Angelina Jolie znowu zapomniała założyć bieliznę

Ostatnio słynna hollywoodzka aktorka Angelina Jolie coraz bardziej cieszy fanów pięknym wypoczętym wyglądem i stylowymi strojami. Tak więc pewnego dnia została sfotografowana przez paparazzi w momencie, gdy wybrała się na spacer po Paryżu. Wizerunek gwiazdy zapamiętała zwiewna biała sukienka z prześwitującej tkaniny, pod którą celowo nie nosiła bielizny.

Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć i wywołało gorącą dyskusję wśród fanów. Wielu cieszyło się z powodu swojej ulubionej aktorki, ponieważ ostatnio udało jej się wyzdrowieć i wygląda znacznie lepiej, nie przerażając już swoją nadmierną szczupłością.

Strój z powodzeniem dopełniły stylowe dodatki: brązowy pasek, torebka w tym samym kolorze oraz duże ciemne okulary przeciwsłoneczne. Wielu zauważyło, że taka kokardka bardzo pasuje do celebrytki, a brak stanika sprawia, że ​​obraz jest niezwykle pikantny i wcale nie psuje ogólnego wrażenia.

W niektórych mediach przypomniano, że Angelina Jolie od młodości wolała nie nosić bielizny. Wtedy jej stroje składały się głównie z obcisłych T-shirtów, pod którymi nie było stanika i dżinsów, które podkreślały smukłą, stonowaną sylwetkę.

Krótka informacja o Angelinie Jolie

Podoba Ci się stylizacja Angeliny Jolie? cztery

Ponieważ Jolie wróciła do formy, absolutnie wszystko jej pasuje. Widać, że radykalnie zmieniła podejście do wyboru garderoby: o ile nieco wcześniej chodziła wyłącznie w czarnych ubraniach, teraz woli białe stroje, które niewątpliwie odmładzają ją i znacznie bardziej do niej pasują.

Obraz jest bardzo odważny i niejednoznaczny, ale mi się podobał. Ma kontrast między kobiecością, zwiewnością i śmiałością (ze względu na brak bielizny). Ogólnie sukienka jest dla aktorki bardzo orzeźwiająca i bardzo dobrze do niej pasuje.

Javier Bardem i Penelope Cruz

Javier Bardem i Penelope Cruz

Subskrybuj magazyn Kleo.ru w sieciach społecznościowych:

  • Dla reklamodawców
  • Kontakt z nami
  • Редакция
  • Blog redakcyjny
  • Warunki korzystania z serwisu
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z materiałów

Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych w kobiecym magazynie internetowym „Cleo.ru” są chronione prawem autorskim i prawami pokrewnymi. Z materiałów portalu kobiecego nie można korzystać bez aktywnego linku do źródła „Cleo.ru”. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów reklamowych na stronie kobiecej. Użytkownik serwisu kleo.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie narusza ich honoru i godności. Użytkownik strony kleo.ru, przesyłając materiały, jest tym samym zainteresowany ich publikacją na stronie i wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez właścicieli strony kleo.ru.

READ
Postarzane przed czasem: 10 gwiazd, które są młodsze niż myślisz

Publikacja sieciowa „KLEO.RU” (Kleo.RU) Numer rejestracyjny serii nr FS 77-74583, wydana przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Komunikacji Masowej (Roskomnadzor) w dniu 14 grudnia 2018 r. 18+

Założyciel: Ismagilov Evgeniy Ramilievich Redaktor naczelny: Ismagilov Evgeniy Ramilievich

Dane kontaktowe redakcji organów państwowych (w tym Roskomnadzor): [email protected], +79677638370

Angelina Jolie ponownie zadziwiła publiczność szczerym zdjęciem, na którym brakuje części bielizny. Aktorka nie po raz pierwszy widziana jest bez bielizny.

Na jednym ze świeckich świąt pojawiła się w tej formie, co wywołało burzę oburzenia. Wyjątkowy strój nie krył pikantnych miejsc aktorki, a fani i inne celebrytki natychmiast zaczęły o tym dyskutować. Na zdjęciu gwiazda miała na sobie sukienkę, która wyraźnie ukazywała poszczególne postacie Angeliny Jolie.

Kibice, jak zawsze, zostali podzieleni na dwa obozy. Niektórzy twierdzą, że wygląda bardzo pięknie. A ci ostatni twierdzą, że gwiazda zachowuje się nieprzyzwoicie. Niektóre kobiety mówią, że jako matka siedmiorga dzieci trzeba być nieco skromniejszym. Sama Jolie nie zwraca uwagi na krytykę.

Co zaskakujące, aktorka ostatnio publikowała takie zdjęcia i pozwalała fanom zobaczyć wszystkie części jej ciała.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: