Angelina Jolie odsłania plecy w sukience Diora, odsłaniając tatuaże

Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera Premiera PremieraPremiera

Angelina Jolie nadal podróżuje po świecie z premierą nowego „Maleficent” i zaskakuje wszystkich nowymi strojami na czerwonym dywanie

Na europejskiej premierze w Londynie wraz z Angeliną Jolie przed kamerami pojawili się Shiloh, Zahara, Vivienne i Knox. Na premierę w Londynie mama wielu dzieci wybrała szykowną długą pelerynę od Ralph & Russo w srebrnym kolorze z odkrytymi plecami. Aktorka spięła swoje szykowne loki w wysoki kok, a wszyscy obecni na pokazie Maleficent 2 mogli zobaczyć liczne tatuaże Angeliny Jolie.

Premiera

Premiera “Maleficent” w Londynie. Angeliny Jolie.

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pojawiła się publicznie w tak spektakularnym i jasnym wizerunku. Na pokazie Maleficent 2 w Japonii Angelina Jolie wybrała efektowną sukienkę od Ralph & Russo.

Tylko jedna aktorka Maleficent, Elle Fanning, która wcieliła się w rolę młodej Aurory, mogła odwrócić uwagę od głównej damy na europejskiej premierze. 21-letnia aktorka przyjechała na premierę w Londynie w niezwykłej, lekkiej bufiastej sukience z falbaniastymi rękawami i siateczkowym topem.

Dzieci Jolie wybrały na pokaz czarne stroje – Vivienne była w kombinezonie, Shiloh wybrała czarne spodnie i czarną bomberkę, tylko Zahara wolała strój wieczorowy – 14-latka ubrana w puszystą sukienkę z odkrytymi ramionami.

READ
8 aktorek, które są szczęśliwie żonaty ze zwykłymi facetami
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: