Alla Mikheeva pozbyła się nawet długich grzywek

Alla Mikheeva: „Dzięki mojemu tacie znalazłem wspólny język z Ivanem Urgantem”

YoutubeInstagram

Dwa lata temu, 16 kwietnia, Ivan Urgant świętował swoje urodziny premierą programu Evening Urgant na Channel One. W przeddzień podwójnego święta spotkaliśmy Allę Micheevę, prowadzącą kolumnę Sharp Reporting, aby porozmawiać o jej talentach i fanach, a jednocześnie dowiedzieć się, jak jedna z najbardziej godnych pozazdroszczenia panien młodych w krajowym show-biznesie widzi swoją przyszłość mąż.

„Kiedyś próbowałam zmienić kolor włosów. Ale kiedy spojrzała na siebie w lustrze, była przerażona. Po tym dałam sobie uczciwe słowo, że moje włosy zawsze będą naturalne, nawet jeśli niektórzy uważają, że świadczy to o moim intelekcie

Około jedenastej w nocy. Podczas gdy większość pracujących dziewczyn pozbywa się makijażu i przebiera się w piżamę, Alla kończy trening na siłowni. I ze słowami „W tym samym czasie i zjedz obiad!” umawia nam spotkanie w restauracji z widokiem na panoramę Moskwy nocą. Mistrz Sharp Reporting ma absolutnie nieregularny harmonogram: czasami do ośmiu lotów tygodniowo. Ciesząc się, że złapali ją na ziemi, korespondenci TN pospieszyli na spotkanie. Popijając zbliżające się zimno herbatą imbirową, Alla opowiadała o tym, jak „świętowała” urodziny programu i szefa kuchni w zeszłym roku.

16 kwietnia, rok temu, Alla była tysiąc mil od Moskwy. Z powodu złej pogody ona i jej kamerzysta nie zdążyli wrócić z podróży służbowej na Biegun Północny, gdzie zostali wysłani, aby nakręcić reportaż z urodzin programu. Ponieważ zamarli jak diabli, fabuła okazała się niezbyt zabawna, ale heroiczna. Jesteśmy ciekawi Alli, jak w tym roku zadowoli szefa kuchni.

– Dobrze, że spotkaliśmy się wcześniej! Allah promieniał. Jest czas na myślenie. Może dam ci coś własnoręcznie zrobionego. Na przykład upiekę ciasto. Widzę nawet, jak czytając te wiersze, moi przyjaciele uśmiechają się złośliwie!
W rzeczywistości Alla jeszcze nie marzy o laurach gospodarza programu Smak. Zajęta dziewczyna nie ma czasu na spędzanie czasu przy piecu. Oczom wystarczy jeden posiłek dziennie, ale powinna to być kolacja, najlepiej we włoskiej restauracji. To prawda, że ​​nie zawsze tak było.

Moi rodzice nauczyli mnie i moją siostrę pracy od dzieciństwa. Znikali cały dzień w pracy. Ale ponieważ moja siostra jest najstarsza, mieliśmy zamglenie, a ja wykonałem całą brudną robotę – umyłem naczynia i podłogi. A żeby dostać dziesięć rubli za kieszonkowe, trzeba było nakarmić tatę pysznym obiadem. I nie daj Boże gotować jajecznicę czy knedle ze sklepu – tata od razu posłał je do toalety. Aż pewnego dnia postanowiłam upiec naleśniki. Wyrobiła ciasto i zaczęła piec. Według przepisu na naleśniki miało być pięćdziesiąt, ale dostałam pięć – ale apetycznie, soczyście. Nie ma znaczenia, że ​​w środku były trochę wilgotne, ale wyglądały imponująco. Moim zdaniem nawet tata nie odważył się spróbować tego „dzieła sztuki kulinarnej” – śmieje się Alla.

Najwyraźniej wtedy dziewczyna zdała sobie sprawę, że nie może zarobić kieszonkowego przy kuchence. Co więcej, według Alli urodziła się już jako aktorka.

“Naprawdę, tylko ja tak uważam!” – wyjaśnia samokrytyczna gwiazda telewizji.

Wczesne dzieciństwo spędziła w syberyjskim Mieżdurieczeńsku i tam odbyły się pierwsze publiczne występy.

– Miałem prababkę, która uwielbiała gromadzić krewnych z całego świata – z Ameryki, z Moskwy, z Murmańska – wspomina Alla. – A kiedy wszyscy się zebrali, nie przegapiłem okazji, by być w centrum uwagi. Wystawiała przedstawienia ze swoimi miękkimi zabawkami i bawiła wszystkich.

Kiedy dziewczynka miała 14 lat, jej rodzina przeniosła się do stolicy kultury – do Petersburga. W tamtych latach seria „Proste prawdy” była niezwykle popularna wśród młodych ludzi. Allochka gorliwie go obserwował i oczywiście marzył o tym, by w nim zagrać. A potem pewnego dnia na kanale piątym (wtedy nie był jeszcze federalny) zobaczyła podobną serię o codziennym życiu uczniów – „OBZH-2”. Po zakończeniu serii dziewczyna przeczytała w napisach, że chłopaki w jej wieku zostali zaproszeni na casting. Allah tam pobiegł. Ekipa filmowa była rozbawiona swoim monologiem o gadatliwej dziewczynie, a Micheeva została zatwierdzona do roli. Ale na wszelki wypadek Alla postanowiła zachować ostrożność.

„Aktorzy mieli znak, że jeśli chcesz pozostać w serialu, zdecydowanie musisz ukraść taśmę wideo z pierwszym odcinkiem” – mówi prezenter telewizyjny. – I poszedłem na przestępczość ze względu na karierę! Mam nadzieję, że nie będę ścigany przez lata. Teraz ta rzadka kaseta jest przechowywana w moim domu w Petersburgu.

– Jak tylko spotkam mężczyznę, który wygląda jak tata, zakocham się raz na zawsze, aż do grobu!
(Z ojcem Andriejem Aleksiejewiczem)

Ałła ani przez chwilę nie wątpiła, dokąd pójść na studia po szkole i zaczęła szturmować uczelnie teatralne. Dwukrotnie dotarł do ostatniej rundy, ale wszedł dopiero w trzecim roku. Ale natychmiast do moskiewskiego GITIS i do Petersburskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

READ
Kate na różowo, Meghan na niebiesko: rodzina królewska na ślubie księżniczki Eugenii

– Aby wejść do teatru potrzebny jest nie tylko talent, ale także szerokie spojrzenie – wiedza z zakresu malarstwa, kinematografii, historii teatru. Najwyraźniej już po raz trzeci zdobyłem niezbędny bagaż, dojrzałem. W tym roku do Akademii rekrutował niesamowity nauczyciel Isaak Romanovich Shtokbant. Teraz ma prawie 90 lat, ma całą armię utalentowanych uczniów, a wciąż jest pełen energii, inscenizując spektakle. Podczas studiów czuliśmy się jak duża, przyjazna rodzina. Nigdy nie żałowałem, że zdecydowałem się u niego studiować.

Początkowo rodzice sceptycznie podchodzili do wyboru córki: przed Allą w ich rodzinie nie było aktorek. Mama przez 11 lat była rektorem politechniki, tata całe życie uprawiał sport – zajmuje się raftingiem. Siostra Anna ukończyła Wydział Psychologii i obroniła doktorat.

– Moja siostra jest mądra, a ja. taka jaka jestem. W rodzinie musi być równowaga – uśmiecha się Alla. – Mój tata to twardy człowiek! W jakiś sposób doszedł do kręcenia „Evening Urgant”, poznał Iwana Andriejewicza i wszystkich innych. A koledzy, wyłącznie po to, by go zadowolić, zaczęli rywalizować ze sobą o to, by mnie pochwalić, powiedzieć, jaki jestem utalentowany. Tata zwięźle zauważył: „Czas pokaże!” I całkowicie się z nim zgadzam. Chociaż bardzo kocham mamę, jestem absolutnie córką mojego ojca. Zawsze czuję się przy nim jak mała dziewczynka. Czy wiesz, dlaczego tak łatwo znalazłem wspólny język z Iwanem Andriejewiczem? Dzięki mojemu tacie i jego poczuciu humoru. Na przykład, jeśli w dzieciństwie powiedziałem z poważnym spojrzeniem: „Och, tato, musisz o tym pomyśleć tutaj . ”, to w odpowiedzi usłyszałem: „Córko, co robić?! Lepiej nie!” Na urodziny mojej siostry i moich z pewnością zabrzmiał toast: „Więc wypijmy za nasze dzieci i za to, że mają tak wspaniałych rodziców!” Podobno nie pili za darmo.

Z roku na rok jestem coraz bardziej przekonany o ich niezwykłości. Chociaż jako dziecko nie wyobrażałam sobie, że gdy dorosnę, moi rodzice staną się moją dumą i największymi przyjaciółmi. Lubię ich zadowalać i rozpieszczać. A ponieważ uważam, że najlepszym prezentem są wrażenia, lubię urządzać im święta. Jeśli przyjdą mnie odwiedzić, mogę zamówić romantyczną kolację lub zorganizować fajerwerki pod oknami. Mama – jest miniaturowa, szczupła – aby nadać szykownej sukience. Jestem sprytny w wynalazkach!

Już w czym iw strojach Alla dużo wie. Trudno w to uwierzyć, ale w Evening Urgant nie ma stylistki, a Mikheeva sama wybiera wspaniałe sukienki do audycji. Ale wszystkie eksperymenty dotyczące wyglądu pozostały we wczesnym dzieciństwie. Prezenterka telewizyjna nie jest gotowa zmienić swojej charakterystycznej prostej grzywki i długich blond włosów za żadną cenę.

„Jako dziecko strzygłam się jak chłopiec i od tego czasu jestem bardzo podejrzliwa wobec fryzjerów” – mówi. – Bangs – to maksimum, którym mogę im zaufać. Ale kiedyś próbowałem zmienić kolor włosów. W wieku 15 lat zdecydowałam się na rozświetlanie, które było wtedy modne. Ale kiedy spojrzała na siebie w lustrze, była przerażona. Jedna połowa moich pięknych popielatych włosów zmieniła kolor na żółty, a druga połowa na wyblakłą zieleń. Potem dałem sobie szczere słowo, że moje włosy zawsze będą naturalne, nawet jeśli niektórzy uważają, że świadczy to o mojej inteligencji.

Bez względu na to, co ktoś myśli, blondynka Alla wykonuje świetną robotę w swojej odpowiedzialnej pracy. Przez kilka lat tworzyła reportaże z całego świata – od bieguna północnego po Paryż, przeprowadzała wywiady z wieloma celebrytami, a nawet tańczyła powolny taniec z Arnoldem Schwarzeneggerem. Ale w jej osobistej paradzie ulubionych reportaży nie ma w ogóle gwiezdnych historii.

„Może dam Iwanowi Andriejewiczowi coś ręcznie robionego na urodziny. Na przykład upiec ciasto! (Kadr z kręcenia serialu „Evening Urgant”)

– Najbardziej lubię reportaże z najzwyklejszymi ludźmi. Ostatnio odwiedziłem Dzień Pracownika Mieszkalnictwa i Usług Komunalnych. Rozmawiałem z operatorami wind, kierowcami, którzy przewożą różne odpady w samochodach i miałem ogromną przyjemność. Są prawdziwi, szczerzy i godni szacunku. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli uważnie się rozejrzysz, w pobliżu na pewno będą dobrzy, mili ludzie. Na przykład miałem szczęście do moich sąsiadów. Czasami lubię narobić trochę hałasu w domu – śpiewać, tańczyć. A ponieważ mam fortepian, muszę też grać – nie na próżno ukończyłem szkołę muzyczną. Kiedy więc zderzamy się na wejściu, moi inteligentni sąsiedzi mogą powiedzieć: „Wynalazek Bacha, który zagrałeś jako trzeci, był świetny!” I jakoś, podczas kolejnej muzycznej przerwy, sąsiad z góry wsunął pod moje drzwi list. Zaproponował dotrzymanie towarzystwa i obiecał przynieść dobrą muzykę i alkohol. Nie wiedziałem, że mogę się bawić na trzeźwo! Ale najbardziej pamiętna była wizyta jednej kobiety. Podeszła do mnie z patelnią w dłoniach – pewnie chciała mnie uderzyć. Ale kiedy otworzyłem jej drzwi, uśmiechnąłem się i wyszedłem w spokoju. Najmilszy sąsiad!

READ
Fani Kseni Sobchak pomylili kosztowną biżuterię z brodawką

Ale jeśli ktoś myśli, że Alla polubi drobiazgi, to głęboko się myli. A dotyczy to przede wszystkim mężczyzn. Jeśli fan coś twierdzi, będzie musiał bardzo się postarać.

„Któregoś dnia ćwiczę na siłowni, przechodzi facet i uśmiecha się uprzejmie” — mówi Alla. – Ale ja nie reaguję – z kamiennym wyrazem twarzy dalej obciążam mięśnie. I takich przykładów mogę podać wiele. Osoba martwi się: „Panie, co robić? Może od razu ją zaproszę, żeby za mnie wyszła? I dzwoni. A ja, jak księżniczka z bajki, odpowiadam: „Muszę pomyśleć przez trzy dni i trzy noce”. Skoro on nawet nie ma mojego numeru telefonu, wiesz.

Właściwie jestem osobą prywatną. Mam bliski krąg wypróbowanych przez życie przyjaciół i nowych ludzi wpuszczam z dużą ostrożnością. Taki klub dla elit! (Śmiech.) Chociaż naprawdę nazywają mnie mężatką. Ale jeszcze nie mam na to ochoty… Jak bezczelnie sobie teraz pochlebiałam!

Jak córka prawdziwego ojca, Alla porównuje wszystkich dżentelmenów ze swoim ukochanym ojcem. A nawet gotowi, jak mówią w policji, dać orientację.

– Wspomniałem już o poczuciu humoru. A także inteligencję, uczciwość i światową mądrość. Gdy tylko spotkam takiego mężczyznę, zakocham się raz na zawsze, aż po grób. Myślę, że to byłoby idealne!

Ałła Michejewa

Urodzić się: 7 lutego 1989 r. W Mołodogwardiejsku (obwód woroszyłowgradzki)

Rodzina: ojciec – Andrei Mikheev, przedsiębiorca w dziedzinie turystyki i sportu; matka – Maria Micheeva; siostra – Ania
Wykształcenie: absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Petersburgu

Kariera: w 2004 roku zagrała w serialu „OBZH-2” (kanał piąty). Od 2010 roku jest aktorką Petersburskiego Teatru Muzyczno-Dramatycznego „Buff”. Od 2012 roku jest gospodarzem kolumny Sharp Reporting w programie Evening Urgant na Channel One. W 2012 i 2013 roku była jednym z gospodarzy Sylwestra na Channel One. Zagrała w filmach Złota sekcja (2010), Alien District (2011)

Tina Kandelaki Alla Mikheeva Marina Kim sekrety urody prezenterów telewizyjnych

Nad wizytówką Alli Micheevy – grzywka – fryzjerzy pracują przez półtorej godziny: powinno być dokładnie milimetr poniżej brwi i idealnie proste.

* Prowadzący kolumnę Sharp Reporting w rozrywkowym talk show Evening Urgant na kanale XNUMX. *** Jak ci mija dzień? ** Program „Evening Urgant” jest nagrywany po południu, ale wstaję wcześnie, o szóstej rano – z kogutami, które hoduje sąsiadka na dole. Medytuję. Przyjeżdżam do Ostankina o pierwszej i od razu do fryzjerów. Nasi mistrzowie dokonują cudów: z moich „trzech włosów w dwóch rzędach” w pół godziny tworzą niesamowitą wieczorową fryzurę. A jednocześnie radzą sobie bez pasm nad głową: kategorycznie sprzeciwiam się wszelkim sztuczkom. Podczas czesania popijam cappuccino przez słomkę – nie mogę żyć bez kawy! Więc jem obiad, potem makijaż. W moim przypadku nie różni się zbytnio od zwykłego makijażu dziennego, ponieważ w przeciwieństwie do Iwana Andriejewicza Urganta mam zaledwie 24 lata. Wizażyści tylko lekko pudrują moją twarz i rysują oczy. Swoją drogą nie wiem, jak się maluję – i nie chcę się uczyć: na szczęście moja skóra nie wymaga jeszcze, aby była ukrywana pod warstwami kosmetyków. Odświeżam twarz za pomocą Pudru Kompaktowego Guerlain Météorites i zabarwiam policzki Blush Duo tej samej marki. **Jak dbasz o swoją skórę? ** Myję twarz rano i wieczorem mydłem. Zamówiła ją dla mnie kosmetyczka Mary Omarova z Royal Wellness Club w Hotelu Ukraine. Pachnie jak szampon dziegciowy, ale zastępuje krem ​​- nie tylko myje, ale i nawilża. Jak to działa, co zawiera – nie mam pojęcia. Wynik jest dla mnie ważny w opiece. Raz w tygodniu robię maseczki z niebieskiej glinki. Bardzo dobrze usuwa toksyny. Raz w miesiącu chodzę na masaż twarzy i maseczki do tej samej Marysi. Częściej czas nie pozwala, ale naprawdę chcę: ma talent kosmetyczny od Boga i niesamowitą energię. **Co jest najważniejsze na twoim obrazie? **Huk. Aby go przyciąć, fryzjerzy z Royal Wellness Club (za każdym razem, gdy dostaję fryzurę od różnych mistrzów – wszyscy są w tym centrum dobrzy) zajmuje od godziny do dwóch. W Royal Wellness Club zajmuję się również laminacją – aby końcówki się nie rozdwajały. Nigdy nie farbowałem i nigdy nie będę. Po co miałabym zmieniać swój naturalny, miodowy kolor, skoro dzięki temu w moim życiu jest tyle przyjemności?!**Twoja ikona stylu telewizora? ** Nie uważam się za prezentera telewizyjnego. Jestem aktorką grającą rolę prezenterki telewizyjnej. Pod względem aktorskim i ludzkim podziwiam Cameron Diaz: jest urocza, z doskonałą figurą, niesamowitym poczuciem humoru i autoironią. Myślę, że jesteśmy podobni. A nawet bardzo: ostatnio byłam w Cannes i moja dłoń idealnie wpasowała się w odcisk pozostawiony przez Diaza w Alei Gwiazd.**Co jest dla Ciebie tematem tabu w zawodzie prezentera telewizyjnego? ** Wulgaryzmy. Każdy ma swoje własne rozumienie tego pojęcia, jest ono układane od dzieciństwa. Ktoś uważa, że ​​zachowanie porucznika Rżewskiego jest wulgarne. Ktoś – to, co zniknęło, to tylko krótkie spódniczki. I jestem pewien, że krótka spódniczka jest inna niż krótka spódniczka. W kadrze czasami ubierałem się bardzo odkrywczo. Ale daj spokój – jestem pewien – nie wyglądam ani nie zachowuję się.** Jak utrzymujesz formę do swoich skąpych strojów? ** W niczym się nie ograniczam: zajadam cheeseburgery, kiełbaski, barszcz z bułeczkami. Jest dla mnie szczęście. Chyba że słodycze są mi obojętne. Ale co drugi dzień chodzę do Royal Wellness Club, żeby popływać – przepływam trzy kilometry na raz, całe moje ciało nabiera rytmu. Czasami ćwiczę ramiona i mięśnie brzucha na symulatorze z instruktorem Dmitrijem Szatokhinem lub ćwiczę pilates z Aleksiejem Kowalowem. Jeżdżę na nartach od trzeciego roku życia.

READ
10 gwiazd, które zmieniły swój wizerunek i stały się nie do poznania

„Makijaż prezenterów wiadomości jest najtrudniejszy” — mówi Marina. – W końcu jesteśmy filmowani z bliska, aw studiu są mocne reflektory i emocje związane z byciem na antenie. Skóra pod „maską”, która to wszystko wytrzyma, w ogóle nie oddycha”.

* Gospodarz programu informacyjnego „Vesti” na kanale „Rosja 1”. *** Jak zbudowany jest Twój dzień? ** Mam tydzień na antenie na przemian z tygodniem poza anteną. Podczas off-airu wyjeżdżam w podróże służbowe: w ciągu ostatnich sześciu miesięcy byłem na nich 30 razy. Jeśli tydzień jest eteryczny, wstaję o 5:30. Faktem jest, że mój pierwszy news zaczyna się o 8:00, drugi, najważniejszy, który jest emitowany w całym kraju, o 11:00. Po nim, w locie, około godziny lub dwóch, wychodzę ze studia, aby kręcić reportaże. Oczywiście na śniadanie nie jem otrębów, nie przepadam za kontrastowymi prysznicami i porannym bieganiem po parku – budzę się przerażona, że ​​się spóźniłam. Nie mogę zostać nawet minuty dłużej w łazience. Mam czas tylko na umycie twarzy (żelem oczyszczającym La Mer) i nałożenie kremu-żelu (tej samej marki). Nie ma sensu nosić makijażu – tylko dodatkowa praca dla wizażystów, którzy będą musieli zmyć makijaż przed zrobieniem mi makijażu na antenie. W drodze do pracy omawiam przez telefon z producentem zbliżającą się premierę: w jakiej kolejności będą pojawiać się nowości, które należy podkreślić. Jeśli udało mi się złapać butelkę kefiru z domu, to go wypijam. Chociaż często wpadam do najbliższej piekarni i zabieram croissanta i kawę na wynos – to mnie ujędrnia. **Jak wykonać makijaż na powietrzu?**Za pomocą aerografu, specjalnego urządzenia do szybkiego i równomiernego nałożenia podkładu. Nikt już nie nakłada makijażu gąbką, to już wczoraj. Ze względu na mój orientalny wygląd wizażyści zawsze rzeźbią mi nos i kości policzkowe (inaczej twarz na ekranie będzie wyglądać płasko, jak na obrazie naskalnym). Używają do tego zestawu Make Up For Ever’s Sculpting Kit. Potrzebuję też narysować całe załamanie górnej powieki cieniami z M.A.S, Gosh, Make Up For Ever lub Nars, aby optycznie powiększyć oczy. Usta obrysowujemy i cieniujemy kredką w odcieniu terakoty lub cegieł z Make Up For Ever. Wszystkie środki są matowe: blask masy perłowej pod reflektorami. Ponadto, ze względu na specyfikę struktury mojej twarzy, puchną mi oczy. Torby są bardzo trudne do ukrycia nawet za pomocą makijażu. Więc nie stać mnie na picie herbaty czy wody przed snem. Kostki lodu nie pomagają, a kremy, których próbowałem, czasami pogarszały sytuację. Ale w końcu trafiłam na The Eye Concentrate od La Mer: jest świetny w zmniejszaniu obrzęków. Nawiasem mówiąc, jeden z moich kolegów poradził mi wypić wieczorem kieliszek wytrawnego czerwonego wina. Próbowałem – naprawdę nie ma obrzęków następnego ranka. To prawda, nie używam często tego znaleziska, ale nie ma problemów ze stylizacją. Mam ładne włosy – dzięki mojemu koreańskiemu tacie. Przed audycją po prostu myją mi włosy szamponami Olio Essenziale Aldo Coppoli, które przynoszę z domu, i lekko nawijają mi włosy na dużą okrągłą szczotkę. Raz w miesiącu idę na strzyżenie do salonu Olgi Rubets – już od dziesięciu lat: z ciężkim sercem zawsze powierzam swoje włosy nowym mistrzom. Tylko Olya zna je dokładnie.

Treść

Treść tę można również przeglądać w witrynie, z której pochodzi.

**** Jak nie do przyjęcia wyglądać jak prezenterka wiadomości? ****Niemożliwe jest, aby coś odwróciło uwagę widza od percepcji informacji. W „Wiadomościach” nie chodzi o to, jak piękna jest Marina Kim, ale o to, co dzieje się na świecie. Nie nosimy ekstrawaganckich strojów w oprawie, nie robimy misternych fryzur, nie malujemy jaskrawo. Chociaż nikt nie zabrania przychodzenia do pracy z kolorowym manicure. Jedyne tabu jest czarne: to sprawia, że ​​obraz staje się ponury. Sama czasami pozwalam sobie pomalować paznokcie odcieniami czerwieni, marchewki. Ale coraz częściej nadal wychodzę na antenę z przezroczystym manicure. **Jak dbasz o siebie? **Bez większego wysiłku. Jeszcze raz dziękuję genom – ojca i matki: to klasyczna rosyjska piękność. Po raz pierwszy moja mama spróbowała kremu w wieku 35 lat i przez całe życie powtarza: „Im mniej dotykasz twarzy, tym lepiej się czuje”. W teorii mojej matki jest oczywiście pewne ziarno, chociaż nie do końca się z nią zgadzam. Raz w miesiącu chodzę na oczyszczanie laserowe i próżniowe oraz masaż twarzy. To prawda, za każdym razem do nowego mistrza – jeszcze nie znalazłem własnego. **Pracujesz nie tylko w studio. Kto cię wymyśla przed zgłoszeniem? ** Sam maluję. Zawsze noszę mój ulubiony Lancôme Liner Plume, czarny tusz do rzęs (obecnie Eyes to Kill Giorgio Armani) i puder do modelowania twarzy Guerlain Terracotta. Przyzwyczaiłam się do makijażu wykonywanego przez wizażystę w pracowni, a już na maszynie podkreślam kości policzkowe, oczy, nos. **Przewlekły brak snu, stres na żywo, praca w terenie – co pociąga Cię w gatunku newsów?**Droga: po drugiej stronie kamery jest publiczność na żywo, a jako saper nie mam miejsca na błąd. Jeśli wiadomość jest niezwykła, muszę uspokoić ludzi swoim wyglądem. A jeśli są przechodniami – nie pozwól im się nudzić. Chociaż tak naprawdę zamierzałem zostać pracownikiem dyplomatycznym. Ale podczas studiów w MGIMO zdałem sobie sprawę, że nie chciałbym spędzić życia siedząc w dusznym biurze i przesuwając kartki z miejsca na miejsce. Potrzebowałem “świeżego powietrza”. Z ciekawości poszedłem na kursy prezenterów telewizyjnych – tam „oddychałem”. **Jak dbasz o kondycję? **To dla mnie wyzwanie! Nie jem dobrze: nie jem śniadania, cały dzień mam przekąskę w biegu, a wieczorem ucztę na brzuchu. Uwielbiam proste, klarowne dania, takie jak makarony i sama gotuję z przyjemnością. Ale bez względu na to, co się stanie, nieważne, jak jestem zmęczony, nieważne, ile czasu jest na zegarze, trzy razy w tygodniu po pracy jestem jak bagnet w klubie fitness World Class Romanov. Zajmuję się symulatorami z instruktorem Siergiejem Vetrovem. Odpoczywam od sportu tylko w podróżach służbowych.Wideo: Vladimir Grigorenko, Anna Orłowa.

„Zawsze lubiłam Sophię Loren” — mówi Tina. „A na ekranie telewizora i w życiu maluję jak ona: rysuję strzały i neutralizuję usta”.

READ
Ludzie godni szacunku: gwiazdy walczące z poważnymi chorobami

* Prowadząca polityczny talk show „Iron Ladies” na kanale NTV. ***Jak ci mija dzień? **Ściśle przestrzegam harmonogramu. Wstaję o 7-7:30 rano, w zależności od dnia tygodnia (w tym samym czasie o 23:00 jestem już w łóżku). Jem śniadanie z jajecznicą lub płatkami owsianymi, piję świeży sok i idę na siłownię: codziennie spędzam półtorej godziny w klubie fitness Copernicus. Zmieniam obciążenie: dzień – ćwiczenia dla prasy, dzień – ćwiczenia aerobowe. Po treningu staram się nic nie pić i tak dalej aż do transmisji o 14:30, inaczej makijaż będzie płynął pod reflektorami. Makijaż i fryzurę wykonuję bezpośrednio w klubie – przyjeżdżają tam wizażysta Pavel Kulikov i fryzjerka Lina Varenik z salonu piękności Olgi Rubets. Współpracuję z Paszą od wielu lat. Myślę, że tak dobrze zna moją twarz, że może nakładać makijaż z zamkniętymi oczami. Pasha nigdy nie robi ze mnie złożonego, jasnego makijażu: The Iron Ladies to nie program rozrywkowy. Rysuje strzały tylko czarnym ołówkiem lub eyelinerem, wykonuje lekkie edycje korektorem, pudruje strefę T, aby nie było połysku w oprawie i podkreśla kości policzkowe różem. Z fryzurą wszystko jest bardzo proste. Obcinam włosy u Olyi Rubets, a jej fryzury są bardzo łatwe do ułożenia. Najważniejsze, żeby wyprostować loki i upewnić się, że moja uparta grzywka nie odstaje jak u urzędniczki. Makijaż i stylizacja trwa 40 minut. Potem jadę do Ostankino. Finalizujemy scenariusz transmisji, biorąc pod uwagę bieżące wydarzenia i najświeższe informacje. Na godzinę przed emisją przygotowania się kończą i mogę zrobić sobie przerwę.**Jak dbasz o swoją skórę? **Teraz używam kosmetyków Guinot, standardowego zestawu: tonik, balsam do twarzy, kremy pod oczy i do ust. Kosmetyki do pielęgnacji domowej przede wszystkim nie powinny powodować u mnie dyskomfortu i dobrze nawilżać – Guinot sobie z tym radzi. Przynajmniej dwa lub trzy razy w tygodniu odwiedzam kosmetologów Elenę Umnova i Lusine Gulyan w Koperniku. Wykonuję masaże i lekkie czyszczenie. Co trzy miesiące biorę dziesięć zastrzyków koktajli witaminowych. To kurs dla skóry nie tylko twarzy, ale i głowy: zmagam się z konsekwencjami ciągłego prostowania włosów. Póki co nie muszę na szczęście uciekać się do ciężkiej artylerii kosmetycznej. Pewnie dlatego, że zawsze starałam się o siebie zadbać. Pierwsze zarobki wydała nie na buty, jak można by oczekiwać po dwudziestoletniej dziewczynce, ale na wizytę u kosmetyczki. Teraz rozumiem, że to była słuszna decyzja: buty zużywają się i wychodzą z mody, ale skóra, włosy, ciało pozostają z tobą na zawsze. **Czy to naprawdę takie ważne, aby wiodący intelektualny program telewizyjny wyglądał dobrze? ** Prezenter ma zobowiązania wobec widza – niezależnie od tego, jaki program prowadzi, nie ma prawa wyglądać na zaniedbanego, zaniedbanego, zmęczonego. Ta energia jest przekazywana widzowi przez ekran. Jeśli jesteś zmęczony, ludzie na pewno się tobą zmęczą. Lider musi być w formie. Spójrz na Władimira Władimirowicza Poznera – to już nie Brad Pitt, ale ile w nim życia i energii! Wielu jego znajomych mówiło mi, że prawie codziennie spędza na bieżni pół godziny. To jest poziom: dopóki szanujesz siebie, swoje ciało, widz też będzie szanował Ciebie.Oczywiście szczupli prezenterzy lepiej prezentują się na ekranie: telewizor dodaje siedem kilogramów. Ale możesz zostać gwiazdą telewizji bez chodzenia na siłownię. Weź Oprah Winfrey. Nigdy nie była chuda, ale zawsze wyglądała na zadbaną. Wszystkie jej zbędne, jak mogłoby się wydawać, kilogramy są poprawnie „zapakowane” w ubrania. Ja też, wiesz, nie jestem wzorcowymi proporcjami i nigdy ich nie osiągnę. Nie, oczywiście, jeśli naukowcy wymyślą nieszkodliwe suplementy, które wydłużają nogi lub wyszczuplają talię, na pewno ich użyję. Ale na razie radzę sobie ze sportem i małymi kobiecymi sztuczkami. Na przykład, jeśli czuję, że przytyłem, zakładam ciuchy z długimi rękawami – moje ramiona w pierwszej kolejności wydają dodatkowe kilogramy.**Kim są twoje ikony stylu telewizyjnego? **Urodziłem się i wychowałem w Tbilisi. Sophiko Narchemashvili, prawdziwa piękność z południa, pracowała wówczas w jednym z głównych kanałów informacyjnych. Miała oszałamiające, delikatnie ukształtowane, naturalnie pulchne usta i oczy w kształcie migdałów. Ponadto Narchemaszwili zawsze malował na jaskrawo. Jak to zwykle bywa w gatunku wiadomości telewizyjnych, kamera zawsze zabierała ją tylko do pasa. A ja zawsze chciałam przyjrzeć się bliżej, dowiedzieć się, co miała na sobie, jakie buty miała dzisiaj na sobie. Kiedy zobaczyłem Sofiko na żywo, byłem zdumiony: okazała się jeszcze piękniejsza niż na ekranie. Długonoga, ekstrawagancko ubrana, jak Monica Bellucci. Od wyjątkowej rasy kobiet, które potrafią cieszyć się swoim pięknem i je dawać.** Pamiętasz swoją pierwszą transmisję?** I jak! W Gruzji popularny był Drugi Kanał – kanał młodzieżowy podobny do MTV. Bardzo chciałem tam dotrzeć, na próżno dzwoniłem na antenę (chciałem im powiedzieć, że chcę dla nich pracować), ale za każdym razem było tłoczno. Równolegle wstąpiłem do instytutu medycznego – tego chciała moja rodzina. A potem pewnego dnia zadzwoniłem. Krzyknąłem na antenie, że nie mogę chcieć być prezenterką telewizyjną. Zostałem zaproszony na przesłuchanie, pomyślnie je zdałem – i od razu otrzymałem swoją pierwszą transmisję i bezpośrednią. Jedno – nie mówiłem dobrze po gruzińsku, bo ukończyłem szkołę rosyjskojęzyczną. Oczywiście bardzo się martwiłem. Redaktor napisał do mnie gruzińskie słowa na papierze whatman wielkimi rosyjskimi literami i trzymał je podczas transmisji, stojąc za kamerzystą. Wyobraź sobie: siedzę w kadrze i wydaje mi się, że patrzę w kamerę, ale od czasu do czasu mrużę oczy w bok. To była świetna zabawa.** Jak kształtowała się Twoja marka na ekranie? ** Za to dzięki Natashy Bilan (CEO kanału Domashny). – Około. red.). Była szefową programu „Szczegóły”, który został wydany na początku 2000 roku i do którego prowadzenia zostałem zaproszony. Natasza nie próbowała mnie umieszczać w żadnych ramach, „przeczesywać włosy”, przekształcać mnie z gadatliwej gruzińskiej kobiety w prezenterkę, która z inteligentnym spojrzeniem sączy słowa przez zęby. Cały zespół Details składał się z młodych, zaawansowanych ludzi. A gospodarz nie mógł nie być na poziomie. W końcu tylko niektóre z czołowych kanałów muzycznych wyglądały nowocześnie, modnie, jasno w krajowej telewizji i mieliśmy talk show. Profesjonalna stylistka Natasha Panteleeva, która współpracowała z błyszczącymi magazynami, została zatrudniona do pracy nad moim wizerunkiem telewizyjnym. To, co mi zrobiła, wyglądało na szczyt szaleństwa: ubrała mnie w niezwykle modne stroje. Fryzjerzy robili mi szalone stylizacje, wizażyści malowali jak Hindusi. To zszokowało publiczność. Ale dopiero po tym programie zaczęli mnie rozpoznawać.

READ
Buzova, przepraszam: po urodzeniu dziecka Tarasow został nakręcony w nocnym klubie z Miss Dubaju
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: