Anastasia Stotskaya rozczarowała fanów powiększonymi ustami

Jesienią 2020 roku Anastasia Stotskaya skończyła 38 lat. Uważa, że ​​dla kobiety najważniejszy jest wygląd. Gwiazda nie boi się zmian. I nie zawsze na lepsze. Zawsze polegała na jasności obrazu: jej ogniste włosy, przyciągający wzrok makijaż, spektakularne stroje, swobodna postawa nie tylko przyciągały fanów, ale także denerwowały część publiczności.

Jak aktorka zmieniała się z wiekiem?

Nastya nigdy nie była szczupła – mówią o takich dziewczynach „krew z mlekiem”. Piosenkarka ma niezapomnianą twarz o wyrazistych rysach. Atrakcyjna, jasna, charyzmatyczna – tak wygląda Anastasia Stotskaya na zdjęciu w młodości. Chociaż niektórzy eksperci uważają jej wygląd za zbyt „agresywny”, a nawet dostrzegają w niej męskie cechy.

Przed operacją plastyczną: Anastasia Stotskaya w młodości

Przed operacją plastyczną: Anastasia Stotskaya w młodości

Kilka lat temu artysta zainteresował się wypełniaczami hialuronowymi, co pogłębiło problem. Zamiast zwężać podbródek (Anastasia naturalnie ma ciężką dolną jedną trzecią twarzy) i podkreślać kąty żuchwy, kosmetyczka zrobiła dokładnie odwrotnie. W rezultacie twarz rozszerzyła się jeszcze bardziej i według zwolenników zaczęła wyglądać jak „poduszka”. Niejednokrotnie Stotskaya dostała to za „pompowane” usta. Wygląda na to, że trochę “pracowała nad błędami”, a teraz jej twarz wygląda kobieco i wyrafinowanie.

Jak to się zmieniło: piosenkarka w młodości i teraz

Jak to się zmieniło: piosenkarka w młodości i teraz

Anastasia Stotskaya nie komentuje plotek o operacji plastycznej, ale zamieściła w Internecie zdjęcia zrobione w recepcji chirurga plastycznego Gayka Babayana. Według specjalisty piosenkarka nie potrzebuje jego usług, a na tym etapie wystarczy jej biorewitalizacja, aby zachować elastyczność i świeżość skóry.

Nastya Stotskaya przed i po operacji plastycznej?

Nastya Stotskaya przed i po operacji plastycznej?

Porównując zdjęcia przed i po rzekomej operacji plastycznej założymy, że aktorka wykonała plastykę powiek (worki pod oczami i zmarszczki w kącikach oczu gdzieś zniknęły), plastykę nosa (czubek nosa wygląda na cieńszy) oraz lifting rogów (kąciki ust uniesione do góry).

Piosenkarka na wizycie u chirurga plastycznego

Piosenkarka na wizycie u chirurga plastycznego

Ale nie tak dawno Anastasia wyglądała jak na tym zdjęciu bez makijażu i photoshopa. Opuchnięta twarz, głębokie bruzdy nosowo-wargowe, worki pod oczami imponujących rozmiarów.

Na zdjęciu Anastasia Stotskaya bez makijażu

Na zdjęciu Anastasia Stotskaya bez makijażu

Jak postać Anastazji Stockiej zmieniała się z wiekiem

Gwiazda nazywa się „SpongeBob – kwadratowe spodnie”, więc nie nosi obcisłych sukienek. Być może Nastya Stotskaya jest zbyt samokrytyczna, ponieważ na zdjęciu w kostiumie kąpielowym wygląda bardzo atrakcyjnie.

READ
Bracia i siostry gwiazd, którzy nie mają tyle szczęścia ze swoim wyglądem

Jak postać Nastyi Stockiej zmieniała się z wiekiem

Jak postać Nastyi Stockiej zmieniała się z wiekiem

W życiu piosenkarza były różne czasy. Potem przybrała na wadze, a potem ją zrzuciła, a na figurze pojawiły się dwie ciąże. Teraz artystka jest w świetnej formie dzięki głodowi terapeutycznemu, a nie liposukcji, w którą podejrzewają ją zawistni ludzie.

Oceń zdjęcie Anastazji Stockiej w kostiumie kąpielowym

Oceń zdjęcie Anastazji Stockiej w kostiumie kąpielowym

Anastasia Stotskaya: wiek, wzrost, waga, chirurgia plastyczna

Data urodzenia miejsce urodzenia 7 października 1982 / ZSRR, Ukraińska SRR, Kijów.
Zawód Piosenkarka, aktorka.
Parametry wzrostu / wagi / sylwetki 171 cm / 55 kg / 95 – 62 – 90 cm (klatka piersiowa-talia-biodra).
Sprawdzone operacje plastyczne Nie.
Domniemany plastik Blepharoplastyka, plastyka nosa, lifting narożny.

Interesujące fakty o życiu Anastazji Stockiej

Spadkobierczyni słynnej rodziny. Według rodzinnej legendy matka Nastii, Anna Siemionowna Majkowa, jest potomkiem rosyjskiego poety Apollina Nikołajewicza Majkowa. Słynne nazwisko nosi brat (matka matki, różni ojcowie) aktorki – Pavel Maykov, który zagrał jedną z głównych ról w kultowym serialu “Brigada”.

To była Nastya Stotskaya w dzieciństwie

To była Nastya Stotskaya w dzieciństwie

Do Moskwy po moim bracie. Ojciec Anastazji jest reanimatorem, a jej matka artystką tekstylną. Rodzina przeniosła się do stolicy, aby nie rozstać się z najstarszym synem Pavelem, który wstąpił do GITIS. Nastya miała wtedy 10 lat, a jej rodzice przydzielili ją do szkoły w Mytiszczi (w jej miejscu zamieszkania) i wysłali do studia choreograficznego.

O korzyściach płynących z czytania ogłoszeń prasowych. Jeden z nich zaprowadził Anastasię Stocką do Teatru Księżyca do reżysera Siergieja Prochanowa, który rekrutował nową trupę. Nie trzeba dodawać, że piękna i utalentowana dziewczyna została natychmiast przyjęta do zespołu, a rok później zadebiutowała na scenie, grając główną rolę w spektaklu Fanta Infanta. W roku, w którym Nastya otrzymała dyplom ukończenia szkoły średniej, S. Prochanow zdobywał kurs w RATI-GITIS, więc dziewczyna nie ucierpiała z powodu wyboru instytucji edukacyjnej.

Ulubieni mężczyźni. Najgłośniejsza powieść przypisywana aktorce przydarzyła się Philipowi Kirkorovowi. „Król” rosyjskiej sceny bardzo skutecznie wyprodukował młodą piosenkarkę, ale nie odwzajemnił jej uczuć (Nastya przyznała się do tego Lera Kudryavtseva w programie „Secret for a Million”). W różnych okresach obok Stotskiej byli tancerz Aleksiej Ledenev (partner w Tańcu z gwiazdami), piosenkarz Vlad Topałow i sportowiec Dmitrij Nosow.

READ
Już nie to samo”: Brad Pitt zdenerwował fanów swoim postarzałym wyglądem

Anastasia Stotskaya z Philipem Kirkorov

Anastasia Stotskaya z Philipem Kirkorov

Mężowie Anastazji Stockiej. Po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 21 lat, aktor Aleksiej Sekirin. Małżeństwo rozpadło się po 5 latach, według jednej wersji, z powodu niewierności męża. Teraz Anastasia Stotskaya wyszła za mąż po raz drugi. Jej mąż Sergey Abgaryan jest moskiewskim restauratorem.

Anastasia Stotskaya z mężem

Anastasia Stotskaya z mężem

Dzieci Anastazji Stockiej. Piosenkarka ma dwoje dzieci urodzonych w małżeństwie z Siergiejem Agaryanem. Syn Alexander będzie miał 2021 lat w 10 roku, a córka Vera 4 lata. Co zaskakujące, Sasha okazała się podobna do Martina, syna Philipa Kirkorova. Chociaż, co tu jest zaskakujące, bo jego ojciec jest Ormianinem, co oznacza, że ​​jest ktoś, kto ma być czarnookim brunetem.

Ze względu na pękanie wypełniaczami twarz Anastazji wydaje się nie do poznania.

Anastasia Stotskaya udostępniła fanom zdjęcie na Instagramie, na którym wygląd piosenkarki wygląda niecodziennie – jej twarz wydaje się opuchnięta i ledwo rozpoznawalna. Wygląda na to, że Anastasia robi sobie „zastrzyki kosmetyczne”, przez co jej usta wyglądają nienaturalnie, a twarz traci na atrakcyjności. Najwyraźniej nie było wystarczająco dużo czasu i wysiłku, aby znaleźć wyspecjalizowanego mistrza lub Stotskaya była chciwa i nie odważyła się zapłacić za usługi drogiego specjalisty, a wybrani kosmetolodzy „kpili” z wyglądu artystki i pompowali usta- pierogi, powiększając usta artystki o połowę twarzy.

To nie pierwsze nieudane doświadczenie Anastazji z „zastrzykami piękności”, niepowodzenia urody, z powodu których piosenkarka pop została skrytykowana przez fanów, spotkała się wcześniej w życiu. I tym razem internauci nie milczeli i bez zażenowania w wyrazach krytykowali usta Stockiej.

“Dobrze. z takimi ustami”, „Brzydkie usta”, „Usta na podłodze twarzy, wkrótce będziesz jak Joker”, – subskrybenci zostawiają komentarze, na które Anastasia regularnie ironicznie odpowiada. Wygląda na to, że Stotskaya jest zawstydzona swoim wyglądem i ukrywa wątpliwości za ironią i sarkazmem, regularnie zwracając się do kosmetologów.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: