Alla Pugacheva przyjechała do Pyaterochki po super zniżkę

Aktywność rodzimych gwiazd muzyki pop na rynku klasy ekonomicznej coraz bardziej rozśmiesza sieci społecznościowe.

Najwyraźniej supermarket Pyaterochka postanowił całkowicie się zrelaksować i znacznie zwiększyć własną bazę klientów, a jeśli Olga Buzova została z góry pomyślana jako chwyt reklamowy, to z Allą Pugaczową akcja okazała się nieplanowana, a tym bardziej wirusowy. Dzień wcześniej Prima Donna wraz z synem Harrym spacerowała po Piaterochce, zresztą bez ochroniarzy i męża Maxima Galkina. Sądząc po jej twarzy, była bardzo wyczerpana codziennymi zmartwieniami.

Użytkownicy uznali, że winny był zwiększony stres w związku z plotkami o zdradzie Maxima Galkina. Inni zaczęli mówić, że reklama Pyaterochki, w której brała udział Buzova, miała tak negatywny wpływ na Pugaczową, że nawet przebywanie w tym miejscu przyniosło jej niemal fizyczne cierpienie.

«Pugaczowa przyszedł kupić od Buzovej”, „Teraz widzę to zdjęcie. Alla Borisovna podchodzi do kasy, a Buzova tam siedzi, jak w „Mood color blue” i tak: „Nie potrzebuję paczki”?”, – rywalizując ze sobą zaczęli żartować w sieciach społecznościowych.

Początkowo zarzucano Oldze, że reklama została wykonana w złej wierze, bo pokazuje jakąś „Piateroczkę przyszłości”, bo teraz wygląda zupełnie inaczej: na pewno nie jest tak czysta, jak w reklamie Olgi .

Subskrybuj:

Udostępnij:

Brzuch jest duży - nie da się tego ukryć: mąż Baranowskiej zabronił prezenterowi iść do pracy?

Brzuch jest duży – nie da się tego ukryć: mąż Baranowskiej zabronił prezenterowi iść do pracy?

Producent zamieścił historie z Austrii, podobno Julia nie planuje jeszcze powrotu do Rosji

Nie ma już Nastyi!? Czernyszew usunął wszystkie zdjęcia z Zavorotnyuk

Nie ma już Nastyi!? Czernyszew usunął wszystkie zdjęcia z Zavorotnyuk

Mąż aktorki zamknął się w sobie i wydaje się, że przeżywa silny stres z powodu bólu, który się przetoczył.

Wykonawcy country na dobry nastrój

Wykonawcy country na dobry nastrój

Jest gorące lato, ty i twoja rodzina lub przyjaciele jedziecie samochodem po rozgrzanej do temperatury granicznej autostradzie.. Albo jedziecie konno przez pustynię, ale .

Sznurow opublikował klip o ucieczce elit z Rosji na tle amerykańskich sankcji

Sznurow opublikował klip o ucieczce elit z Rosji na tle amerykańskich sankcji

Historia sukcesu Maslyakova seniora: imperium AMIK, szara kardynalność jego żony, prezent od Sobyanina

Historia sukcesu Maslyakova seniora: imperium AMIK, szara kardynalność jego żony, prezent od Sobyanina

Matrosil i rzucić: Morgenstern bawi się ze swoją kochanką, podczas gdy ciężarna Koka marzy o ślubie

Matrosil i rzucić: Morgenstern bawi się ze swoją kochanką, podczas gdy ciężarna Koka marzy o ślubie

Stepan Menshchikov skomentował zdjęcia obciągania Victorii Boni, które dostały się do sieci

Stepan Menshchikov skomentował zdjęcia obciągania Victorii Boni, które dostały się do sieci

Czołgał się na kolanach do producenta? Alexander Petrov kręci w nowym sezonie „Policjant z rubla”

Czołgał się na kolanach do producenta? Alexander Petrov kręci w nowym sezonie „Policjant z rubla”

Rodzice Friske „wyciągnęli” Platona? Shepelev opuścił kraj ze swoją ukochaną

Rodzice Friske „wyciągnęli” Platona? Shepelev opuścił kraj ze swoją ukochaną

Brzuch rośnie - czas na wesele! Baranowska z dumą przedstawiła swojego przyszłego męża

Brzuch rośnie – czas na wesele! Baranowska z dumą przedstawiła swojego przyszłego męża

Lotniczy ślub?! Pugaczowa zmusi wnuka Denisa do poślubienia „plebsa”

Lotniczy ślub?! Pugaczowa zmusi wnuka Denisa do poślubienia „plebsa”

Gość Klubu Komediowego postawił Pavla Volyę na swoim miejscu i nazwał go zmiętą skrzynką

Gość Klubu Komediowego postawił Pavla Volyę na swoim miejscu i nazwał go zmiętą skrzynką

dołącz do nas w sieciach społecznościowych

READ
Melania Trump zanim zostanie pierwszą damą: 20 najlepszych wyjść

Wydanie „VladTime” (wiadomości z Rosji, Ukrainy i ze świata).

Ta strona rozpowszechnia informacje dostarczane przez agencje informacyjne „Vladtime” („VladTime”), Interfax, TASS i inne, a także niezależnych autorów i redaktorów, którzy mogą samodzielnie publikować materiały na portalu. Vladtime.ru to platforma usługowa dla autorów niezależnych artykułów i środków masowego przekazu. Administracja serwisu vladtime.ru nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez autorów i redaktorów mediów na swoich stronach. Opinie i wersje autorów, redakcji publikowane w serwisie są całkowicie niezależne i mogą nie pokrywać się z poglądami administracji serwisu. Materiały niezgodne z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej nie mogą być publikowane na stronach witryny. Każdy autor lub związek autorów w postaci redakcji zgodnej z regulaminem serwisu może uzyskać możliwość samodzielnego publikowania ekskluzywnych materiałów w serwisie. Publikację materiałów w serwisie możesz rozpocząć wysyłając do nas maila z krótkim opisem doświadczeń autora. Adres pocztowy: [Email protected]

Podczas korzystania, kopiowania, cytowania publikacji portalu informacyjnego „Vladtime.ru” wymagany jest bezpośredni link do strony użytego materiału: podanie nazwy portalu i autora z następującymi działającymi hiperłączami: aktualności, aktualności VladTime, Wiadomości Vladtime.ru lub inny logiczny link. Użytkownik, który zauważył możliwe naruszenia prawa lub praw intelektualnych przez autorów serwisu, może skontaktować się z administracją za pośrednictwem adresu e-mail oznaczonego „moderacja strony”.

Recenzja akcji Pyaterochka

Witajcie drodzy recenzenci! Dzisiaj chcę podzielić się informacją o nowej zabawie dla dzieci, która pojawiła się w Piaterochce. To są bijatyki, konkurują z Łącznikami, które były wcześniej w Magnit. Wydawane są bezpłatnie za każde 555 rubli.

Dzieci lubią

I znowu akcja ze „zszywkami”, ale teraz ze sklepu Pyaterochka. Promocja – zbierz kolekcję silnych mężczyzn z postaciami ze słynnej androidowej gry Brawl Stars, która rozpoczęła się 24 sierpnia i potrwa do 4 października 2021 roku. Ulotka.

Kolejna nowość od Pyaterochki

;)

Dzień dobry! Po dłuższej nieobecności nie było czasu na recenzję. Tak więc sklep Pyaterochka to kolejna promocja dla dzieci i ich rodziców Zapięcia i pop itam zostały zastąpione nową akcją. Nazwijmy te „koperty” w ten sposób.

Oszustwo. Dokonujesz zakupu, a po zapłaceniu mówią, że nie będzie prezentu. Infolinia nie odpowiada.

Usłyszeliśmy o akcji, przybyliśmy do Pyaterochki, dokonaliśmy zakupu za 800 rubli, ale nie dali nam prezentu. Pytamy o prezent – mówią, że nie ma prezentów. Pytamy, czy można wtedy przyjść z czekiem, kiedy się pojawią? Mówią, że nie możesz.

READ
Matki-gwiazdy i ich równie znane córki są razem na czerwonym dywanie

Te same piski Ale od piątej

Wszystkim, którzy teraz czytają moją krótką recenzję na mojej małej mikrostronie na dobrodusznej i hojnej stronie otzovik, życzę miłego dnia. Witam, a dziś zrobimy z Wami mini-przegląd zabawek.

Akcja Brawl Stars in Five – oszustwo

Mam 5-latka, który uwielbia awanturować się. Mieszkamy w Jekaterynburgu. Pyaterochka jest daleko od domu. Ale dziecko naprawdę poprosiło o bójki, dowiedziawszy się o akcji w piątkę. Kiedy akcja się rozpoczęła, poszli specjalnie do piątki. Kupił.

Ulubiona zabawka dzieci

Moje dzieci mają teraz pasję do Brawl Stars, więc zaczęły kolekcjonować skrzypków. Szczerze mówiąc, sam nie bardzo rozumiem, po co ci skrzypkowie. Moi synowie przyczepiają je do teczki lub piórnika. Wszyscy w szkole.

Nie w sklepach!

Miasto Kaługa, dziecko specjalnie poszło do sklepu po te zapięcia! Kupiliśmy wszelkiego rodzaju bzdury, ale nie ma elementów złącznych! Poszedłem też do innego sklepu! łącznie dwa sklepy, zmarnowany czas! I minus 2000! No właśnie, po co to wszystko.

Najlepsza promocja wszech czasów Pyaterochka

Wiele dzieci lubi bawić się w Brawl Stars, więc akcja była bardzo przyjemna, za 555 rubli dali jedno zapięcie, ale zawsze wychodziły 2-3 worki i się nie powtarzały, co cieszyło jeszcze bardziej. Zapięcia Bravliki są znacznie ciekawsze niż.

Niezbyt pomocne

Ogólnie rzecz biorąc, ta zabawka jest przeznaczona dla małych dzieci, ale postanowiłem spróbować i kupić kilka sztuk. Lubiłem je rozpakowywać i podobały mi się ich twarze. Potem kupiłem kolejny i znowu nowoczesny. A więc ja.

Dobre dla umiejętności motorycznych

Witam, okresowo kupuję w 555 i dałem wcześniej na zakup słodyczy lub na kwotę przekraczającą XNUMX rubli. Niektórzy odwiedzający przypominają, a nawet błagają o te awantury, ale sądząc po dziecku, jest mu to obojętne. Jak może.

Złe wsparcie! Infolinia nie działa prawidłowo! Promocja ma tylko zwabić kupujących, ale w rzeczywistości nie spełnia swoich zobowiązań!

Specjalnie zamawiamy dostawę w Piaterochce, podczas gdy trwa kampania Bravlov, pytają dzieci. Tak kompetentni pracownicy, że najprawdopodobniej przełamują te Bójki i układają je w pudełkach na Avito. Chcieli to przynieść, przynieśli to, nie chcieli tego, nie przynieśli. Trwa to już od kilku zamówień.

READ
25 celebrytów, którzy przemienili się po wizycie u dentysty

Ciekawa promocja urozmaicająca wypady na zakupy

Twórcy dali z siebie wszystko i wyszło całkiem nieźle, ale brakuje kilku awanturników. Twórcy dodali nawet małe kawałki tektury, aby nie można było oświecić tego, co było w środku. Worek bijatyki jest przyznawany za każde 555 rubli.

dobra promocja

Promocja całkiem niezła, kupiłem dużo tych, kupiłem też popękane i zapięcia, kolby były dość popularne w 2021 roku, a więc poszliśmy do piątki ze znajomymi, a oni nam dali te bijatyki, moim zdaniem są parodia elementów złącznych 1.

Świetna promocja

Naprawdę podobała mi się akcja, niż to, że w samej grze jest tak wiele postaci, które lubię. Teraz idę do

Lepsze niż zszywki

Na pierwszy rzut oka zabawki wyglądają jak zapięcia, które nie tylko były podawane w Magnicie, ale po prostu sprzedawane w automatach. Jednak moim zdaniem jakość Brawl będzie wyższa. A sam pomysł jest ciekawszy. Można tak powiedzieć.

Strasznie zdenerwowane dziecko

Dzień dobry! Na samym początku akcji skończyły się zszywki, nie zostały zrekompensowane czekiem (((Dziś dziecko specjalnie poszło do sklepu po towary, za które dają dodatkowe zszywki, nic nie dali, po prostu milczeli .To wstyd dla dziecka i zgadzam się z moim

W Piaterochce nie ma bravlovów!

Dzień dobry, drodzy czytelnicy! O akcji dowiedziałam się od dzieci z przedszkola, do którego chodzi moja córka. Oczywiście nie czytałem recenzji (ale na próżno!) I nawet nie mogłem sobie wyobrazić, że była promocja, eh.

Bardzo fajne zabawki dla dzieci w wieku 5-10 lat!

Moje dziecko zawsze prosi mnie, abym poszła do piątej na tę promocję, na początku nie rozumiałam, dlaczego za każdym razem prosił mnie, żebym szła do sklepu, ale potem, gdy zobaczyłam, że za każdym razem, gdy szliśmy.

Nie fair deal

Straszna akcja z pięciu, tylko przynęta, a bójki prawie nigdy nie są przy kasie. Mam starsze dziecko uzależnione od tych bzdur. A przez ostatni miesiąc jedziemy do Pyaterochki (i jedziemy tam samochodem).

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: