Alexander Vasiliev: „Nie można zaoszczędzić na butach, fryzjerze i bieliźnie”

Najciekawsza rzecz w sztuce bycia kobietą
Na naszym kanale w Yandex Zen Femmie.ru znajdziesz porady ekspertów na temat najnowszych trendów, dowiesz się, jak odróżnić przestarzałe i bez smaku ubrania od obecnych, a także wybrać dowolny przedmiot według swojej sylwetki. Przegląd markowych kolekcji i modnych obrazów – wszystko po to, abyś nie popełniał modnych błędów i nie zaskakiwał gustem.
Subskrybuj!

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Czy diety są konieczne, decyduje kobieta, ale sport jest obowiązkowy. Dla kobiet sport jest kluczem nie tylko do zdrowia, ale także do sukcesu każdej toalety. Proste plecy, stonowana, smukła sylwetka są warte godzin spędzonych na siłowni.

Pytania i odpowiedzi Aleksandra Wasiliewa

Co polecasz nosić kobietom z nadwagą?

Korpulentnym Paniom nie radzę zbyt ciasnej sylwetki. Nie radzę też nosić rzeczy w dużym groszku, co wizualnie jeszcze bardziej powiększa. Kobietom o znacznych rozmiarach nie zaleca się noszenia ubrań ze skóry lakierowanej, ale można urozmaicić swoją garderobę odpowiednimi dodatkami z tego modnego materiału. Jeśli wiesz, że Twoim problemem są szerokie biodra,
unikaj ciasnych ubrań w tym obszarze.

Wiele naszych pań i młodych dam zaczęło ubierać się skromniej. Zniknęły nagie brzuchy i cyrkonie. A jeśli wcześniej Rosjanki były symbolem wulgarności, dziś wyglądają bardziej elegancko i zadbanie.

Jak myślisz, czego nie powinna uratować żadna kobieta?

Kobieta nie powinna oszczędzać na butach, fryzjerze i bieliźnie!

Jak myślisz, czego kobieta nigdy nie powinna nosić?

Możesz nosić absolutnie wszystko, nawet minispódniczkę po siedemdziesiątce. Inna sprawa, że ​​nie warto ludziom pokazywać.

Kogo nazwałbyś ikoną stylu w Rosji?

Dla mnie niewątpliwymi ikonami stylu są Renata Litvinova, która jest jedyną aktorką w naszym kinie, do której odnosi się określenie „diva”, to stylowa i zawsze elegancka Ingeborga Dapkunaite, to kobieca i wyrafinowana Ilze Liepa, to Oksana Fandera i Swietłana Bondarczuk. Wśród mężczyzn wyróżnię Iwana Urganta i Fiodora Bondarczuka.

Jakie są zasady elegancji Aleksandra Wasiliewa?

READ
Szafa to sposób na życie”: 10 porad modowych od Yves Saint Laurent

Przede wszystkim różnorodność kolorów i nadruków. Sukienki z dzianiny. W nowym sezonie projektanci zalecają zwrócenie szczególnej uwagi na futrzane detale garderoby. A że jednym z głównych trendów tej wiosny jest warstwowanie, ażurowa tunika czy sukienka zdecydowanie powinny znaleźć się w Twojej garderobie.

Miłość do ubrań vintage

Zacząłem się tym interesować jako dziecko, ponieważ dorastałem w rodzinie artysty teatralnego i aktorki. Od najmłodszych lat byłem blisko świata kostiumów, scenerii i ogólnie teatralnego środowiska. Już w wieku pięciu lat zaczął własnymi rękami tworzyć historyczne stroje.

Wszystko, co widzicie na mnie w programie Fashion Sentence, to rzeczy z mojej osobistej garderoby, która przez ostatnie trzy lata mojego sędziowania urosła do niemożliwych rozmiarów. Mimo to program wychodzi codziennie, a ja nie mam prawa pojawiać się dwa razy w tym samym stroju – więc policzcie, ile kurtek, koszul i szalików nazbierało się przez ten czas.

„Modne zdanie” ma pięć lat. Czy program zmieniał się na przestrzeni lat?

Prawdopodobnie zmienił się stosunek widzów do tego projektu, zmieniła się również struktura programu: wprowadziliśmy nowy dział „Porady modowe”, który cieszy się dużym powodzeniem wśród widzów. Przekaz stał się intelektualny, interesujący. Teraz obserwuje go szersza część społeczeństwa: wielu młodych ludzi zaczęło oglądać ten program mężczyzn, którzy są zainteresowani jego składem, radą i oczywiście przemianami zachodzącymi w programie.

– Żądanie od kobiety, aby odpowiadała określonym 90-60-90, to prawdziwy faszyzm. Każdy ma swoją figurę – trzeba być naturalną. Czy diety są konieczne, decyduje kobieta, ale sport jest obowiązkowy. Dla kobiet sport jest kluczem nie tylko do zdrowia, ale także do sukcesu każdej toalety. Proste plecy, stonowana, smukła sylwetka są warte godzin spędzonych na siłowni.

TV Guide: – Co polecasz nosić kobietom z nadwagą?

Trzykrotnie podróżował po świecie.

– Nie radzę korpulentnym paniom przesadzać z figurą. Nie radzę też nosić rzeczy w dużym groszku, co wizualnie jeszcze bardziej powiększa. Kobietom o znacznych rozmiarach nie zaleca się noszenia ubrań ze skóry lakierowanej, ale można urozmaicić swoją garderobę odpowiednimi dodatkami z tego modnego materiału. Jeśli wiesz, że Twoim problemem są szerokie biodra,

READ
Jak zostać najbardziej stylowym: samouczki fotograficzne od Victorii Beckham

unikaj ciasnych ubrań w tym obszarze.

Program telewizyjny: – Jakoś zauważyłeś, że tylko w naszym kraju godne panie i prostytutki wyglądają prawie tak samo. A teraz tak jest? A może kobiety zaczęły ubierać się przyzwoiciej?

– Wiele naszych pań i młodych dam zaczęło ubierać się skromniej. Zniknęły nagie brzuchy i cyrkonie. A jeśli wcześniej Rosjanki były symbolem wulgarności, dziś wyglądają bardziej elegancko i zadbanie.

Program telewizyjny: – Jak myślisz, co nie może uratować żadnej kobiety?

– Kobieta nie powinna oszczędzać na butach, fryzjerze i bieliźnie.

Program telewizyjny: Jak myślisz, czego kobieta nigdy nie powinna nosić?

„Możesz nosić absolutnie wszystko, nawet minispódniczkę w wieku siedemdziesięciu lat. Inna sprawa, że ​​nie warto tego ludziom pokazywać.

Program telewizyjny: – Kogo nazwałbyś ikoną stylu w Rosji?

– Dla mnie niewątpliwymi ikonami stylu są Renata Litvinova, która jest jedyną aktorką w naszym kinie, do której odnosi się określenie „diva”, to stylowa i zawsze elegancka Ingeborga Dapkunaite, to kobieca i wyrafinowana Ilze Liepa, to to Oksana Fandera i Swietłana Bondarczuk. Wśród mężczyzn wyróżnię Iwana Urganta i Fiodora Bondarczuka.

Program telewizyjny: – Jakie są zasady elegancji Aleksandra Wasiliewa?

– Przede wszystkim różnorodność kolorów i nadruków. Dzianinowe sukienki. W nowym sezonie projektanci zalecają zwrócenie szczególnej uwagi na futrzane detale garderoby. A ponieważ jednym z głównych trendów tej jesieni jest łączenie warstw, ażurowa tunika lub sukienka zdecydowanie powinna znaleźć się w Twojej szafie.

Program telewizyjny: – W jednym z wywiadów powiedziałeś: „Zacząłem zarabiać w wieku 16 lat, kiedy dostałem pracę jako rekwizytor w Teatrze Sovremennik, robiłem rekwizyty do przedstawień, chodziłem po wysypiskach śmieci i zbierałem antyki. Ale do tego czasu wiedziałem już, jakie śmietniki znajdują się w jakich dzielnicach Moskwy. Skąd ta miłość do ubrań vintage??

– Zacząłem się tym interesować już jako dziecko, dorastając w rodzinie artysty teatralnego i aktorki. Od najmłodszych lat byłem blisko świata kostiumów, scenografii i ogólnie środowiska teatralnego. Już w wieku pięciu lat zaczął własnoręcznie tworzyć stroje historyczne.

– Wszystko, co widzisz na mnie w programie Fashion Sentence, to rzeczy z mojej osobistej garderoby, która przez ostatnie trzy lata mojego sędziowania urosła do niemożliwych rozmiarów. Mimo to program ukazuje się codziennie, a ja nie mam prawa wystąpić dwa razy w tym samym stroju – zastanów się więc, ile kurtek, koszul i szalików zgromadziło się w tym czasie.

READ
40 lekcji stylu od Eveliny Chromczenko

Program telewizyjny: – “Modne zdanie” ma pięć lat. Czy program zmieniał się na przestrzeni lat?

– Prawdopodobnie zmienił się stosunek publiczności do tego projektu, zmieniła się również struktura programu: wprowadziliśmy nową sekcję „Porady modowe”, która cieszy się dużym powodzeniem wśród widzów. Przekaz stał się intelektualny, interesujący. Teraz ogląda go szersza część populacji: wielu młodych ludzi zaczęło oglądać ten program mężczyzn, którzy są zainteresowani jego składem, radami i oczywiście przemianami zachodzącymi w programie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: