lorak „The Best”, zaplanowany na 22 lipca w Bolshoy Sports Palace w Soczi, zostaje przełożony. Nowa data zostanie ogłoszona wkrótce. Wszystkie bilety zachowują ważność.

„Undressed” to ścieżka dźwiękowa nadchodzącego lata, poświęcona miłości na odległość. Szczera muzyczna opowieść od pierwszej osoby inspiruje słuchaczy do poddania się głównemu uczuciu i cieszenia się chwilą. Jedna z najbardziej malowniczych wysp na Malediwach została wybrana jako miejsce na filmową adaptację romantycznej opowieści. Filmowanie trwało trzy dni, a reżyserem była Katya Tsarik. W rolę bohatera wcielił się słynny ukraiński aktor Oleg Zagorodny.

3 marca 2018 r. W Olimpijskim Kompleksie Sportowym odbyła się premiera wspaniałego programu Ani Lorak „DIVA”. A już od 3 marca 2021 r. spektakl będzie można zobaczyć na dużym ekranie w kinie. DIVA to fantastyczna muzyczna opowieść o Divie, która żyje w innych czasach i za każdym razem wie, jak zaskoczyć. Diva to kobieta, która się stworzyła i dobitnie udowodniła, że ​​marzenia mogą się spełnić. Premierowe pokazy odbędą się w ponad 20 rosyjskich miastach. Harmonogram kolejnych sesji znajduje się w pełnej wersji aktualności.

READ
Sieć omawia nowe zdjęcie Ałły Pugaczowej

Drodzy przyjaciele!
Drodzy przyjaciele! Ze względu na sytuację epidemiologiczną i ograniczenia w organizacji imprez masowych jesteśmy zmuszeni ogłosić przesunięcie koncertów trasy „THE BEST” Ani Lorak, zaplanowanej na marzec i kwiecień 2021 r. Nowe terminy zostaną ogłoszone wkrótce. Wszystkie zakupione wcześniej bilety są ważne.

Dzisiaj, 26 lutego, Ani Lorak zrobiła prezent swoim słuchaczom i zaprezentowała długo oczekiwany singiel „Half”. Fani artystki od dawna czekają na wydanie lirycznej kompozycji, ponieważ, jak wiadomo, Ani Lorak słynie z wyjątkowego stylu twórczego – przekazując swoim głosem dramatyczne historie. To właśnie te piosenki znajdują największy oddźwięk wśród wielomilionowej publiczności piosenkarza.

Wydanie miało miejsce 24 listopada na oficjalnym kanale YouTube Ani Lorak i naprawdę zaskoczyło fanów niezwykłym stylem, pokazując artystę w innej roli. W nowym filmie Ani Lorak pojawia się jako rodzaj obserwatora i uosobienie uduchowienia, niewidzialnego głosu, który jest w każdym z nas. Wczuwa się w bohaterów i chce przekazać ważną prawdę.

  • Wykonane przez Biuro Pomysłów

Pewnego dnia w Moskwie odbyło się nagranie teledysku do nowej piosenki duetu Ani Lorak i EMIN „Forgive”. Reżyserem był Alan Badoev, a autorem piosenki Maxim Fadeev.

EMIN i Ani Lorak nigdy nie przestają zadziwiać swoich fanów. Zaledwie miesiąc temu zaprezentowali piosenkę duetu „I Can’t Tell”, która w ciągu kilku godzin od razu zajęła pierwsze miejsca na listach przebojów iTunes, a teledysk ze studia zebrał 5 milionów wyświetleń na YouTube. Dziś artyści ponownie przygotowują muzyczną niespodziankę: miało miejsce nakręcenie teledysku do nowej piosenki Maxima Fadeeva i Olgi Seryabkiny „Przebacz”.

„To niesamowicie piękna piosenka napisana przez Maxa. Emocjonalnie jest bardzo silna, mimo że sama jest spokojna i wyważona. Kiedy nagrywaliśmy to w studio, było coś w rodzaju magii, muzyka poruszyła serce” – dzieli się swoimi wrażeniami EMIN.

Warto zauważyć, że „Forgiveness” to już druga piosenka, którą Maxim Fadeev napisał dla duetu Ani Lorak i EMIN we współpracy z Olgą Seryabkiną (gr. SEREBRO). Pierwszą piosenką była właśnie kompozycja „Nie mogę powiedzieć”.

„Ta piosenka jest kontynuacją historii „Nie mogę powiedzieć”. Takie sytuacje zdarzają się w życiu każdego, myślę, że dlatego tak bardzo dotykają serc. Ogromne podziękowania dla Maxima i Olyi, a zwłaszcza dla naszych fanów i ludzi o podobnych poglądach, których reakcje i komentarze zainspirowały nas do stworzenia tego dzieła – mówi Ani Lorak.

READ
Olga Buzova zszokowała fanów nieprzyzwoitymi grami z mikrofonem

Początkowo zaplanowano kręcenie teledysku do hitu „Nie mogę powiedzieć”, a także ogłoszono konkurs na najlepszy scenariusz. W ciągu zaledwie jednego tygodnia otrzymano ponad 1 e-maili i wybrano pięć najlepszych zgłoszeń. Zwycięzcą została dziewczyna Alena Malova, która opowiedziała swoją osobistą i bardzo niezwykłą historię miłosną. Po zapoznaniu się z twórczością EMIN i Ani Lorak postanowili zrobić prezent swoim fanom i nakręcić teledysk do kolejnej, nowej piosenki „Forgive” i wcielić w nią główne emocje i uczucia, które zostały opisane w scenariuszach.

Teledysk wyreżyserował Alan Badoev, a operator Michaił Khasaya. „Chcieliśmy przekazać i pokazać stan kobiety i mężczyzny. Czas się pożegnać, ale nie potrafią znaleźć właściwych słów. Dlatego w klipie zobaczycie bardzo dramatyczną scenę pożegnania ludzi. Naprawdę chciałem pracować z Michaiłem, ponieważ dzisiaj kręcimy prawdziwy film ”- mówi Alan Badoev.

Teraz pozostaje nam tylko poczekać na przedstawienie tej pięknej i dramatycznej historii „Przebacz”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: