Anastasia Reshetova jest w ciąży

Pewnego dnia Anastasia Reshetova opublikowała wideo „Mój monolog” na swoim kanale YouTube, gdzie po raz pierwszy szczerze opowiedziała o życiu, karierze i związku z Timati. Wyjaśniła, dlaczego wcześniej milczała:

W szczególności nikomu nie udzielałem wywiadów, ponieważ nie mogę powierzać faktów z mojego życia osobistego osobom trzecim. Uważam, że między mną a publicznością nie powinno być żadnych pośredników. Nikt nie może opowiedzieć ani pokazać mojej historii lepiej niż ja.

Gwiazda przypomniała sobie, jak poznała przyszłego ojca swojego dziecka i przyznała, że ​​rozgłos Timati nie pozwolił im być szczęśliwym z powodu plotek wokół ich pary:

„Obserwował mnie na Instagramie* tydzień przed naszym spotkaniem. Potem przypadkowo spotykam go przy wspólnym stole. Nasz związek rozwijał się stopniowo. Nie zajęło nam dużo czasu uświadomienie sobie, że potrzebujemy siebie nawzajem. Kilka lat później zdaliśmy sobie sprawę, że naszym przeznaczeniem jest być razem, chcemy mieć rodzinę. Wcześniej wydawało mi się, że nic nie zadziała. Odwrotną stroną relacji z osobą publiczną nie jest spokojne życie osobiste. Nie pamiętam ani jednego tygodnia, żebym nie płakała, chociaż nie jestem wrażliwą osobą. Nie chcę tak żyć do końca życia. Było między nami wiele: miłość i nienawiść, intrygi, zdrada, jasne szczęśliwe chwile, śluby. Nie wiem, czy w przyszłości można ponownie doświadczyć takich emocji. Był wtedy dla mnie mentorem, prowadził mnie jak ojciec, hartował mnie, kształcił”

Reshetova wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się zostać matką w wieku 23 lat. Były kochanek Timati udostępnił:

„Timur i ja tak samo chcieliśmy mieć dziecko, planowaliśmy to, ale przez długi czas nie wychodziło. Zawsze chciałam być mamą, już jako dziecko uwielbiałam się opiekować i dawać ciepło. Poród to wielka tajemnica, rodzisz się na nowo. Chciałbym przeżyć to jeszcze raz, może więcej niż raz. To najlepsze, co może spotkać człowieka. Mam dużo rozstępów, ale to część mnie. 23 lata to idealny wiek na macierzyństwo. Już wiem, czego będę uczyć syna. Moja mama urodziła mnie w wieku 16 lat, czyli bardzo wcześnie”.

Prezenterka telewizyjna przyznała, że ​​ciąża nie była dla niej łatwa, a po porodzie zaczęła się depresja, z którą młoda mama musiała walczyć sama, ponieważ nie było wsparcia ze strony Timati:

READ
Czego boją się żelazne damy Hollywood?

„Miałam długi poród – 18 godzin. Ciąża była ciężka. 6 miesięcy nudności, grozi poronieniem. Myślę, że to dlatego, że wiele osób nie chciało, żebym miała to dziecko. Nie jest u nas w zwyczaju mówić o depresji poporodowej, myślałam, że to wszystko są bajki i bajki. Ale w końcu sama się z tym zmierzyła. Jesteś w nowym ciele, z dzieckiem w ramionach. Potrzebujesz opieki, uściski, tęskniłem za tym. Do domu przychodziło wiele osób: urodziło się dziecko, wszyscy chcieli na niego patrzeć, przytulać, dotykać, ale czasem wchodziłem do pokoju, chciałem samotności. Zamieszanie wokół nie dodawało komfortu.

Anastasia Reshetova przyznała, że ​​przez długi czas nie pozwalała sobie na myśl o rozstaniu z Timati, ponieważ marzyła o życiu z nim przez całe życie:

„Byłem pewien, że wszystko będzie dobrze. Całe życie marzyłam o zdrowej i silnej rodzinie: żyć z jedną osobą, mieć dzieci tylko od niego. To przez to, co przeszedłem jako dziecko. W pierwszych miesiącach po narodzinach Ratmira wszyscy oglądali obraz idealnej rodziny. Moje marzenia się spełniły. Ale rok 2020 zmienił wszystko. Stało się coś, co zburzyło obraz mojego idealnego życia. Zrozumiałem jedno: nie ma co mieć nadziei na nic. Niektórych rzeczy po prostu nie można było znieść. Często w naszym kraju ludzie rozwodzą się po urodzeniu dziecka”.

Dziewczyna nie podała powodów rozstania z muzykiem, ale przyznała, że ​​po ostatniej przerwie poczuła się szczęśliwa:

„Dlaczego zerwaliśmy? Wyrządzono sobie nawzajem tyle bólu i powtarzały się zdrady. Kiedy się rozstaliśmy, zdałem sobie sprawę, że tak było najlepiej. Poczułem ulgę, już się nie bałem. Czuję się, jakbym opuściła ojca. Nastya Reshetova przed i po zerwaniu – dwie różne osoby. To jest nowa ja. Te relacje były niezdrowe. Chociaż pozytywnych momentów było wiele: pokazał mi świat, dużo otworzył. Ostatnim punktem dla mnie był jego udział w spektaklu „Kawaler”. Minęło trochę czasu od zerwania. Dla mnie to był szok. Obejrzał tylko jeden odcinek. Ten pokaz stał się dla mnie nieprzyjemny w momencie, gdy zobaczyłem zdziwioną twarz Ratmira, który rozpoznał na ekranie mojego tatę, w otoczeniu innych kobiet. Syn może to zobaczyć w bardziej świadomym wieku.”

READ
Victoria Lopyreva wyraźnie się postarzała

Przypomnijmy, że Anastasia Reshetova i Timati ogłosili rozpad zeszłej jesieni. Wkrótce potem dowiedział się o udziale rapera w nowym sezonie „Kawalera” i debiucie jego byłego kochanka jako prezenterki telewizyjnej w programie „Jesteś top modelem”.

*Meta Platforms Inc (właściciel Facebooka i Instagrama) – organizacja została uznana za ekstremistyczną, jej działalność jest zakazana w Rosji orzeczeniem Tverskoy Court of Moscow z dnia 21.03.2022.

Dziś Anastasia Reshetova złożyła oficjalne wyznanie: jest w ciąży. 23-letnia ukochana Timati, zgodnie z oczekiwaniami prasy, wkrótce spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka.

Potwierdzenie pojawiło się na portalach społecznościowych Reshetovej 5 czerwca po południu. Najpierw Anastasia opublikowała zdjęcie w relacji na Instagramie: (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji) na nim przyszła mama pozuje w półprzezroczystej sukience ze swoim kochankiem, raperem Timati.

Zanim fani zdążyli się zregenerować, Anastasia zaprezentowała kolejny prezent, publikując bardzo piękną sesję zdjęciową. Na zdjęciach Reshetova pojawiła się w nagim body i przezroczystej sukience na jedno ramię. Towarzyszył jej ojciec nienarodzonego dziecka, który trzymał ukochaną za rękę i delikatnie dotykał zaokrąglonego brzucha modelki.

„Jakie wieści!”, „Gratulacje i szczęście!”, „To jest miłość!” Pisali entuzjastycznie nastawieni fani.

Timati również nie stał z boku. W swoim poście krótko napisał: „Team Black Star”.

Znawcy powiedzieli reporterom Peopletalk, że Anastasia Reshetova jest teraz w piątym miesiącu ciąży. Bocian prawdopodobnie poleci do szczęśliwych rodziców prosto z Paryża, ponieważ według naszych obliczeń Reshetova zaszła w ciążę właśnie podczas noworocznego wyjazdu z Timati do stolicy Francji. W związku z tym podpowiadamy szczęśliwym rodzicom z opcjami imienia dla długo oczekiwanego dziecka: Paris Yunusova, jeśli urodzi się dziewczynka, i Paris Yunusov, jeśli urodzi się chłopiec.

Gratulujemy parze gwiazd rychłego przyjścia na świat, a młodej mamie życzymy zdrowia!

@dmitryfox , @timatioofficial , @volkonskaya.reshetova/Instagram (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji)

Little Big jest wyczerpany emigracją, Vitorgan cieszy się, że przyjaźni się z Pugaczewą – jak wyglądają gwiazdy po ucieczce do Izraela

Córka Shukshiny o swoim napompowanym ciele: „Moje odbicie jest dziś idealne dla wielu kobiet, ale nie dla mnie”

„Co za różnica, kto z kim spał i mieszkał!”: wyznanie wizażystki z Ałmaty, którą jej mąż zabił na oczach jej dziecka

READ
Top modelki, które nie są wpuszczane na wybieg ze względu na ich pełność

Matka oddała się wychowaniu niani i zakochała się jak syn: historia chłopca „zapomnianego” przez rodziców na 7 lat

Głupie modelki odlatują od niego w nadziei, że jeszcze go zaatakują, ale wydaje się, że matka nie pozwala Timce, nagle podstępna kobieta postanawia odrąbać połowę hamburgerów, szkoda))

Tam Simona uporządkowała mózgi swoich synów i dlatego boją się żenić, boją się zamachu na ich „majątek”. im się to nie udało)) lub po prostu wziąć ślub z zamożną, niezależną dorosłą kobietą.

Ludzie tacy jak Timati nie poślubią dziewczyny takiej jak sito. Nigdy. Pieniądze mają pieniądze. Pójdzie na spacer i znajdzie nowego, ale marzenia sita o małżeństwie z Timati to bańka mydlana. Urodzi i zostawi tak jak Szyszkow, a miłość Simony jest już w 100 procentach własnością Alicji, traktuje ją jak własną córkę, żadne prześladujące dziecko nigdy jej nie zmusi, sama przez to przechodziła z żydowskimi babciami. Na pewno. Szkoda pod tym względem, że sito chciało zawiązać dziecko, to się nie uda, nigdy nie zobaczy miłości od Simone jak do Alicji, jedyne co w końcu dostanie to pieniądze i wygodna starość, oczywiście , że to jedna z rzeczy, które założyła, gdy zaszła w ciążę z Timati. Nawiasem mówiąc, bardzo dobrze znam żydowskie babcie i mężczyzn. Szkoda Reshetova jako kobiety, zostanie sama z dzieckiem i, cóż, pieniędzmi. Ale jeden! I taka piękna kobieta! Oto nasza rosyjska mentalność, w Europie wyrwaliby ją z rąk i nóg, ale nie, ona potrzebuje Timati, który nie ma ani twarzy, ani skóry, ale stabilność w postaci petrodolarów. Ogólnie rzecz biorąc, żydowskie matki zawsze starają się wybierać żony dla swoich synów, sądząc po relacji Simone, Reshetov szczerze mówiąc nie jest dla ich rodziny. Tak więc, podobnie jak w serialu Biedna Nastya, sny staną się pyłem. Przepraszam dziewczyno, słodka. Chłopiec urodzi, jak pokonać dać.

Czy będzie ślub? A może Reshetov czeka na los Shishkovej? Reshetova musiała najpierw nalegać na ślub. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek brał pod uwagę jej opinię w tej parze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: